Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły BHP

Artykuły BHP

Zacisk fazowy na przewody oraz szyny ZF-2

 Zacisk fazowy na przewody oraz szyny ZF-2

- zacisk fazowy na przewody okrągłe w wersji podstawowej z uchem ZF-2 oraz wersja uniwersalna na przewody i szyny płaskie ZF-2/A oraz ZF-2/B - wersja A zacisku zakładana za pomocą drążka izolacyjnego wyposażonego w głowicę UDI, wersja B montowana w zatrzasku drążka izolacyjnego z głowicą UDI - zacisk wykonywany na prądy zwarcia do 31,5 kA/1s - zacisk wykonany ze stopu aluminium AK 11 - zacisk ZF-2 wyposażony w docisk sprężynowy który zapobiega zsuwaniu się z elementu uziemianego - zacisk stosowany w uziemiaczach typu U1, U3, U5 oraz zwieraczach przenośnych i stosowane w zależności od wersji na szyny prądowe oraz przewody okrągłe o średnicy do 31 mm np. firmy Bezpol typu RU oraz BELOS - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL - indywidualne wyceny prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2019-03-31
Dystrybucja REAL BHPCena: 165 zł

Rodzaj:zaciski fazowe uziemiaczy

Odczep kulowy do zakładania uziemiaczy i zwieraczy TG

 Odczep kulowy do zakładania uziemiaczy i zwieraczy  TG

- trzpień kulowy w zależności od wersji z gwintem wewnętrznym oraz zewnętrznym na kule o średnicy 16, 20 i 25 mm2 - trzpień kulowy znacznie ułatwia mocowanie zacisków fazowych oraz uziomowych uziemiaczy w urządzeniach rozdzielczych i stacjach transformatorowych - trzpienie kulowe zmniejszają ryzyko uszkodzenia szyn prądowych w przypadku częstego zakładania uziemiaczy i zwieraczy - maksymalny prąd zwarcia 31,5/kA/1s przy trzpieniach o średnicy 25 mm2 - trzpienie wykonywany są na średnicę kul 25mm2, 20 mm2 oraz 16 mm2, gwint M12,M10 oraz M8 - podana cena netto dotyczy trzpienia o średnicy 25 mm2 z gwintem M12 - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - indywidualne wyceny sprzętu w innej konfiguracji prosimy kierować na mail:biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2019-03-29
Brak danychCena: 80 zł

Rodzaj:zaciski fazowe
Typ:trzpienie kulowe

Zacisk fazowy na szyny płaskie WT-P

 Zacisk fazowy na szyny płaskie WT-P

- zacisk fazowy uziemiacza WT-P przystosowany do mocowania na szyny płaskie w urządzeniach rozdzielczych niskiego oraz średniego napięcia - zacisk wykonywany w wersji podstawowej do mocowania w drążku izolacyjnym oraz wersji WT-P/A do mocowania w zatrzasku drążka UDI ( do każdego zacisku fazowego jest potrzebny drążek ) - zaciski przystosowane na prądy zwarcia do 31,5kA/1s - zaciski wyposażone w sprężyny dociskowe - siła docisku dla zacisków WT-P wynosi około 1kN - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - indywidualne wyceny uziemiaczy prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2019-03-27
AktywizacjaCena: 325 zł

Rodzaj:zaciski fazowe

Uniwersalny zacisk fazowy na szyny płaskie i przwody okrągłe PO

 Uniwersalny zacisk fazowy na szyny płaskie i przwody okrągłe PO

- zacisk fazowy PO wykonywany w wersji podstawowej z uchem, wersji PO/A do mocowania w głowicy drążka oraz PO/B do mocowania w zatrzasku głowicy UDI drążka izolacyjnego - zacisk przystosowany do mocowania na szynach płaskich o grubości 28 oraz przewodach okrągłych typu Bezpol oraz Belos - zaciski wykonywane z aluminium na prądy zwarcia do 13kA/1s oraz do 31,5kA/1s z mosiądzu - zaciski wyposażone w sprężyny dociskowe które zapewniają lepszy docisk do szyny oraz przewodów uziemiających - zacisk zapewnia łatwe i pewne mocowanie na przewodach okrągłych oraz szynach płaskich - wysoka odporność na zniszczenie i uszkodzenia mechaniczne - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - wszelkie wyceny odnośnie uziemiaczy oraz elektroizolacyjnego sprzętu ochronnego i p/poż prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2019-03-23
Dystrybucja REAL BHPCena: 170 zł

