Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Meble biurowe

Meble biurowe

Regał jezdny archiwizacyjny RP 200/2x30

 Regał jezdny archiwizacyjny RP 200/2x30

Regały jezdne nazywane również przesuwnymi to najbardziej optymalne rozwiązanie w zakresie przechowywania i archiwizacji dokumentów oraz różnych ważnych dla użytkowania przedmiotów. Regały jezdne stanowią atrakcyjne wyposażanie archiwum, bibliotek, muzeów, biur rachunkowych, kancelarii komorniczych i innych podmiotów gospodarczych. Konfiguracja regałów jest przygotowywana na życzenie klienta pod każdym względem technicznym : długości, wysokości, głębokości z uwzględnieniem wyposażenia - różnego rodzaju systemy przechowywania np. półki na segregatory, kartony, szuflady ramowe na teczki zawieszkowe, szuflady pełne np. na mapy, ryciny, siatki na obrazy, drążki na garderobę. więcej »
Dodano: 2019-09-30
Brak danych

Materiał:metalowe

wózek półkowy 250 kg 850x500

 wózek półkowy 250 kg 850x500

Wózek półkowy. Powierzchnie półek z płyty MDF. Malowane proszkowo w kolorze niebieskim RAL 5010. Wysokość krawędzi = 12mm.Szara guma niebrudząca. 2 koła obrotowe z osłonami stopy. Hamulec centralny. więcej »
Dodano: 2018-09-13
CordesCena: 550 zł

Materiał:metalowe
Wysokość:980 cm
Szerokość:524 cm
Waga:28 g
Kolor:granatowy

REGAŁ magazynowy szeregowy S100

 REGAŁ magazynowy szeregowy S100

Regał szeregowy S100 Zaletą regałów szeregowych jest możliwość budowy ciągów regałów na długość całej ściany. Szeregi budujemy na zasadzie dołączenia do regału podstawowego kilku regałów dostawnych. Regał dostawny opiera się na jednym boku regału poprzedzające i posiada z nim wspólne nogi i poprzeczki pod półki. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne cenowo w stosunku do ciągu regałów wolnostojących , ponieważ regał dostawny jest zawsze tańszy od wolnostojącego. Do obliczenia orientacyjnej ceny i wagi całych szeregów regałów proszę skorzystać z kalkulatora. Regał szeregowy S100 znajduje zastosowanie jako regał magazynowy do lekkich towarów ( do 100kg na półkę i 500kg na cały regał ) oraz jako regał do archiwum. Regał ten ma konstrukcję zaczepową tzn, dzięki specjalnym zaczepom łączymy nogi regału z poprzeczkami pod półki. Konstrukcja zaczepowa umożliwia bardzo szybki montaż regałów i nie wymaga stosowania śrub. Regał może być wyposażony opcjonalnie w metalowe stopki pod nogi z otworami do montażu do podłoża oraz w zastawki boczne i tylne zapobiegające wypadnięciu dokumentów. Regał szeregowy S100 jest zgodny z Polską Normą PN-88/M-78321 i nie wymaga kotwienia do ścian lub podłoża jeżeli wysokość < 4 x głębokość a maksymalna odległość między półkami jest nie większa niż 40cm. więcej »
Dodano: 2017-02-12
AWIZ RegałyCena: 300 zł

Materiał:metalowe
Ilość pólek:5 szt.
Kolor wykończenia:RAL 7035 RAL 9005 RAL5005
Wysokość:200 cm
Szerokość:100 cm
Długość:60 cm
Waga:50
00:kg

Sofy z wysokimi oparciami KL-M

 Sofy z wysokimi oparciami KL-M

Oferujemy różne modele sof, foteli i mebli dżwiękochłonnych - z wysokimi oparciami. Można zamawiać także samodzielne wysokie akustyczne panele tapicerowane. Polska produkcja. Bardzo wysoka jakość wykonania. Czas realizacji - do 3 tygodni. Meble dostępne w różnych obiciach w kilku grupach cenowych. Na życzenie wysyłamy pocztą bezpłatnie próbki. Pełna oferta z cenami netto na stronie: http://www.meblant.pl/sofy-biurowe-kl.xml Na zakupione meble udzielamy 3 lat gwarancji. Transport gratis. więcej »
Dodano: 2016-03-23
Produkt Polski

