Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Terminal płatniczy

 Terminal płatniczy

◉ INGENICO MOVE 3500 ◉ INGENICO DESK 3500 ◉ INGENICO LANE 3000 ◉ VERIFONE VX 675 ◉ VERIFONE VX 520 więcej »
Dodano: 2021-03-12
INGENICO VERIFONE POLSKIE EPŁATNOŚCI

Terminale Płatnicze Polskie ePłatności

 Terminale Płatnicze Polskie ePłatności

Darmowy terminal dla twojej firmy 0 zł za urządzenie przez rok 0 zł prowizji od transakcji Umowa na 12 miesięcy bez zobowiązań więcej »
Dodano: 2020-05-07
Polskie ePłatności

terminal płatniczy

 terminal płatniczy

Zapraszam do skorzystania naszych usług terminali płatniczych znanego dystrybutora której to firmy Elavon również będę świadczył od 10 marca więcej »
Dodano: 2020-03-03
Elavon

Terminal płatniczy

 Terminal płatniczy

Nowoczesne terminale płatnicze, współpracujące z kartami MASTERCARD oraz VISA oraz obsługujące płatności zbliżeniowe, a także dokonywane przy pomocy telefonu komórkowego. Oferujemy Państwu terminale mobilne, łączące się z sygnałem GPRS, a także tradycyjne modele stacjonarne oraz funkcjonalne PINpady. więcej »
Dodano: 2019-08-02
PayTel

Terminal Płatniczy Verifone VX 675

 Terminal Płatniczy Verifone VX 675

Terminal Verifone VX 675 VX-756 to najmniejszy dostępny na rynku terminal płatniczy. Verifone VX 675 obsługuje tradycyjne karty z paskiem, karty chipowe oraz zbliżeniowe. Mobilność Verifone VX 675 to całkowicie mobilny, bezprzewodowy terminal płatniczy, który umożliwia transmisję danych w standardzie GPRS. Terminal sprawdzi się zarówno w małych i dużych sklepach, jak i w punktach usługowych. Szczególnie cenią go sobie właściciele lokali gastronomicznych, których klienci często dokonują płatności bezpośrednio przy stoliku. Dodatkowo w tego typu działalności terminal może wykorzystywać funkcję przyjmowania napiwków. Wygoda Duży, czytelny i kolorowy wyświetlacz umożliwia wygodną obsługę. Praktyczna opcjonalna podstawka ładująca sprawdzi się doskonale w punktach gastronomicznych z obsługą kelnerską. Wytrzymała bateria pozwala na swobodne korzystanie z terminala w dowolnym miejscu, nawet na plaży czy nad morzem. Wbudowana bardzo mocna antena zapewnia dostęp do GPRS nawet w miejscach ze słabszym zasięgiem. Dodatkowe możliwości Oferowane przez nas terminale PayTel Verifone VX675 pozwalają dodatkowo poza obsługą płatności kartą na sprzedaż doładowań oraz obsługę płatności za rachunki i wypłatę gotówki. Dzięki temu bez dodatkowych kosztów można uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Dzięki dzięki certyfikatom PCI PTS 3.0 oraz EMV Level 1 i Level 2 terminal gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. więcej »
Dodano: 2018-04-03
Verifone

Wyświetlacz:Kolorowy wyświetlacz LCD
Komunikacja z serwerem centralnym:gprs

Terminal dotykowy POS

 Terminal dotykowy POS

Oferujemy urządzenie POS do punktu gastronomicznego (restauracji, baru, bufetu). Urządzenie posiada dotykowy ekran Windowsa oraz wiele innych udogodnień. Specyfikacja: Compact Powerhouse™,Energooszczędny i wydajny procesor Intel® Celeron® J1900 Quad-Core,Dysk SSD SATA 3,4 GB RAM DDR3,Kompaktowa i elegancka forma nie wymaga wiele miejsca,15” Bezramkowy True-Flat PCAP pojemnościowy ekran dotykowy w technologii LED,Mnogość interfejsów wejścia/wyjścia,Możliwość montażu na ścianie,Idealny do nowoczesnego wzornictwa,Szybka instalacja i łatwa obsługa. Zapraszamy do kontaktu! więcej »
Dodano: 2017-10-27
SUNG

Gwarancja:24 miesiące

Terminal płatniczy Ingenico iCT 250

 Terminal płatniczy Ingenico iCT 250

Terminal płatniczy elbląg Mobilny bezprzewodowy terminal płatniczy Terminal Płatniczy pozwoli zwiększyć konkurencyjność Państwa firmy umożliwi przyjmowanie płatności kartami VISA i MASTERCARD. Dzięki akceptacji kart płatniczych, sprzedaży doładowań oraz przyjmowania płatności za rachunki możecie Państwo zwiększyć liczbę klientów! Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Wszystko w jednym terminalu: Płatności kartami Doładowania GSM BLIK więcej »
Dodano: 2017-05-17
Ingenico

Czytnik:Zbliżeniowy w ekranie
Komunikacja z serwerem centralnym:gprs
Wydruk:termiczny

