Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Klimatyzacja i wentylacja

Klimatyzacja i wentylacja

Produkty od 101 do 120 z 129

Wentylatory, skuteczna wentylacja domu.

 Wentylatory, skuteczna wentylacja domu.

Wentylatory to odpowiednie rozwiązanie dla skutecznej wentylacji domu. Zapraszamy na naszą stronę www. więcej »
Dodano: 2013-09-13
Brak danych

Seria r KSRU-09HRD

 Seria r KSRU-09HRD

Cechy produktu: Wydajność chł./grz. 2,7/2,9 Filtr z węglem aktywnym Praca turbo Rekompensata temperatury Wyświetlacz LCD Tryb nocny Automatyczny restart więcej »
Dodano: 2013-08-27
KaisaiCena: 2600 zł

Rodzaj:naścienne inverterowe
Napięcie:230 V
Liczba faz:1 szt.
Przepływ powietrza:400 m³ /h
Wysokość:250 cm
Szerokość:710 cm
Długość:189 cm

Systemy chłodnicze

 Systemy chłodnicze

Profesjonalna firma EUROSYSTEM świadczy kompleksową sprzedaż oraz montaż wszelkiego rodzaju klimatyzacji oraz systemów chłodniczych. Gwarantujemy solidność i terminowość wykonywanych prac! więcej »
Dodano: 2013-06-25
Brak danych

Sterilon FLOW 72W

 Sterilon FLOW 72W

Przepływowa lampa UV-C Sterilon FLOW 72W wykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. więcej »
Dodano: 2013-04-03
Brak danychCena: 1466 zł

Wysokość:724 mm
Szerokość:160 mm
Grubość:150 mm
Waga:6600 g

klimatyzator ścienny Artcool

 klimatyzator ścienny Artcool

Posiadamy magazyn z klimatyzatorami LG, GREE oraz akcesoriami do montażu klimatyzatorów: podpory pod agregaty, rurociągi, pompy skroplin, regulatory obrotów. więcej »
Dodano: 2012-10-05
LG

Klimatyzatory uniwersalne

Oferujemy klimatyzatory uniwersalne. To doskonałe urządzenia dla hoteli, biur i domów, dzięki swojej konstrukcji pozwalają na zastosowanie w długich, niskich korytarzy. więcej »
Dodano: 2012-09-21
Mitsubishi, Fujitsu, Kaisai

Klimatyzatory przenośne

 Klimatyzatory przenośne

W naszej ofercie - klimatyzatory przenośne. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, montażu, serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. więcej »
Dodano: 2012-09-21
Mitsubishi Fujitsu Kaisai

Klimatyzatory przypodłogowe

 Klimatyzatory przypodłogowe

Oferujemy Klimatyzatory, które zarówno do hoteli, biur jak i domów. Dzięki swojej konstrukcji pozwalają na zastosowanie w długich i niskich korytarzy. więcej »
Dodano: 2012-09-21
Mitsubishi, Fujitsu, Kaisai

Klimatyzatory ścienne

 Klimatyzatory ścienne

Oferujemy klimatyzatory ścienne oraz ścienno – przysufitowe. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży, montażu jak i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. więcej »
Dodano: 2012-09-21
Fujitsu, Mitsubishi, Fuji, Kaisai

Klimatyzatory

 Klimatyzatory

Szeroki wybór klimatyzatorów dostosowanych do Państwa potrzeb: - Klimatyzatory ścienno – przysufitowe/ścienne, - Klimatyzatory przypodłogowe / przysufitowe / uniwersalne, - Klimatyzatory Kasetonowe, - Klimatyzatory Kanałowe, - Klimatyzatory Multi Split. więcej »
Dodano: 2012-09-21
Mitsubishi, Fujitsu, Kaisai

Klimatyzatory

Klimatyzatory. Klimatyzatory. Klimatyzatory. Klimatyzatory. Klimatyzatory. więcej »
Dodano: 2012-04-16
Brak danych

