Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Biurka biurowe

Biurka biurowe

Produkty od 1 do 20 z 33

Meble biurowe i gabinetowe

 Meble biurowe i gabinetowe

Bogactwo form i rozwiązań dzięki któremu każde biuro i gabinet mogą być jedyne w swoim rodzaju. Nasze meble to wizytówka Twojej firmy. więcej »
Dodano: 2017-07-01
Brak danych

meble gabinetowe

 meble gabinetowe

Doradztwo, projekt 3d, wykonany w uzgodnieniu z użytkownikiem bezpłatnie. Nasze doświadczenie, najnowsze technologie i materiały przy produkcji mebli, dostawa i fachowy montaż to walory, które pozwolą na stworzenie umeblowania dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań. Do tego dobra cena i trzyletnia gwarancja. Wystarczy napisać lub zadzwonić ... Producent: Brak danych więcej »
Dodano: 2017-03-17
Brak danych

Fotele biurowe Profim Xenon

 Fotele biurowe Profim Xenon

Fotele biurowe XENON NET to najnowsza kolekcja pracowniczych krzeseł obrotowych, zaprojektowana dla PROFIm przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązanie jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design i estetykę wykonania siedziska. więcej »
Dodano: 2017-03-02
ProfimCena: 1000 zł

Meble Biurowe Las Moblili EOS

 Meble Biurowe Las Moblili EOS

Lata siedemdziesiąte to okres który silnie wpłynął i nadal warunkuje nasz współczesny gust; czas transformacji społecznej i kulturalnej, ktrórej towarzyszyła kolorowa, wesoła kreatywność pełna form, kolorów i niemożliwych do opublikowania grafizmów. Prawdziwe laboratorium pomysłów i myślenia, które nadal pozostały aktualne. Delikatne aluzje przeniesione z równowagą do potrzeb współczesnego biura charakteryzują 70s, nowy gabinet o podstawowych, funkcjonalnych formach stworzony mądrą ręką Nikolasa Chachamisa Kolory jawią się jako odstępstwo od minimalnego rygoru nadając przestrzeni aspekt płynności wykreowanej z motywów monochromatycznych wprawionych w ruch, uwypuklając różnorodność poszczególnych przedmiotów. Każdy element bez trudu znajduje swoje miejsce nawet w klasycznie umeblowanym biurze, nadając atmosferze nieodpartego wdzięku. Poprzez '70's biuro przekształca się w przestrzeń jednoznaczną bez poczucia czasu. więcej »
Dodano: 2017-03-02
LasMobiliCena: 5000 zł

meble biurowe

 meble biurowe

Zapewniamy bezpłatne doradztwo, projekt 3d, wykonany w uzgodnieniu z użytkownikiem. Nasze doświadczenie, najnowsze technologie i materiały przy produkcji mebli, dostawa i fachowy montaż to walory, które pozwolą na stworzenie umeblowania dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań. Do tego dobra cena i trzyletnia gwarancja. Wystarczy napisać lub zadzwonić ... więcej »
Dodano: 2017-03-01
Brak danych

Meble gabinetowe

 Meble gabinetowe

Zestaw mebli do gabinetu - Bardzo wytrzymałe na obciążenia, wiszące półki na książki i dokumenty, komoda z zamykanymi szafkami, biurko z szafeczką. Wszystkie nasze meble powstają zawsze na wymiar i wg indywidualnego projektu. Więcej zdjęć tej i innych naszych realizacji można obejrzeć na stronie www.facebook.com/cellaio więcej »
Dodano: 2016-02-21
Cellaio

Składane stoły szkoleniowe MT8050L

 Składane stoły szkoleniowe MT8050L

Proponujemy funkcjonalne i wytrzymałe stoły szkoleniowe i konferencyjne. Standardowo stoły mają blat wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. krawędź blatu wykończona jest 2 mm doklejką PCV w kolorze płyty. Wymiary ramy pod blatem w cm: 117x40x74h lub 175x43x74h. Stelaż składany stołu wykonany jest z profilu stalowego o wym. 30x30x1,2 mm. Posiada metalową ramę do której przymocowany jest blat stołu. Mechanizm składający stelaża stanowi podwójny zawias sprężynowy. Stelaż posiada stopki regulujące poziom stołu, gwarantujące stabilność oraz plastikowe odbojniki po spodniej części stelaża złożonego zapobiegające rysowaniu powierzchni na której spoczywa stelaż. Standardowo stelaże dostępne są w kolorze czarnym, malowanym proszkowo. Stoły mają wysokość 76 cm już z blatem. Dodatkowo w podstawie znajdują się regulowane stopki pozwalające podwyższyć stół o dodatkowe 1,5 cm. więcej »
Dodano: 2015-12-31
Produkt Polski

