Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria biurowe

Akcesoria biurowe

Produkty od 21 do 40 z 932

Printy 9411 do 3 linii tekstu

 Printy 9411 do 3 linii tekstu

Pieczątka TRODAT PRINTY 9411 posiada płytkę tekstową o wymiarze 38×14 mm, dla której zaleca się maksymalnie do 3 linii tekstu. Automat ten idealnie posłuży np. lekarzom jako pieczątka imienna. Pieczątka TRODAT PRINTY 9411 jest rozkładana dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca np. w kieszeni, a aby go rozłożyć wystarczy jedno naciśnięcie przycisku. więcej »
Dodano: 2018-12-14
TrodatCena: 39.9 zł

Pocket Stamp 30 do 5 linii tekstu

 Pocket Stamp 30 do 5 linii tekstu

Pieczątka Pocket Stamp 30 ma niewielkie rozmiary i można ją rozłożyć, dzięki czemu zawsze możesz mieć ją przy sobie. Poręczna i łatwa w przechowywaniu. Ma praktyczne zamknięcie, a zatem nie pobrudzi niczego w podczas transportu. Rozkładana w łatwy sposób za pomocą jednego przycisku. Posiada płytkę tekstową o wymiarze 18×47 mm, co daje możliwość umieszczenia podstawowych danych w trzech linijkach. Wykonana z wysokiej jakości tworzyw, a więc jest wytrzymała i solidna. Zawsze możesz na niej polegać. Niezbędna w każdym biurze. więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 54.9 zł

Pocket stamp 20 do 3 linii tekstu

 Pocket stamp 20 do 3 linii tekstu

Pieczątka Pocket Stamp 20 ma poręczny kształt, co zapewnia łatwe przechowywanie w teczce, torebce czy kieszeni. Zawsze dostępna i mobilna. Rozkładana przy pomocy jednego przycisku. Ma praktyczne zamykanie, dzięki czemu nie brudzi niczego w czasie transportu. Idealna jako pieczątka imienna dla np. lekarzy. Posiada płytkę tekstową o wymiarach 14×38, a zatem najlepiej sprawdzi się przy trzech linijkach tekstu. Zamykana, szczelna i solidna. Wykonana z najwyższej jakości tworzyw. Zawsze możesz na niej polegać. więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 44.9 zł

Mouse stamp 30 do 5 linii tekstu

 Mouse stamp 30 do 5 linii tekstu

Pieczątka Stamp Mouse 30 jest lekka, mała i poręczna, dzięki temu zawsze można ją mieć przy sobie. Dzięki jej niewielkim rozmiarom mieści się do torebki, a dodatkowa osłona sprawia, że można ją spokojne przetransportować bez obaw, że cos pobrudzi. Płytka tekstowa wykorzystana w tej pieczątce ma wymiary 18×47 mm. Przy tej wielkości zaleca się stosowanie maksymalnie do 3 linii tekstu, co wystarcza do zawarcia podstawowych danych firmy. Pieczątka posiada funkcje obracania płytki, dzięki czemu z łatwością można ją dopasować do użytkownika prawo- i leworęcznego. Poręczna i praktycznie zamykana – po prostu idealna do Twojego biura. więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 54.9 zł

Mouse Stamp 20 do 3 linii tekstu

 Mouse Stamp 20 do 3 linii tekstu

STAMP MOUSE 20 to pieczątka idealna dla osób poszukujących kompaktowych, mobilnych automatów. Niewielkie wymiary, lekkość i praktyczne, szczelne zamknięcie są gwarancją, że sprawdzi się ona podczas wyjazdów i nie zabrudzi niczego w bagażu. Płytka tekstowa pieczątki STAMP MOUSE 20 ma wymiary 14 x 38 mm i mieści 3 linijki tekstu, doskonale służąc np. lekarzom jako pieczątka imienna. Opcja odwrócenia płytki oraz ergonomiczny kształt zapewniają wygodę stosowania zarówno osobom prawo, jak i leworęcznym. więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 44.9 zł

