Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły BHP

Artykuły BHP

Produkty od 1 do 20 z 2213

Półbuty robocze Kaptiv-Road klasy S3 HRO CI SRC B1000

 Półbuty robocze Kaptiv-Road klasy S3 HRO CI SRC B1000

- pierwsza linia obuwia ochronnego z kontrolą stabilności zaprojektowana aby zapewnić niesamowity komfort połączony z dynamiką - rewolucyjna technologia i-daptive® to inteligentny system, który dostosowuje się do stopy, aby zapewnić niesamowite poczucie dynamicznego komfortu,gwarantuje efekt przeciw zmęczeniu, obniża ryzyko urazu i zwichnięć w trudnym terenie - cholewka bezszwowa wykonana z wysokiej jakości wodoodpornej skóry nubukowej - aluminiowy podnosek bardzo lekki zintegrowany z odporną na przetarcia zewnętrzną nakładką przedłużającą żywotność obuwia - fresh'n Flex - kevlarowa wkładka antyprzebiciowa zapobiega przebiciu stopy przez ostre elementy - podszewka z materiału 3D hi-tech Smell stop gwarantuje oddychanie stopie i trwałą ochronę antybakteryjną, zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi - podeszwa o podwójnej gęstości PU/guma nitrylowa HRO antypoślizgowa odporna na temperaturę do 300 stopni w krótkim kontakcie do 1 minuty idealnie chronią stopę przy pracy na rozgrzanej powierzchni, nadaję się miedzy innymi do pracy na rozgrzanym asfalcie - podeszwa izolowana przed zimnym podłożem do -17 stopni - ortopedyczna wkładka zgodna z normami europejskimi DGUV112-191 - amortyzacja w części pięty - podeszwa odporna na węglowodory - obuwie jest dostępne w rozmiarach damskich oraz męskich od 36 do 48 - obuwie jest certyfikowane i wykonane zgodnie z normą EN ISO 20345:2011 S3 HRO CI HI SRC - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL - zamówienia i zapytania ofertowe mejl:biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2021-03-25
BASECena: 445 zł

Rodzaj:półbuty ochronne
Materiał podeszwy:guma
Materiał cholewki:skóra nubukowa licowa
Regulacja obwodu cholewki:sznurówki
Typ:unisex

Sprzedaż artykułów BHP

 Sprzedaż artykułów BHP

BHP MIGNOX oferuje kompleksowe zaopatrzenie firm w artykuły bhp. Wyróżnia nas szeroki asortyment i konkurencyjne ceny. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dużych korporacji i małych przedsiębiorstw w odzież i obuwie robocze oraz środki ochrony indywidualnej, m.in. rękawice, hełmy, okulary i gogle, ochronniki słuchu, sprzęt ppoż. itp. Zapraszamy do kontaktu. więcej »
Dodano: 2021-03-04
Brak danych

Wielorazowa półmaska ochronna z zaworkiem klasy FFP3 RD 33V

 Wielorazowa półmaska ochronna z zaworkiem klasy FFP3 RD 33V

- półmaska ochronna FS-33V klasy P-3 służy do ochrony dróg oddechowych użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza występujących w postaci cząstek stałych lub ciekłych tworzących aerozole, pyły, dymy, mgły do 30 x NDS,przeciwwirusowe, duże stężenie pyłów respirabilnych, stosować przy spawaniu i lutowaniu, chroni przed pyłami zawierającymi beryl, antymon, arsen, kadm, kobalt, nikiel, rad, strychninę, cząstki radioaktywne - poziom filtracji 99,95 % - bezzaciskowe dopasowanie do nosa i zminimalizowany efekt parowania okularów - maska wyposażona w uszczelkę z pianki polietylenowej w obrębie czaszy półmaski znacznie poprawia komfort - czteropunktowa regulacja nagłowia - czasza półmaski wykonana z trzech warstw: igłowana włóknina poliestrowa, włóknina polipropylenowa typu melt blown oraz włóknina osłonowa - zawór wydechowy ułatwia pracę w ciężkich warunkach i podwyższonej temperaturze - półmaska wykonana zgodnie z normą EN 149:2001 + A1:2009 posiada Certyfikat wydany przez CIOP PIB zgodny z UE 2016/425 klasa P3 RD - wielorazowego użytku - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie www.realbhp.pl więcej »
Dodano: 2020-08-18
Dystrybucja REAL BHPCena: 14.5 zł

