Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły BHP

Artykuły BHP

Produkty od 321 do 340 z 2301

Uniwersalny drążek izolacyjny do 40kV UDI-40-B

 Uniwersalny drążek izolacyjny do 40kV UDI-40-B

- uniwersalny drążek izolacyjny UDI-40-B do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych o napięciu do 40kV, izoluje pracownika od urządzeń elektrycznych będących pod napięciem - drążek wykony jest z rury epoksydowej o średnicy 32 mm i wyposażony jest w głowicę UDI która służy do mocowania sprzętu pomocniczego jak: chwytaki, wskaźniki napięcia, zaczepy manewrowe, uzgadniacze faz oraz zaciski uziemiaczy przenośnych jedno oraz trójfazowych - drążek izolacyjny 40kV wyposażony w pokrowiec ochronny z tkaniny wodoodpornej - długość drążka izolacyjnego - 136 cm. ( istnieje możliwość wykonania drążka 40kV o innej długości) - średnica rury izolacyjnej 32 mm. - drążek posiada aktualne badania napięciowe - drążki wykonane zgodnie z normą PN-EN 60832-1:2010 Prace pod napięciem, Drążki izolacyjne i narzędzia wymienne. Część 1: Drążki izolacyjne PN-EN 60855: 1999 Rury izolacyjne wypełnione pianką i pręty pełne do prac pod napięciem. PN-EN 61230: 2011Prace pod napięciem. Przenośny sprzęt do uziemiania lub uziemiania i zwierania. WTO-4/01Uniwersalne drążki izolacyjne UDI-B i drążki izolacyjne uziemiające DU-A - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL - indywidualne wyceny sprzętu dielektrycznego prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2017-02-04
Brak danychCena: 475 zł

Rodzaj:drążki izolowane
Typ:jednoczłonowy udi

Drążek do przenoszenia przewodów oponowych DPPO/I-B

 Drążek do przenoszenia przewodów oponowych DPPO/I-B

- drążek DPPO I-B przeznaczony do przenoszenia przewodów oponowych o średnicy do 10 cm. oraz kabli energetycznych - drążek wykonany jest z rury epoksydowej wypełniony pianką poliuretanową - drążek wyposażony w uchwyt do przenoszenia przewodów za koparkami i przenośnikami taśmowymi - odpowiednia budowa drążka DPPO/I-B zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną - masa drążka 3300 gram - długość całkowita drążka DPPO/I-B - 219 cm. - wykonanie zgodne z PN-EN 60832-1:2010 Prace pod napięciem. Drążki izolacyjne i narzędzia wymienne. Część 1: Drążki izolacyjne WTO-2/03D do przenoszenia przewodów oponowych DPPO-B - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2017-02-04
Brak danychCena: 1175 zł

Rodzaj:drążki izolowane

Drążek izolacyjny do przewodów oponowych DPPO/II-B

 Drążek izolacyjny do przewodów oponowych DPPO/II-B

- drążek DPPO/I-B przeznaczony do przenoszenia przewodów oponowych o średnicy do 10 cm. oraz kabli energetycznych - drążek wykonany jest z rury szkłoepoksydowej wypełniony pianką poliuretanową - drążek wyposażony w uchwyt do przenoszenia przewodów za koparkami i przenośnikami taśmowymi - odpowiednia budowa drążka DPPO/II-B zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną - masa drążka 2550 gram - długość całkowita drążka DPPO/II-B - 217 cm. - wykonanie zgodne z PN-EN 60832-1:2010 Prace pod napięciem. Drążki izolacyjne i narzędzia wymienne. Część 1: Drążki izolacyjne(oryg.).WTO-2/03D do przenoszenia przewodów oponowych DPPO-B - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego na stronie www.realbhp.pl więcej »
Dodano: 2017-02-04
Brak danychCena: 1100 zł