Materiał:metalowe
Styl wykonania:nowoczesne
Wysokość:120 cm

Szafy strażackie Sus

 Szafy strażackie Sus

Polecamy szafy strażackie firmy Litpol ze względu na solidność wykonania i ergonomię użytkowania. Oferowana skrytka zamykana jest zamkiem cylindrycznym ryglowanym w jednym punkcie. Pod skrytką znajduje się półka z drążkiem ubraniowym, a na wieńcu górnym zamontowany jest uchwyt do hełmu. więcej »
Dodano: 2015-03-16
Litpol

Materiał:metalowe
Rodzaj:wolnostojąca
Typ drzwi:uchylane

Szafy schowkowe Sus W

 Szafy schowkowe Sus W

Oferowane przez nas szafki schowkowe charakteryzują się sztywnością konstrukcji, którą zapewnia zgrzewana konstrukcja oparta na profilach zamkniętych. Modułowa budowa szafek pozwala zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz szafek do wyboru, począwszy od modeli z 2 skrytkami, aż po takie posiadające nawet 20. Standardowym wyposażeniem oferowanych szafek jest drążek z haczykami i samoprzylepny wizytownik. więcej »
Dodano: 2015-03-16
Litpol

Materiał:metalowe
Rodzaj:wolnostojąca
Typ drzwi:uchylane

Szafki ubraniowe typu L Sum W

 Szafki ubraniowe typu L Sum W

Proponowane przez nas szafki ubraniowe typu L są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących sposobu na wykorzystanie małych powierzchni na szatnie. Dzięki swej konstrukcji, szafki te pozwalają pomieścić 2x więcej komór ubraniowych na tej samej powierzchni, niż w przypadku standardowych szaf ubraniowych. więcej »
Dodano: 2015-03-16
Litpol

Materiał:metalowe
Rodzaj:wolnostojąca
Typ drzwi:uchylane

Szafki ubraniowe do szatni Sum W

 Szafki ubraniowe do szatni Sum W

Oferujemy szafki ubraniowe do szatni z linii Sum W, które są zmodernizowaną wersją linii Sum. Od swojej poprzedniczki różni się zwiększoną głębokością szaf, perforacją na drzwiach oraz samoprzylepnym wizytownikiem dodawanym osobno do każdej komory. Ponadto szafki z tej linii są wykonane z blachy o grubości 0,5 mm, ale specjalne profile wzmacniające sprawiają, że mają one sztywność konstrukcji porównywalną z modelami z blachy 0,6-0,8 mm. więcej »
Dodano: 2015-03-16
Litpol

Materiał:metalowe
Rodzaj:wolnostojąca
Typ drzwi:uchylane

Szafa kartotekowa A4

 Szafa kartotekowa A4

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA - Blacha o grubości 0,8 - 1,2 mm - Zgrzewana konstrukcja - Blacha malowana proszkowo (kolory z palety RAL) FUNKCJONALNOŚĆ UŻYTKOWANIA - Przystosowana do dokumentów w standardowych wymiarach - Pełny wysuw szuflady BEZPIECZNE ZAMKNIĘCIE - Zamek centarlny blokujący szuflady - System zabezpieczający, uniemożliwia wysunięcie kilku szuflad jednocześnie - Szuflady mocowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych z blokadą chroniąc szufladę przed wypadnięciem Gwarancja 24 m-ce na szafki, 12 m-cy na zamki więcej »
Dodano: 2014-08-28
Techmark