Rodzaj:ochrona układu oddechowego

Półmaska ochronna z zaworem klasy FFP2 Aura 9322+

 Półmaska ochronna z zaworem  klasy FFP2  Aura 9322+

- półmaska filtrująca 9322+ skutecznie chroni przed pyłami i mgłami, idealnie nadając do pracy w gorącym i wilgotnym środowisku - jest w pełni kompatybilna z innymi środkami ochrony indywidualnej, doskonale przylega do twarzy, zapewniając komfort i łatwość oddychania - dopasowuje się do ruchów twarzy podczas mówienia - odporna na zapadanie, zapewnia dobre pole widzenia i kompatybilność z goglami i okularami ochronnymi - tłoczony panel górny ogranicza przepływ wydychanego ciepłego i wilgotnego powietrza przez górną część maski zmniejszając parowanie okularów i gogli - maska jest antyalergiczna pozbawiona lateksu - zawór wydechowy Coll Flow odprowadza większą ilość ciepłego wydychanego powietrza - służy do ochrony przed średnio toksycznymi pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi o stężeniu do 12 x NDS i znajduje zastosowanie przy chemikaliach , obróbka metali, szlifowanie, wiercenie, rozpylony olej o niskiej temperaturze, spawanie, praca z azbestem, szkłem i włóknami mineralnymi, spaliny silników wysokoprężnych, szpitale oraz służba zdrowia rekomendowana przez WHO - posiada certyfikat i jest zgodna z normą EN 149:2001+A1:2009 - każda maska pakowa w woreczek foliowy - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2020-08-18
3MCena: 10.5 zł

Rodzaj:ochrona układu oddechowego

Wieszak na drążki izolacyjne i uziemiacze STD-02

 Wieszak na drążki izolacyjne i uziemiacze STD-02

- wieszak na drążki izolacyjne, uziemiacze oraz rękawice elektroizolacyjne przeznaczony jest do bezpiecznego przechowywania sprzętu ochronnego BHP w rozdzielniach elektrycznych oraz obiektach energetycznych średniego oraz niskiego napięcia - wieszak wyposażony w uchwyty do mocowania dwóch drążków elektroizolacyjnych, uchwytu do zawieszania uziemiaczy oraz zaczepów do składowania rękawic elektroizolacyjnych - wieszak wykonany z blachy stalowej oraz płyty laminowanej - wieszak wyposażony w komplet wkrętów mocujących do ściany - wymiary wieszaka: 80x50 cm waga około 5 kg. - maksymalne obciążenie 15 kg. - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. - kompleksowo wyposażamy obiekty elektroenergetyczne w sprzęt ochronny dielektryczny oraz uziemiacze, wyceny sprzętu prosimy kierować tel:601-920-287 lub mejl: biuro@realbhp.pl - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2020-08-16
REAL BHPCena: 265 zł

Rodzaj:wieszak na drążki izolacyjne
Kolor:żółto-czarny

Półmaska ochronna KN95 odpowiednik klasy FFP2

 Półmaska ochronna KN95 odpowiednik klasy FFP2

- półmaska ochronna jednorazowa KN95 wykonana z polipropylenu oraz tkaniny filtracyjnej - wyposażona w uszczelnienie nosa z dwoma drucikami sprężystymi - wyposażona w gumki dociskowe - przystosowana do pracy w temperaturze do + 40 stopni - promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2020-05-25
Dystrybucja REAL BHPCena: 8.5 zł

Rodzaj:półmaski ochronne
Kolor:biały
Typ:unisex

Kamizelka ostrzegawcza zielona COVID-19

 Kamizelka ostrzegawcza zielona COVID-19

- kamizelka ostrzegawcza wykonana z poliestru o gramaturze 125g/m2 w kolorze zieleni butelkowej, ostrzega przed zachowaniem dystansu w miejscach publicznych oraz zakładach pracy i biurach - wyposażona w dwa pasy ostrzegawcze - zapinana na rzepy - kamizelka zapewnia swoje właściwości do 50 prań - dostępna w trzech rozmiarach S/M L/XL XXL/XXXL - produkt jest klasyfikowany jako odzież robocza i nie wymaga certyfikacji, ponieważ jego zadaniem nie jest ochrona przed żadnymi konkretnymi zagrożeniami takimi jak: płomień, kwas, elektryczność statyczna - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2020-05-17
Dystrybucja REAL BHPCena: 25 zł