Rodzaj:drążki izolowane

Kleszcze izolacyjne do 30 kV KI-30-B

 Kleszcze izolacyjne do 30 kV KI-30-B

- kleszcze izolacyjne KI-30-B są przeznaczone do zakładania i wyjmowania wkładek bezpiecznikowych, nakładania i zdejmowania osłon izolacyjnych, przegród izolacyjnych w stacjach i rozdzielniach o napięciu znamionowym do 30 kV. - kleszcze izolacyjne wyposażone w uchwyty do wkładek bezpiecznikowych o średnicach 35 i 60 mm. - napięcie znamionowe części izolacyjnej do 30 kV - masa kleszczy izolacyjnych 2660 gram - długość 133 cm. - kleszcze wyposażone w pokrowiec przenośny wodoodporny - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - kleszcze z aktualnymi badaniami oraz certyfikatem - firma REAL BHP kompleksowo wyposaża rozdzielnie i stacje energetyczne w sprzęt bhp oraz uziemiacze więcej »
Dodano: 2017-02-04
AktywizacjaCena: 950 zł

Rodzaj:drążki izolowane

Teleskopowy drążek izolacyjny do 30 kV 740 cm.

 Teleskopowy drążek izolacyjny do 30 kV 740 cm.

- teleskopowy drążek izolacyjny przeznaczony do obsługi urządzeń elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych o napięciu do 30 kV - drążek elektroizolacyjny teleskopowy o długości maksymalnej 740 cm. - waga drążka około 4200 gram - do każdego drążka dołączamy pokrowiec ochronny z tkaniny wodoodpornej - każdy drążek elektroizolacyjny jest przebadany przez Laboratorium Wysokich Napięć Instytutu Energetyki i posiada stosowny certyfikat - minimalna długość drążka 196 cm. - drążek izolacyjny wyposażony w głowicę gwintową - maksymalny zasięg pracy drążka to 900 cm. - uniwersalna głowica UDI do kupienia jako osobny produkt i po zainstalowaniu głowicy UDI drążek izolacyjny współpracuje z zaczepami manewrowymi, zaczepami linowymi, wskaźnikami napięcia oraz uziemiaczami - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu elektroizolacyjnego na stronie realbhp.pl - firma REAL BHP kompleksowo wyposaża obiekty elektroenergetyczne i ekipy elektromonterów, elektryków w elektroizolacyjny sprzęt ochronny bhp oraz uziemiacze i zaczepy więcej »
Dodano: 2017-02-03
Brak danychCena: 890 zł

Rodzaj:drążki elektroizolacyjne
Kolor:żółty

Teleskopowy drążek izolacyjny do 30 kV 600 cm.

 Teleskopowy drążek izolacyjny do 30 kV 600 cm.

- teleskopowy drążek elektroizolacyjny przeznaczony do obsługi urządzeń elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych o napięciu do 30 kV - drążek elektroizolacyjny teleskopowy o długości maksymalnej 600cm. - waga drążka około 2700 gram - do każdego drążka dołączamy pokrowiec ochronny z tkaniny wodoodpornej - każdy drążek elektroizolacyjny jest przebadany przez Laboratorium Wysokich Napięć Instytutu Energetyki i posiada stosowny certyfikat - długość drążka izolacyjnego w stanie złożonym - 185 cm. - drążek izolacyjny wyposażony w głowicę gwintową - uniwersalna głowica UDI do kupienia jako osobny produkt i po zainstalowaniu głowicy UDI drążek izolacyjny współpracuje z zaczepami manewrowymi, zaczepami linowymi, wskaźnikami napięcia oraz uziemiaczami - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu elektroizolacyjnego na stronie realbhp.pl - firma REAL BHP kompleksowo wyposaża obiekty elektroenergetyczne i ekipy elektromonterów, elektryków w elektroizolacyjny sprzęt ochronny bhp oraz uziemiacze i zaczepy więcej »
Dodano: 2017-02-03
REAL BHP DystrybutorCena: 550 zł

Rodzaj:drążki izolowane
Kolor:żółty
Typ:teleskopowe

Teleskopowy drążek elektroizolacyjny do 30 kV 428 cm.

 Teleskopowy drążek elektroizolacyjny do 30 kV  428 cm.

