Meble biurowe
KRZESŁO PLASTIKOWE AJAX![]() Krzesło wąskie i łatwe w utrzymaniu czystości świetnie sprawdzające się w poczekalni i biurze.
Tanie krzesło z plastiku - trwałe z dobrej jakości materiałów. Lekkie i łatwe w przenoszeniu więcej »
| ||||||||||||||
Krzesło BANQUET ALU![]() Minimalna ilość zamówienia - 10 szt.
Do tego przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty i niski koszt transportu !
Bardzo dobrej jakości krzesło do wielu zastosowań - w restauracji, sali konferencyjnej, biurze, poczekalni, sali audytoryjnej, szkole itd.
Możliwość sztaplowanie po 12 szt.
Niezwykle wygodne, miękkie siedzisko i oparcie - wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i sprężynującej pianki - dają poczucie wielkiego komfortu siedzenia na tym krześle. Nie oszczędzamy na jakości pianek !
Stelaż wykonany z profili stalowych okrągłych pokryty jest farbą proszkową w kolorze alu, w kolorze czrnym (tańsze) lub złotym (za dopłatą)
INFORMACJE O PRODUKCIE:
› Stelaż krzesła wykonany ze stalowego profilu o przekroju kwadratu 20 x 20 x 1,25 mm oraz rury o średnicy Ø 16 x 1,25 mm.
› Stelaż pokryty farbą proszkową drobno-strukturalną w kolorze czarnym, aluminium oraz złotym.
› Zautomatyzowany proces lakierowania zawiera w sobie technologie nanoszenia warstwy antykorozyjnej. więcej »
| ||||||||||||||
Solidne krzesła konferencyjne![]() Oferujemy bardzo dobrej jakości krzesła do wielu zastosowań - w sali konferencyjnej, biurze, poczekalni, sali audytoryjnej, szkoły itd.
Krzesła posiadają wygodne siedzisko i oparcie - wersje tapicerowane wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i grubej sprężynującej pianki (co widać na zdjęciach) - dają poczucie wielkiego komfortu siedzenia - szczególnie krzesła ISO. Nie oszczędzamy na jakości pianek !
Stelaże wykonane są z profili stalowych pokrytych farbą proszkową w kolorze czarnym lub powłoką chromową lub w kolorze alu.
Krzesła mają możliwość sztaplowania. Oferujemy również stoły na podstawach stalowych: systemu Box18 (blat na ramie) i Domino (składane nogi) - na zdjęciach poniżej.
Czas realizacji - do 14 dni.
Dostępne obicia - tkaniny w 3 rodzajach i ekoskóry.
Polecamy również:
KRZESŁA KONFERENCYJNE I UNIWERSALNE http://www.meblant.pl/krzesla-konferencyjne.xml więcej »
| ||||||||||||||
Krzesło szkolne![]() KRZESŁA SZKOLNE
Krzesło KS1
-Krzesło szkolne oparcie i siedzisko sklejka profilowana 10mm, lakierowana 3 razy
-nity stalowe,
-konstrukcja stalowa spawana rura kwadratowa 20x20
Rozmiary szkolne od 3 do 6
Cena netto 59,00 PLN
kolory stelaża http://fabryka-meble.pl/cms.php?id_cms=5
Tablica rozmiarów http://fabryka-meble.pl/cms.php?id_cms=8
BEJCOWANIE SKLEJKI + 10% ceny
Kolor bejcy dobierany pod życzenie klijęta
Rozmiary przedszkolne wysokości od 1 do 2
http://fabryka-meble.pl/category.php?id_category=16
Cena netto 46 PLN więcej »
|
Meble biurowe
Biuro jest jedną z wizytówek firmy. Powinno zachęcać klienta do skorzystania z jej oferty. Musi być także funkcjonalne. Dlatego tak ważne jest jego odpowiednie urządzenie i wyposażenie. Oprócz dobrania odpowiednich kolorów ścian i podłóg, warto też dokładnie przemyśleć dalsze koncepcje wystroju oraz zastanowić się jakie meble biurowe przydadzą się nam najbardziej i jak je rozmieścić. Oprócz biurka, krzesła i szaf, warto pomyśleć także o kanapie lub fotelach, pozwalających klientowi na chwilę spocząć.