Rodzaj:kamizelki
Materiał:poliester
Typ:unisex

Barierka wygradzające z plexi COVID 19

 Barierka wygradzające z plexi COVID 19

- barierki COVID-19 wykonywane w trzech rozmiarach - konstrukcja stalowa malowana proszkowo w kolorze czarnym, szyby z bezbarwnego poliwęglanu - standardowo produkowane w trzech rozmiarach - konstrukcja barierki i szybki montaż zapewnia dowolną aranżację wnętrza w przestrzeni biurowej oraz produkcyjnej - przy większych zamówieniach istnieje możliwość wykonania bariery w innym rozmiarze - podana cena netto dotyczy barierki o wymiarach 50x50 cm.( wymiary poliwęglanu 35x50 cm. ) - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2020-05-17
Dystrybucja REAL BHPCena: 135 zł

Rodzaj:bariery przenośne
Kolor:czarny

Stojak do dezynfekcji rąk

 Stojak do dezynfekcji rąk

Stojak do dezynfekcji H-134 z podstawą mocowanie płynu za zakrętkę Stacja do dezynfekcji na stelażu metalowym składanym. Podstawa metalowa o wymiarach 30x30 cm Stojak jest przeznaczony na rękawiczki foliowe typu zrywki oraz płyn lub żel do dezynfekcji. Butelka z płynem jest mocowana do stojaka za zakrętkę. UWAGA: Wyposażenie stojaka tj. rękawiczki, płyny, kosz sprzedajemy oddzielnie. Prosimy zaznaczyć odpowiednią opcję - dodatkowe wyposażenie zostanie dodane do zamówienia. Stojak oferujemy w kolorze czerwonym Przeznaczenie: dezynfekcja przy wejściu do sklepu, biura, urzędu, firmy, szkoły, przedszkola itd. Wymiary: Szerokość: 30 cm Wysokość: 140 cm więcej »
Dodano: 2020-05-14
Brak danych

Artykuły BHP

 Artykuły BHP

Zapewniamy szeroki wybór artykułów BHP. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty takie jak: apteczki,buty, rękawice,czyściwa, pasty BHP,odzież robocza i ochronna;artykuły przeznaczone do pracy na wysokości;taśmy ostrzegawcze;artykuły przeznaczone do ochrony głowy, oczu i twarzy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i wybrania odpowiednich dla siebie artykułów. więcej »
Dodano: 2020-05-13
Brak danych

Płyn do dezynfekcji rąk 1L

 Płyn do dezynfekcji rąk 1L

Ma powszechne zastosowanie zarówno do higienicznej dezynfekcji rąk, jak i do wszystkich powierzchni, odpornych na działanie alkoholu -mających jak i nie mających kontaktu z żywnością (poza obszarem medycznym). Dzięki zawartości gliceryny zapobiega wysuszaniu się skóry dłoni. Aby higienicznie zdezynfekować ręce wystarczy nanieść na czyste dłonie co najmniej 3 ml preparatu i wcierać dokładnie przez minimum 30 sekund. Przy dezynfekcji powierzchni należy nanieść równomiernie na czyste i suche powierzchnie i pozostawić ok. 2 min. do wyschnięcia. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością – po zdezynfekowaniu należy spłukać je wodą pitną. Płyn dostępny jest w butelkach o pojemności 4 l w cenie brutto 74,95 zł więcej »
Dodano: 2020-05-11
Plak

Bezbarwne okulary ochronne Klondikie

 Bezbarwne okulary ochronne Klondikie

- okulary ochronne w klasie optycznej 1 - zapewniają ochronę przed małymi odpryskami ciał stałych o energii uderzeni do 45 m/s (F) - oprawki o matowym wykończeniu w kolorze czarnym mocne a zarazem lekkie szkła poliwęglanowe blokują w 99,9% szkodliwe działanie promieni UV - ramiona regulowane co daje możliwość idealnego dopasowania do kształtów twarzy - dodatkowa nakładka żelowa na nos, zapobiega odgnieceniom i zwiększa komfort użytkowania - idealne do pracy podczas obróbki metali, drewna, materiałów ceramicznych, chronią przed rozbryzgiem, kroplami cieczy i pyłami - certyfikowane okulary spełniają wymagania normy EN166 - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2020-04-16
Dystrybucja REAL BHPCena: 18 zł

