Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły BHP

Artykuły BHP

Produkty od 21 do 40 z 2283

Swarfega Heavy 4,5 L

 Swarfega Heavy 4,5 L

Swarfega Heavy Żelowa pasta do rąk do ciężkich zabrudzeń zawierająca poligranulki umożliwiające usunięcie ciężkiego i najbardziej opornego brudu bez obawy uszkodzenia skóry. Zawiera specjalny dodatek odżywaki, dzięki której skóra po użyciu jest gładka i odżywiona. więcej »
Dodano: 2019-06-26
Deb StokoCena: 115 zł

HAND CLEANER YELLOW 10KG

 HAND CLEANER YELLOW 10KG

Wyjątkowo skuteczna pasta na bazie naturalnych składników, zawierająca przyjazny skórze mikrogranulki (o zaokrąglonych krawędziach). Usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia jak smoła, tłuszcz, atrament, kleje, lakiery czy farby. Posiada przyjemny, naturalny cytrusowy zapach. Zawiera ekstrakt z aloesu, lanolinę i olej jojoby. Do stosowania w miejscach o ograniczonym dostępnie do wody. Nie zatyka kanalizacji. Ulega biodegradacji w ponad 90%. Posiada atest PZH. więcej »
Dodano: 2019-06-26
AmericolCena: 155 zł

Wieszak na drążki izolacyjne WD4

 Wieszak na drążki izolacyjne WD4

- wieszak na na drążki izolacyjne wyposażony w cztery samozaciskowe uchwyty do mocowania drążków izolacyjnych - uchwyty przeznaczony do mocowania drążków izolacyjnych o średnicy do 34 mm wszystkich typów - maksymalne obciążenie wieszaka 15 kg. - wieszak montowany do ściany za pomocą dwóch wkrętów z kołkami w komplecie - dodatkowo wieszak wyposażony w haczyk do zawieszania tabliczek oraz znaków ostrzegawczych oraz informacyjnych - długość wieszaka 515 mm. , szerokość 56 mm. - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-06-21
REAL BHPCena: 160 zł

Rodzaj:wieszak na drążki izolacyjne

Dwubiegunowy wskaźnik napięcia do 1000V LED/LCD

 Dwubiegunowy wskaźnik napięcia do 1000V LED/LCD

- profesjonalny dwubiegunowy wskaźnik napięcia w zakresie 6-1000V AC/DC z wyświetlaczem LCD oraz LED - pozwala na określenie i uzgodnienie kolejności faz L1/L2/L3 oraz układów jednofazowych - test ciągłości oraz wyłączników różnicowych - wskaźnik posiada wbudowaną latarkę ledową - automatyczne wyłączanie - częstotliwość 50/60 Hz - impedancja < 350 kΩ - pomiar rezystencji 0 do 1999Ω - klasa szczelności wskaźnika IP64 - zasilanie dwie baterie 1,5V - wskaźnik wykonany zgodnie z normą EN 61243-2014 CATIII/1000V - w komplecie wskaźnik wyposażony jest w pokrowiec przenośny, komplet baterii oraz końcówki stykowe - idealny wskaźnik do obsługi i pomiarów urządzeń elektrycznych, rozdzielni niskiego napięcia do 1000V - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-06-15
Dystrybucja REAL BHPCena: 350 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia
Typ:dwubiegunowy

ROSCH HANDCLEANER 0,9 kg pasta czyszcząca do rąk o zapachu lawendowym RSHCLNR09KL

 ROSCH HANDCLEANER 0,9 kg pasta czyszcząca do rąk o zapachu lawendowym RSHCLNR09KL

Siła mycia: 4 Właściwości: Pasta do usuwania silnych zabrudzeń z powierzchni dłoni. Pozwala na szybkie i dokładne oczyszczenie skóry bez jej wysuszania. Nie zawiera mineralnych środków ściernych powodujących zatykanie kanalizacji. Biodegradowalna w 90%. Perfumowana, o zapachu lawendowym. Zastosowanie: Wszystkie sektory przemysłu, gdzie występują zabrudzenia olejami, smarami, grafitem oraz pyłami metali. więcej »
Dodano: 2019-06-10
ROSCHCena: 16 zł

