Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria biurowe

Akcesoria biurowe

Metalowy długopis Diamond

 Metalowy długopis Diamond

Ten wyjątkowy długopis swój niezwykły wygląd zawdzięcza metalowym elementom i połyskowi przypominającemu prawdziwe diamenty. Wyposażony jest w niebieski wkład. Klips i włącznik wykonane są z metalu, a aluminiowy korpus jest idealnym miejscem na umieszczenie logo. Cena netto. Cena nie zawiera kosztów znakowania. Znakowanie: grawer laserem. Minimalna ilość - 200 szt. więcej »
Dodano: 2014-06-25
Brak danychCena: 3.52 zł

Kolor:szary

Metalowy długopis Macau

 Metalowy długopis Macau

Stylowy długopis z aluminium jest niedrogi, a jednak zdecydowanie przyciąga wzrok dzięki swej prostocie. Twoje logo wygrawerujemy pod klipem. Pakowany pojedynczo w torebkę foliową. Cena netto. Cena nie zawiera kosztów znakowania. Znakowanie: grawer laserem. Minimalna ilość - 200 szt. więcej »
Dodano: 2014-06-25
Brak danychCena: 3.52 zł

Kolor:szary

Plastikowy długopis San Angelo

 Plastikowy długopis San Angelo

Materiał, z którego wykonany jest ten plastikowy długopis, przypomina do złudzenia metal, dzięki czemu zyskuje wytworny wygląd. Długopis zawiera niebieski wkład. Twoje logo naniesiemy na korpusie pod klipem. Minimalna ilość zamówienia 200 szt. Cena nadruku nie jest wliczona w cenę. więcej »
Dodano: 2014-06-25
Brak danychCena: 1.78 zł

Kolor:szary

Segregator Handy A4/70 mm z mechanizmem

 Segregator Handy A4/70 mm z mechanizmem

Segregator oklejony folią PP. Posiada mechanizm spinający dokumenty, wzmocniony otwór na grzbiecie do chwytania, dwustronną etykietę wymienną. Dostępny w różnych kolorach. więcej »
Dodano: 2013-01-12
HandyCena: 7 zł

Kolor:szary

Segregator Master A4

SegregatorA4 wykonany z tektury pokrytej ekologiczną folią Polipropylenową o strukturze płótna; wzmocniony otwór na palec, ułatwiający wyjmowanie segregatora z półki oraz wymienną etykietę opisową na grzbiecie. Szerokość grzbietu: 75 mm i 50mm; więcej »
Dodano: 2011-09-12
DonauCena: 4.09 zł

Kolor:szary

Akcesoria biurowe

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się obsługą sekretariatu? Jeśli tak, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie urządzenie i wyposażenie biura. Jest ono w końcu jedną z najważniejszych wizytówek firmy, pomaga klientowi w dokonaniu jej oceny. Aby biuro sprawnie funkcjonowało, oprócz niezbędnego sprzętu, takiego jak telefon, komputer czy drukarka, ważne jest wyposażenie go również w odpowiednie akcesoria biurowe. Nożyczki, dziurkacze czy spinacze pomogą w przygotowywaniu i segregacji dokumentów oraz ułatwią inne prace biurowe.