Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Meble biurowe

Meble biurowe

System modułowy recepcyjny SoftBox

 System modułowy recepcyjny SoftBox

Nowoczesne meble modułowe, tapicerowane w tkanina w różnych kolorach i gatunkach. W zestawie można dopasować fotele, sofy i pufy. Zaletą są ścianki, które tworzą możliwość indywidualnych spotkań biznesowych. więcej »
Dodano: 2017-05-22
Brak danych

Materiał:tkanina
Styl wykonania:nowoczesne
Wysokość oparcia:niskie

Krzesło biurowe ISO

 Krzesło biurowe ISO

Krzesło biurowe ISO renomowanej firmy Nowy Styl, posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Istnieje możliwość składowania krzeseł w stosie, max-10 szt. Dzięki szerokiej gamie elementów wykończeniowych w prosty i przyjemny sposób skomponują Państwo krzesło, które idealnie dopasuję się do wybranego wnętrza. Krzesło idealnie nadaje się do biura, gabinetu lub sali konferencyjnej. Krzesło posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex. Krzesło ISO dostępne również z podłokietnikami. Solidne wykonanie i wysoka jakość są gwarancją długiego użytkowania i satysfakcji klientów. Krzesła biurowe, fotele gabinetowe i stoły firmy Nowy Styl bez kłopotu znoszą trudy intensywnej, codziennej eksploatacji. Wymiary wysokość - 82 cm głębokość siedziska - 41,5 cm szerokość siedziska- 47,5 cm szerokość podstawy- 54,5 cm głębokość podstawy- 42,5 cm więcej »
Dodano: 2012-10-01
Nowy StylCena: 89 zł

Materiał:metal
Podłokietnik:nie
Rodzaj nóg:nogi gięte i profilowane
Styl wykonania:nowoczesne
Wysokość oparcia:niskie
Funkcje:możliwość sztaplowania
Szerokość siedziska:47 cm
Grubość siedziska:41 cm

Fotel obrotowy FUN-1

 Fotel obrotowy FUN-1

Fotel obrotowy FUN-1 Nowoczesny fotel obrotowy FUN-1 posiada mechanizm podstawowy a jego siedzisko posiada podnośnik umożliwiający ustawienie fotela w wygodnej dla nas pozycji. Fotel FUN-1 wykonany jest ze sklejki giętej, natomiast tapicerka wykonana jest z eko skóry w kolorze różowym z kolorowymi akcentami. Podstawa jezdna fotela jest pięcioramienna, lekka, trwała a zarazem cicha w przemieszczaniu się mebla. Fotele młodzieżowe są do samodzielnego montażu, który jest prosty według załączonej instrukcji a w komplecie są wszystkie elementy potrzebne do jego złożenia. Wszystkie fotele są nowe i oryginalnie zapakowane. Wymiary szerokość- 43 cm, głębokość - 49 cm, wysokość - 86 cm - 98 cm. więcej »
Dodano: 2012-10-01
HALMARCena: 219 zł

Materiał:drewno
Podłokietnik:nie
Rodzaj nóg:krzyżak
Styl wykonania:nowoczesne
Wysokość oparcia:niskie
Funkcje:regulacja wysokości
Kolor:różowy

Meble biurowe

Biuro jest jedną z wizytówek firmy. Powinno zachęcać klienta do skorzystania z jej oferty. Musi być także funkcjonalne. Dlatego tak ważne jest jego odpowiednie urządzenie i wyposażenie. Oprócz dobrania odpowiednich kolorów ścian i podłóg, warto też dokładnie przemyśleć dalsze koncepcje wystroju oraz zastanowić się jakie meble biurowe przydadzą się nam najbardziej i jak je rozmieścić. Oprócz biurka, krzesła i szaf, warto pomyśleć także o kanapie lub fotelach, pozwalających klientowi na chwilę spocząć.