Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Produkty od 221 do 240 z 1020

Kasy fiskalne

 Kasy fiskalne

Nowoczesne kasy fiskalne przeznaczone dla małych placówek handlowych oraz medycznych. Sprawdzają sie zarówno w pracy stacjonarnej oraz w terenie. Posiadają solidną obudowę, są proste i intuicyjne w obsłudze. W ofercie : 1. Kasa fiskalna K10 firmy ELZAB 2. Kasa fiskalna Mini E firmy ELZAB 3. Kasa MOBILE HS EJ firmy POSTNET 4. Kasa fiskalna Nano E firmy Novitus Dopasujemy kasę do potrzeb firmy. Jesteśmy uprawnieni do serwisowania i fiskalizacji urządzeń fiskalnych firm ELZAB, Postnet, Novitus. Zapewniamy profesjonalny, szybki serwis oraz szkolenia z użytkowania urządzeń fiskalnych więcej »
Dodano: 2015-03-27
np. Elzab, Postnet, Novitus,

Terminale płatnicze dla aptek

 Terminale płatnicze dla aptek

Nasza firma oferuje i zachęca apteki do zastosowania terminali szwajcarskiej firmy SIX Payment Services. Terminale wyróżniają się nowoczesnym rozwiązaniem zintegrowania urządzenia z programem aptecznym. Dzięki temu kwoty pojawiają się automatycznie, nie trzeba ich przepisywać ręcznie do terminala. Farmaceuci w ten sposób zyskują czas i unikają błędów przy przepisywaniu kwot. Terminale obsługują mikropłatności (od kilku groszy) i transakcje zbliżeniowe. W każdej chwili można sprawdzić obroty na kartę do dowolnej godziny. Oprocentowanie uzależnione jest od obrotów na kartę: do 40000zł - 0,99% od 40001 - 80000 - 0,97%powyżej 80000 - 0,94% Zachęcamy apteki do kontaktu z nami w celu wdrożenia nowego rozwiązania terminali płatniczych. Więcej informacji na stronie http://medicsoft.pl/terminale-platnicze/ więcej »
Dodano: 2015-03-26
SIX Payment Services

POSNET MOBILE HS EJ

 POSNET MOBILE HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. CENA NETTO więcej »
Dodano: 2015-02-17
PosnetCena: 1190 zł

EURO 50 TE MINI

 EURO 50 TE MINI

EURO-50TE MINI jest kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną do małych sklepów, punktów usługowych i sprzedaży obnośnej. Kasa dobrze sprawdza się zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak również zastosowaniach mobilnych. Małe rozmiary kasy i niewielki ciężar ułatwiają jej przenoszenie. Wbudowana wydajna bateria pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach, w których brak jest dostępu do sieci elektrycznej. Opcjonalny zasilacz samochodowy umożliwia zasilanie kasy z instalacji samochodowej 12V. CENA NETTO więcej »
Dodano: 2015-02-17
ElcomCena: 949 zł

MERCURY 130 F

 MERCURY 130 F

Producentem kasy MERCURY 130F jest firma Incotex, potentat rynku rosyjskiego, produkująca ponad 200 tys. urządzeń rocznie. Duże doświadczenie tego producenta i prowadzenie działalności w kraju, gdzie warunki klimatyczne należą do szczególnie wymagających, były wzięte pod uwagę przy wprowadzeniu tej kasy do naszej oferty. Dzięki bardzo małej masie i niewielkim rozmiarom oraz odporności na mróz do temperatury -10°C kasa ta świetnie sprawdza się przy prowadzeniu sprzedaży obnośnej, obwoźnej i bazarowej, szczególnie podczas zimy. Prosta obsługa i programowanie nie sprawiają kłopotów osobom rozpoczynającym pracę na kasie fiskalnej. Numeryczne wyświetlacze LCD dzięki bogactwu komunikatów pozwalają na kontrolę wykonywanych operacji i wygodną obsługę funkcji kasy. Kasa może jednocześnie współpracować z komputerem, wagą oraz czytnikiem kodów kreskowych. CENA NETTO więcej »
Dodano: 2015-02-17
MERCURYCena: 749 zł

FAREX PERŁA

 FAREX PERŁA

Kasa Perła (KF-02) jest zintegrowana z programem magazynowym Small Business w zakresie programowania bazy towarowej oraz obsługi stanów magazynowych. Kasa Perła (KF-02) współpracuje z większością wag dostępnych na polskim rynku. Zalety i funkcje Mała i lekka - zapewnia wygodę użytkowania w terenie i mieści się w schowku auta. Klawiatura - hermetyczna, dotykowa, nie obawia się mokrych i zakurzonych palców. Gotowa na EURO - przeliczanie waluty, czyli bezpieczna inwestycja na lata. NIP nabywcy – na paragonach sprzedaży zgodnie z najnowszymi przepisami. Długość nazwy towaru: 24 znaki, pojemność bazy towarowej 3000 PLU Akumulator Li-Ion 1050 mAh - wydruk min. 900 paragonów cena netto więcej »
Dodano: 2015-02-17
FAREXCena: 769 zł

