Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Klimatyzacja i wentylacja

Klimatyzacja i wentylacja

Wentylator promieniowy EBB-N

 Wentylator promieniowy EBB-N

Wentylator EBB-N Wentylatory łazienkowe EBB-N o atrakcyjnym wyglądzie, charakteryzujące się niskim poziomem emitowanego dźwięku. Stworzone do instalacji, w których musi zostać zachowane wysokie ciśnienie przy jednocześnie niskim poziomie hałasu. Wentylatory EBB-N wyposażone są w wirniki z łopatkami skierowanymi do przodu, zapewniające ciśnienie odpowiednie do systemów kanałowych. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w klapy zwrotne umieszczone na wylocie z wentylatora. Wentylatory EBB-N posiadają metalowy filtr przeciw tłuszczowy w standardzie. Filtr ten może być wyjmowany w celu umycia, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:ścienny
Kolor:biały
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator promieniowy EB

 Wentylator promieniowy EB

Wentylator EB Wentylator EB przeznaczony jest do wentylacji małych lub średnich pomieszczeń (WC, łazienki, małe kuchnie itp.) jak również biur i małych sklepów. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego. Posiada zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II oraz przepustnicę zwrotną w kanale wylotowym. Przystosowany jest do pracy w dowolnej pozycji. Duże ciśnienie statyczne pozwala na montaż w relatywnie długich kanałach wentylacyjnych Ø100 mm. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Kolor:biały
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator biurkowy ARTIC

 Wentylator biurkowy ARTIC

Wentylator biurkowy ARTIC Zastosowanie Wentylatory ARTIC przeznaczone są do wymuszenia ruchu powietrza w pomieszczeniu. Konstrukcja Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Wirnik zabezpieczony siatką ochronną. ARTIC 400 CN - wentylator podłogowy ARTIC 250N, 300N, 400N - wentylatory stołowe We wszystkich modelach istniej możliwość zmiany ustawienia czasu pracy wentylatora i regulacji prędkości obrotowej. Silnik elektryczny Silnik elektryczny jednofazowy 230V, 50Hz z zabezpieczeniem przed porażeniem w klasie II. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:stojący
Kolor:biały
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Klimatyzacja i wentylacja

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób docenia zalety klimatyzacji i wentylacji powietrza i decyduje się na zamontowanie w biurze czy w domu wentylatorów lub klimatyzatorów. Popularność zyskują one głównie dzięki szybkiemu odświeżaniu powietrza i zapewnianiu odpowiedniej regulacji temperatury, co przydatne jest głównie w upalne letnie dni. Klimatyzacja i wentylacja pomagają także w oczyszczaniu powietrza z alergenów i regulują poziom wilgoci, dzięki czemu zapobiegają pojawianiu się, szkodliwych dla zdrowia, grzybów.