ROSCH HANDCLEANER 4KG pasta czyszcząca do rąk o zapachu lawendowym RSHCLN4K

 ROSCH HANDCLEANER 4KG pasta czyszcząca do rąk o zapachu lawendowym RSHCLN4K

Siła mycia: 4 Właściwości: Pasta do usuwania silnych zabrudzeń z powierzchni dłoni. Pozwala na szybkie i dokładne oczyszczenie skóry bez jej wysuszania. Nie zawiera mineralnych środków ściernych powodujących zatykanie kanalizacji. Biodegradowalna w 90%. Perfumowana, o zapachu lawendowym. Zastosowanie: Wszystkie sektory przemysłu, gdzie występują zabrudzenia olejami, smarami, grafitem oraz pyłami metali. Ilość sztuk w kartonie: 4 więcej »
Dodano: 2019-06-10
ROSCHCena: 50 zł

Dwubiegunowy wskaźnik niskiego napięcia do 1000V DT

 Dwubiegunowy wskaźnik niskiego napięcia do 1000V DT

- dwubiegunowy wskaźnik niskiego napięcia 12-1000V z określaniem kolejności faz L1/L2/L3, testowaniem układów jednofazowych oraz wbudowaną latarką LED - tester wyłączników różnicowych RCD, automatyczna zmiana zakresu, test ciągłości więcej »
Dodano: 2019-06-08
REAL BHP DystrybutorCena: 269 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia

KLEENVOX Pasta HEAVY DUTY 2L WKŁAD

 KLEENVOX Pasta HEAVY DUTY 2L WKŁAD

Pasta do mycią rąk Siła mycia: 3 Właściwości: Pasta do usuwania silnych zabrudzeń z powierzchni dłoni. Zawiera ekologiczne środki ścierne ze zmielonych pestek oliwek, które są w pełni biodegradowalne oraz bardzo dobrze tolerowane przez skórę człowieka. Gruntownie czyści i jednocześnie chroni skórę przywracając naturalną barierę lipidową. - mączka ze zmielonych pestek oliwek nie narusza naskórka podczas mycia zawiera delikatne i - bardzo przyjazne dla skóry surfaktanty które są powszechnie używane jako konserwanty w produktach spożywczych - zawiera olej z nasion rzepaku zapewniający odpowiednie nawilżenie skóry Zastosowanie: Wszystkie sektory przemysłu, gdzie występują zabrudzenia olejami, smarami, grafitem, sadzą oraz pyłami metali. Wkłady pasują do dozowników: KLEENVOX 2000, Ivraxomat Vario, Ivraxomat Vario Eco, Stoko Vario Ultra, Stoko Vario Mat więcej »
Dodano: 2019-06-04
KLEENVOXCena: 54 zł

