Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Terminal Płatniczy Ingenico iCT220

 Terminal Płatniczy Ingenico iCT220

Terminal Ingenico iCT220 Terminal stacjonarny iCT220 IP/PSTN to sprawdzone rozwiązanie, które łączy najnowszą technologię i bezpieczeństwo z możliwością generowania przychodów z licznych usług dodatkowych. Wielowariantowość Terminal stacjonarny iCT220 to sprawdzone rozwiązanie, które łączy w sobie wydajność, bezpieczeństwo, niezawodność i łatwość obsługi. W zależności od modelu terminal pozwala na wygodne, szybkie i niezawodne przetwarzanie transakcji z wykorzystaniem linii telefonicznej, połączenia internetowego lub sieci GSM. Spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa PCI PED V2 oraz umożliwiając akceptację kart chipowych i zbliżeniowych, oraz obsługę płatności BLIK smartfonem stacjonarny terminal jest idealnym rozwiązaniem dla firm realizujących płatności przy stanowisku kasowym. Zalety produktu Szybki i wygodny sposób akceptowania płatności kartami kredytowymi i debetowymi dla firm realizujących płatności przy stanowisku kasowym. Wbudowany system ochrony zapewnia bezpieczeństwo danych Twoich klientów. Kompaktowy rozmiar pozwala na oszczędność miejsca przy kasie. Zewnętrzny PIN Pad z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych pozwala na szybkie przyjmowanie płatności również za pomocą telefonów komórkowych wyposażonych w moduł NFC. Pełny i szybki wgląd w raporty sprzedaży na koniec dnia. Podświetlony wyświetlacz oraz intuicyjna, podświetlona klawiatura z dużymi klawiszami jest łatwa i przyjazna w użyciu zarówno dla kasjerów jak i posiadaczy kart. więcej »
Dodano: 2018-04-03
Ingenico

Komunikacja z serwerem centralnym:opcja isdn

Terminal Płatniczy Verifone VX 675

 Terminal Płatniczy Verifone VX 675

Terminal Verifone VX 675 VX-756 to najmniejszy dostępny na rynku terminal płatniczy. Verifone VX 675 obsługuje tradycyjne karty z paskiem, karty chipowe oraz zbliżeniowe. Mobilność Verifone VX 675 to całkowicie mobilny, bezprzewodowy terminal płatniczy, który umożliwia transmisję danych w standardzie GPRS. Terminal sprawdzi się zarówno w małych i dużych sklepach, jak i w punktach usługowych. Szczególnie cenią go sobie właściciele lokali gastronomicznych, których klienci często dokonują płatności bezpośrednio przy stoliku. Dodatkowo w tego typu działalności terminal może wykorzystywać funkcję przyjmowania napiwków. Wygoda Duży, czytelny i kolorowy wyświetlacz umożliwia wygodną obsługę. Praktyczna opcjonalna podstawka ładująca sprawdzi się doskonale w punktach gastronomicznych z obsługą kelnerską. Wytrzymała bateria pozwala na swobodne korzystanie z terminala w dowolnym miejscu, nawet na plaży czy nad morzem. Wbudowana bardzo mocna antena zapewnia dostęp do GPRS nawet w miejscach ze słabszym zasięgiem. Dodatkowe możliwości Oferowane przez nas terminale PayTel Verifone VX675 pozwalają dodatkowo poza obsługą płatności kartą na sprzedaż doładowań oraz obsługę płatności za rachunki i wypłatę gotówki. Dzięki temu bez dodatkowych kosztów można uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Dzięki dzięki certyfikatom PCI PTS 3.0 oraz EMV Level 1 i Level 2 terminal gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. więcej »
Dodano: 2018-04-03
Verifone

Wyświetlacz:Kolorowy wyświetlacz LCD
Komunikacja z serwerem centralnym:gprs

Terminal dotykowy POS

 Terminal dotykowy POS

Oferujemy urządzenie POS do punktu gastronomicznego (restauracji, baru, bufetu). Urządzenie posiada dotykowy ekran Windowsa oraz wiele innych udogodnień. Specyfikacja: Compact Powerhouse™,Energooszczędny i wydajny procesor Intel® Celeron® J1900 Quad-Core,Dysk SSD SATA 3,4 GB RAM DDR3,Kompaktowa i elegancka forma nie wymaga wiele miejsca,15” Bezramkowy True-Flat PCAP pojemnościowy ekran dotykowy w technologii LED,Mnogość interfejsów wejścia/wyjścia,Możliwość montażu na ścianie,Idealny do nowoczesnego wzornictwa,Szybka instalacja i łatwa obsługa. Zapraszamy do kontaktu! więcej »
Dodano: 2017-10-27
SUNG