Rodzaj:zaciski fazowe

Zacisk fazowy na przewody okragłe i szyny płaskie O/P

 Zacisk fazowy na przewody okragłe i szyny płaskie O/P

- zacisk fazowy O/P wykonany z lekkiego stopu metodą ciśnieniową - zacisk na przewody okrągłe do 240 mm2 oraz szyny płaskie - zacisk wyposażony w ucho i przystosowany do zakładania za pomocą drążka z zaczepem manewrowym - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2019-03-22
Brak danychCena: 185 zł

Rodzaj:zaciski fazowe

Zacisk fazowy na przewody okrągłe WT-2

 Zacisk fazowy na przewody okrągłe WT-2

- zacisk fazowy WT-2 na przewody okrągłe o średnicy do 29 mm. - zacisk wykonywany w trzech wersjach WT-2 podstawowa z uchem , WT-2/A do mocowania w drążku , WT-2/B do mocowania w głowicy drążka UDI - zacisk w wersji na prądy zwarcia do 31,5 kA/1s - zacisk wykonany ze stopu aluminium - siła docisku szczęk wynosi około 1kN - sprężyna dociskowa zacisku zapewnia stały docisk i zabezpiecza przed poluzowaniem zacisku na przewodzie prądowym - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-03-21
AktywizacjaCena: 305 zł

Rodzaj:zaciski fazowe

Zacisk do przyłącza kulowego, szyn płaskich oraz przewodów okrągłych K25

 Zacisk do przyłącza kulowego, szyn płaskich oraz przewodów okrągłych K25

- zacisk fazowy na trzpienie kulowe o średnicy 20,25 mm. przewody okrągłe i szyny płaskie o grubości do 28 mm. - zacisk wykonywany w wersji podstawowej do drążka oraz wersji A montowanej w głowicy zatrzaskowej drążka - zaciski wykonany na prądy zwarcia do 13 kA/1s( aluminiowy) oraz 31,5 kA/1s wykonany z mosiądzu - zaciski wyposażone w sprężyny dociskowe - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL - kompleksowo wyposażamy obiekty energetyczne w sprzęt ochronny oraz uziemiacze więcej »
Dodano: 2019-03-20
Brak danychCena: 170 zł

Rodzaj:zaciski fazowe

Zacisk fazowy na przewody okrągłe o średnicy do 60 mm. ZF-3

 Zacisk fazowy na przewody okrągłe o średnicy do 60 mm. ZF-3

- zacisk fazowy ZF-3 wykonany ze bardzo lekkiego stopu aluminium AK11 - zacisk fazowy przystosowany na przewody okrągłe o przekroju 525 mm2 oraz średnicy do 60 mm. - zacisk produkowany w trzech wersjach: z uchem podstawowa, wersji A z dodatkowym górnym uchem do zakładania na przewody znajdujące poniżej montera oraz B mocowana w zatrzasku drążka UDI - zacisk przystosowany do mocowania na przewodach okrągłych o średnicy do 60 mm. oraz przekroju 525 mm2 - przystosowany do pracy na maksymalne prądy zwarciowe do 31,5kA/1s - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-03-20
Brak danychCena: 195 zł

Rodzaj:zaciski fazowe

Zacisk fazowy uziemiacza na szyny płaskie typu P

 Zacisk fazowy uziemiacza na szyny płaskie typu P

- zacisk fazowy na szyny płaskie wykonywany w wersji ZF-P do 13kA/1s oraz do 31,5 kA/1s - zaciski wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium AK11 - zaciski wyposażone w sprężyny dociskowe zapobiegające zsuwaniu się z szyn prądowych - sprzedawane w komplecie z nakrętkami - zacisk przystosowany do szyn płaskich o grubości do 17 mm ZF-P 13kA/1s oraz 24 mm. ZF-P 31,5kA/1s, zaciski są mocowane na szynach za pomocą drążków izolowanych wyposażonych w głowicę typu UDI - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL - wszelkie zapytania ofertowe odnośnie wycen zacisków oraz uziemiaczy przenośnych, elektroizolacyjnego sprzętu bhp prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2019-03-20
Dystrybutor: REAL BHPCena: 165 zł

Rodzaj:zaciski fazowe

Artykuły BHP

Prowadząc firmę musisz zapewnić sobie i swoim pracownikom oraz klientom bezpieczne warunki do pracy czy korzystania z usług Twojego przedsiębiorstwa. Niezbędne jest więc wyposażenie miejsca pracy w gaśnice czy zapewnienie dostępu do apteczki, a jeśli wymaga tego stanowisko, także odzieży roboczej, takiej jak specjalne buty, polary, kombinezony, kamizelki, ocieplacie czy fartuchy. Pracownicy budowlani czy górnicy powinni nosić także kaski. Specjalnej odzieży wymagają również pracownicy lokali gastronomicznych czy szpitali.