PERŁA E

 PERŁA E

Mała, przenośna - zapewnia wygodę użytkowania i mieści się w schowku auta. Długość nazwy towaru: 40 znaków, pojemność bazy towarowej 3 000 PLU. NIP nabywcy – na paragonach sprzedaży (zgodnie z najnowszymi przepisami). Klawiatura - hermetyczna, dotykowa, nie obawia się mokrych i zakurzonych palców. Akumulator Li-Ion 1050 mAh - wydruk min. 900 paragonów cena netto więcej »
Dodano: 2015-02-17
FAREXCena: 899 zł

ELZAB MINI E

 ELZAB MINI E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.) WARTE PODKREŚLENIA dzięki funkcji easy load mechanizm drukujący pozwala na szybką wymianę papieru - wrzuć rolkę, zamknij pokrywę i drukuj wydruk paragonów z prędkością 15 wierszy/sekundę wydajny akumulator Li-Ion umożliwia pracę bez zasilania sieciowego przez czas 10 godzin długa rolka papieru (aż 40 m) dwie opcje kolorystyczne cena netto więcej »
Dodano: 2015-02-17
ELZABCena: 1090 zł

ELZAB MINI

 ELZAB MINI

Mini bez minimalizmu ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny. Gdzie może (i powinna) pracować Przykłady zastosowania: 1. Handel 2. Usługi: rzemiosło, drobna wytwórczość 3. Gabinety lekarskie, kancelarie prawne, biura doradcze. cena netto więcej »
Dodano: 2015-02-17
ELZABCena: 949 zł

ELZAB K10

 ELZAB K10

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym. Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy. NOWOŚĆ Wersja z pakietem rozszerzeń (K10+) pozwala na współpracę z czytnikiem bezprzewodowym poprzez moduł Bluetooth. Warte podkreślenia solidna obudowa - wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne dotykowa klawiatura - prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach wyposażona w smycz - łatwa do przenoszenia przyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża) Zdaniem eksperta: „najbardziej innowacyjna i ergonomiczna mała kasa, przewyższająca funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych więcej »
Dodano: 2015-02-17
ELZABCena: 1190 zł

Kasa fiskalna

 Kasa fiskalna

LANBIT zajmuje się sprzedażą oraz serwisem urządzeń fiskalnych, w tym kas fiskalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty firm POSNET oraz FASY. więcej »
Dodano: 2015-02-17
Brak danych

KASA FISKALNA DLA WARSZTATU MINI WARSZTAT SERWISY OPON

 KASA FISKALNA DLA WARSZTATU MINI WARSZTAT SERWISY OPON

Elzab mini to ikona polskich kas fiskalnych. mała i niezawodna kasa fiskalna a przy tym tania. Świadczymy usługi z zakresu serwisowania urządzeń. szkolenia wdrożenia. Produkt nowy z gwarancją producenta. Instalujemy, Szkolimy, Fiskalizujemy - dbamy o klienta. więcej »
Dodano: 2015-02-16
ELZABCena: 1111 zł

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E

 Drukarka fiskalna NOVITUS HD E

Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML. Wydruki mogą być realizowane na papierze 57 mm lub 80 mm - wybieranym według potrzeb użytkownika.Rolka papieru może mieć do 100 metrów długości. więcej »
Dodano: 2015-02-09
NOVITUSCena: 3300 zł

Wydruk:Citizen
Liczba znaków w linii wydruku:60 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:60 znaków

Kasa fiskalna NOVITUS Nano E Nano E

 Kasa fiskalna NOVITUS Nano E Nano E

Kasa fiskalna NOVITUS NANO E z kopią elektroniczną to najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa, kasa posiada małe wymiary, ale ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. W kasie fiskalnej NOVITUS NANO E można zaprogramować do 3000 towarów, gdzie nazwa towaru może zawierać do 40 znaków, dzięki temu dokładnie możemy opisać nazwę towaru lub usługę, nie używając skrótów, co jest bardzo istotne. więcej »
Dodano: 2015-02-09
NOVITUSCena: 1428 zł

Wysokość:23 mm
Szerokość:94 mm
Długość:54 mm
Waga:kg
Wydruk:Fujitsu
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:TAK
Zasilanie zewnętrzne:TAK
Wyświetlacz klienta:TAK
Wyświetlacz operatora:TAK
Gwarancja:12 miesiące

