Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły BHP

Artykuły BHP

Spodniobuty wodoodporne Standard

 Spodniobuty wodoodporne Standard

spodniobuty wodoodporne wykonane z tkaniny PLAVITEX wyposażone w antypoślizgowe kalosze - bardzo wytrzymała guma zachowuje swoje właściwości w temperaturach do -50 stopni i nie sztywnieje na mrozie - grubość tkaniny około 0,7 mm. - spodniobuty produkowane w technologii obustronnego zgrzewania szwów, zapewnia to lepszą wytrzymałość na rozdarcie oraz przenikanie wody - spodniobuty posiadają regulowane szelki z elastycznej i bardzo wytrzymałej gumy oraz wewnętrzną kieszonkę na dokumenty i przybory - waga spodniobutów około 3,9 kg. - spodniobuty dostępne w rozmiarach 39-48 - długość razem z butem od 135 do 147 cm. w zależności od rozmiaru - idealne spodniobuty zapewniające skuteczną ochronę przed wodą do użytku w pracy oraz dla wędkarzy - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2015-03-15
Brak danychCena: 116 zł

Rodzaj:spodniobuty ochronne
Materiał podeszwy:tworzywo sztuczne
Materiał cholewki:plavitex
Typ:męskie

Spodniobuty wodoodporne Premium

 Spodniobuty wodoodporne Premium

- spodniobuty wodoodporne Premium wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny PLAVITEX wyposażone w antypoślizgowe kalosze - bardzo wytrzymała guma zachowuje swoje właściwości w temperaturach do -50 stopni - grubość tkaniny około 0,7 mm. - spodniobuty produkowane w technologii obustronnego zgrzewania co zdecydowanie zwiększa wytrzymałość szwów - spodniobuty Premium posiadają regulowane szelki z elastycznej i bardzo wytrzymałej gumy oraz wewnętrzną kieszonkę na przybory - w górnej części ściągacz do regulacji obwodu - waga spodniobutów około 4,1 kg. - na kolanach dodatkowe wzmocnienia z tkaniny gumowej - idealne spodniobuty do użytku w pracy oraz dla wędkarzy - rozmiary buta od 41 do 47 - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2015-03-15
Brak danychCena: 128 zł

Rodzaj:spodniobuty ochronne
Materiał podeszwy:tworzywo sztuczne
Materiał cholewki:plavitex
Typ:męskie

Wodoodporne wodery PREMIUM

 Wodoodporne wodery PREMIUM

- wodery ochronne wyposażone w kalosze antypoślizgowe - wodery wykonane z wodoodpornej tkaniny Plavitex Heavy Duty - szwy wykonane w technice obustronnego zgrzewania zapewniają bardzo dużą wytrzymałość - materiał zapewnia swoje właściwości w temperaturze do -50 stopni - przy każdym bucie regulowane paski podtrzymujące cholewki - wodery posiadają na kolanach dodatkowe wzmocnienia - produkowane w rozmiarach 40-46 - wysokość około 90 cm. - waga dla rozmiaru 42 około 2,9 kg. więcej »
Dodano: 2015-03-15
Brak danych

Rodzaj:wodery ochronne
Materiał cholewki:plavitex
Typ:męskie

Wodery ochronne Fluo z kaloszami klasy S5

 Wodery ochronne Fluo z kaloszami klasy S5

- wodery ochronne wyposażone w kalosze z metalowym podnoskiem ochronnym oraz wkładkę zapobiegającą przebicie stopy - wodery wykonane z wodoodpornej tkaniny Plavitex Heavy Duty o grubości 0,7 mm. - szwy wykonane w technice obustronnego zgrzewania zapewniają bardzo dużą wytrzymałość na rozdarcie oraz przenikanie wody - materiał zapewnia swoje właściwości przy temperaturze do -50 stopni - podeszwa antypoślizgowa oraz olejoodporna - wodery posiadają na kolanach dodatkowe wzmocnienia - wodery wyposażone w paski do dodatkowego mocowania - wodery należą do obuwia bezpiecznego i wykonane zgodnie z EN ISO 20345 S5 SRC - produkowane w rozmiarach 40-47 - wysokość około 90 cm. - waga dla rozmiaru 42 około 3,9 kg. - wodery dostępne w wersjach fluorescencyjnych: żółtym oraz pomarańczowym - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2015-03-15
Brak danychCena: 119 zł

Rodzaj:wodery ochronne
Materiał podeszwy:mieszanka nitrylowa
Materiał cholewki:plavitex
Typ:męskie

Spodniobuty ochronne fluo z kaloszami klasy S5

 Spodniobuty ochronne fluo z kaloszami klasy S5

- spodniobuty ochronne wykonane z bardzo wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny Plavitex Heavy Duty o grubości około 0,7 mm. - szwy zgrzewane obustronnie co znacznie zwiększa wytrzymałość - spodniobuty wyposażone w kalosze ochronne klasy S5 z podnoskami ochronnymi oraz wkładkę zapobiegającą przebicie stopy przez ostre elementy - podeszwa kaloszy w wersji olejoodpornej oraz antypoślizgowej - produkowane w dwóch kolorach fluorescencyjnych: żółtym oraz pomarańczowym - posiadają wzmocnienia na kolanach, szelki z elastycznej oraz szerokiej gumy - spodniobuty posiadają regulację w pasie oraz małą wewnętrzną kieszeń na drobiazgi - tkanina certyfikowana na zgodność z normą PN-EN 343 - waga około 4,7 kg. - spodniobuty produkowane w rozmiarach kaloszy od 39 do 47 - spodniobuty ochronne przeznaczone do użytkowania w ciężkich warunkach atmosferycznych przez ekipy drogowe,straż pożarną, prace w kanałach oraz przy melioracji - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. więcej »
Dodano: 2015-03-11
Brak danychCena: 179 zł

Rodzaj:spodniobuty ochronne
Materiał podeszwy:guma
Materiał cholewki:plavitex
Typ:męskie

Artykuły BHP

Prowadząc firmę musisz zapewnić sobie i swoim pracownikom oraz klientom bezpieczne warunki do pracy czy korzystania z usług Twojego przedsiębiorstwa. Niezbędne jest więc wyposażenie miejsca pracy w gaśnice czy zapewnienie dostępu do apteczki, a jeśli wymaga tego stanowisko, także odzieży roboczej, takiej jak specjalne buty, polary, kombinezony, kamizelki, ocieplacie czy fartuchy. Pracownicy budowlani czy górnicy powinni nosić także kaski. Specjalnej odzieży wymagają również pracownicy lokali gastronomicznych czy szpitali.