Klimatyzatory ścienne Inverter Split ASYG seria LT

 Klimatyzatory ścienne Inverter Split ASYG seria LT

ASYG LT Wąska i smukła konstrukcja - głębokość tylko 185mm, kolor srebrny. Funkcja 10ºC HEAT - automatyczny system monitoringu temperatury na stałym poziomie 10ºC. Wydajne grzanie - poprawiona wydajność grzewcza w niskich temperaturach - może pracować w temperaturze zewnętrznej do -20ºC. Programator pracy w pilocie bezprzewodowym - programator tygodniowy można ustawić w prosty sposób za pomocą pilota bezprzewodowego. Czasy Wł. i Wył. można ustawić do 4 razy dziennie i do 28 razy w ciągu 1 tygodnia. Program i tryb nocny dostępne są po wciśnięciu jednego przycisku. Energooszczędne sterowanie - czujnik obecności wykrywa ruch osób przebywających w pomieszczeniu i ogranicza wydajność klimatyzatora gdy pomieszczenie jest puste. więcej »
Dodano: 2012-02-29
FUJITSU

montaż klimatyzacji

Obsługujemy firmy, budowy oraz osoby prywatne. Proszę o kontakt telefoniczny. Więcej się Państwo dowiedzą na stronie głównej. więcej »
Dodano: 2012-02-22
Brak danych

Wentylator promieniowy EBB-N

 Wentylator promieniowy EBB-N

Wentylator EBB-N Wentylatory łazienkowe EBB-N o atrakcyjnym wyglądzie, charakteryzujące się niskim poziomem emitowanego dźwięku. Stworzone do instalacji, w których musi zostać zachowane wysokie ciśnienie przy jednocześnie niskim poziomie hałasu. Wentylatory EBB-N wyposażone są w wirniki z łopatkami skierowanymi do przodu, zapewniające ciśnienie odpowiednie do systemów kanałowych. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w klapy zwrotne umieszczone na wylocie z wentylatora. Wentylatory EBB-N posiadają metalowy filtr przeciw tłuszczowy w standardzie. Filtr ten może być wyjmowany w celu umycia, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:ścienny
Kolor:biały
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator promieniowy EB

 Wentylator promieniowy EB

Wentylator EB Wentylator EB przeznaczony jest do wentylacji małych lub średnich pomieszczeń (WC, łazienki, małe kuchnie itp.) jak również biur i małych sklepów. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego. Posiada zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II oraz przepustnicę zwrotną w kanale wylotowym. Przystosowany jest do pracy w dowolnej pozycji. Duże ciśnienie statyczne pozwala na montaż w relatywnie długich kanałach wentylacyjnych Ø100 mm. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Kolor:biały
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator promieniowy CK

 Wentylator promieniowy CK

Wentylator promieniowy CK Wentylator promieniowy CK przeznaczony jest do wyciągów kuchennych. Posiada unikalną konstrukcję, z łatwo demontowalną obudową, odkręcanym wirnikiem, specjalnym pojemnikiem na skroplony tłuszcz i pokrytym teflonem filtrem siatkowym. Maksymalna temperatura pracy +60°C. Poiada zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II, izolację uzwojenia w klasie B oraz bryzgoszczelne zabezpieczenie przed wilgocią. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Wentylator centralny VENTURIA-2

 Wentylator centralny VENTURIA-2

Wentylator centralny VENTURIA-2 Wentylator centralny VENTURIA-2 zapewnia ciągłą wymianę powietrza w kilku pomieszczeniach jednocześnie, co umożliwia skuteczną wentylacje wyciągową w obiektach typu domki letniskowe, domki jednorodzinne, mieszkania, małe pomieszczenia usługowe typu kiosk, biuro, pracownia itp. Nawiew powietrza odbywa się poprzez np. nawiewniki w pomieszczeniach typu: salon, sypialnia itp. (tzw pomieszczenia "czyste"), wyciąg z tych miejsc kieruje się do toalety, spiżarni, łazienki, kuchni ect. (tzw. pomieszczeń „brudnych"), po czym strumień kierowany jest do wyrzutni. System wywiewny Venturia, wyposażony jest w dwubiegowy wentylator promieniowy z łopatkami pochylonymi do przodu. Urządzenie wyposażone w 5 króćców wywiewnych (4-ry regulowane automatycznie) oraz jeden wylotowy. Proces instalacji urządzenia został ułatwiony dzięki zastosowaniu specjalnych linek montażowych, dodatkowo redukujących drgania oraz wibracje. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:centralny
Kolor:niebieski

