Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Terminal Płatniczy Verifone VX 675

 Terminal Płatniczy Verifone VX 675

Terminal Verifone VX 675 VX-756 to najmniejszy dostępny na rynku terminal płatniczy. Verifone VX 675 obsługuje tradycyjne karty z paskiem, karty chipowe oraz zbliżeniowe. Mobilność Verifone VX 675 to całkowicie mobilny, bezprzewodowy terminal płatniczy, który umożliwia transmisję danych w standardzie GPRS. Terminal sprawdzi się zarówno w małych i dużych sklepach, jak i w punktach usługowych. Szczególnie cenią go sobie właściciele lokali gastronomicznych, których klienci często dokonują płatności bezpośrednio przy stoliku. Dodatkowo w tego typu działalności terminal może wykorzystywać funkcję przyjmowania napiwków. Wygoda Duży, czytelny i kolorowy wyświetlacz umożliwia wygodną obsługę. Praktyczna opcjonalna podstawka ładująca sprawdzi się doskonale w punktach gastronomicznych z obsługą kelnerską. Wytrzymała bateria pozwala na swobodne korzystanie z terminala w dowolnym miejscu, nawet na plaży czy nad morzem. Wbudowana bardzo mocna antena zapewnia dostęp do GPRS nawet w miejscach ze słabszym zasięgiem. Dodatkowe możliwości Oferowane przez nas terminale PayTel Verifone VX675 pozwalają dodatkowo poza obsługą płatności kartą na sprzedaż doładowań oraz obsługę płatności za rachunki i wypłatę gotówki. Dzięki temu bez dodatkowych kosztów można uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Dzięki dzięki certyfikatom PCI PTS 3.0 oraz EMV Level 1 i Level 2 terminal gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. więcej »
Dodano: 2018-04-03
Verifone

Wyświetlacz:Kolorowy wyświetlacz LCD
Komunikacja z serwerem centralnym:gprs

Terminal płatniczy Ingenico iCT 250

 Terminal płatniczy Ingenico iCT 250

Terminal płatniczy elbląg Mobilny bezprzewodowy terminal płatniczy Terminal Płatniczy pozwoli zwiększyć konkurencyjność Państwa firmy umożliwi przyjmowanie płatności kartami VISA i MASTERCARD. Dzięki akceptacji kart płatniczych, sprzedaży doładowań oraz przyjmowania płatności za rachunki możecie Państwo zwiększyć liczbę klientów! Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Wszystko w jednym terminalu: Płatności kartami Doładowania GSM BLIK więcej »
Dodano: 2017-05-17
Ingenico

Czytnik:Zbliżeniowy w ekranie
Komunikacja z serwerem centralnym:gprs
Wydruk:termiczny

Terminal iCT

 Terminal iCT

Terminale obsługują system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD oraz AMERICAN EXPRESS. Akceptacja odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS. KAŻDY KLIENT PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE więcej »
Dodano: 2012-05-21
Ingenico

Komunikacja z serwerem centralnym:gprs