Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Eksploatacja

Eksploatacja

Centrala oddymiania MCR OMEGA 2300C

 Centrala oddymiania MCR OMEGA 2300C

Centrala sterowania oddymianiem MCR OMEGA C2300c jest przeznaczona do nadzoru i sterowania pracą dowolnych systemów wentylacji pożarowej. Centrala OMEGA C2300c wykonuje wymagane scenariusze dla sposobów oddymiania pożarowego, różnicowo – ciśnieniowego łącznie z czasową funkcją sterowania wentylatorami oddymiającymi. Centrala OMEGA C2300c może być stosowana do sterowania wydzieleń przeciwpożarowych. Wykonywanie wszelkich funkcji oddymiania i oddzielenia jest kontrolowane przez centralę Omega. Centrala typu MCR OMEGA C2300c może również współpracować z innymi centralami oddymiania tego samego typu i systemami sygnalizacji pożarowej, które wyposażone są w wyjścia sterownicze nadzorowane do urządzeń przeciwpożarowych wg PN-EN 54 – 1 więcej »
Dodano: 2015-05-18
Mercor

Rodzaj:centrala oddymiania

KLIMATYZATORY KLIMATYZATOR EKSPLOATACJA

 KLIMATYZATORY KLIMATYZATOR EKSPLOATACJA

Klimatyzator składa się ze sprężarki, parownika i skraplacza . Parownik i skraplacz wyposażone są w wentylator. Wentylator promieniowy wymusza obieg powietrza na parowniku umieszczonym wewnątrz chłodzonego pomieszczenia. Powietrze z pomieszczenia ochładza się na parowniku oddając ciepło czynnikowi chłodniczemu pośredniemu, który krąży w obiegu zamkniętym. Następnie czynnik pośredni (gaz -np. R417A, R410A) zostaje sprężony w sprężarce w której wzrasta jego temperatura i jest przetłoczony do skraplacza który znajduje się na zewnątrz . W skraplaczu ciepło z czynnika zostaje oddane do powietrza zewnętrznego, gaz skrapla się i staje cieczą, nadal pod wysokim ciśnieniem. Ciecz dostaje się do elementu rozprężnego kapilary lub TZR, gdzie jest dławiona - zostaje zmniejszone jej ciśnienie i co za tym idzie temperatura. Schłodzony czynnik w postaci cieczy ponownie zostaje podany na parownik, gdzie się ogrzewa od powietrza w pomieszczeniu i przechodzi w stan gazowy. TEL: 504345645 więcej »
Dodano: 2014-03-27
Viessmann Dedietrich Buderus lg SAMSUNG

Sterilon FLOW 72W

 Sterilon FLOW 72W

Przepływowa lampa UV-C Sterilon FLOW 72W wykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. więcej »
Dodano: 2013-04-03
Brak danychCena: 1466 zł

Wysokość:724 mm
Szerokość:160 mm
Grubość:150 mm
Waga:6600 g