Materiał:metalowe
Kolor:szary

Regał półkowy Easy Rack Evolution

 Regał półkowy Easy Rack Evolution

Easy Rack Evolution to wysoce zaawansowany technologicznie system regałów półkowych o atrakcyjnym wyglądzie i nowoczesnym designie. Wyjątkowy kształt elementów systemu osiągnięty został dzięki zastosowaniu technologii clinch, pozwalającej uzyskać profil zamknięty bez użycia jakiegokolwiek spawania. Słupy tego typu stosowane są w instalacjach, które wymagają przeniesienia dużych obciążeń ( systemy półkowe z dodatkowymi pomostami obsługowymi) Easy Rack Evolution to system uniwersalny a jednocześnie najlepiej odpowiadający indywidualnym preferencjom jego użytkowników, posiadanym zasobom i możliwościom przestrzeni. Został zaprojektowany tak, aby dzięki swej budowie modułowej oraz szerokiej skali regulacji ( 25 lub 50 mm), znalazł zastosowanie w zróżnicowanych obszarach użytkowania. Easy Rack Evolution dzięki solidnemu wykonaniu i łatwości montażu jest najlepszym systemem dla biur, archiwów i dużych magazynów więcej »
Dodano: 2014-03-03
Kimer

Materiał:metalowe
Oświetlenie:nie
Rodzaj:wolnostojąca

Meble metalowe Malow

 Meble metalowe Malow

W naszym asortymencie posiadamy meble metalowe największego producenta w Polsce - firma Malow. M.in. szafy aktowe, szafy kartotekowe, szafy bhp socjalne, meble medyczne, meble gastronomiczne, meble warsztatowe oraz regały metalowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.L-meble.pl , gdzie znajdą Państwo nasz pełny asortyment. Zapraszamy do kontaktu i otrzymania atrakcyjnych rabatów. więcej »
Dodano: 2014-02-27
Malow

Materiał:metalowe

Sejfy DATA na nośniki danych

 Sejfy DATA na nośniki danych

Firma Lampertz jest wieloletnim producentem ognioodpornych sejfów modułowych do przechowywania nośników danych i dokumentów odpornych nie tylko na ogień ale także zabezpieczają przed wodą, wilgocią, gazami, polem magnetycznym, kradzieżą, włamaniem, mechanicznym dostępem. Zalety sejfów: - Zabezpieczenie danych przed pożarem i kradzieżą - Wnętrze zaprojektowane do przechowywania dużych ilości nośników Możliwość aranżacji wnętrza dzięki montowaniu wysuwanych szuflad - Szybkie zamykanie poprzez trzaśnięcie drzwiami sejfu
 Certyfikaty: - PN-EN 1047-01 certyfikowana norma ochrony przeciwpożarowej dla sejfów określających maksymalną temperaturę i wilgotność powietrza w środku, - Klasa ochrony S 120 DIS wg normy EN 1047-01 gwarantuje, że w ciągu 120min pożaru, temp. w środku sejfu osiągnie max. 50°C a wilgotność powietrza nie będzie większa od 85%, - Certyfikat ECB·S, (Europejski Komitet Certyfikacji Systemów Zabezpieczających) potwierdza najwyższą jakość i wysoką klasę bezpieczeństwa sejfów więcej »
Dodano: 2012-06-20
Lampertz

Materiał:metalowe

Szafy biurowe

 Szafy biurowe

SB 1200/4 Wymiary ( wys x szer x gł ) : 1950 x 1200 x 400 mm Dwudrzwiowa 4 półki Szafy wykonane są z blachy stalowej co daje 0,7 mm solidną konstrukcję, drzwi z profilem wzmacniającym, osadzone na ukrytych zawiasach, zamykane zamkiem uchwytowym. Szafa posiada 4 przestawne półki co 35 mm, nośność półek 40 kg.Malowanie proszkowe, kolor wyrobów RAL 7035, możliwość malowania w innych kolorach. więcej »
Dodano: 2012-01-30
Brak danych