Materiał:płyta wiórowa
Kształt blatu:prostokątne
Styl wykonania:nowoczesne

Stoły biurowe na stelażu metalowym

 Stoły biurowe na stelażu metalowym

Oferujemy stół uniwersalny na podstawie stalowej. Może być też użyty jako biurko. Można zamawiać gotowe stoły jak i same stelaże. Nogi spawane połączone 2 łączynami. Nogi posiadają regulowane stopki. Nogi stelaża wykonane z profilu 80x20mm. Łączymy pod blatem wykonane z profilu 40x20mm. Podstawy malowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Grubość blatów - 25 mm, krawędzie oklejane na gorąco obrzeżem PCV gr. 2 mm (niektóre dostępne kolory blatów - poniżej). Wykonujemy dowolne rozmiary. Przy większych zamówieniach udzielamy rabatów. Dostawa na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2015-12-23
Produkt Polski

Biurka stelażowe

 Biurka stelażowe

Oferujemy biurka na stelażach metalowych - różne rozmiary i kolory. Niektóre modele są dostępne od ręki. Dostawa na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2015-12-15
Brak danych

Meble do biura SVENBOX

 Meble do biura SVENBOX

Oferujemy meble biurowe expres Svenbox. Wybrane modele biurek, kontenerków, regałów i szaf mamy w magazynie dostępne od reki. Dotyczy kolorów calvados i olcha. Przy zamówieniu mebli których nie mamy na stanie - czas dostawy wynosi do 10 dni - dostawa prosto z fabryki (z opcją odpłatnego montażu przy dostawie). Cennik netto mebli Svenbox na stronie www.meblant.pl więcej »
Dodano: 2015-09-25
Produkt Polski

Materiał:płyta laminowana

Tanie meble biurowe Svenbox z montażem

 Tanie meble biurowe Svenbox z montażem

Oferujemy funkcjonalne, wytrzymałe i estetyczne meble biurowe w bardzo przystępnej cenie. Termin dostawy: ok. 10 dni. Materiał konstrukcyjny: płyta meblowa 18 mm, blaty 28 mm. Krawędzie oklejone obrzeżem PVC. Szafy i regały zamykane na klucz, kontenery z zamkiem centralnym. Biurka na nogach z płyty meblowej. W blatach biurek przepusty kablowe do komputerów i urządzeń biurowych. Dostępne kolory: calvados, olcha, buk. Dostępne są 4 linie mebli Svenbox: Eko, Vik, Art i Invest. Opcjonalnie - zapewniamy wniesienie i montaż przy dostawie - za dopłatą. Cennik, wymiary i opis techniczny mebli Svenbox na stronie: http://www.meblant.pl/svenbox-cennik.xml Dostawa na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2015-08-28
Svenbox

Tanie meble biurowe Svenbox

 Tanie meble biurowe Svenbox

Funkcjonalne, wytrzymałe i estetyczne meble biurowe w bardzo przystępnej cenie. Termin dostawy: 7-10 dni. Materiał konstrukcyjny: płyta meblowa 18 mm, blaty 28 mm. Krawędzie oklejone obrzeżem PVC. Szafy i regały zamykane na klucz, kontenery z zamkiem centralnym. Biurka na nogach z płyty meblowej. W blatach biurek przepusty kablowe do komputerów i urządzeń biurowych. Dostępne kolory: calvados, olcha, buk. Dostępne są 4 linie mebli Svenbox: Eko, Vik, Art i Invest. Opcjonalnie - zapewniamy wniesienie i montaż przy dostawie - za dopłatą. Cennik, wymiary i opis techniczny mebli Svenbox na stronie: http://www.meblant.pl/svenbox-cennik.xml Dostawa na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2015-08-28
Brak danych

Stół okrągły składany 10-osobowy.

 Stół okrągły składany 10-osobowy.

UWAGA - minimalna wielkość zamówienia - 4 stoły. Oferujemy funkcjonalny i wytrzymały stół do restauracji, sal weselnych, sal konferencyjnych itp. Standardowo stoły mają blat wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. krawędź blatu wykończona jest 2 mm doklejką PCV w kolorze płyty. Wymiary ramy pod blatem - 95x95 cm. Wysokość stołu - 76 cm. Stelaż składany stołu wykonany jest z profilu stalowego o wym. 30x30x1,2 mm. Posiada metalową ramę do której przymocowany jest blat stołu. Mechanizm składający stelaża stanowi podwójny zawias sprężynowy. Stelaż posiada stopki w kształcie walca regulujące poziom stołu, gwarantujące stabilność oraz plastikowe odbojniki po spodniej części stelaża złożonego zapobiegające rysowaniu powierzchni na której spoczywa stelaż. Standardowo stelaże dostępne są w kolorze czarnym, malowanym proszkowo. Stoły mają wysokość 76 cm już z blatem. Dodatkowo w nogach znajdują się wykręcane stopki pozwalające podwyższyć stół o dodatkowe 1,5 cm. więcej »
Dodano: 2015-08-26
Produkt Polski