Uziemiacz na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-31,5/1-150

 Uziemiacz na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-31,5/1-150

- uziemiacz uniwersalny trójfazowy U3-ZF-2/A-3/1-31,5/1-150 wyposażony w zaciski fazowe ZF-2/A przystosowane do zakładania na przewody okrągłe o średnicy do 31 mm2 oraz szyny o grubości do 28 mm - odpowiednik zacisku fazowego WT-2/A firmy WSE-Aktywizacja zakładanie zacisków fazowych uziemiacza odbywa się przy użyciu drążka izolacyjnego wyposażonego w głowicę typu UDI jego głowica spełnia rolę klucza nasadowego - uziemiacz stosowany na przyłącza typu BEZPOL oraz BELOS - uziemiacz wyposażony w linkę z przewodu miedzianego o przekroju 150mm2 oraz prądzie zwarcia do 31,5 kA/1s - linka uziemiacza w oplocie z PCV przystosowana do pracy w temperaturze od -25 do +55 stopni - długość linek fazowych uziemiacza po 1m., linka uziemiająca o długości 3 m. wyposażone w złącze środkowe izolowane odporne na penetrację wilgoci, zaciski fazowe wyposażone w sprężyny dociskowe zapobiegające zsuwaniu się z uziemianych szyn oraz przewodów - uziemiacz zapewnia bezpieczne uziemianie instalacji energetycznych w zakresie znamionowych prądów do 31,5 kA/1s poprzez wytrzymywanie wszystkich naprężeń bez stwarzania elektrycznych, mechanicznych, chemicznych lub cieplnych zagrożeń dla ludzi, bezpieczną izolację zewnętrzną gwarantującą że chwilowe zetknięcie komponentów uziemiacza ze sobą lub pobliskimi konstrukcjami nie spowoduje powstania łuku, łatwe i niezawodnie pewne mocowanie zacisków fazowych na przewodach i szynach płaskich oraz zacisku uziemiającym - uziemiacz wyposażony w przenośny pokrowiec z tkaniny wodoodpornej - uziemiacz wykonany zgodnie z normą PN EN 61230 : 2011 posiada kompletną dokumentację, certyfikat dopuszczenia oraz instrukcję gwarantującą prawidłową jego eksploatację w języku polskim - uziemiacz może być produkowany z zaciskami fazowymi z uchem ZF-2 oraz ZF-2/B do stosowania w głowicy drążka izolacyjnego o odpowiednim prądzie typu UDI - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - wszelkie zapytania odnośnie uziemiaczy przenośnych oraz sprzętu elektroizolacyjnego bhp i p/poż prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl więcej »
Dodano: 2019-06-02
REAL BHP DystrybutorCena: 2250 zł

Rodzaj:uziemiacze przenośne
Typ:trójfazowy

Uniwersalny uziemiacz na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-18,5/1-95

 Uniwersalny uziemiacz na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-18,5/1-95

- uziemiacz przenośny uniwersalny trójfazowy wyposażony w zaciski fazowe ZF-2/A przystosowane do zakładania na przewody okrągłe o średnicy do 31 mm2 oraz szyny płaskie - odpowiednik zacisku fazowego WT-2/A firmy WSE-Aktywizacja, zakładanie zacisków fazowych uziemiacza odbywa się przy użyciu drążka izolacyjnego wyposażonego w głowicę typu UDI jego głowica spełnia rolę klucza nasadowego - linka z przewodu miedzianego o przekroju 95 mm2 oraz prądzie zwarcia do 18,5kA/1s - linka uziemiacza w oplocie z PCV przystosowana do pracy w temperaturze od -25 do +55 stopni (istnieje możliwość wykonania uziemiacza w oplocie silikonowym) - długość linek fazowych uziemiacza po 1m., linka uziemiająca o długości 3 m. zakończona zaciskiem uziomowym - uziemiacz wyposażony w złącze środkowe izolowane odporne na penetrację wilgoci, zaciski fazowe wyposażone w sprężyny dociskowe zapobiegające zsuwaniu się z uziemianych szyn oraz przewodów - uziemiacz zapewnia bezpieczne uziemianie instalacji energetycznych w zakresie znamionowych prądów do 18,5kA/1s, poprzez wytrzymywanie wszystkich naprężeń bez stwarzania elektrycznych, mechanicznych, chemicznych lub cieplnych zagrożeń dla ludzi, bezpieczną izolację zewnętrzną gwarantującą, że chwilowe zetknięcie komponentów uziemiacza ze sobą lub pobliskimi konstrukcjami nie spowoduje powstania łuku, łatwe i niezawodnie pewne mocowanie zacisków fazowych na przewodach i szynach płaskich oraz zacisku uziemiającym - uziemiacz wyposażony w przenośny pokrowiec z tkaniny wodoodpornej - uziemiacz wykonany zgodnie z normą PN EN 61230 : 2011 posiada kompletną dokumentację, certyfikat dopuszczenia oraz instrukcję gwarantującą prawidłową jego eksploatację w języku polskim - uziemiacz może być produkowany również z zaciskami fazowymi z uchem ZF-2 oraz ZF-2/B zatrzaskiwany w głowicy drążka UDI - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - wszelkie zapytania ofertowe na uziemiacze w innych konfiguracjach oraz sprzęt elektroizolacyjny NN,SN do stacji TRAFO prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl - pełna oferta sprzętu ochronnego oraz uziemiaczy dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-06-01
Dystrybucja REAL BHPCena: 1690 zł

