Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Urządzenia biurowe

Urządzenia biurowe

Produkty od 361 do 380 z 728

Zszywacz poligraficzny Rapid 106 do broszur, zeszytów

 Zszywacz poligraficzny Rapid 106 do broszur, zeszytów

Zszywacz do zastosowań poligraficznych. Dzięki przestawianemu stolikowi może zszywać płasko i zeszytowo. Może pracować w zespołach kilku sztuk jednocześnie. Jako opcja wkładka do zszywania zszywkami z oczkiem. - przeznaczony do zszywania płaskiego i grzbietowego (broszury, zeszyty itp.), - zasilany z sieci - zszywa do 50 arkuszy papieru, - uruchamiany pedałem nożnym, - do przymocowania do blatu - posiada blat roboczy ułatwiający zszycie po środku arkuszy o różnych formatach, - ogranicznik formatu - zszywki: 26/6, 26/8; 66/6, 66/8 oraz zszywki z oczkiem R26/6; 66/6R w opcji z wkładką oczkową Więcej na stronie www.amaxmj.pl więcej »
Dodano: 2014-07-04
Rapid

Zszywacz elektryczny Rapid 105 dla biur, małej poligrafii i przemysłu

 Zszywacz elektryczny Rapid 105 dla biur, małej poligrafii i przemysłu

Zszywacz do prac biurowych i zszywania opakowań typu blister, woreczek foliowy z tekturową zawieszką itp. Może pracować w zespołach kilku sztuk jednocześnie. - zasilany z sieci - zszywa do 50 arkuszy papieru, - głębokość zszycia 100 mm, - zszywki: 26/6, 66/6, 66/8 Więcej informacji na www.amaxmj.pl w zakładce zszywacze elektryczne. więcej »
Dodano: 2014-07-04
Rapid

Materiały eksploatacyjne

 Materiały eksploatacyjne

Otwierając się na potrzeby naszych klientów prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i atramentowych marki ONTI. więcej »
Dodano: 2014-06-03
Onti

Kserokopiarki

 Kserokopiarki

Prowadzimy sprzedaż kserokopiarek światowych producentów takich, jak: Ricoh, Sharp, czy Konica-Minolta. Nasza oferta obejmuje urządzenia nowe i używane, charakteryzujące się szerokim wachlarzem zastosowań przydatnych w każdym biurze. Dodatkowo rozszerzyliśmy naszą gamę produktów o kserokopiarki z możliwością kolorowego wydruku. Zapewniamy naszym klientom doradztwo oraz bogatą paletę usług w zakresie sprzętu kopiującego. więcej »
Dodano: 2014-06-03
Ricoh, Nashuatec, Sharp, Konica-Minolta

Bizhub C253

 Bizhub C253

Metoda kopiowania / drukowania : laserowa Prędkość kopii / wydruków A4 mono/kolor: 25 stron / min Rozdzielczość kopiowania : 600 x 600 dpi Rozdzielczość drukowania: 600x1800 dpi Pamięć standardowa : 1024 MB HDD : 60 GB Kopiowanie ciągłe : 1-999 Maksymalny rozmiar oryginału / kopii : A3 Podajnik papieru : 2 x 500 arkuszy Podajnik ręczny : automatyczny Gramatura papieru : 64-271 gm/m3 Panel dotykowy LCD więcej »
Dodano: 2014-05-31
Konica MinoltaCena: 2990 zł

Proces kopiowania:Laser
System toneru:Polimeryzowany
Szybkość kopiowania/drukowania w formacie A4:25 str/min
Szybkość kopiowania/drukowania w formacie A3:12 str/min
Czas do pierwszej kopii:30 sek.
Czas nagrzewania:30 sek.
Rozdzielczość kopiowania:600
Kopiowanie wielokrotne:999 kopii
Format oryginału:A3
Pamięć:1024 MB
Rozmiary papieru do zadrukowania:311x457
Gramatura:271 g/m²
Pojemność podajnika:500 kartek
Podajnik główny:500 kartek
Ręczny podajnik dodatkowy:70 kartek
Pojemność tacy na wydruki:150 kartek
Miesięczna liczba kopii lub wydruków:20000 kartek
Trwałość toneru:5 lat
Wysokość:113 mm
Szerokość:67 mm
Długość:73 mm
Waga:70
00:kg

Tonery do drukarek laserowych

 Tonery do drukarek laserowych

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie tonery sprawdzone, wysokiej jakości. Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju tonerów dopasowanych do indywidualnych modeli drukarek laserowych. więcej »
Dodano: 2014-05-22
HPCena: 39 zł

Rodzaj:drukarka laserowa

Wyposażenie sklepów

 Wyposażenie sklepów

Nasza Firma zajmuje się całościowym wyposażeniem zarówno sklepów, jak i biur oraz lokali gastronomicznych w najlepszy, niezawodny sprzęt. Oferta naszej firmy obejmuje przede wszystkim: kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, drukarki, oprogramowanie dla firm, alarmy, monitoring oraz rejestratory czasu pracy. więcej »
Dodano: 2014-05-20
Brak danych