Wagraf Pudełko plastikowe 35 do 6 linii tekstu + małe logo

 Wagraf Pudełko plastikowe 35 do 6 linii tekstu + małe logo

Wagraf Pudełko plastikowe 35 jest niezbędnym elementem pracy osób pracujących w służbie zdrowia. Ich obowiązki w dużej mierze wymagają wystawiania dokumentów, potwierdzanych pieczątką służbową. W takim przypadku świetnie sprawdzają się duże pieczątki, mieszczące kompleksowe informacje. Pudełko plastikowe 35 mieści do 8 linii tekstu na płytce o wymiarach 61×25 mm. Na takiej powierzchni doskonale widoczne będą kompleksowe informacje, takie jak nazwa firmy i dane kontaktowe. Wysoka jakość tuszu gwarantuje czytelne i widoczne odbicie stempla na dokumentach. Obudowa jest estetyczna, trwała i wytrzymała. Charakteryzuje się też uniwersalnym wyglądem: mogą z niej korzystać nie tylko lekarze, ale i przedstawiciele innych zawodów. więcej »
Dodano: 2018-12-14
WagrafCena: 53.9 zł

8 do 9 linii tekstu + logo

 8 do 9 linii tekstu + logo

Pieczątka Wagraf Polan 8 posiada płytkę tekstową o wymiarze 75×40 mm, dla której zaleca się maksymalnie do 9 linii tekstu. Na tym automacie oprócz podstawowych danych firmy, możemy umieścić sporo dodatkowych informacji – takie jak np. adres e-mail, logo,nr konta itp. Dzięki swoim rozmiarom sprawia, można jej już użyć jako małej pieczątki księgowej. Wagraf jest w całości polską firmą o tradycji sięgającej blisko sześćdziesięciu lat. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
WagrafCena: 79.83 zł

Printy 4915 do 9 linii tekstu + logo

 Printy 4915 do 9 linii tekstu + logo

Pieczątka Trodat 4915 wyposażona jest w dużą płytkę tekstową o wymiarach 70×25 mm, na której może zmieścić się nawet 9 linii tekstu. Mimo tego posiada kompaktowe wymiary i niewielką wagę, które pozwalają zabrać ją ze sobą w dowolne miejsce. Automat tej pieczątki należy do klasy premium, co oznacza, że można oczekiwać po nim szczególnej trwałości i doskonałej jakości odbicia. Dodatkowym atutem modelu Trodat 4915 jest przezroczyste okienko pozycyjne, które pozwala złożyć odbicie z największą precyzją. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
TrodatCena: 94.9 zł

IQ 60 do 9 linii tekstu + logo

 IQ 60 do 9 linii tekstu + logo

Colop IQ 60 to bardzo duża pieczątka firmowa o wymiarach 36×75 mm. Mieści do 9 linii tekstu, dzięki czemu można jej używać jako głównej pieczątki z kompletnymi informacjami lub małej pieczątki księgowej. Na odbiciu umieścić można imię i nazwisko, stanowisko, nazwę firmy, numery kontaktowe, adres, jak i numer konta. Rozmiar pozwala też na dodanie formy graficznej, np. logo. Technologia użyta w Colop IQ 60 umożliwia wykonanie pieczątki wielokolorowej. Personalizację automatu można uzyskać również dzięki wymiennym karteczkom obudowy, które można zaprojektować samodzielnie. Pieczątka pomaga w wygodnej pracy. Została wyposażona w antypoślizgową technologię zabezpieczającą przed przemieszczaniem się automatu i tworzeniem się „podwójnego”, niewyraźnego odbicia. Przezroczysta podstawia ułatwia odbicie pieczątki we właściwym miejscu. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 94.9 zł

C60 do 9 linii tekstu + logo

 C60 do 9 linii tekstu + logo

Printer Colop C 60 to bardzo duża pieczątka firmowa. Wymiary płytki tekstowej 36×75 mm pozwalają na umieszczenie do 9 linii tekstu. Taka wielkość automatu umożliwia dodanie szczegółowych danych firmy. Oprócz imienia i nazwiska czy nazwy stanowiska, na stemplu mogą znaleźć się numery NIP i Regon, adres i telefon kontaktowy, numer konta i logo firmy. Automat można z powodzeniem wykorzystać jako małą pieczątkę księgową. Mimo większego rozmiaru, pieczątka jest wygodna do codziennego użytku. Ma wygodny kształt ułatwiający precyzyjne odbijanie stempli. Znakiem rozpoznawczym automatu jest jego solidne wykonanie i bezawaryjność. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 94.9 zł

5 do 8 linii tekstu + logo

 5 do 8 linii tekstu + logo

Wagraf Polan 5 to pieczątka , która posiada płytkę tekstową o wymiarze 68×25 mm, dla której zaleca się maksymalnie do 8 linii tekstu. Na automacie tym oprócz podstawowych danych firmy, możemy umieścić sporo dodatkowych informacji – takie jak np. adres e-mail, logo,nr konta itp. Dzięki swoim rozmiarom sprawia, iż tekst znajdujący się na niej jest bardzo czytelny, a odbicie wyraźne. Wagraf b5 to pieczątka polskiego producenta , który jest już na rynku przeszło sześćdziesiąt lat. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
WagrafCena: 79.9 zł

