Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Produkty od 1 do 20 z 1024

ELZAB K10 KASA FISKALNA K10 (KOPIA ELEKTRONICZNA)

 ELZAB K10 KASA FISKALNA K10 (KOPIA ELEKTRONICZNA)

Oferujemy Kasę fiskalną z kopia elektroniczną dla Nowych Podatników. Szkolenie fiskalizacja programowania w cenie urządzenia. Dojeżdżamy do klienta, szkolimy, opieka serwisowa. więcej »
Dodano: 2018-10-12
ELZABCena: 1399 zł

Gwarancja:12 miesiące

Next

 Next

Pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych. Współpracuje m.in. z aplikacją gastronomiczną Storyous Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym. Cena netto 2190,00 Cena obejmuje: - Kasa fiskalna Novitus Next - Fiskalizacja - Zgłoszenie do urzędu skarbowego - Podstawowe szkolenie - Programowanie kasy fiskalnej (nagłówek itd) - Programowanie do 30 pozycji więcej »
Dodano: 2018-06-26
NOVITUSCena: 2190 zł

iPOS duet

 iPOS duet

iPOS Warszawa to przede wszystkim innowacyjny produkt, który zrewolucjonizował polski rynek kas fiskalnych online. Dlaczego warto wybrac kasoterminal iPOS duet Warszawa? Po pierwsze jest to o wiele niższy koszt zakupu niż w przypadku zakupu oddzielnego systemu jakim jest połączenie drukarki fiskalnej, komputera, oprogramowania i terminala płatniczego. Po drugie oszczędzamy miejsce- iPOSa duet Warszawa możemy również wykorzystać jako urządzenie mobilne do sprzedaży niestacjonarnej\ Po trzecie pracodawca ma umożliwiony zdalny podgląd do urządzenia, dzięki czemu może kontrolować swoich pracowników. Programowanie, raportowanie kasoterminala iPOS duet Warszawa nigdy nie było tak proste Po czwarte możemy drukować faktury VAT, a dane pobierane są z bazy- wystarczy wpisać doi iPOSa Warszawa numer NIP a potrzebne dane do faktury VAT uzupełnią się automatycznie. Po piąte kasoterminal iPOS duet Warszawa kupujemy całkowicie na własność. Płacimy jedynie za możliwość korzystania z terminala płatniczego. Po szóste urządzenie fiskalne iPOS Warszawa ma możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń takich jak waga, skaner kodów kreskowych oraz szufladę kasową. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.salesystem.pl/ipos więcej »
Dodano: 2018-06-26
iPOSCena: 1279 zł

Ilość towarów:100 szt.

Terminal Płatniczy Ingenico iCT220

 Terminal Płatniczy Ingenico iCT220

Terminal Ingenico iCT220 Terminal stacjonarny iCT220 IP/PSTN to sprawdzone rozwiązanie, które łączy najnowszą technologię i bezpieczeństwo z możliwością generowania przychodów z licznych usług dodatkowych. Wielowariantowość Terminal stacjonarny iCT220 to sprawdzone rozwiązanie, które łączy w sobie wydajność, bezpieczeństwo, niezawodność i łatwość obsługi. W zależności od modelu terminal pozwala na wygodne, szybkie i niezawodne przetwarzanie transakcji z wykorzystaniem linii telefonicznej, połączenia internetowego lub sieci GSM. Spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa PCI PED V2 oraz umożliwiając akceptację kart chipowych i zbliżeniowych, oraz obsługę płatności BLIK smartfonem stacjonarny terminal jest idealnym rozwiązaniem dla firm realizujących płatności przy stanowisku kasowym. Zalety produktu Szybki i wygodny sposób akceptowania płatności kartami kredytowymi i debetowymi dla firm realizujących płatności przy stanowisku kasowym. Wbudowany system ochrony zapewnia bezpieczeństwo danych Twoich klientów. Kompaktowy rozmiar pozwala na oszczędność miejsca przy kasie. Zewnętrzny PIN Pad z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych pozwala na szybkie przyjmowanie płatności również za pomocą telefonów komórkowych wyposażonych w moduł NFC. Pełny i szybki wgląd w raporty sprzedaży na koniec dnia. Podświetlony wyświetlacz oraz intuicyjna, podświetlona klawiatura z dużymi klawiszami jest łatwa i przyjazna w użyciu zarówno dla kasjerów jak i posiadaczy kart. więcej »
Dodano: 2018-04-03
Ingenico