- teleskopowy drążek elektroizolacyjny przeznaczony do obsługi urządzeń elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych o napięciu do 30 kV - drążek elektroizolacyjny teleskopowy o długości maksymalnej 428 cm. - waga drążka około 2,38 kg. - do każdego drążka dołączany pokrowiec ochronny z tkaniny wodoodpornej - każdy drążek elektroizolacyjny przebadany przez Laboratorium Wysokich Napięć Instytutu Energetyki - długość drążka w stanie złożonym - 180 cm. - drążek izolacyjny wyposażony w głowicę gwintową - uniwersalna głowica UDI do kupienia jako osobny produkt - po zainstalowaniu głowicy UDI drążek izolacyjny współpracuje z zaczepami manewrowymi, zaczepami linowymi, wskaźnikami napięcia oraz uziemiaczami - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2017-02-03
REAL BHP DystrybutorCena: 450 zł

Rodzaj:drążki elektroizolacyjne
Typ:teleskopowe

Kurtka zimowa WIN-GREY

 Kurtka zimowa WIN-GREY

Kurtka jesienno-zimowa z odsuwaną polarową podpinką WIN-GREY - powłoka 100% poliester typu rip-stop o gramaturze 258 g/m2, powlekany PCV - podszewka 100% nylon tafta o gramaturze 58 g/m2 - polarowa podpinka o gramaturze 280 g/m2 - zasuwana z dodatkowym zapięciem na rzep zabezpieczającym przed wiatrem - kaptur chowany w kołnierzu zapinanym na rzep - od strony zewnętrznej cztery kieszenie, z czego dwie dolne zasuwane - od wewnętrznej strony kurtki znajdują się dwie duże kieszenie umieszczone w polarowej podpince - kurtka od środka dodatkowo ocieplana polarem, który można odsunąć i nosić osobno zarówno polar jak i kurtkę - rękawy kurtki zakończone są ściągaczem dodatkowo zapinanym na rzep więcej »
Dodano: 2017-01-10
REISCena: 188.94 zł

Rodzaj:kurtki i polary
Materiał:poliester

Kurtka zimowa WIN-BLUBER

 Kurtka zimowa WIN-BLUBER

Kurtka zimowa z kapturem WIN-BLUBER - powłoka 100% poliester oxford o gramaturze 150 g/m2 powlekany poliuretanem - podszewka 3/4 długości polar o gramaturze 280 g/m2, zaś od dołu pikowana podszewka 190T - wyściółka 100% poliester bardzo ciepła - zapinana na suwak oraz dodatkowe napy - przy szyi wykończona stójką - odblaskowe wstawki zapewniające widoczność wieczorową porą - przedłużany tył, ze ściągaczami z boku zabezpiecza przed wiatrem - sześć kieszeni: cztery w górnej partii zapinane na napy oraz mniejsze na suwak, dwie na suwak w dolnej partii kurtki zasłonięte materiałem - dodatkowa kieszeń na prawym rękawie - rękawy zakończone ściągaczem oraz rzepem więcej »
Dodano: 2017-01-10
REISCena: 149.9 zł

Rodzaj:kurtki i polary
Materiał:poliester
Typ:męskie

Buty bezpieczne S1 SRC BRSTAPLER

 Buty bezpieczne S1 SRC BRSTAPLER

Buty bezpieczne BRSTAPLER - skóra bawola - buty typu trzewik, sięgające za kostkę - dodatkowe elementy odblaskowe na boku butów - podeszwa wykonana z podwójnego poliuretanu oraz gumy - absorpcja uderzeń pod piętą - stalowa wkładka zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N - stalowy podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN - kategoria S1P SRC - spełniają wymagania normy EN20345 więcej »
Dodano: 2017-01-04
REISCena: 137.15 zł

Buty bezpieczne BRMOUNTAIN

 Buty bezpieczne BRMOUNTAIN

Buty bezpieczne BRMOUNTAIN - buty typu trzewik, sięgające za kostkę - wierzch wykonany z nubuku (Nubuk - wyprawiona miękka skóra wykończona od strony lica po jego uprzednim oszlifowaniu polerującym. Jest ona najczęściej pochodzenia bydlęcego, cielęcego lub wieprzowego. Garbowana metodą chromową (w odróżnieniu od zamszu garbowanego metodą tłuszczową). - dodatkowe elementy odblaskowe na boku butów - podeszwa wykonana z podwójnego poliuretanu oraz gumy - absorpcja uderzeń pod piętą - stalowa wkładka zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N - stalowy podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN - kategoria S1 SRC - spełniają wymagania normy EN20345 więcej »
Dodano: 2017-01-04
REISCena: 152.2 zł