Wentylator biurkowy ARTIC

 Wentylator biurkowy ARTIC

Wentylator biurkowy ARTIC Zastosowanie Wentylatory ARTIC przeznaczone są do wymuszenia ruchu powietrza w pomieszczeniu. Konstrukcja Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Wirnik zabezpieczony siatką ochronną. ARTIC 400 CN - wentylator podłogowy ARTIC 250N, 300N, 400N - wentylatory stołowe We wszystkich modelach istniej możliwość zmiany ustawienia czasu pracy wentylatora i regulacji prędkości obrotowej. Silnik elektryczny Silnik elektryczny jednofazowy 230V, 50Hz z zabezpieczeniem przed porażeniem w klasie II. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:stojący
Kolor:biały
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator łazienkowy SLIM

 Wentylator łazienkowy SLIM

Wentylator SLIM Wentylatory łazienkowe SLIM charakteryzują się unikalną, płaską konstrukcją, w obu modelach 100 i 150 grubość panelu przedniego wynosi zaledwie 15mm. Obudowa w całości wykonana z odpornego na uderzenia i promieniowanie UV tworzywa sztucznego ABS w kolorze białym. Modele SUM 100 i 150 mogą być montowane zarówno w ścianie jak i w suficie. W skład typoszeregu wchodzą modele standardowe dla pracy ciągłej lub poprzez wyłącznik ścienny, modele wyposażone w regulowane opóźnienie czasowe (od 5 do maksymalnie 30 minut), oraz regulowany czujnik wilgotności względnej w zakresie 60-90%. Wszystkie model e wyposażone są w przepustnicę zwrotną grawitacyjną zapobiegającą cofaniu się powietrza z kanałów wentylacyjnych. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
Harmann

Rodzaj:ścienny
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator łazienkowy BASE

 Wentylator łazienkowy BASE

Wentylator BASE Wentylatory łazienkowe BASE charakteryzują się zwartą, płaską konstrukcją. Obudowa w całości wykonana z odpornego na uderzenia i promieniowanie UV tworzywa sztucznego ABS w kolorze białym. W przedniej części zastosowano unikalne maskowanie śruby mocującej panel za pomocą lampki sygnalizacyjnej w kolorze czerwonym. Dzięki temu w obudowie nie są widoczne żadne elementy mocujące co znacznie poprawia estetykę produktu. Modele BASE 100,120 i 150 mogą być montowane zarówno w ścianie jak i w suficie. W skład typoszeregu wchodzą modele standardowe dla pracy ciągłej lub poprzez wyłącznik ścienny, modele wyposażone w regulowane opóźnienie czasowe (od 5 do maksymalnie 30 minut), regulowany czujnik wilgotności względnej w zakresie 60-90%, oraz modele zasilane prądem stałym 12V (tylko modele 100). Wszystkie modele wyposażone są w klapę zwrotną grawitacyjną wykonaną z polipropylenu zapobiegającą cofaniu się powietrza z kanałów wentylacyjnych. Szczegóły: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
Harmann

Rodzaj:ścienny
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Klimatyzacja i wentylacja

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób docenia zalety klimatyzacji i wentylacji powietrza i decyduje się na zamontowanie w biurze czy w domu wentylatorów lub klimatyzatorów. Popularność zyskują one głównie dzięki szybkiemu odświeżaniu powietrza i zapewnianiu odpowiedniej regulacji temperatury, co przydatne jest głównie w upalne letnie dni. Klimatyzacja i wentylacja pomagają także w oczyszczaniu powietrza z alergenów i regulują poziom wilgoci, dzięki czemu zapobiegają pojawianiu się, szkodliwych dla zdrowia, grzybów.