Rodzaj:uziemiacze przenośne
Typ:trójfazowy

Uziemiacz uniwersalny na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-13/1-50

 Uziemiacz uniwersalny na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-13/1-50

- uziemiacz przenośny uniwersalny trójfazowy wyposażony w zaciski fazowe ZF-2/A przystosowane do zakładania na przewody okrągłe o średnicy do 31 mm2 oraz szyny - odpowiednik zacisku fazowego WT-2/A firmy WSE-Aktywizacja, zakładanie zacisków fazowych uziemiacza odbywa się przy użyciu drążka izolacyjnego wyposażonego w głowicę typu UDI jego głowica spełnia rolę klucza nasadowego - uziemiacz wyposażony w linkę z przewodu miedzianego o przekroju 50 mm2 oraz prądzie zwarcia do 13kA/1s - linka uziemiacza w oplocie PCV przystosowana do pracy w temperaturze od -25 do +55 stopni - długość linek fazowych uziemiacza po 1m., linka uziemiająca o długości 3 m. - uziemiacz wyposażony w złącze środkowe izolowane odporne na wilgoć - zaciski fazowe wyposażone w sprężyny dociskowe zapobiegające zsuwaniu się z uziemianych szyn oraz przewodów - uziemiacz zapewnia bezpieczne uziemianie instalacji energetycznych w zakresie znamionowych prądów do 13 kA/1s, poprzez wytrzymywanie wszystkich naprężeń – bez stwarzania elektrycznych, mechanicznych, chemicznych lub cieplnych zagrożeń dla ludzi, bezpieczną izolację zewnętrzną gwarantującą, że chwilowe zetknięcie komponentów uziemiacza ze sobą lub pobliskimi konstrukcjami nie spowoduje powstania łuku, łatwe i niezawodnie pewne mocowanie zacisków fazowych na przewodach i szynach płaskich oraz zacisku uziomowym - uziemiacz wyposażony w przenośny pokrowiec z tkaniny wodoodpornej - uziemiacz wykonany zgodnie z normą PN EN 61230 : 2011 posiada kompletną dokumentację poświadczającą jakość uziemiacza oraz instrukcję gwarantującą prawidłową jego eksploatację w języku polskim - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - wszelkie zapytania ofertowe na uziemiacze w innych konfiguracjach oraz sprzęt elektroizolacyjny NN,SN do stacji TRAFO prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-31
Dystrybucja REAL BHPCena: 1290 zł

Rodzaj:uziemiacze przenośne
Typ:trójfazowy

Uziemiacz uniwersalny na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-9/1-35

 Uziemiacz uniwersalny na szyny i przewody okrągłe U3-ZF-2/A-3/1-9/1-35

- uziemiacz przenośny uniwersalny trójfazowy wyposażony w zaciski fazowe ZF-2/A przystosowane do zakładania na przewody okrągłe o średnicy do 31 mm2 oraz szyny - odpowiednik zacisku fazowego WT-2/A firmy WSE-Aktywizacja,zaciski uziemiacza przystosowane do zakładania za pomocą drążka izolacyjnego wyposażonego w głowicę typu UDI - jego głowica spełnia rolę klucza nasadowego - uziemiacz wyposażony w linkę z przewodu miedzianego o przekroju 35 mm2 oraz prądzie zwarcia 9kA/1s - linka uziemiacza w oplocie PCV przystosowana do pracy w temperaturze od -25 do +55 stopni - długość linek fazowych uziemiacza po 1m., linka uziemiająca o długości 3 m. zakończona zaciskiem uziemiającym - uziemiacz wyposażony w złącze środkowe izolowane odporne na wilgoć - zaciski fazowe wyposażone w sprężyny dociskowe zapobiegające zsuwaniu się z uziemianych szyn oraz przewodów - uziemiacz zapewnia bezpieczne uziemianie instalacji elektroenergetycznych w zakresie znamionowych prądów do 9kA/1s, poprzez wytrzymywanie wszystkich naprężeń – bez stwarzania elektrycznych, mechanicznych, chemicznych lub cieplnych zagrożeń dla ludzi, bezpieczną izolację zewnętrzną gwarantującą, że chwilowe zetknięcie komponentów uziemiacza ze sobą lub pobliskimi konstrukcjami nie spowoduje powstania łuku, łatwe i niezawodnie pewne mocowanie zacisków fazowych na przewodach i szynach płaskich a zacisku uziomowego do instalacji uziemiającej,wysoką odporność na zniszczenie lub rozłącznie zacisków i elementów złączonych oraz niezawodną wytrzymałość na zmęczenie i penetrację wilgoci przewodów uziemiacza z końcówkami - uziemiacz wyposażony w przenośny pokrowiec z tkaniny wodoodpornej - uziemiacz wykonany zgodnie z normą PN EN 61230 : 2011 posiada kompletną dokumentację poświadczającą jakość uziemiacza oraz instruktażową gwarantującą prawidłową jego eksploatację w języku polskim - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. - wszelkie zapytania ofertowe na uziemiacze w innych konfiguracjach oraz sprzęt elektroizolacyjny NN,SN do stacji trafo prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-10
Dystrybucja REAL BHPCena: 1290 zł

