Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Produkty od 1 do 20 z 1012

Terminal płatniczy

 Terminal płatniczy

◉ INGENICO MOVE 3500 ◉ INGENICO DESK 3500 ◉ INGENICO LANE 3000 ◉ VERIFONE VX 675 ◉ VERIFONE VX 520 więcej »
Dodano: 2021-03-12
INGENICO VERIFONE POLSKIE EPŁATNOŚCI

Drukarka Fiskalna

 Drukarka Fiskalna

◉ POSNET THERMAL XL2 ONLINE ◉ POSNET TRIO ONLINE ◉ POSNET TEMO ONLINE ◉ ELZAB CUBE ONLINE ◉ ELZAB MERA ONLINE ◉ ELZAB ZETA więcej »
Dodano: 2021-03-12
POSNET ELZAB

Kasa Fiskalna

 Kasa Fiskalna

◉ DATECS WP-50 ONLINE ◉ DATECS WP-25 ONLINE ◉ DATECS WP-500 ONLINE ◉ POSNET MOBILE ONLINE ◉ POSNET ERGO ONLINE ◉ POSNET BINGO MAX ONLINE ◉ POSNET REVO ONLINE ◉ POSNET NEO XL ONLINE ◉ ELZAB K10 ONLINE ◉ ELZAB MINI ONLINE ◉ ELZAB JOTA ONLINE ◉ ELZAB SIGMA ONLINE więcej »
Dodano: 2012-08-31
DATECS POSNET ELZAB

Kasa fiskalna online K10

 Kasa fiskalna online K10

Uniwersalna, nowoczesna, solidna mała kasa fiskalna online. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Można ją obsługiwać w zimowych rękawiczkach. Kasa posiada wymienną baterię o dużej pojemności. Zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem modułów do komunikacji bezprzewodowej. Standardowo urządzenie wyposażone jest w moduł Bluetooth/ WiFi. Idealne rozwiązanie dla branż: warsztaty samochodowe i serwisy opon, gastronomia, sprzedaż węgla, fryzjerzy, kosmetyczki, branża budowlana, prawnicy, lekarze, branża fitness. Kasa występuję w różnych wersjach kolorystycznych. więcej »
Dodano: 2021-01-15
ELZAB

Nano Online

 Nano Online

Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację. Niewielkie gabaryty i ergonomia sprawiają, że Kasa Fiskana Online Novitus NANO znajduje zastosowanie m.in w małych i średnich punktach sprzedaży, gabinetach lekarskich oraz weterynaryjnych, kancelariach adwokackich i prawnych, gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich i innych punktach usługowych stacjnonarnych oraz w sprzedaży mobilnej m.in bazary, sprzdaż obowźna. Novitus Nano Online jest bardzo funkcjonalna, oraz wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości wykonanie gwarantuje jej niezawodność na bardzo wysokim poziomie. Wśród licznych możliwości użytkowych kasy online znajdują się m.in. obsługa wielu walut, usługa BUS oraz wypożyczalnia, parkingi itp. Dzięki zastowsowaniu podświetlanej klawiatury można obsługiwać kasę także przy słabym oświetleniu. NANO online posiada bardzo mocny akumulator, który bez podłączonego do kasy zasilacza pozwala na wydrukowanie do 3.000 paragonów ! Urządzenie Fiskalne Nano Online może komunikować się m.in. z CRK, terminalem do kart płatniczych, wagą elektroniczną, czynikiem kodów kreskowych oraz komputerem. Na uwagę zasługuje również klawiatura, która została pokryta silikonoem co powoduje zabezpieczenie elektroniki przed dostawaniem się do środka zanieczyszczeń lub przypadkowym zalaniem. Nano Online tak jak poprzedni mode kasy fiskalnej nano posiada także możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, pozwala zaprogramować 40 znaków w nazwie towarowej oraz wydrukować NIP-u nabywcy na paragonie. KASA NANO ONLINE W SKRÓCIE: • Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) • 20.000 towarów w bazie • 40 znaków w nazwie • 1000 kodów dowiązanych • 20.000 bufor paragonów on-line • 100 pozycji na paragonie • 100 działów towarowych • 32… więcej »
Dodano: 2020-12-01
NOVITUSCena: 1649 zł