Rodzaj:ochrona twarzy
Typ:unisex

Maska higieniczna wielokrotnego użytku SAFER

 Maska higieniczna wielokrotnego użytku SAFER

- maska higieniczna wykonana z antyalergicznej bawełny w kolorze białym - trzy warstwy 100% bawełna - maska wielokrotnego użytku w uniwersalnym rozmiarze dla mężczyzn oraz kobiet - zalecana temperatura prania 40 stopni, prasowanie do 150 stopni - mocowana za pomocą dwóch uchwytów za uszy - maska zalecana jest dla przemysłu spożywczego, służba zdrowia oraz lecznictwo, rekreacja oraz sport - podana cena za 1 sztukę - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - minimalny zakup opakowanie 10 sztuk więcej »
Dodano: 2020-04-16
Dystrybucja REAL BHPCena: 4.5 zł

Rodzaj:ochrona układu oddechowego

Nakładki ochronne na obuwie Integral

 Nakładki ochronne na obuwie Integral

- ochraniacze obuwia Integral przeznaczone są dla osób wizytujących zakłady pracy,hale produkcyjne i magazynowe, tereny budowlane, dla pracowników technicznych oraz ekip sprzątających, branży spożywczej, laboratoriów oraz miejsc gdzie wymagane jest obuwie ochronne - nakładki wykonane są naturalnej gumy i przeznaczone do każdego rodzaju obuwia - nakładki wyposażone są w podnosek ochronny wykonany z aluminium oraz tytanu chroni palce użytkownika przed uderzeniami z siłą 200J oraz wszelkiego rodzaju urazami - ochraniacze wyposażone w antyprzebiciową wkładkę chroniącą stopę przed ostrymi elementami i przebiciem - regulowane dwa paski zapinane na rzep dają idealne dopasowanie do każdego rodzaju obuwia - podeszwa antypoślizgowa SRC przydatna na mokrej oraz zaolejonej powierzchni - nakładki dostępne w czterech rozmiarach i różnej kolorystyce S(34-37) M(38-41) L(42-45) XL(46-49) - wykonanie i dopuszczenie zgodne z normami EN 20345:2012, EN 12568, EN 13287 - każda para ochraniaczy pakowana w przenośny worek - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2019-08-30
Dystrybucja REAL BHPCena: 207 zł

Rodzaj:ochraniacze na obuwie
Kolor:czarny
Materiał podeszwy:guma
Materiał cholewki:guma
Regulacja obwodu cholewki:rzep

SANDAŁY OCHRONNE RACER S1

 SANDAŁY OCHRONNE RACER S1

Sandały bezpieczne RACER z metalowym podnoskiem ochronnym. Cholewka obuwia wykonana jest ze skóry welurowej i przewiewnego materiału 3D Mesh. Przednia i tylna część dodatkowo wzmocnione materiałem ochronnym. Podeszwa z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU, antyelektrostatyczna, antypoślizgowa, idealnie sprawdzająca się na wszelkiego rodzaju nawierzchniach. Absorpcja energii w części piętowej. Wyściółka w kolorze pomarańczowym z oddychającego materiału 3D Mesh. Sportowy design. Do każdej pary dwa rodzaje sznurowań do wyboru przez użytkownika - tradycyjne sznurówki lub wygodna gumka ze stoperem. Kategoria S1. więcej »
Dodano: 2019-08-14
ProceraCena: 99.9 zł

Rodzaj:sandały
Kolor:czarny
Materiał podeszwy:tworzywo sztuczne
Materiał cholewki:tekstylia
Regulacja obwodu cholewki:ściągacz

PÓŁBUTY OCHRONNE TEXO S1

 PÓŁBUTY OCHRONNE TEXO S1

Półbuty bezpieczne TEXO z stalowym podnoskiem ochronnym odpornym na uderzenia z energią 200 J i zgniecenia 15kN. Cholewka obuwia wykonana jest z oddychających materiałów włókienniczych. Podeszwa antypoślizgowa z dwugęstościowego poliuretanu PU/PU, antyelektrostatyczna, olejoodporna. Absorpcja energii w części piętowej. Wyściółka z oddychającego materiału 3D Mesh. Sportowy design. Kategoria S1 . Spełniają wymagania normy EN 20345. więcej »
Dodano: 2019-08-14
ProceraCena: 92 zł