Komunikacja z serwerem centralnym:opcja isdn

Terminal Płatniczy Verifone VX 675

 Terminal Płatniczy Verifone VX 675

Terminal Verifone VX 675 VX-756 to najmniejszy dostępny na rynku terminal płatniczy. Verifone VX 675 obsługuje tradycyjne karty z paskiem, karty chipowe oraz zbliżeniowe. Mobilność Verifone VX 675 to całkowicie mobilny, bezprzewodowy terminal płatniczy, który umożliwia transmisję danych w standardzie GPRS. Terminal sprawdzi się zarówno w małych i dużych sklepach, jak i w punktach usługowych. Szczególnie cenią go sobie właściciele lokali gastronomicznych, których klienci często dokonują płatności bezpośrednio przy stoliku. Dodatkowo w tego typu działalności terminal może wykorzystywać funkcję przyjmowania napiwków. Wygoda Duży, czytelny i kolorowy wyświetlacz umożliwia wygodną obsługę. Praktyczna opcjonalna podstawka ładująca sprawdzi się doskonale w punktach gastronomicznych z obsługą kelnerską. Wytrzymała bateria pozwala na swobodne korzystanie z terminala w dowolnym miejscu, nawet na plaży czy nad morzem. Wbudowana bardzo mocna antena zapewnia dostęp do GPRS nawet w miejscach ze słabszym zasięgiem. Dodatkowe możliwości Oferowane przez nas terminale PayTel Verifone VX675 pozwalają dodatkowo poza obsługą płatności kartą na sprzedaż doładowań oraz obsługę płatności za rachunki i wypłatę gotówki. Dzięki temu bez dodatkowych kosztów można uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Dzięki dzięki certyfikatom PCI PTS 3.0 oraz EMV Level 1 i Level 2 terminal gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. więcej »
Dodano: 2018-04-03
Verifone

Wyświetlacz:Kolorowy wyświetlacz LCD
Komunikacja z serwerem centralnym:gprs

Kasa fiskalna Ergo / Revo

 Kasa fiskalna Ergo / Revo

Idealne połączenie najbardziej istotnych funkcji kas oraz zebranego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. więcej »
Dodano: 2018-03-26
Posnet

Kasa fiskalna Ergo Ergo

 Kasa fiskalna Ergo Ergo

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. więcej »
Dodano: 2018-03-20
PosnetCena: 1200 zł

Drukarka fiskalna ELZAB ZETA

 Drukarka fiskalna ELZAB ZETA

Nowoczesna, kompaktowa i niedroga drukarka fiskalna ELZAB ZETA. Urządzenie dostępne jest teraz w promocyjnej cenie - 1990 zł netto + 23% VAT. Zapraszamy na zakupy i po informacje o aktualnych promocjach na urządzenia fiskalne. Tel. 606 662 921. więcej »
Dodano: 2017-11-07
ELZABCena: 2447 zł

Terminal dotykowy POS

 Terminal dotykowy POS

Oferujemy urządzenie POS do punktu gastronomicznego (restauracji, baru, bufetu). Urządzenie posiada dotykowy ekran Windowsa oraz wiele innych udogodnień. Specyfikacja: Compact Powerhouse™,Energooszczędny i wydajny procesor Intel® Celeron® J1900 Quad-Core,Dysk SSD SATA 3,4 GB RAM DDR3,Kompaktowa i elegancka forma nie wymaga wiele miejsca,15” Bezramkowy True-Flat PCAP pojemnościowy ekran dotykowy w technologii LED,Mnogość interfejsów wejścia/wyjścia,Możliwość montażu na ścianie,Idealny do nowoczesnego wzornictwa,Szybka instalacja i łatwa obsługa. Zapraszamy do kontaktu! więcej »
Dodano: 2017-10-27
Posbank

Gwarancja:24 miesiące

Rewelacyjna Kasa fiskalna Novitus Sento E z kopią elektroniczną

Rewelacyjna Kasa fiskalna Novitus Sento E z kopią elektroniczną

Mała oraz poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną tylko w segmencie dużych kas systemowych. Obszerna baza towarowa, rozszerzone nazewnictwo towarów (40 znaków), komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Do kasy można również podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu oraz szuflady. Komunikacja on-line z komputerem odbywa się podobnie jak w dużych kasach systemowych. Kasa posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 10 000 pozycji. Nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, a baza towarowa PLU pomieści 7000 artykułów. więcej »
Dodano: 2017-10-11
NOVITUS SA

