Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Meble biurowe

Meble biurowe

Składane stoły szkoleniowe MT8050L

 Składane stoły szkoleniowe MT8050L

Proponujemy funkcjonalne i wytrzymałe stoły szkoleniowe i konferencyjne. Standardowo stoły mają blat wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. krawędź blatu wykończona jest 2 mm doklejką PCV w kolorze płyty. Wymiary ramy pod blatem w cm: 117x40x74h lub 175x43x74h. Stelaż składany stołu wykonany jest z profilu stalowego o wym. 30x30x1,2 mm. Posiada metalową ramę do której przymocowany jest blat stołu. Mechanizm składający stelaża stanowi podwójny zawias sprężynowy. Stelaż posiada stopki regulujące poziom stołu, gwarantujące stabilność oraz plastikowe odbojniki po spodniej części stelaża złożonego zapobiegające rysowaniu powierzchni na której spoczywa stelaż. Standardowo stelaże dostępne są w kolorze czarnym, malowanym proszkowo. Stoły mają wysokość 76 cm już z blatem. Dodatkowo w podstawie znajdują się regulowane stopki pozwalające podwyższyć stół o dodatkowe 1,5 cm. więcej »
Dodano: 2015-12-31
Produkt Polski

Materiał:płyta wiórowa
Kształt blatu:prostokątne
Styl wykonania:nowoczesne

Biurko proste OGI Y

 Biurko proste OGI Y

Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole. System zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu. Modułowość systemu umożliwia tworzenie prostych rozwiązań wielostanowiskowych miejsc pracy. Szafy i regały z drzwiami przesuwnymi i żaluzjowymi są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach o małych powierzchniach użytkowych. więcej »
Dodano: 2015-01-19
MDDCena: 575.64 zł

Materiał:płyta laminowana
Kształt blatu:prostokątne
Styl wykonania:nowoczesne
Wysokość:74 cm
Szerokość:80 cm
Długość:140 cm

Oklejanie mebli

 Oklejanie mebli

Bądź oryginalny, odnów swoje stare, niemodne meble dowolnie zaprojektowaną przez nas grafiką! Zapraszamy do naszego Centrum Prezentacyjnego w Dąbrowie Górniczej - zobacz oryginalne biurka, szafy - oklej swoje meble w dowolnych kolorach i obrazach. więcej »
Dodano: 2011-10-03
Printilion

Materiał:drewniane
Kształt blatu:prostokątne

Meble biurowe

Biuro jest jedną z wizytówek firmy. Powinno zachęcać klienta do skorzystania z jej oferty. Musi być także funkcjonalne. Dlatego tak ważne jest jego odpowiednie urządzenie i wyposażenie. Oprócz dobrania odpowiednich kolorów ścian i podłóg, warto też dokładnie przemyśleć dalsze koncepcje wystroju oraz zastanowić się jakie meble biurowe przydadzą się nam najbardziej i jak je rozmieścić. Oprócz biurka, krzesła i szaf, warto pomyśleć także o kanapie lub fotelach, pozwalających klientowi na chwilę spocząć.