Gwarancja:24 miesiące

Terminale samoobsługowe

 Terminale samoobsługowe

Sprzedawane przez nas samoobsługowe terminale płatnicze pozwalają skutecznie i bezpiecznie prowadzić biznes w kanałach dystrybucji paliw, branży spożywczej czy usługowej (np. tak popularne w Polsce myjnie samoobsługowe, parkometry, biletomaty). W swojej ofercie posiadamy zestawy umożliwiające dokonywanie płatności przy użyciu kart z chipem, paskiem magnetycznym oraz transakcji zbliżeniowych. Naszym klientom, oprócz gotowych rozwiązań programistycznych, zapewniamy dodatkowo możliwość wynajmu urządzeń na okres integracji, a szczegółowe wytyczne bezpieczeństwa uzupełniają kompleksowo naszą ofertę. Ogromne doświadczenie w zakresie terminali płatniczych, a także własne zaplecze technologiczne pozwala nam reagować natychmiastowo na zapotrzebowanie rynku i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta. więcej »
Dodano: 2017-06-23
Brak danych

Terminal płatniczy Ingenico iCT 250

 Terminal płatniczy Ingenico iCT 250

Terminal płatniczy elbląg Mobilny bezprzewodowy terminal płatniczy Terminal Płatniczy pozwoli zwiększyć konkurencyjność Państwa firmy umożliwi przyjmowanie płatności kartami VISA i MASTERCARD. Dzięki akceptacji kart płatniczych, sprzedaży doładowań oraz przyjmowania płatności za rachunki możecie Państwo zwiększyć liczbę klientów! Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Wszystko w jednym terminalu: Płatności kartami Doładowania GSM BLIK więcej »
Dodano: 2017-05-17
Ingenico

Czytnik:Zbliżeniowy w ekranie
Komunikacja z serwerem centralnym:gprs
Wydruk:termiczny

Terminale płatnicze PayTel

 Terminale płatnicze PayTel

W ofercie posiadamy terminale płatnicze INGENICO, VERIFONE, które gwarantują szybką i bezpieczną transakcję. Polecamy: INGENICO ICT 220, VERIFONE IWL 250, VERIFONE VX 675. Oferowane terminale wyróżniają się eleganckim designem, wytrzymałą konstrukcją oraz są wygodne w użyciu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-02-23
INGENICO, VERIFONE

Terminale płatnicze dla firm

 Terminale płatnicze dla firm

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór wyposażenia przedsiębiorstw z branży handlowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także wielkopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego. Terminale płatnicze dla firm, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich żywotność jest znacznie większa. więcej »
Dodano: 2013-10-29
Brak danych

E-KALISZ_PL TERMINAL PŁATNICZY ICT220 PAYTEL SERWIS

 E-KALISZ_PL TERMINAL PŁATNICZY ICT220 PAYTEL SERWIS

Oferujemy Terminale Płatnicze. W zależności od potrzeb klienta dopasujemy odpowiednia ofertę. Masz pytanie dzwoń - zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-11-20
PayTel

Terminale płatnicze dla firm

Posiadamy w stałej sprzedaży terminale płatnicze dla firm, różnych producentów, naszym klientom pomożemy przy wyborze odpowiedniego sprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. więcej »
Dodano: 2016-06-28
Brak danych

terminal płatniczy PayTel

 terminal płatniczy PayTel

Terminale płatnicze umożliwiają dokonywanie płatności za pomocą kart debetowych i kredytowych oraz sprzedaż doładowań. W ramach opłat za czynsz najmu PayTel zapewnia Państwu bezpłatnie: instalację terminala płatniczego, szkolenie pracowników w zakresie akceptacji kart i obsługi terminala płatniczego w trakcie instalacji, telefoniczną pomoc techniczną prowadzoną przez PayTel, opiekę serwisową. PayTel w przypadku terminali: - nie pobiera opłat za instalację i szkolenie - nie pobiera opłat za serwis (wymianę terminali) - nie pobiera opłat za dostęp do strony internetowej z raportami - nie pobiera opłat za przechowywanie danych transakcyjnych w systemie - nie pobiera opłat za spełnienie standardu PCI DSS - nie pobiera opłat za aneksowanie umów związane z instalacjami w kolejnych placówkach - nie pobiera opłat za ręczne rozliczenie transakcji - nie zobowiązuje klienta do założenia rachunku w jakimkolwiek banku - nie pobiera dodatkowych opłat za uruchomienie nowej usługi na terminalu np. w przyszłości.: eVouchera Ceny wynajmu oraz wysokość prowizji ustalane są indywidualnie ! Uczestniczymy w programie Polska Bezgotówkowa, dzięki czemu możesz uzyskać do 3 terminali płatniczych na rok bez opłat i prowizji! Dojeżdżamy do klienta w następujących lokalizacjach: - pow. Oświęcimski - niemal całe woj śląskie Zapraszamy więcej »
Dodano: 2016-02-13
PayTel