Czytniki kodów kreskowych

 Czytniki kodów kreskowych

W ofercie posiadamy czytniki kodów kreskowych, ręczne, stacjonarne, bezprzewodowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiednie sprzętu. Gwarantujemy miłą obsługę oraz indywidualne podejście. więcej »
Dodano: 2020-07-09
ELZAB

Szuflada FLIP TOP ELZ-FT460

 Szuflada FLIP TOP ELZ-FT460

Standardowo szuflada wyposażona jest w kabel długości 2m z wtyczką RJ-12. Wymiary: głębokość 170 mm szerokość 460 mm wysokość 100 mm Wersja kolorystyczna: Szuflada stalowa w kolorze czarnym Podłączenia: wtyk RJ-12 napięcie sterowania 24 V Wyposażenie: 6 pojemników na banknoty 8 pojemników na bilon Szuflada posiada microswitch więcej »
Dodano: 2020-07-01
ELZABCena: 550 zł

Kasoterminal fiskalny PosPay

 Kasoterminal fiskalny PosPay

Fiskalny Terminal Płatniczy to jedyne mobilne urządzenie, które integruje funkcje kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay Online zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Komunikacja z CRK za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM jest uwzględniona w koszcie abonamentu. Dzięki Pospay ONLINE, zrealizujesz płatności bezgotówkowe wykonywane kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi. Pospay ONLINE obsługuje również transakcje realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay. Pospay Online ma możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym. Nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz. To nie tylko obniża cenę, ale też sprawia, że nie musisz martwić się aktualizacjami systemu czy naprawam Pospay ONLINE jest ergonomiczny. Rozmiary urządzenia to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm. Waga – trochę ponad 0,5 kg. Pospay ONLINE jest nieduży i dopasowany do kształtu dłoni. Wynajmowany terminal objęty jest dożywotnią gwarancją i całkowitym serwisem naprawczym. Zakupiona drukarka fiskalna ma 5 - letnią gwarancję. Wszystkie formalności związane z zakupem urządzenia fiskalnego i obsługą płatności elektronicznych, załatwisz od u nas od ręki. Cena urządzenia fiskalnego on-line ( kasa / drukarka fiskalna z mozliwością zmiany tybu pracy ) - 1699,00 netto Abonament miesięczny na wynajem terminala - 39,00 netto więcej »
Dodano: 2020-05-15
PosnetCena: 1699 zł

Terminale Płatnicze Polskie ePłatności

 Terminale Płatnicze Polskie ePłatności

Darmowy terminal dla twojej firmy 0 zł za urządzenie przez rok 0 zł prowizji od transakcji Umowa na 12 miesięcy bez zobowiązań więcej »
Dodano: 2020-05-07
Polskie ePłatności

Posnet Mobile OnLine

 Posnet Mobile OnLine

Dostępna w naszej ofercie kasa fiskalna Posnet Mobile OnLine to najmniejsza kasa fiskalna dostępna na rynku. Z tą kasą fiskalną można udać się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty. Model ten jest w stanie wydrukować 8 000 paragonów bez dodatkowego zasilania. Kasa została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownika jest moduł WiFi/Bluetooth lub modem GPRS. Kasa te szczególnie sprawdza się w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych i wszelkich małych lub mobilnych punktach handlowych, gdzie ważna jest ergonomia, czyli przemyślane wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni. Bardziej szczegółowe informacje na temat tego modelu kasy fiskalnej dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2020-03-04
Posnet

Wysokość:48 mm

terminal płatniczy

 terminal płatniczy

Zapraszam do skorzystania naszych usług terminali płatniczych znanego dystrybutora której to firmy Elavon również będę świadczył od 10 marca więcej »
Dodano: 2020-03-03
Elavon