Pritny 4914 do 8 linii + logo

 Pritny 4914 do 8 linii + logo

Wyposażona w płytkę tekstową o wymiarach 64×26 mm, pieczątka Trodat 4914 jest w stanie pomieścić nawet 8 linijek tekstu. To powierzchnia wystarczająca, by zawrzeć nie tylko podstawowe dane firmy, ale także logo, adres mailowy lub numer konta, zachowując przy tym pełną czytelność tekstu. Model Trodat 4914 charakteryzuje się wyjątkową lekkością i niewielkimi rozmiarami, dzięki którym mieści się nawet w najmniejszej torebce lub kieszeni. Dzięki przemyślanej budowie niweluje szansę ubrudzenia się tuszem oraz pozwala dokładnie wypozycjonować odbicie. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
TrodatCena: 79.9 zł

IQ 50 do 8 linii + logo

 IQ 50 do 8 linii + logo

Colop IQ 50 to duża pieczątka firmowa, o wymiarach odbicia 29×68 mm. Duży rozmiar pozwala na umieszczenie wielu informacji, takich jak nazwa firmy, stanowiska, e-mail, a nawet numer konta. Poza tekstem na stemplu można zamieścić elementy graficzne, np. logo firmy. Pieczątka jest idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących jednego stempla, na którym będą mogli zawrzeć wszystkie dane firmy, zamiast kilku osobnych. Duże wymiary pieczątki umożliwiają zamieszczenie do 8 linii tekstu. Odbicie informacji jest wyraźne, a tekst czytelny. Stempel, zaprojektowany przez jednego z liderów producentów automatów stemplarskich, został wyposażony w ciekawe udogodnienia. Pieczątka nie przesuwa się podczas odbijania dzięki antypoślizgowej technologii. Obudowę można dopasować do wyglądu biura, wykorzystując wymienne karteczki w obudowie. Przezroczysta podstawa ułatwia precyzyjne odbijanie pieczątki. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 79.9 zł

C50 do 8 linii + logo

 C50 do 8 linii + logo

Printer Colop C 50 to duża pieczątka firmowa o wymiarach 29×68 mm. Mieści maksymalnie 8 linii tekstu, przez co może służyć jako kompletna, główna pieczątka firmowa. Na automacie można zamieścić szczegółowe informacje, takie jak adresy i telefony, numer konta, a nawet logo. Duże wymiary pieczątki gwarantują, że odbicie będzie widoczne i znakomicie czytelne. Colop C 50 ma poręczny kształt, który ułatwia szybkie i precyzyjne odbijanie stempla. Solidny materiał wykonania gwarantuje długie użytkowanie produktu. Pieczątka bez zatyczki więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 79.83 zł

B4 do 6 linii tekstu + małe logo

 B4 do 6 linii tekstu + małe logo

Wagraf b4 to automat o wymiarach odbicia 25×59 mm. Idealnie sprawdza się jako pieczątka firmowa codziennego użytku. Mieści do 7 linii tekstu, dzięki czemu pozwala na zawarcie kompletnych informacji o firmie w jednym miejscu. Pieczątka wyróżnia się prostą, klasyczną obudową, dostępną w kilku wariantach kolorystycznych, co ułatwia rozróżnianie automatów w biurze. Wielkość automatu jest wystarczająca, by nawet duża ilość tekstu była widoczna i doskonale czytelna. Precyzję odbicia na papierze ułatwia półprzezroczysta podstawa pieczątki. więcej »
Dodano: 2018-12-14
WagrafCena: 52.9 zł

Printy 4913 do 6 linii tekstu + małe logo

 Printy 4913 do 6 linii tekstu + małe logo

Pieczątka Trodat 4913 wyposażona jest w płytkę tekstową o wymiarach 22×58 mm, która może pomieścić nawet do 7 linii tekstu. Pozwala to umieścić na niej nie tylko podstawowe dane, ale także małe logo lub adres e-mail. Jej wielkość sprawia, że znajdujący się na niej tekst jest czytelny i przejrzysty. Model Trodat 4913 jest wyjątkowo kompaktowy i łatwy do przenoszenia. Dzięki wygodnej zatyczce można zabrać go ze sobą choćby w kieszeni. Okienko pozycjonujące na dole pieczątki umożliwia dokładne wymierzenie miejsca odbicia. więcej »
Dodano: 2018-12-14
TrodatCena: 61.9 zł