Hełm elektroizolacyjny z osłoną twarzy VG-950

 Hełm elektroizolacyjny z osłoną twarzy VG-950

- bardzo lekki hełm elektroizolacyjny z osłoną twarzy chroniącą przed łukiem elektrycznym z regulowanym paskiem pod brodę - hełm wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS odpornego na działanie niskiej temperatury do -30°C, deformacji bocznej LD oraz rozprysków stopionego metalu MM - kask jest elektroizolacyjny 1000 V AC i antystatyczny do użytku w środowiskach wybuchowych ATEX - hełm wyposażony w otwory umożliwiające zamocowanie ochronników słuchu - regulacja obwodu głowy za pomocą pokrętła w zakresie 52-63 cm. - hełm wyposażony w rynienkę ściekową odprowadzającą wodę deszczową i zanieczyszczenia z dala od użytkownika - osłona twarzy chowana pod skorupę hełmu wyposażona w powłoką zabezpieczająca przed zamgleniem i zarysowaniem pasuje do wszystkich okularów korekcyjnych i ochronnych - osłona regulowana w dwóch położeniach - hełm z osłona twarzy VG-950 jest przeznaczony do użytku w miejscach, gdzie występują zagrożenia uderzeniem w głowę, rozpryskiem chemikaliów, promieniowaniem UV, rozpryskiem płynnego metalu lub zagrożeniem skutkami oddziaływania łuku elektrycznego - kask elektroizolacyjny z osłoną spełnia wymagania norm EN397 440V AC, EN50365 1000 V AC , EN 13463-1 oraz osłona twarzy EN166 (2C-1,2 1 3 B 8-1-0 9 KN) - hełm elektroizolacyjny dostępny w kolorze białym oraz żółtym inne kolory na zamówienie - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie www.realbhp.pl więcej »
Dodano: 2016-11-30
Brak danychCena: 295 zł

Rodzaj:ochrona głowy
Typ:unisex

IceFox S2

 IceFox S2

Wierzch obuwia wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej, wodoodpornej (grubość ok. 2.2 mm.), o zwiększonej odporności na ścieranie i rozerwanie. Podszewka ocieplająca, tkanina obuwnicza typu „miś”. Podeszwa PU/PU, antypoślizgowa (SRC). Odporna na oleje, smary, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie , pękanie i przecinanie. Forma podeszwy zapewnia maksymalną stabilność i przyczepność do podłoża, zmniejszając dodatkowo uczucie zmęczenia stóp oraz chroni nogę przed skręceniem. Podeszwa izolująca od zimna (CI). Shockabsorber - pochłania energię w części piętowej. Wyposażony w niemetaliczny (poliwęglanowy-kompozytowy) podnosek ochronny (200J). Dwukrotnie lżejszy od stalowego, ergonomiczny, obojętny chemicznie, niewrażliwy na wahania temperatury, nie transferuje ciepła i zimna. Obuwie antyelektrostatyczne. Rozmiary: od 36 do 47 (numeracja francuska) Obuwie zgodne z Normą EN ISO 20345:2004 / A1:2007 więcej »
Dodano: 2016-11-02
Safetix

snow S3

 snow S3

Obuwie ochronne zgodne z normą EN ISO 20345:2004 Obuwie ochronne z podnoskiem kompozytowym 200J Buty wyposażone w niemetaliczną wkładkę antyprzebiciową Obuwie ochronne wykonane ze skór naturalnych, wodoodpornych Podeszwa PU/PU, antystatyczna, antypoślizgowa, odporna na oleje, benzynę oraz roztwory kwasów i zasad Ocieplane tkaniną futerkową typu "miś" Rozmiary 36-47 więcej »
Dodano: 2016-11-02
Protect