Rodzaj:uziemiacze przenośne
Typ:trójfazowy

Wykrywacz przemiennego pola elektrycznego DPPE-1 0,23kV-400kV

 Wykrywacz przemiennego pola elektrycznego DPPE-1 0,23kV-400kV

- detektor przemiennego pola elektrycznego DPPE-1 stosowany jest do bezkontaktowego sprawdzania obecności lub braku pola elektrycznego w pobliżu instalacji i urządzeń energetycznych oraz elektrycznych pracujących pod napięciem od 230V do 400 kV o częstotliwości sieciowej 50Hz 60Hz - wskazanie obecności pola elektrycznego odbywa się za pomocą sygnału akustyczno-optycznego - detektor DPPE-1 należy nosić na nadgarstku lub na kasku jak latarkę przy użyciu paska przedłużającego znajdującego się na wyposażeniu, detektor używany na ręce jest znacznie czulszy co w konsekwencji poprawia bezpieczeństwo użytkownika - detektor jest urządzeniem wykazującym własności kierunkowe, użytkownik może z daleka zlokalizować miejsce zagrożenia poruszając dłonią w prawo i lewo, znajdując maksimum częstotliwości sygnału ostrzegającego dlatego zaleca się aby umieszczać detektor na kasku jedynie przy najwyższych napięciach sieciowych dla DPPE-1 to powinno wynosić co najmniej 30kV - detektor jest przeznaczony do stosowania w warunkach wnętrzowych oraz napowietrznych zakres temperatur od –25 do +70°C (kategoria N+W) i wilgotności względnej od 20 do 96 % co odpowiada kategorii klimatycznej N +W wg normy PN-EN 61243-1:2007 - gdy detektor znajdzie się w obrębie pola elektrycznego o natężeniu większym niż wartość progowa sygnalizuje to akustyczno-optycznie a częstotliwość sygnału jest zależna od natężenia pola elektrycznego, wzrasta przy zwiększaniu się natężenia pola (zbliżaniu się do źródła napięcia) - parametry detektora DPPE-1: masa 100g., progowe natężenie pola ok. 400V/m, zakres napięć 0,23 kV – 400 kV, częstotliwość 50 Hz, 60 Hz, topień ochrony IP5X - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego oraz wskaźników napięcia na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-06
WSE AktywizacjaCena: 1080 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia

Wskaźnik diodowo szynowy WDS-3 45-110 kV

 Wskaźnik diodowo szynowy WDS-3 45-110 kV

- wskaźnik WDS-3 służy do sygnalizacji obecności wysokiego napięcia przemiennego na szynach stacji oraz rozdzielniach wnętrzowych w zakresie napięć 45-110 kV - wskaźnik WDS-2 składa się z obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego, obudowa wraz z układem elektronicznym zamocowana jest za pomocą nitów z metalową podstawą służącą do mocowania wskaźnika na szynach w rozdzielni lub stacjach wnętrzowych - układ elektroniczny wraz z diodami LED prowadzi impulsową sygnalizację optyczną wskaźnika - zapewnia stałość parametrów wskaźnika i jednoznaczność wskazania obecności napięcia przemiennego - do każdego wskaźnika dołączone są dwie opaski zaciskowe z tworzywa wykorzystane do zamocowania wskaźnika na szynach rozdzielni lub stacji TRAFO - wskaźnik jest oznaczony znakiem CE dokumenty związane: PN-EN 61243-1:1998 Prace pod napięciem, Wskaźniki typu pojemnościowego stosowane przy napięciach powyżej 1 kV PN-92/E-04060 Wysokonapięciowa technika probiercza, Ogólne określenia i wymagania probiercze WTO-9/01 Wskaźnik diodowy szynowy WDS - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - firma REAL BHP kompleksowo wyposaża obiekty elektroenergetyczne niskiego, średniego, wysokiego napięcia w sprzęt ochronny bhp, p/poż oraz uziemiacze przenośne. Wszelkie zapytania odnośnie wycen prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl - pełna oferta dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-06
WSE AktywizacjaCena: 380 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia

Wskaźnik diodowo szynowy WDS-1 6-15kV

 Wskaźnik diodowo szynowy WDS-1 6-15kV

- wskaźnik WDS-1 służy do sygnalizacji obecności napięcia przemiennego na szynach stacji oraz rozdzielniach wnętrzowych w zakresie napięć 6-15kV - wskaźnik WDS-2 składa się z obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego, obudowa wraz z układem elektronicznym zamocowana jest za pomocą nitów z metalową podstawą służącą do mocowania wskaźnika na szynach w rozdzielni lub stacjach wnętrzowych - układ elektroniczny wraz z diodami LED prowadzi impulsową sygnalizację optyczną wskaźnika - zapewnia stałość parametrów wskaźnika i jednoznaczność wskazania obecności napięcia przemiennego - do każdego wskaźnika dołączone są dwie opaski zaciskowe z tworzywa wykorzystane do zamocowania wskaźnika na szynach rozdzielni lub stacji TRAFO - wskaźnik jest oznaczony znakiem CE dokumenty związane: PN-EN 61243-1:1998 Prace pod napięciem, Wskaźniki typu pojemnościowego stosowane przy napięciach powyżej 1 kV PN-92/E-04060 Wysokonapięciowa technika probiercza, Ogólne określenia i wymagania probiercze WTO-9/01 Wskaźnik diodowy szynowy WDS - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-06
WSE AktywizacjaCena: 380 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia

Wskaźnik diodowo szynowy WDS-2 15-45kV

 Wskaźnik diodowo szynowy WDS-2 15-45kV

- wskaźnik diodowy szynowy WDS-2 służy do sygnalizacji obecności wysokiego napięcia przemiennego na szynach stacji i rozdzielniach wnętrzowych w zakresie napięć 15-45kV - wskaźnik WDS-2 składa się z obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego, obudowa wraz z układem elektronicznym zamocowana jest za pomocą nitów z metalową podstawą służącą do mocowania wskaźnika na szynach w rozdzielni lub stacjach wnętrzowych - układ elektroniczny wraz z diodami LED prowadzi impulsową sygnalizację optyczną wskaźnika - zapewnia stałość parametrów wskaźnika i jednoznaczność wskazania obecności napięcia przemiennego - do każdego wskaźnika dołączone są dwie opaski zaciskowe z tworzywa wykorzystane do zamocowania wskaźnika na szynach rozdzielni lub stacji TRAFO - dokumenty związane: PN-EN 61243-1:1998 Prace pod napięciem, Wskaźniki typu pojemnościowego stosowane przy napięciach powyżej 1 kV PN-92/E-04060 Wysokonapięciowa technika probiercza, Ogólne określenia i wymagania probiercze. WTO-9/01 Wskaźnik diodowy szynowy WDS - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - PEŁNA OFERTA SPRZĘTU OCHRONNEGO DOSTĘPNA NA STRONIE REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-05
WSE AktywizacjaCena: 380 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia

Rezystorowy wymuszacz mocy RWM-1

 Rezystorowy wymuszacz mocy RWM-1

- wskaźnik RWM-1 przeznaczony jest do kontroli rejestracji pobranej mocy przez licznik energii elektrycznej w sieciach 230V/50Hz służy również do sprawdzania prawidłowości podłączenia instalacji elektrycznej do liczników energii elektrycznej również przy wymianie licznika poprzez prawidłową rejestrację żądanej wymuszaczem mocy - wskaźnikiem RWM można sprawdzać oraz wykrywać nielegalne pobory mocy elektrycznej z obwodów elektrycznych pomijających licznik energii - napięcie znamionowe wskaźnika - 230V częstotliwość 50Hz - wskaźniki produkowane są w trzech wersjach: 1000W, 500-1000W lub 200-1000W wyposażone w przełączniki - w komplecie przenośny futerał oraz końcówki probiercze - wskaźniki przeznaczone są dla monterów instalacji elektrycznych oraz kontrolerów liczników elektrycznych - zakres pracy w temperaturze od -25 do + 40 stopni wilgotność do 90% - wskaźnik II klasy - waga w futerale 600 gram - wskaźnik wyposażony w wyłącznik termiczny zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-05
REAL BHP DystrybutorCena: 720 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia

Trójfazowy rezystorowy wymuszacz mocy 3xRWM-1

 Trójfazowy rezystorowy wymuszacz mocy 3xRWM-1

- Rezystorowy Wymuszacz Mocy 3xRWM-1 służy jako odbiornik energji elektrycznej o określonej mocy zasilany z sieci prądu przemiennego jednofazowego lub trójfazowego o napięciu 230/400V - urządzenie pomocne jest przy sprawdzeniu prawidłowości przyłączenia instalacji elektrycznej do licznika energii oraz przy wykrywaniu nielegalnego poboru mocy - urządzenie zbudowane jest z trzech rezystorów drutowych chłodzonych wymuszonym przepływem powietrza umieszczonych w obudowie z tworzywa sztucznego, wyposażone jest w bezpieczne przewody i gniazda zasilające, bezpieczniki topikowe, wyłączniki mocy oraz samo-powrotne wyłączniki termiczne z sygnalizacją zadziałania - napięcie zasilania 3 x 230V/400V, częstotliwość 50Hz, moc 3x1000W (3000W) 5% - czas pracy praca przerywana: 30min praca, 15min przerwa - urządzenie klasy II - trójfazowy wymuszacz mocy RWM-1 przeznaczony jest dla monterów i kontrolerów liczników energii elektrycznej - w komplecie przenośny futerał, przewody zasilające oraz instrukcja obsługi - do podanej ceny należy doliczyć 23% Vat. - pełna oferta sprzętu ochronnego dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-05
Dystrybucja REAL BHPCena: 1995 zł

Rodzaj:wskaźniki napięcia

Uziemiacz na trzpienie kulowe ø25 U3-ZK25-3/1-6,5/1-25

 Uziemiacz na trzpienie kulowe ø25 U3-ZK25-3/1-6,5/1-25

- trójfazowy uziemiacz U3-ZK25 służy do zabezpieczania miejsc pracy w rozdzielniach elektrycznych i stacjach TRAFO w których zamontowano trzpienie kulowe o średnicy do 25 mm. uziemiacz wyposażony jest w zaciski fazowe umożliwiające wygodny montaż na trzpieniach kulowych pod różnym kątem za pomocą drążka izolacyjnego z użyciem specjalnej końcówki zatrzaskiwanej w jego głowicy - uziemiacz wykonany z linki miedzianej w oplocie PCV i przekroju 25 mm2 prąd zwarcia do 6,5kA/1s - długość linek fazowych po 1 m., długość linki uziemiającej 3 metry zakończona zaciskiem uziomowym - temperatura pracy uziemiacza od -25 stoni do +55 stopni C. ( istnieje możliwość wykonania uziemiacza w oplocie silikonowym ) - w komplecie przenośny pokrowiec oraz końcówka zatrzaskowa - uziemiacz wykonany zgodnie z normą PN-EN 61230, posiada instrukcję, deklarację w języku polskim oraz protokół z badań wyrobu - do podanej ceny netto należy doliczyć 23% Vat. - zapytania ofertowe na sprzęt oraz uziemiacze w innej konfiguracji prosimy kierować na mail: biuro@realbhp.pl - pełna oferta sprzętu elektroizolacyjnego oraz uziemiaczy dostępna na stronie REALBHP.PL więcej »
Dodano: 2019-05-05
WAEL-bisCena: 1070 zł