Sprawdzarka cen ELZAB LLT

 Sprawdzarka cen ELZAB LLT

Gdy wiele towarów w placówce posiada duże gabaryty i odczyt kodu przez zabudowany czytnik jest utrudniony lub niemożliwy, do sprawdzarki można podpiąć czytnik ręczny. Absolutna nowość w tego typu urządzeniach. Konstrukcja nowej linii sprawdzarek umożliwia odtwarzanie dźwiękowe ceny towaru. Możliwe jest ustawienie głosu żeńskiego lub męskiego. Ta zaleta stanowi nieocenioną pomoc dla osób mających problem z odczytaniem ceny z wyświetlacza. więcej »
Dodano: 2011-03-31
ELZABCena: 1537.5 zł

Waga ELZAB Eco Print 20

 Waga ELZAB Eco Print 20

- jasny dwustronny wyświetlacz (2 linie po 22 znaki) zapewnia niezbędne informacje o produkcie (opis produktu, cena jednostkowa, waga, cena całkowita) i aktualny stan wagi oraz tryb pracy; - duża i czytelna klawiatura z łatwym dostępem do PLU; - możliwość drukowania na różnych rozmiarach etykiet; - interfejs RS232 i Ethernet. Współpraca z programami sprzedaży, takimi jak: KC Firma, Hipermarket, Small Business, Sklep, PC-Market, WF-Mag. więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 3200 zł

ELZAB D10

 ELZAB D10

Drukarka fiskalna ELZAB D10 to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni. więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 1800 zł

ONline GSM KASA FISKALNA FAREX ONline PRO 300 GSM

ONline GSM KASA FISKALNA FAREX ONline PRO 300 GSM

PRO 300 - Najważniejsze zalety: kasa fiskalna ONline – urządzenie spełniające wszelkie wymogi nowych regulacji prawnych; transfer danych przez sieć LAN (Internet stacjonarny) lub GSM (dedykowana karta SIM) – wypełnianie obowiązków wobec US przy jednoczesnej niezależności od jednego dostawcy Internetu; komunikacja z każdym terminalem płatniczym - gwarancja bezbłędnej i błyskawicznej realizacji transakcji bezgotówkowych przy użyciu dowolnego terminala płatniczego; duża ilość portów komunikacyjnych – możliwość stworzenia w pełni wydajnego stanowiska sprzedażowego (jednoczesne połączenie kasy aż z pięcioma urządzeniami peryferyjnymi); 2 liniowy, graficzny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości - komfort obsługi kasy w każdych warunkach i oświetleniu; mechaniczna klawiatura z klawiszami raportów – wygoda i szybkość obsługi urządzenia; baza towarowa 100 000 PLU – miejsce w pamięci kasy na wszystkie oferowane produkty; bardzo szybki mechanizm drukujący – oszczędność czasu klientów i operatora urządzenia; prosty system ładowania papieru „wrzuć i pracuj” – intuicyjna i bezproblemowa wymiana papieru bez absorbowania uwagi sprzedawcy. więcej »
Dodano: 2019-12-26
FAREXCena: 1479 zł

Wysokość:72 mm

Szuflady kasowe

 Szuflady kasowe

Szuflady kasowe dostępne w naszej ofercie to między innymi: Szuflada FLIP TOP StandardSzuflada FLIP TOP PremiumSzuflada kasowa duża RJ grafitSzuflada kasowa duża RJ jasnaSzuflada kasowa średnia RJ grafitSzuflada do kasy ELZAB K10Szuflady Gamma Bardziej szczegółowe informacje na temat produktów dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-12-17
Brak danych