Materiał:płyta laminowana
Kształt blatu:okrągłe
Styl wykonania:nowoczesne

Podstawy stolików i stołów

 Podstawy stolików i stołów

Polecany podstawy do stolików - różne wymiary i wykończenia (malowane proszkowo, polerowane, satynowane). Dostępne w 3 wysokościach: 60 cm 72 cm, 106 cm. Posiadają regulowane stopki. Bardzo wysoka jakość wykonania. Dostawa na terenie całej Polski Katalog i cennik podstawa serii ML na naszej stronie internetowej. http://www.meblant.pl/podstawy.xml więcej »
Dodano: 2015-08-25
Brak danych

Lady recepcyjne

 Lady recepcyjne

MEBLANT Producent i dystrybutor mebli oferuje lady recepcyjne i inne meble do wyposażenia recepcji. Asortyment własny oraz firm: Biuro-Serwis, Svenbox, MDD, BIAL-MEBLE. Dostawa do miast: Warszawa, Wrocław i okolice - gratis. Za dopłata zapewniamy montaż zakupionych mebli. Wysoka jakość wykonania. Oprócz produktów z katalogu wykonujemy także stanowiska recepcji na indywidualne zamówienie. Oferujemy ponadto pozostałe meble na wyposażenie recepcji i biura. Katalogi i ceny na stronie: http://www.meblant.pl/recepcje.xml więcej »
Dodano: 2015-08-25
Brak danych

Biurka nowoczesne MASSONI

 Biurka nowoczesne MASSONI

Optymalny zestaw biurek wpływa na funkcjonalność całej firmy. Pracownicze biurka powinny być ergonomiczne, gabinetowe także efektowne. Nasza oferta obejmuje zarówno proste rozwiązania pracownicze jak i przemyślane układy biurek do pomieszczeń o konkretnym przeznaczeniu" biurka pracownicze - proste i narożne, z przystawkami, przybiurkowymi szafkami i kontenerami, na stelażu płytowym lub metalowym, dostępne w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych biurka do open space - pojedyncze z funkcjonalną komodą podbiurkową, lub wielostanowiskowe układy na wspólnym stelażu, biurka do call center - wyposażone w panele dzielące lub ścianki akustyczne biurka gabinetowe - o masywnej klasyczne formie lub lekkie wizualnie o nowoczesnym designie, z elementami szklanymi oraz z możliwością uzupełnienia o pomocnik boczny lub komodę więcej »
Dodano: 2015-06-03
Fabryka Mebli MASSONI

Biurko proste OGI Y

 Biurko proste OGI Y

Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole. System zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu. Modułowość systemu umożliwia tworzenie prostych rozwiązań wielostanowiskowych miejsc pracy. Szafy i regały z drzwiami przesuwnymi i żaluzjowymi są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach o małych powierzchniach użytkowych. więcej »
Dodano: 2015-01-19
MDDCena: 575.64 zł

Materiał:płyta laminowana
Kształt blatu:prostokątne
Styl wykonania:nowoczesne
Wysokość:74 cm
Szerokość:80 cm
Długość:140 cm

meble biurowe, pokojowe,kuchenne,łazienkowe,łó

produkcja i sprzedaż mebli,naprawa krzeseł i foteli,naprawa mebli meble systemowe,meble na zamówienie,zabudowy,pomiary u klienta,aranżacja wnętrz,meble "Forte" meble "Martigo",meble "Biuro-Serwis",krzesła i fotele "Nowy Styl" więcej »
Dodano: 2014-12-29
Brak danych

Materiał:płyta fornirowana

Biurka do gabinetu i biura

 Biurka do gabinetu i biura

W szerokiej ofercie znajdziemy biurka wykonane z najlepszej jakości surowców, z dbałością o najmniejsze detale. Model klasyczne - dla tradycjonalistów, oraz bardziej nowoczesne dla ludzi ceniących dobry design. Biurka w standardowych rozmiarach prezentowanych na stronie, jak i dowolnych wykonywanych na zamówienie. więcej »
Dodano: 2014-09-25
Światowi producenci

System mebli biurowych i konferencyjnych

 System mebli biurowych i konferencyjnych

Oferowane przez Abi meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, możliwość wyboru wśród wielu stelaży do biurek i stołów, kolekcja szaf i mebli uzupełniających. Oferujemy uniwersalne systemy mebli biurowych dedykowane do pomieszczeń biurowych, gabinetowych, recepcyjnych, konferencyjnych, call centre. więcej »
Dodano: 2014-07-03
Brak danych