Materiał:metalowe
Styl wykonania:klasyczne

Szafa kartotekowa

 Szafa kartotekowa

Wymiary ( wys x szer x gł) : 1285 x 415 x 630 mm Waga: 48 kg Czteroszufladowa Na kartoteki formatu A4 Korpus szafki wykonany z blachy stalowej gr. 0,8 mm, fronty szuflad z blachy gr. 1,0 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej, pozostałe części szuflad z blachy gr. 0,6 mm. Szuflada przystosowana do teczek zawieszkowych (format A4 poziomo) na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie i z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Centralne ryglowanie szuflad. Maksymalny wymiar przechowywanego dokumentu 275 x 328 mm. Maksymalne obciążenie szuflady 50 kg. więcej »
Dodano: 2012-01-30
Brak danych

Materiał:metalowe
Styl wykonania:nowoczesne

Szafa aktowa

 Szafa aktowa

SBM 203e Wymiary( wys x szer x gł ): 1990 x 1000 x 435 mm Waga: 52 kg Dwudrzwiowa Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej o gr.0,8 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Pozostałe elementy z blachy 0,6 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami z blachy o gr.0,8 mm. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada cztery przestawne co 25 mm półki. więcej »
Dodano: 2012-01-30
Brak danych

Materiał:metalowe
Styl wykonania:nowoczesne

Kartoteki szufladowe

 Kartoteki szufladowe

Szafa kartotekowa na 2 rzędy kartotek formatu A4. - wygodny dostęp do dokumentów (szuflady o pełnym wysuwie) - centralny zamek cylindryczny z kluczykiem patentowym - blokada wysuwu więcej niż 1 szuflady jednocześnie - stopki regulacyjne (wypoziomowanie) - wizytowniki opisowe - Wykonanie: korpus - blacha 0.8mm - 1mm - Waga: ok. 80 kg Dostępne wersje: 3, 4 lub 5 szufladowa (3S, 4S, 5S) Kolorystyka RAL: 1015 (beż), 7035 (popiel), 5010 (niebieski) Dostępne inne modele jak na zdjęciach. Zdjęcia poglądowe. więcej »
Dodano: 2012-01-12
Brak danych

Materiał:metalowe

AK-06S

 AK-06S

Stelaż wykonany z rury owalnej 80x30x2 lakierowany proszkowo w kolorach z palety RAL, mechanizm sprężynowy cichy i bezpieczny Siedzisko i oparcie profilowane ergonomiczne 3D Sziedzisko i oparcie pokryte pianką i tapicerką o wytrzymałości 200.000 cykli Martindael'a fotel wyposażony w pulpit składany opcjonalnie mechanizm składania pulpitu może być wykonany z zastosowaniem mechanizmu suwakowego (antypanic) kolory tapicerki można dobrać indywidualne do zamówienia więcej »
Dodano: 2011-11-25
FPN KartuzyCena: 342 zł

Materiał:metalowe
Styl wykonania:nowoczesne
Szerokość:54 cm

SZAFA BIUROWA 1800X900X460 4 PÓŁKI REGULOWANE

 SZAFA  BIUROWA 1800X900X460 4 PÓŁKI REGULOWANE

SZAFA BIUROWA 1800X900X460 4 PÓŁKI REGULOWANE MALOWANA PROSZKOWO RAL 7035 ZAMEK 3-PUNKTOWY RONIS więcej »
Dodano: 2011-06-15
KRZYŚ WROCŁAWCena: 869 zł

Materiał:metalowe
Styl wykonania:nowoczesne
Wysokość:1800 cm
Szerokość:900 cm
Grubość:460 cm
Waga:60 g
Kolor:szary

Meble biurowe

Biuro jest jedną z wizytówek firmy. Powinno zachęcać klienta do skorzystania z jej oferty. Musi być także funkcjonalne. Dlatego tak ważne jest jego odpowiednie urządzenie i wyposażenie. Oprócz dobrania odpowiednich kolorów ścian i podłóg, warto też dokładnie przemyśleć dalsze koncepcje wystroju oraz zastanowić się jakie meble biurowe przydadzą się nam najbardziej i jak je rozmieścić. Oprócz biurka, krzesła i szaf, warto pomyśleć także o kanapie lub fotelach, pozwalających klientowi na chwilę spocząć.