Rodzaj:uziemiacze przenośne
Typ:trójfazowy

Hełm dla energetyka z osłoną twarzy Onyx

 Hełm dla energetyka z osłoną twarzy Onyx

- elektroizolacyjny kask ochronny Onyx z uchylną osłoną twarzy chroniącą przed łukiem elektrycznym oraz przed porażeniem elektrycznym zapobiegając przepływowi prądu przez głowę pracownika idealny do prac montażowych w instalacjach elektrycznych oraz liniach napowietrznych - osłona twarzy wykonana z bezbarwnego poliwęglanu chroni pracownika przed odpryskami stopionego metalu, skutkami łuku elektrycznego oraz rozbryzgiem cieczy - hełm wyposażony w podwójną skorupę wykonaną z ABS - kask ochronny wyposażony w boczne naklejki odblaskowe zapewniające lepszą widoczność pracownika w trudnych warunkach atmosferycznych - hełm wyposażony w zrównoważony środek ciężkości do długotrwałej pracy przez 8 godzin, zmniejsza ryzyko zaburzeń układu szkieletowego oraz mięśniowego MSD - klipsy boczne do stosowania i mocowania latarki czołowej - regulacja obwodu głowy za pomocą pokrętła w zakresie 53-63 cm. - przystosowany do pracy w temperaturach od -20 do +55 stopni - kask wyposażony w czteropunktowy pasek pod brodę zapewniający bezpieczną pracę na wysokości - komfortowa odległość osłony od twarzy pracownika zapewnia idealny przepływ powietrza i zapobiega parowaniu osłony oraz daje możliwość pracy w okularach korekcyjnych - łatwa możliwość wymiany zużytej osłony twarzy - hełm wykonany zgodnie z normą EN 397:2012 oraz EN 50365 klasa 0 do stosowania w pracach do 1000V - osłona twarzy wykonana zgodnie z normą GS-ET-29 Klasa 1 ochrona przed wyładowaniem łuku elektrycznego klasa łuku elektrycznego zwarciowego: 4kA (155 KJ/m² lub 3,7 cal/cm²) transmisja świetlna klasa 0 - osłona twarzy wykonana zgodnie z normą EN-166 1 Klasa optyczna (ciągłe noszenie)S -Zwiększona odporność (5,1 m/s)AT Wysoka odporność na oddziaływanie elektryczne (190 m/s) w ekstremalnych temperaturach (-5°C / +55°C) 3- Odporność na ciecze (kropelki lub rozpryski)8- Odporność na zwarciowy łuk elektryczny 9 - Odporność na wyrzut stopionego metalu K -Odporność na uszkodzenia powierzchni przez drobne cząstki N- Odporność wizjera na parowanie oraz EN-170 Filtr chroniący przed ultrafioletem wymagania dotyczące przepuszczalności i zalecane wykorzystanie 2C-1.2, szkodliwe promieniowanie UV przefiltrowane w 99,9%.… więcej »
Dodano: 2019-05-04
Dystrybucja REAL BHPCena: 325 zł

Rodzaj:hełmy ochronne

Artykuły BHP

Prowadząc firmę musisz zapewnić sobie i swoim pracownikom oraz klientom bezpieczne warunki do pracy czy korzystania z usług Twojego przedsiębiorstwa. Niezbędne jest więc wyposażenie miejsca pracy w gaśnice czy zapewnienie dostępu do apteczki, a jeśli wymaga tego stanowisko, także odzieży roboczej, takiej jak specjalne buty, polary, kombinezony, kamizelki, ocieplacie czy fartuchy. Pracownicy budowlani czy górnicy powinni nosić także kaski. Specjalnej odzieży wymagają również pracownicy lokali gastronomicznych czy szpitali.