NISZCZARKA AUTOMAX™ 300C

 NISZCZARKA AUTOMAX™ 300C

Pierwsze profesjonalne i wysokowydajne niszczarki biurowe, które w praktyce a nie tylko w reklamie, nie wymagają dodatkowego użycia rąk przy podawaniu papieru. Tylko niszczarki Fellowes AutoMax™ oferują w 100% automatyczne niszczenie dokumentów! Niszczy dokumenty ze zszywkami i spinaczami, nawet te pogięte i niestarannie złożone, podarte czy na papierze błyszczącym, dokumenty na składance komputerowej, karty kredytowe, płyty CD/DVD, pocztę reklamową. Tego nie potrafi żadne inne urządzenie! Prosta w obsłudze – wystarczy włożyć dokumenty lub nośniki do szuflady, nie trzeba ich układać czy też zdejmować zszywek lub spinaczy, włączyć przycisk niszczenia i można wrócić do swoich obowiązków – resztę wykona niszczarka za Ciebie. Bardzo duża wydajność - pojemna szuflada mieści do 300 kartek. Ciche, dzięki zastosowaniu technologii SilentShred. Brak uciążliwych zacięć dzięki systemowi JamGuard. Energooszczędna – dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się automatycz więcej »
Dodano: 2014-05-19
FellowesCena: 2999 zł

Liczba jednorazowo niszczonych kartek:300 kartek
Rodzaj cięcia:ścinki
Szerokość x długość cięcia (dla ścinków):4x38
Cykl pracy / odpoczynku w minutach:30
Poziom głośności:60 db
Pojemność kosza w litrach:60 l
Wysokość:888 mm
Szerokość:430 mm
Waga:45
00:kg

Rejestratory czasu pracy

 Rejestratory czasu pracy

GM ELEKTRONIK oferuje rejestratory czasu pracy, które pozwalają na prowadzenie elektronicznej ewidencji czasu pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą! więcej »
Dodano: 2014-05-16
Brak danych

Ricoh kserokopiarki

 Ricoh kserokopiarki

Urządzenie poleasingowe - PROSZĘ SOBIE SKONFIGUROWAĆ MASZYNĘ (POLA WYBORU PO PRAWEJ STRONIE POD CENĄ) . CENA MINIMALNA TO 1300 PLN. Wersja podstawowa zawiera dwie szuflady na papier, podstawę/szafkę. Widoczny na zdjęciach finisher (po lewej stronie urządzenia) jest opcjonalny . UWAGA! WYLICZONA CENA JEST ORIENTACYJNA I MA SŁUŻYĆ JEDYNIE WSTĘPNEJ ORIENTACJI. Cena ostateczna może być niższa. Pełną informacje otrzymacie Państwo kontaktując się z nami : telefon - 91 432 50 60 mail - etoner@sbi.pl Zapraszamy do naszego biura przy ul.Bohaterów Warszawy 106 (przy Jagiellońskiej na przeciwko salonu Citroena) , można obejrzeć kopiarki. W każdej chwili mamy na stanie kilkanaście maszyn, wśród których jest również Wasza ! więcej »
Dodano: 2014-05-12
RicohCena: 1300 zł

Kserokopiarka Bizhub

 Kserokopiarka Bizhub

Prowadzimy sprzedaż kserokopiarkek marki Konica-Minolta. W ofercie posiadamy urządzenia nowe i używane, począwszy od małych kopiarek nabiurkowych formatu A4, porzez urządzenia do średniej wielkości biua, do dużych produkcyjnych urządzeń formatu A3. Na każdy sprzęt dajemy gwarancję. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Konica-Minolta

Obcinarki do papieru

 Obcinarki do papieru

W naszej ofercie posiadamy obcinarki do papieru: trymery oraz gilotyny. Świetnie przydają się w biurze oraz w pracowniach graficznych i projektowych. więcej »
Dodano: 2014-05-07
Brak danych

Niszczarka

 Niszczarka

W sprzedaży posiadamy niszczarki różnych typów i rozmiarów. Posiadamy niewielkie niszczarki przybiurkowe oraz niszczarki paskowo- odcinkowe. więcej »
Dodano: 2014-05-06
Brak danych

Toshiba kserokopiarki

 Toshiba kserokopiarki

tylko poleasingowe tylko poleasingowe NIE DAJ SIĘ POŻREĆ KOSZTOM Proponujemy bogato wyposażone (drukarki sieciowe, pełny duplex, sorter, profesjonalny skaner) kopiarki poleasingowe. Pojawiły się już kserokopiarki z rodziny Ricoh - Nashuatec - Gestetner - Rex Rotary w 6 i 7 generacji. Urządzenia wymienione to atrakcyjna cena i niskie koszty eksploatacji. Kserokopiarki wyłącznie z gwarancją. DLACZEGO WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ URZĄDZENIAMI POLEASINGOWYMI ? PONIEWAŻ SĄ BARDZO TANIE ! · ponieważ są to urządzenia wycofane tylko dlatego ,że skończył się leasing, sprowadzane z Niemiec wyłącznie z małymi przebiegami , których zużycie nie przekracza 15% · ponieważ oferujemy modele najnowszej serii produkcyjnej, które jeszcze można kupić fabrycznie nowe · ponieważ w niskiej cenie można otrzymać bardzo bogate wyposażenie osiągalne tylko w bardzo drogich urządzeniach nowych · ponieważ materiały eksploatacyjne są tańsze niż dla urządzeń nowych przez co mamy nis więcej »
Dodano: 2014-04-28
ToshibaCena: 3700 zł

