Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Klimatyzacja i wentylacja

Klimatyzacja i wentylacja

Produkty od 121 do 129 z 129

Wentylator łazienkowy SILENT DESIGN

 Wentylator łazienkowy SILENT DESIGN

Wentylator SILENT DESIGN Wentylator SILENT DESIGN przeznaczony jest do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni, itp. Dzięki zastosowaniu alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych (mocowania antywibracyjne silnika) charakteryzują się niskim poziomem ciśnienia akustycznego. Dodatkowo wszystkie modele wyposażone są standardowo w klapę zwrotną. Silnik elektryczny 230V 50Hz z łożyskami kulkowymi, IP45 i termiczny wyłącznik bezpieczeństwa. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:ścienny

Wentylator łazienkowy DECOR

 Wentylator łazienkowy DECOR

Wentylator DECOR Wentylator DECOR przeznaczony jest do montażu w łazienkach, pralniach, pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Może być montowany na ścianie lub suficie. Wykonany jest z tworzyw sztucznych. Posiada bryzgoszczelne zabezpieczenie przed wilgocią i stopień ochrony IP 44. Silnik elektryczny 230V, 50Hz z łożyskami kulkowymi, zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II, stopień IPX4, praca w temp. do 40°C. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:ścienny
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator łazienkowy EDM

 Wentylator łazienkowy EDM

Wentylator EDM Wentylator EDM przeznaczony jest do montażu w łazienkach, pralniach, pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Może być montowany na ścianie lub suficie bezpośrednio w kanałach wentylacyjnych (Ø90, Ø100 i Ø125). Wykonany jest z tworzywa sztucznego. Do kabin prysznicowych przeznaczone są wentylatory EDM 100S-12V i EDM 100C-12V ze stopniem ochrony IP 57, zabezpieczenie przed porażeniem prądu w klasie III. Wentylatory z higrostatem (wersja H, IP40). Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:ścienny
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

Wentylator łazienkowy SILENT

 Wentylator łazienkowy SILENT

Wentylatory SILENT Wentylatory SILENT przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni, itp. Dzięki zastosowaniu alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych (mocowania antywibracyjne silnika) charakteryzują się niskim poziomem ciśnienia akustycznego. Dodatkowo wszystkie modele wyposażone są standardowo w klapę zwrotną. Silnik elektryczny 230V 50Hz z łożyskami kulkowymi, IP45 i termiczny wyłącznik bezpieczeństwa. Szczegóły w naszym sklepie: www.sklepecoheat.pl więcej »
Dodano: 2012-01-23
SOLER&PALAU

Rodzaj:ścienny
Materiał osłony:tworzywo sztuczne

MONTAŻ, SERWIS KLIMATYZACJI

 MONTAŻ, SERWIS KLIMATYZACJI

Firma KLIMA-TEC działa na rynku ogólnopolskim, specjalizuje sie w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji oraz w innowacyjnych systemach energii odnawialnej. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, montażem, serwisem ale również projektowaniem. Nasze motto brzmi "RZECZY NIEMOŻLIWE ROBIMY OD RĘKI NA CUDA TRZEBA POCZEKAĆ". W związku z chęcią kompleksowości naszych usług współpracujemy z firmami budowlanymi dzięki czemu nie musisz się martwić już o nic. TY ZLECASZ MY ROBIMY. Doradzamy również przy doborze urządzeń jak i pomagamy przy staraniach o dofinansowanie. KAŻDY KLIENT JEST TRAKTOWANY INDYWIDUALNIE, ABY ZASPOKOIĆ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH więcej »
Dodano: 2012-01-08
Brak danych

Klimatyzacja - poczuj ulgę w upalne dni

 Klimatyzacja - poczuj ulgę w upalne dni

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem i montażem systemów klimatyzacji. Fachowym doradztwem i doborem urządzeń do potrzeb klienta. więcej »
Dodano: 2011-12-28
Daikin, Fuji Electric, Electra, Rcool, Aux

Klimatyzator Inverterowy Art Cool Libero

 Klimatyzator Inverterowy Art Cool Libero

•niezwykle elegancki i oryginalny panel j. wewnętrznej, •filtr plazmowy, •potrójny filtr powietrza, •filtr antyalergiczny, •funkcja JET COOL (super szybkie schładzanie), •zdrowe odwilżanie, •automatyczny tryb snu, •24 godzinny timer, •funkcja gorącego startu, •automatyczne oczyszczanie AUTO CLEAN, •funkcja AUTO SWING, •funkcja chłodzenia, ogrzewania, osuszania i wentylacji, •atomatyczna zmiana trybu pracy. •bardzo niski poziom hałasu, •pilot na podczerwień z dużym, czytelnym podświetlanym wyświetlaczem, •antykorozyjne złote lamele, •kontrola kierunku nawiewu, •ekologiczny czynnik chłodniczy R410A, •klasa energetyczna A. więcej »
Dodano: 2011-10-28
LG Electronics

Klimatyzatory

 Klimatyzatory

W ofercie posiadamy szeroki wybór klimatyzatorów. Proponujemy klimatyzatory przenośne, splity, multi splity, VRV, on-off, inverterowe. Polecamy takie marki jak: Fujitsu, Samsung, Daikin, Sharp, Toshiba, Aux. więcej »
Dodano: 2011-08-30
Fujitsu, Samsung, Daikin, Sharp, Toshiba, Aux

Rodzaj:z montażem

Klimatyzator przenośny, mobilny 4,1 kW CP-41H3A-J17A

 Klimatyzator przenośny, mobilny 4,1 kW CP-41H3A-J17A

Funkcje klimatyzatora : - chłodzenie - osuszanie - grzanie Charakterystyka urządzenia: - nowoczesna obudowa z wyświetlaczem LED - pilot zdalnego sterowania - trzy prędkości wentylatora - funkcje chłodzenia,grzania,osuszania, wentylacji - kółka ułatwiające przemieszczanie urządzenia - ustawianie czasu pracy (TIMER) - wydajne filtry. - łatwe czyszczenie filtrów - zintegrowana konstrukcja eliminuje konieczność stosowania jednostki zewnętrznej. Bardzo przydatna funkcja grzania Cena brutto więcej »
Dodano: 2011-06-10
ChigoCena: 2650 zł

Wysokość:830 mm
Szerokość:460 mm
Grubość:430 mm
Waga:4200 g

Klimatyzacja i wentylacja

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób docenia zalety klimatyzacji i wentylacji powietrza i decyduje się na zamontowanie w biurze czy w domu wentylatorów lub klimatyzatorów. Popularność zyskują one głównie dzięki szybkiemu odświeżaniu powietrza i zapewnianiu odpowiedniej regulacji temperatury, co przydatne jest głównie w upalne letnie dni. Klimatyzacja i wentylacja pomagają także w oczyszczaniu powietrza z alergenów i regulują poziom wilgoci, dzięki czemu zapobiegają pojawianiu się, szkodliwych dla zdrowia, grzybów.