Terminale płatnicze PayTel

 Terminale płatnicze PayTel

W ofercie posiadamy terminale płatnicze INGENICO, VERIFONE, które gwarantują szybką i bezpieczną transakcję. Polecamy: INGENICO ICT 220, VERIFONE IWL 250, VERIFONE VX 675. Oferowane terminale wyróżniają się eleganckim designem, wytrzymałą konstrukcją oraz są wygodne w użyciu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-02-23
INGENICO, VERIFONE

Terminale płatnicze dla firm

 Terminale płatnicze dla firm

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór wyposażenia przedsiębiorstw z branży handlowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także wielkopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego. Terminale płatnicze dla firm, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich żywotność jest znacznie większa. więcej »
Dodano: 2013-10-29
Brak danych

E-KALISZ_PL TERMINAL PŁATNICZY ICT220 PAYTEL SERWIS

 E-KALISZ_PL TERMINAL PŁATNICZY ICT220 PAYTEL SERWIS

Oferujemy Terminale Płatnicze. W zależności od potrzeb klienta dopasujemy odpowiednia ofertę. Masz pytanie dzwoń - zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-11-20
PayTel

Terminale płatnicze dla firm

Posiadamy w stałej sprzedaży terminale płatnicze dla firm, różnych producentów, naszym klientom pomożemy przy wyborze odpowiedniego sprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. więcej »
Dodano: 2016-06-28
Brak danych

Terminale płatnicze dla aptek

 Terminale płatnicze dla aptek

Nasza firma oferuje i zachęca apteki do zastosowania terminali szwajcarskiej firmy SIX Payment Services. Terminale wyróżniają się nowoczesnym rozwiązaniem zintegrowania urządzenia z programem aptecznym. Dzięki temu kwoty pojawiają się automatycznie, nie trzeba ich przepisywać ręcznie do terminala. Farmaceuci w ten sposób zyskują czas i unikają błędów przy przepisywaniu kwot. Terminale obsługują mikropłatności (od kilku groszy) i transakcje zbliżeniowe. W każdej chwili można sprawdzić obroty na kartę do dowolnej godziny. Oprocentowanie uzależnione jest od obrotów na kartę: do 40000zł - 0,99% od 40001 - 80000 - 0,97%powyżej 80000 - 0,94% Zachęcamy apteki do kontaktu z nami w celu wdrożenia nowego rozwiązania terminali płatniczych. Więcej informacji na stronie http://medicsoft.pl/terminale-platnicze/ więcej »
Dodano: 2015-03-26
SIX Payment Services

Terminal płatniczy

 Terminal płatniczy

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów, w tym terminali płatniczych. więcej »
Dodano: 2014-12-12
Brak danych

Drukarki fiskalne

 Drukarki fiskalne

Oferujemy duży wybór drukarek fiskalnych oraz innych urządzeń fiskalnych. Prowadzimy także serwis drukarek i kas fiskalnych. więcej »
Dodano: 2014-08-11
Brak danych

Terminal płatniczy Verifone

 Terminal płatniczy Verifone

Terminale obsługują system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD oraz AMERICAN EXPRESS. Akceptacja odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez Internet lub GPRS. KAŻDY KLIENT PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE więcej »
Dodano: 2013-12-01
VerifoneCena: 35 zł

Terminal płatniczy ICT 250

 Terminal płatniczy ICT 250

Terminal płatniczy jest jest jednym z najnowszych terminali dostępnych na rynku. Ponadto jest kompaktowy o ergonomicznej budowie. Ponadto jest bardzo lekki oraz wydajny. Dzięki odpowiedniemu wyświetlaczowi i czytnikowi umożliwia łatwe, szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności zbliżeniowych kartami MasterCard PayPass i Visa payWave. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jest urządzeniem, które będzie służyło przez lata. więcej »
Dodano: 2013-01-11
Ingenico

Wyświetlacz:kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości
Czytnik:zintegrowany czytnik zbliżeniowy

Terminal płatniczy PayTel

 Terminal płatniczy PayTel

Płatności kartą - ePay E-Pay umożliwia dokonywanie płatności kartami płatniczymi za towary i usługi w terminalach PayTel. Terminal do kart płatniczych- cechy usługi: - Najwyższe standardy bezpieczeństwa w oparciu o wymogi PCI DSS - Wysoka (ponad 99,9%) dostępność systemu - Akceptacja kart z logo VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro - Obsługa kart bezstykowych Terminal można zamówić w naszych punktach handlowych w Ostrowcu Św, Kielcach, Radomiu i Tarnobrzegu Tel: 606-355-986 więcej »
Dodano: 2012-08-29
PayTel

Terminal iCT

 Terminal iCT

Terminale obsługują system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD oraz AMERICAN EXPRESS. Akceptacja odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS. KAŻDY KLIENT PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE więcej »
Dodano: 2012-05-21
Ingenico

Komunikacja z serwerem centralnym:gprs

Terminal płatniczy Ingenico

 Terminal płatniczy Ingenico

Terminale obsługują system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD oraz AMERICAN EXPRESS. Akceptacja odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez Ethernet oraz modem GPRS. KAŻDY KLIENT PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE więcej »
Dodano: 2012-05-21
Brak danych