Wysokość:100 mm
Szerokość:299 mm
Długość:212 mm
Waga:1
80:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:64 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:7000 szt.
Stawki podatkowe:8
Zakres temperatur pracy:0 - 50
Zasilanie wewnętrzne:akumulator wbudowany
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz w komplecie
Wyświetlacz klienta:4x22 znaki
Wyświetlacz operatora:4x22 znaki
Gwarancja:12 miesiące

kasy fiskalne POSNET Bingo,Thermal

 kasy fiskalne POSNET Bingo,Thermal

Prowadzimy sprzedaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych firmy Posnet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie i instalacji urządzeń fiskalnych. więcej »
Dodano: 2011-12-09
Posnet

Kasa fiskalna Elzab Mini

 Kasa fiskalna Elzab Mini

ELZAB Mini to mała, prosta w obsłudze kasa. Jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Małe wymiary, waga oraz ergonomiczny kształt ułatwiają utrzymanie kasy w czystości. Kasa ma wymienną wkładkę klawiatury z możliwością opisu produktu lub usługi pozwala na dostosowanie klawiatury do potrzeb danej placówki Występuje w dwóch wersjach: czarnej lub białej więcej »
Dodano: 2017-09-05
ELZABCena: 1100 zł

Kasa fiskalna ERGO

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. więcej »
Dodano: 2017-08-22
Posnet

NOVITUS DEON E

 NOVITUS DEON E

Drukarka fiskalna DEON E: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Cechy wyróżniające drukarkę DEON E: Niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja Ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia Możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury Pierwsza drukarka przenośna z elektroniczną kopią wydruku Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu drukarki (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania i kopiowania Dostarczony wraz z drukarką program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wy-konaniem autoryzowanego raportu okresowego i miesięcznego fiskalnego Szybki dostęp do wydruku ostatniego wydruku zarejestrowanego na kopii elektronicznej (kopia paragonu, raportu, innego wydruku) Logo graficzne w nagłówku paragonu Kod towaru: DEONE Identyfikator: 3476 Podatek: VAT 23% http://sklep.erpsystem.pl/drukarka-fiskalna-novitus-deon-e,3,4520,3476 więcej »
Dodano: 2017-08-21
POSNET POLSKA SPÓŁKA AKCYJNACena: 2816.7 zł

INNOVA PROFIT EJ

 INNOVA PROFIT EJ

W najnowszym modelu zdecydowanie przyśpieszono prędkość wydruku (25 linii/s), udostępnionozmianę kontrastu wyświetlacza oraz zmianę napięcia szuflady poprzez menudrukarki. Zastosowano mechanizm drukujący szybkiego załadunku papieru typu„easy loading” co jest niespotykane w tym segmencie drukarek fiskalnych.Dodatkowo pojemnik na papier umożliwia stosowanie rolek papieru nawet do 70metrów długości. Kolejnym ważnym elementem drukarki INNOVA PROFIT EJwyróżniającym ją spośród konkurencji jest zastosowanie zupełnie nowejtechnologii pozwalającej na pracę pomimo awarii zasilania wewnętrznego.Drukarka przystosowana jest do pracy w walucie EURO i występuje wyłącznie zmodułem kopii elektronicznej INNOVA EJ. Dane techniczne: Baza towarów : 120 000 Mechanizm drukujący: - termiczny firmy APS - wydruk 40 znaków w wierszu - prędkość wydruku: 25 linii/s - szerokość papieru: 57 mm - załadunek papieru "easy loading" Wyświetlacze: - operatora: alfanumeryczny 2 linie po 20znaków - klienta: LED 8 cyfr lub alfanumeryczny VFD2x20 znaków Wybór napięcia sterującego szufladą na pieniądze z poziomumenu drukarki: - 6 V - 12 V - 24 V Komunikacja z komputerem: - RS232C - USB Moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ: - całkowicie bezobsługowy (bez konieczności szkoleniapersonelu) - pojemność wystarczająca na cały okres użytkowania - dostęp do kopii paragonów przez: - złącze USB drukarki(nie przerywając pracy kasjera) - MENU drukarki - włożenie modułu dokomputera (USB) - dostępny dla użytkownika - zabezpieczony przezkradzieżą Wymiary (mm): - szerokość: 194 - głębokość: 230 - wysokość: 161 Waga: ok 2 kg Kod towaru: INNOVA PROFIT EJ Identyfikator: 4482 Podatek VAT: 23% ZAPRASZAMY DO NASZEGO E-SKLEPU!!! http://sklep.erpsystem.pl/drukarka-fiskalna-innova-profit-ej,3,4520,4482 więcej »
Dodano: 2017-08-21
InnovaCena: 2990 zł