Terminale płatnicze dla aptek

 Terminale płatnicze dla aptek

Nasza firma oferuje i zachęca apteki do zastosowania terminali szwajcarskiej firmy SIX Payment Services. Terminale wyróżniają się nowoczesnym rozwiązaniem zintegrowania urządzenia z programem aptecznym. Dzięki temu kwoty pojawiają się automatycznie, nie trzeba ich przepisywać ręcznie do terminala. Farmaceuci w ten sposób zyskują czas i unikają błędów przy przepisywaniu kwot. Terminale obsługują mikropłatności (od kilku groszy) i transakcje zbliżeniowe. W każdej chwili można sprawdzić obroty na kartę do dowolnej godziny. Oprocentowanie uzależnione jest od obrotów na kartę: do 40000zł - 0,99% od 40001 - 80000 - 0,97%powyżej 80000 - 0,94% Zachęcamy apteki do kontaktu z nami w celu wdrożenia nowego rozwiązania terminali płatniczych. Więcej informacji na stronie http://medicsoft.pl/terminale-platnicze/ więcej »
Dodano: 2015-03-26
SIX Payment Services

Terminal płatniczy

 Terminal płatniczy

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów, w tym terminali płatniczych. więcej »
Dodano: 2014-12-12
Brak danych

Drukarki fiskalne

 Drukarki fiskalne

Oferujemy duży wybór drukarek fiskalnych oraz innych urządzeń fiskalnych. Prowadzimy także serwis drukarek i kas fiskalnych. więcej »
Dodano: 2014-08-11
Brak danych

Terminal płatniczy Verifone

 Terminal płatniczy Verifone

Terminale obsługują system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD oraz AMERICAN EXPRESS. Akceptacja odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez Internet lub GPRS. KAŻDY KLIENT PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE więcej »
Dodano: 2013-12-01
VerifoneCena: 35 zł

Terminal płatniczy ICT 250

 Terminal płatniczy ICT 250

Terminal płatniczy jest jest jednym z najnowszych terminali dostępnych na rynku. Ponadto jest kompaktowy o ergonomicznej budowie. Ponadto jest bardzo lekki oraz wydajny. Dzięki odpowiedniemu wyświetlaczowi i czytnikowi umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności zbliżeniowych kartami MasterCard PayPass i Visa payWave. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jest urządzeniem, które będzie służyło przez lata. więcej »
Dodano: 2013-01-11
Ingenico

Wyświetlacz:kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości
Czytnik:zintegrowany czytnik zbliżeniowy

Terminal płatniczy PayTel

 Terminal płatniczy PayTel

Płatności kartą - ePay E-Pay umożliwia dokonywanie płatności kartami płatniczymi za towary i usługi w terminalach PayTel. Terminal do kart płatniczych- cechy usługi: - Najwyższe standardy bezpieczeństwa w oparciu o wymogi PCI DSS - Wysoka (ponad 99,9%) dostępność systemu - Akceptacja kart z logo VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro - Obsługa kart bezstykowych Terminal można zamówić w naszych punktach handlowych w Ostrowcu Św, Kielcach, Radomiu i Tarnobrzegu Tel: 606-355-986 więcej »
Dodano: 2012-08-29
PayTel

Terminal iCT

 Terminal iCT

Terminale obsługują system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD oraz AMERICAN EXPRESS. Akceptacja odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS. KAŻDY KLIENT PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE więcej »
Dodano: 2012-05-21
Ingenico

Komunikacja z serwerem centralnym:gprs

Terminal płatniczy Ingenico

 Terminal płatniczy Ingenico

Terminale obsługują system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD oraz AMERICAN EXPRESS. Akceptacja odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez Ethernet oraz modem GPRS. KAŻDY KLIENT PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE więcej »
Dodano: 2012-05-21
Brak danych