Drążek do ratowania porażonych prądem 30kV HED-B

 Drążek do ratowania porażonych prądem 30kV HED-B

- drążek wykonany jest z rury epoksydowej wypełniony pianką poliuretanową - drążek przeznaczony jest ratowania porażonych prądem i stosowany przy urządzeniach o napięciu znamionowym do 30 kV - drążek wyposażony jest w dwa haki jeden do odciągania osoby poszkodowanej natomiast drugi stanowi część chwytną co znacznie ułatwia wykonywanie czynności ratowniczych - średnica rury 32 mm. - długość całkowita drążka 175 cm. - drążek wykonany zgodnie z PN-EN 60832-1:2010 Prace pod napięciem. Drążki izolacyjne i narzędzia wymienne.Drążki izolacyjne PN-EN 60855:1999 Rury izolacyjne pręty pełne do prac pod napięciem - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2016-10-11
Brak danychCena: 980 zł

Rodzaj:drążki elektroizolacyjne
Kolor:pomarańczowy

Uniwersalny drążek elektroziolacyjny do 30kV UDI-30-B

 Uniwersalny drążek elektroziolacyjny do 30kV UDI-30-B

- uniwersalny drążek elektroizolacyjny UDI-30-B przeznaczony jest do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych o napięciu do 30kV, izoluje pracownika od urządzeń elektrycznych będących pod napięciem - drążek wykony jest z rury epoksydowej o średnicy 32 mm i wyposażony jest w głowicę UDI która służy do mocowania sprzętu pomocniczego jak: chwytaki, wskaźniki napięcia, zaczepy manewrowe, uzgadniacze faz oraz zaciski uziemiaczy przenośnych jedno oraz trójfazowych - drążek izolacyjny 30kV wyposażony w pokrowiec ochronny z tkaniny wodoodpornej - długość drążka izolacyjnego - 116 cm. ( istnieje możliwość wykonania drążka 30kV o długości 210 cm.) - średnica rury izolacyjnej 32 mm. - drążek posiada aktualne badania napięciowe - drążki wykonane zgodnie z normą PN-EN 60832-1:2010 Prace pod napięciem, Drążki izolacyjne i narzędzia wymienne. Część 1: Drążki izolacyjne PN-EN 60855: 1999 Rury izolacyjne wypełnione pianką i pręty pełne do prac pod napięciem. PN-EN 61230: 2011Prace pod napięciem. Przenośny sprzęt do uziemiania lub uziemiania i zwierania. WTO-4/01Uniwersalne drążki izolacyjne UDI-B i drążki izolacyjne uziemiające DU-A - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie www.realbhp.pl więcej »
Dodano: 2016-10-11
Brak danychCena: 435 zł

Rodzaj:drążki elektroizolacyjne
Typ:udi

Szafa na sprzęt elektroizolacyjny bhp SE-03

 Szafa na sprzęt elektroizolacyjny bhp SE-03

- szafa SE 03 przeznaczona do przechowywania sprzętu elektroizolacyjnego oraz uziemiaczy w rozdzielniach elektrycznych oraz stacjach transformatorowych - szafa wykonana z blachy stalowej malowana proszkowo w kolorze szarym o wymiarach 180x60x50 cm. - szafa wyposażona w dwie komory : lewa komora z 4 półkami na drobny sprzęt typu chwytaki, kaski ochronne, wskaźniki napięcia, znaki elektryczne, okulary ochronne oraz zaczepy i prawa z półką i wieszakiem na rękawice elektroizolacyjne, uziemiacze przenośne oraz odzież ochronną, drążki elektroizolacyjne i kleszcze elektroizolacyjne do bezpieczników i wkładek bezpiecznikowych - szafa zamykana na dwa zamki Yale - na lewej komorze nalepka z czarnym napisem na żółtym tle SPRZĘT ELEKTROIZOLACYJNY - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2016-10-11
REAL BHPCena: 560 zł