Kserokopiarka iR2520

 Kserokopiarka iR2520

Drukuj, kopiuj tanio!! Tania w eksploatacji kserokopiarka która potrafi drukować, kopiować, skanować. więcej »
Dodano: 2014-04-22
Canon

Szybkość kopiowania/drukowania w formacie A4:25 str/min

NashuaTec kserokopiarki

 NashuaTec kserokopiarki

Niedrogie i wydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne W dzisiejszych czasach firmy potrzebują najwyższej klasy kolorowych urządzeń cyfrowych. Wiele firm zaniepokojonych jest jednak ich kosztami. Dla innych natomiast ważna jest powierzchnia biurowa, a także wpływ urządzeń na środowisko naturalne. Urządzenia Nashuatec MPC2051 dostarczają wysokiej jakości wydruki i mają mały wpływ na środowisko. Nashuatec oferuje profesjonalne urządzenia kolorowe o dużych możliwościach i zaawansowanych technologiach obiegu dokumentów, zajmujące niewiele miejsca. Możesz teraz przyczynić się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla posiadając wysoce wydajne urządzenie drukujące w formacie A3, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze. Wysoka wydajność i niski koszt dzięki prędkości 20 stron na minutę, zarówno w druku kolorowym, jak i czarno-białym. Wielofunkcyjność: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie (opcja). Technologie przyjazne dla środowiska, oszczędzające energię i koszty. Zwiększone be więcej »
Dodano: 2014-04-17
NashuaTec

Proces kopiowania:kolor
Szybkość kopiowania/drukowania w formacie A4:30 str/min
Trwałość bębna:60000

Podsłuch

Oferujemy dzierżawę i montaż urządzeń podsłuchowych w lokalizacji lub obiekcie wskazanym przez klienta. Ponadto wykrywamy i ujawniamy urządzenia podsłuchowe lub monitorujące zamontowane bez wiedzy klienta w jego obiektach lub pojazdach więcej »
Dodano: 2014-03-29
Brak danych

Serwis / naprawa liczarek

 Serwis / naprawa liczarek

Na zlecenie wykonujemy ocenę stanu technicznego sprzętu. Oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie naszej specjalności. Na świadczone przez firmę Biuro Serwis usługi udzielana jest gwarancja. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami i przedstawicielstwami w kraju, dzięki czemu zapewniamy serwis wysoce wyspecjalizowanych i profesjonalnych urządzeń sprawdzonych i cenionych na całym świecie marek takich jak GLORY LTD, BRANDT, CONNEX, UNION, PREMA, MAGNER, REIS, SCAN COIN, DE LA RUE, CT COIN, BARREL i wiele innych. więcej »
Dodano: 2013-12-11
Brak danych

Kserokopiarki

 Kserokopiarki

Firma ProOffice posiada w stałej sprzedaży kserokopiarki kolorowe i monochromatyczne, a także kopiarki, drukarki, drukarki wielkoformatowe oraz plotery i urządzenia wielofunkcyjne. Sprzedajemy również materiały eksploatacyjne, tonery, tusze, a także atramenty, akcesoria do kserokopiarek oraz liczarki banknotów i liczarki monet. Oferujemy ponadto duży wybór niszczarek, laminatorów, bindownic oraz projektorów multimedialnych i tablic interaktywnych. więcej »
Dodano: 2011-04-14
Canon

Podsłuch

Oferujemy montaż urządzeń podsłuchowych we wskazanych obiektach, lokalach i pojazdach. Ponadto oferujemy wykrywanie urządzeń podsłuchowych i innego sprzętu instalowanego bez zgody i wiedzy klienta. więcej »
Dodano: 2014-03-29
Brak danych

Urządzenia biurowe

Prowadzenie biura wiąże się z wykonywaniem najróżniejszych prac, takich jak gromadzenie i segregowanie danych, kontaktowanie się z klientem oraz umawianie na spotkania czy przygotowywanie i przesyłanie oferty handlowej. Aby szybko i sprawnie sobie z nimi radzić, niezbędne jest wyposażenie biura w odpowiednie urządzenia, takie jak komputer czy telefon, które nie tylko ułatwią nam wykonywanie zadań, ale pozwolą też zwiększyć wydajność naszej pracy i ułatwią kontaktowanie się pracowników zarówno wewnątrz firmy, jak i z klientem.