Rodzaj:półbuty
Kolor:granatowy
Materiał podeszwy:tworzywo sztuczne
Materiał cholewki:tekstylia

PÓŁBUTY OCHRONNE GRAF S1 SRC

 PÓŁBUTY OCHRONNE GRAF S1 SRC

Półbuty bezpieczne GRAF z metalowym podnoskiem ochronnym. Cholewka obuwia wykonana jest ze skóry welurowej. Podeszwa z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU, antyelektrostatyczna. Warstwa zewnętrzna twardsza, wewnętrzna bardziej miękka. Absorpcja energii w części piętowej. Podeszwa antypoślizgowa. Wstawki z materiałów syntetycznych. Wyściółka z materiałów o właściwościach higroskopijnych. Głęboki protektor zapewniają wysoką stabilność obuwia i komfort chodzenia. Kategoria S1. więcej »
Dodano: 2019-08-14
ProceraCena: 80 zł

Rodzaj:półbuty
Kolor:szary
Materiał podeszwy:tworzywo sztuczne
Materiał cholewki:skóra naturalna

PÓŁBUTY OCHRONNE NERO S1 SRC

 PÓŁBUTY OCHRONNE NERO S1 SRC

Półbuty bezpieczne NERO S1 SRC ze stalowym podnoskiem ochronnym odpornym na uderzenia z energią 200 J i zgniecenia 15kN. Cholewka obuwia wykonana jest ze skóry nubukowej. Podeszwa antypoślizgowa z dwugęstościowego poliuretanu PU/PU, antyelektrostatyczna, olejoodporna. Klasa odporności na poślizg SRC. Absorpcja energii w części piętowej. Wyściółka z oddychającego materiału 3D Mesh. Nowoczesny design. Kategoria S1 SRC. Spełniają wymagania normy EN ISO 20345:2011. Dostępne w rozmiarach: 39 – 47. więcej »
Dodano: 2019-08-14
ProceraCena: 99 zł

Rodzaj:półbuty
Kolor:czarny
Materiał podeszwy:tworzywo sztuczne
Materiał cholewki:skóra naturalna

Lampa bezpieczeństwa wodoszczelna 24V/60W

 Lampa bezpieczeństwa wodoszczelna  24V/60W

- lampa bezpieczeństwa wodoszczelna na napięcie 24V w komplecie z żarówką 60W - lampa wyposażona w przewód o długości 10 m. i średnicy 2x1mm.2 zakończony wtyczką do łączenia z transformatorem bezpieczeństwa 230/24V - lampa wyposażona w bezbarwny poliwęglanowy klosz odporny na uderzenia i upadek z dużej wysokości, maksymalne zabezpieczenie przed uszkodzeniem żarówki - lampa wodoszczelna stopień ochrony IP65, pozwala na pracę w warunkach napowietrznych - lampa wyposażona w uchwyt do zawieszania w kształcie litery S oraz włącznik w uchwycie - wewnątrz klosza osłona aluminiowa poprawiająca odbicie światła i jednocześnie chroniąca pracownika przed oślepieniem w trakcie wykonywania prac - lampa posiada znak CE i jest wykonana zgodnie z normą EN 60598-1 klasa II - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2019-07-06
REAL BHPCena: 215 zł

Rodzaj:sprzęt elektroizolacyjny

Swarfega Heavy 4,5 L

 Swarfega Heavy 4,5 L

Swarfega Heavy Żelowa pasta do rąk do ciężkich zabrudzeń zawierająca poligranulki umożliwiające usunięcie ciężkiego i najbardziej opornego brudu bez obawy uszkodzenia skóry. Zawiera specjalny dodatek odżywaki, dzięki której skóra po użyciu jest gładka i odżywiona. więcej »
Dodano: 2019-06-26
Deb StokoCena: 115 zł

Artykuły BHP

Prowadząc firmę musisz zapewnić sobie i swoim pracownikom oraz klientom bezpieczne warunki do pracy czy korzystania z usług Twojego przedsiębiorstwa. Niezbędne jest więc wyposażenie miejsca pracy w gaśnice czy zapewnienie dostępu do apteczki, a jeśli wymaga tego stanowisko, także odzieży roboczej, takiej jak specjalne buty, polary, kombinezony, kamizelki, ocieplacie czy fartuchy. Pracownicy budowlani czy górnicy powinni nosić także kaski. Specjalnej odzieży wymagają również pracownicy lokali gastronomicznych czy szpitali.