IQ 40 do 6 linii tekstu + małe logo

 IQ 40 do 6 linii tekstu + małe logo

Pieczątka Colop IQ 40 to stempel średniej wielkości, o wymiarach 22×58 mm. 7 linii tekstu, które może zmieścić, wystarczy do umieszczenia rozbudowanych informacji o Tobie lub Twojej firmie. Dzięki większemu rozmiarowi pieczątki, na odbiciu, oprócz tekstu, może znaleźć się również niewielki element graficzny, np. logo. Wygodę korzystania z pieczątki zapewnia technologia antypoślizgowa, zabezpieczająca przed przemieszczaniem się stempla po papierze. Z kolei przezroczysta podstawa ułatwia precyzyjne odbicie stempla. Colop IQ 40, podobnie jak pozostałe pieczątki z serii, posiada zamknięcie umożliwiające wygodny transport, bez obaw o pobrudzenie tuszem pozostałych przenoszonych przedmiotów. Pieczątki dostępne są w 6 kolorach. Jednocześnie obudowy można zmieniać dzięki wymiennym karteczkom i dopasować je np. do motywu biura. więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 61.9 zł

C40 do 6 linii tekstu + logo

 C40 do 6 linii tekstu + logo

Printer C 40 to średnia pieczątka firmowa o wymiarach 22×58 mm. Zaleca się wykorzystanie maksymalnie 7 linii tekstu. Taka ilość może pomieścić zarówno podstawowe, jak i dodatkowe informacje o firmie czy pracowniku, np. numery telefonu, a nawet małe logo. Pieczątka ma kompaktowy rozmiar i poręczny kształt, który ułatwia odbicie czytelnego stempla. Jest wykonana z najwyższej jakości tworzyw – testowana na wykonanie 1 000 000 odbić. Obudowa z trwałego plastiku chroni pieczątkę przed upadkiem. Automat może być sprawnie transportowany bez obaw o pobrudzenie – posiada zatyczkę chroniącą odbicie. więcej »
Dodano: 2018-12-14
COLOPCena: 52.9 zł

B3 do 5 linii tekstu

 B3 do 5 linii tekstu

Wagraf b3 to mała pieczątka firmowa. Ma niewielkie rozmiary i poręczny kształt, przez co idealnie nadaje się do codziennego użytku w biurze. Płytka tekstowa o wymiarach 19×48 mm mieści do 5 linii tekstu. Można na niej umieścić podstawowe dane firmy: numery NIP i Regon, telefon czy adres. Wagraf b3 to wybór dla osób poszukujących trwałego automatu w niewygórowanej cenie. Pieczątka może wykonać ponad dwadzieścia tysięcy odbić. Jest skonstruowana z trwałych materiałów, można więc bez obaw używać jej na co dzień. Komfort używania zwiększa przezroczysta podstawa, która ułatwia precyzyjne pozostawienie odbicia w wybranym miejscu. więcej »
Dodano: 2018-12-14
WagrafCena: 44.9 zł

Printy 4912 do 5 linii tekstu

 Printy 4912 do 5 linii tekstu

Pieczątka Trodat 4912 posiada płytkę tekstową o wymiarach 18×47 cm, na której pomieści do 5 linijek tekstu. Doskonale sprawdzi się jako pieczątka firmowa, eksponując najważniejsze dane: nazwę, adres, telefon, numery NIP i REGON firmy. Trodat 4912 to jedna z najbardziej kompaktowych pieczątek z serii PRINTY, wyposażona w wytrzymały automat klasy premium, który gwarantuje wysoką jakość odbicia. Jej dodatkowym atutem jest okienko pozycyjne, które ułatwia złożenie pieczęci w dokładnie wyznaczonym miejscu. więcej »
Dodano: 2018-12-14
TrodatCena: 52.9 zł

Akcesoria biurowe

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się obsługą sekretariatu? Jeśli tak, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie urządzenie i wyposażenie biura. Jest ono w końcu jedną z najważniejszych wizytówek firmy, pomaga klientowi w dokonaniu jej oceny. Aby biuro sprawnie funkcjonowało, oprócz niezbędnego sprzętu, takiego jak telefon, komputer czy drukarka, ważne jest wyposażenie go również w odpowiednie akcesoria biurowe. Nożyczki, dziurkacze czy spinacze pomogą w przygotowywaniu i segregacji dokumentów oraz ułatwią inne prace biurowe.