Kasa fiskalna Elzab Mini E, Jota E, Alfa E, Delta E, k10

 Kasa fiskalna Elzab Mini E, Jota E, Alfa E, Delta E, k10

Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem kas i systemów kasowych zarówno w biurach, sklepach jak i punktach usługowych. Wypełniamy wszystkie dokumenty i załatwiamy formalności w Urzędzie Skarbowym. Kasy fiskalne ELZAB są sprawdzonym, polskim produktem. więcej »
Dodano: 2017-07-03
ELZAB

Czytnik kodów kreskowych QS LITE

 Czytnik kodów kreskowych QS LITE

Najlepszy diodowy czytnik kodów kreskowych na rynku. Szybkie i pewne skanowanie produktów maksymalnie upraszcza proces sprzedaży. więcej »
Dodano: 2017-06-28
DatalogicCena: 189 zł

Terminale samoobsługowe

 Terminale samoobsługowe

Sprzedawane przez nas samoobsługowe terminale płatnicze pozwalają skutecznie i bezpiecznie prowadzić biznes w kanałach dystrybucji paliw, branży spożywczej czy usługowej (np. tak popularne w Polsce myjnie samoobsługowe, parkometry, biletomaty). W swojej ofercie posiadamy zestawy umożliwiające dokonywanie płatności przy użyciu kart z chipem, paskiem magnetycznym oraz transakcji zbliżeniowych. Naszym klientom, oprócz gotowych rozwiązań programistycznych, zapewniamy dodatkowo możliwość wynajmu urządzeń na okres integracji, a szczegółowe wytyczne bezpieczeństwa uzupełniają kompleksowo naszą ofertę. Ogromne doświadczenie w zakresie terminali płatniczych, a także własne zaplecze technologiczne pozwala nam reagować natychmiastowo na zapotrzebowanie rynku i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta. więcej »
Dodano: 2017-06-23
Brak danych

Kasa fiskalna Novitus Next

 Kasa fiskalna Novitus Next

Kasa fiskalna NOVITUS Next oparta o nowoczesny tablet dotykowy z systemem Android to idealne rozwiązanie dla wymagających. więcej »
Dodano: 2017-06-15
NOVITUSCena: 2693.7 zł

Wysokość:96 mm
Szerokość:262 mm
Długość:242 mm
Waga:1
80:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:4294967295 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:6V
3Ah
Zasilanie zewnętrzne:230V / 12V / 2A
Wyświetlacz klienta:graficzny
Wyświetlacz operatora:tablet
Gwarancja:12 miesiące

Drukarka fiskalna ELZAB MERA+ TE FV z kopią elektroniczną

Drukarka fiskalna ELZAB MERA+ TE FV z kopią elektroniczną

Drukarki fiskalne Elbląg Drukarka fiskalna ELZAB MERA+ TE FV - Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji. Drukarka posiadająca dwa najpopularniejsze protokoły komunikacyjne w praktyce może pracować z każdym programem sprzedażowym. Warte podkreślenia kolorowy wyświetlacz TFT 4,3” o regulowanym położeniu, z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik (logo apteki, reklamy), komunikatów lub aktualnej daty i godziny możliwość podłączenia dodatkowego, wolnostojącego wyświetlacza wydruk faktur VAT grafika w nagłówku, stopce i treści wydruków współpraca ze sklepami internetowymi (tryb klient połączenia LAN) współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie (system licencji) wydruk dodatkowej linii opisu towaru na paragonach i fakturach wydruk kodów QR więcej »
Dodano: 2017-06-04
ELZAB

Wysokość:262 mm
Szerokość:129 mm
Długość:237 mm
Waga:2
00:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków nazwy towaru:42 znaków
Ilość towarów:500000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:12V/ 1
2Ah
Zasilanie zewnętrzne:15V/ 4A
Wyświetlacz klienta:Kolorowy TFT 4
3”
z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik
Wyświetlacz operatora:nie dotyczy
Gwarancja:12 miesiące

Urządzenia fiskalne

Działalność handlowo-usługowa wymaga od nas prowadzenia dokładnej rachunkowości, a co za tym idzie, także posiadania kasy fiskalnej. Urządzenia fiskalne pomogą nam obliczyć kwotę podatku należną od sprzedaży, zarejestrują obrót czy wydrukują paragon dla klienta oraz dla nas. Kasę można również zaprogramować, by „pamiętała” kod, nazwę i cenę produktów dostępnych w naszym sklepie lub firmie, dzięki czemu „wbijanie” zakupów jest o wiele prostsze i pozwala szybciej obsłużyć klienta.