ELZAB ONLINE KASA K10 WIFI

 ELZAB ONLINE KASA K10 WIFI

Kasa fiskalna Elzab K10 Online z panelem dotykowym i kartą WiFi to świetne połączenie elegancji oraz niezawodności. Interfejs obsługi w niczym nie odbiega od obsługi telefonu lub tabletu. Kasę fiskalną Elzab K10 w szczególności upodobała sobie branża: - usługi kosmetyczne - usługi fryzjerskie - mechanika pojazdowa - wulkanizacja opon więcej »
Dodano: 2019-11-15
ELZAB KASA ONLINECena: 1799 zł

Gwarancja:12 miesiące

Terminal płatniczy

 Terminal płatniczy

Nowoczesne terminale płatnicze, współpracujące z kartami MASTERCARD oraz VISA oraz obsługujące płatności zbliżeniowe, a także dokonywane przy pomocy telefonu komórkowego. Oferujemy Państwu terminale mobilne, łączące się z sygnałem GPRS, a także tradycyjne modele stacjonarne oraz funkcjonalne PINpady. więcej »
Dodano: 2019-08-02
PayTel

NEXT ONLINE

 NEXT ONLINE

Cechy wyróżniające kasę NEXT Online: • Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet oraz WLAN (opcja), GSM_3G lub GSM_LTE (opcja) • Brak ograniczeń ilości towarów w bazie • 7 stawek VAT do oprogramowania • 40 znaków na precyzyjna nazwę towaru lub usługi • Dowolna ilość kasjerów • Procesor 2x 1000 MHz + 524 MHz • 1024 MB + 256 MB pamięci RAM • 4.096 MB + 4.096 MB pamięci flash • Akumulator 7,4V, 2Ah • System operacyjny LINUX + Android • 2 wyświetlacze LCD – 7 calowy 480x800 pikseli z panelem dotykowym dla operatora oraz 132x32 pikseli dla klienta • Graficzny nagłówek wydruku • 256 grafik dla wydruków niefiskalnych • Łączność 3x RS232, 1x Ethernet, 1x USB host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł GSM (opcja) • Możliwość exportu/importu danych (baza, konfiguracja) za pomocą pendrive’a • Synchronizacja z aplikacją NoviCloud • Aplikacje przeglądarki internetowej, poczty e-mail, firm trzecich dla biznesu • Wysyłanie danych o sprzedaży poprzez e-mail • Wydruki niefiskalne więcej »
Dodano: 2019-08-02
NOVITUSCena: 2939.7 zł

NANO ONLINE

 NANO ONLINE

KASA NANO ONLINE: • Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) • 20.000 towarów w bazie • 40 znaków w nazwie • 1000 kodów dowiązanych • 20.000 bufor paragonów on-line • 100 pozycji na paragonie • 100 działów towarowych • 32 kasjerów • 10 form płatności • 7 stawek PTU • Rozliczenie zaliczek na paragonach • Procesor 524 MHz • 256 MB pamięci RAM • 4.096 MB pamięci flash • 2 wyświetlacze LCD 192x48 pxl • Platforma LINUX • Łączność LAN, RS232, USB, WLAN (opcja), BT(opcja), GSM 3G/LTE (opcja), • Współpraca z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą • Wygodne programowalne klawisze szybkiej sprzedaży • Rozliczenia opakowań zwrotnych i kaucji, usługi busowe i czasowe • Programowalne nagłówki graficzne paragonu, grafiki w stopce paragonu więcej »
Dodano: 2019-08-02
NOVITUSCena: 1832.7 zł

Urządzenia fiskalne

Działalność handlowo-usługowa wymaga od nas prowadzenia dokładnej rachunkowości, a co za tym idzie, także posiadania kasy fiskalnej. Urządzenia fiskalne pomogą nam obliczyć kwotę podatku należną od sprzedaży, zarejestrują obrót czy wydrukują paragon dla klienta oraz dla nas. Kasę można również zaprogramować, by „pamiętała” kod, nazwę i cenę produktów dostępnych w naszym sklepie lub firmie, dzięki czemu „wbijanie” zakupów jest o wiele prostsze i pozwala szybciej obsłużyć klienta.