Rodzaj:szafy i wieszaki elektroizolacyjne
Kolor:szary

Drążek elektroizolacyjny do 20kV UDI-20-B

 Drążek elektroizolacyjny do 20kV UDI-20-B

- uniwersalny drążek elektroizolacyjny UDI-20-B przeznaczony jest do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych o napięciu do 20kV, izoluje pracownika od urządzeń elektrycznych będących pod napięciem - drążek wykony jest z rury epoksydowej o średnicy 32 mm i wyposażony jest w głowicę UDI która służy do mocowania sprzętu ( chwytaki, wskaźniki napięcia, zaczepy manewrowe, uzgadniacze faz oraz zaciski uziemiaczy przenośnych jedno oraz trójfazowych ) - drążek wyposażony w pokrowiec ochronny z tkaniny wodoodpornej - długość drążka izolacyjnego - 110 cm. - średnica rury izolacyjnej 32 mm. - drążek posiada aktualne bania napięciowe - drążki wykonane zgodnie z normą PN-EN 60832-1:2010 Prace pod napięciem, Drążki izolacyjne i narzędzia wymienne. Część 1: Drążki izolacyjne PN-EN 60855: 1999 Rury izolacyjne wypełnione pianką i pręty pełne do prac pod napięciem. PN-EN 61230: 2011Prace pod napięciem. Przenośny sprzęt do uziemiania lub uziemiania i zwierania. WTO-4/01Uniwersalne drążki izolacyjne UDI-B i drążki izolacyjne uziemiające DU-A - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2016-10-11
AktywizacjaCena: 415 zł

Rodzaj:drążki elektroizolacyjne
Typ:udi

Kleszcze izolacyjne do wkładek bezpiecznikowych 10kV KI-10

 Kleszcze izolacyjne do wkładek bezpiecznikowych 10kV KI-10

- kleszcze izolacyjne izolacyjne składają się z rękojeści wykonanej z rury epoksydowej izolowanej oraz części roboczej szczypiec wykonanych z drewna bukowego - szczypce przystosowane są do wyjmowania oraz wkładania różnego typu bezpieczników o średnicy 35 oraz 60 mm. w urządzeniach elektrycznych o napięciu do 10 kV - długość kleszczy 102 cm. - waga około 2000 gram - kleszcze posiadają przenośny pokrowiec wykonany z tkaniny wodoodpornej - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - wykonanie zgodne z WTO-4/98 więcej »
Dodano: 2016-10-10
Brak danychCena: 830 zł

Rodzaj:drążki elektroizolacyjne

Trakcyjny drążek elektroizolacyjny do 4kV TDO-4-B

 Trakcyjny drążek elektroizolacyjny do 4kV TDO-4-B

- trakcyjny drążek TDO-4-B w połączeniu z uziemiaczami kolejowymi służy do uziemiania napowietrznych urządzeń trakcyjnych przez połączenie przewodu trakcyjnego z szyną jezdną - drążek składa się z trzech części łączonych za pomoczą łączy plastikowych o wysokiej odporności mechanicznej oraz elektrycznej oraz głowicy UDI i zaczepu manewrowego ZO - drążek w połączeniu z zaczepem manewrowym ZO służy do obsługi odłączników nie posiadających napędu mechanicznego - drążek wyposażony jest w pokrowiec z tkaniny wodoodpornej - długość drążka po rozłożeniu - 480 cm. - waga około 5,3 kg. - długość drążka złożonego w pokrowcu 225 cm. - drążek TDO współpracuje z uziemiaczami kolejowymi U1-SK,U1-SK/A, U1-SK/B,U1-SK/C, U1-SK/D oraz U1-SK/E - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2016-10-10
Brak danychCena: 1660 zł

Rodzaj:drążki elektroizolacyjne

Artykuły BHP

Prowadząc firmę musisz zapewnić sobie i swoim pracownikom oraz klientom bezpieczne warunki do pracy czy korzystania z usług Twojego przedsiębiorstwa. Niezbędne jest więc wyposażenie miejsca pracy w gaśnice czy zapewnienie dostępu do apteczki, a jeśli wymaga tego stanowisko, także odzieży roboczej, takiej jak specjalne buty, polary, kombinezony, kamizelki, ocieplacie czy fartuchy. Pracownicy budowlani czy górnicy powinni nosić także kaski. Specjalnej odzieży wymagają również pracownicy lokali gastronomicznych czy szpitali.