Systemy sprzedaży

 Systemy sprzedaży

Jesteśmy w stanie zbudować system sprzedaży dla dowolnej placówki handlowej niezależnie od jej wielkości i branży. Jest to możliwe dzięki obszernemu pakietowi urządzeń NOVITUS, jak i możliwościom systemowym, które tworzymy wraz firmą Insoft. Naszym klientom dostarczamy kompleksowe, w pełni funkcjonalne rozwiązania, zapewniając też serwis urządzeń i systemu. więcej »
Dodano: 2015-02-09
Novitus, DIBAL, INSOFT

Kos - kasa fiskalna

 Kos - kasa fiskalna

Nadaje się dla małych stacjonarnych placówek handlu detalicznego, na stoiska targowo-bazarowe, dla placówek usługowych oraz do sprzedaży mobilnej. Wytrzymały akumulator, osłona szczeliny wyjścia papieru oraz pasek na szyję szczególnie predestynują tą kasę do zastosowań na wolnym powietrzu. Intuicyjna obsługa sprzedaży, możliwość podłączenia wagi elektronicznej, czytnika kodów kreskowych i szuflady kasowej rozszerza zakres zastosowania kasy. Specyfikacja: ● Baza towarowa: 3000 PLU ● Wyświetlacz operatora: 2 wiersze po 18 znaków ● Wyświetlacz klienta: 14 znakowy ● Drukarka: termiczna, bardzo szybka (150 mm/s, 44 wiersze/s) ● 10 klawiszy skrótów ● Klawiatura odporna na zapylenie i zachlapanie ● Funkcje parkingowo-usługowe ● Paragony z NIP nabywcy więcej »
Dodano: 2015-02-05
AclasCena: 778 zł

Waga:kg
Wydruk:termiczny
150mm/s
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:9
Zasilanie wewnętrzne:wbudowany akumulator Litowo-polimerowy 8
4V
1400mAH
Wyświetlacz klienta:14 znakowy
podświetlany
Wyświetlacz operatora:2 wiersze po 18 znaków
podświetlany
Gwarancja:12 miesiące

Posnet Mobile HS EJ

 Posnet Mobile HS EJ

Nowa oferta kas fiskalnych dla podatników od 2015 roku Idealna kasa fiskalna dla lekarza, dentysty czy prawnika powinna być mała, estetyczna i wygodna w obsłudze. Przygotowaliśmy dla Państwa urządzenie Posnet Mobile HS EJ, które idealnie pasuje do gabinetu. Obsługa kasy jest łatwa - polubisz pracę na tym urządzeniu. W ofercie posiadamy urządzenia w kolorze białym lub czarnym. Jest to doskonała propozycja szczególnie dla nowych klientów, którzy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów zostaną zobligowani do zakupu kasy fiskalnej. Nowa wersja kasy Mobile HS EJ w szczególności przypadnie do gustu tym, którzy oprócz małych rozmiarów i dużej funkcjonalności docenią także jej design. Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Mieści się w torbie, a nawet w dużej kieszeni. więcej »
Dodano: 2015-02-03
PosnetCena: 1590 zł

Wysokość:46 mm
Szerokość:85 mm
Długość:158 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:24 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:4000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7 (A...G)
Zakres temperatur pracy:0 – 40C
Zasilanie wewnętrzne:akum. wydruk min. 6000 linii
Zasilanie zewnętrzne:230V AC/10-15V DC/15W
Wyświetlacz klienta:alfanumeryczny LCD 2x16 znaków
Wyświetlacz operatora:2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Mobile HS EJ

 Mobile HS EJ

Najmniejsza kasa fiskalna na rynku Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. więcej »
Dodano: 2015-01-24
PosnetCena: 1438 zł

Program MiniKasa

 Program MiniKasa

Program do programowania kas fisklanych przy pomocy którego zaprogramujesz samodzielnie każdą kasę fiskalną. więcej »
Dodano: 2015-01-18
SymplexCena: 145 zł

Datecs Maluch E.KO

 Datecs Maluch E.KO

Kopia elektroniczna zapisywana na karcie microSD Niewielkie wymiary (doskonale mieści się w dłoni) oraz waga (0,525 kg, bez zasilacza). System wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Rolka papieru o szerokości 57 mm i długości 40 mb. Cichy, szybki i niezawodny mechanizm drukujący renomowanej japońskiej firmy CITIZEN. Prędkość druku: 12 linii/sek. Zasilacz sieciowy 230V, 50 Hz / 9V/1A/9W. Wydajny akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) o pojemności 2.0 Ah / 7.4V Możliwość przyjmowania zapłaty w EURO lub innej dowolnej walucie. Wyświetlacze alfanumeryczne dla kasjera i klienta (2x16 LCD). Podświetlany wyświetlacz kasjera. Doskonałej jakości klawiatura. Baza towarowa 2600 kodów PLU z możliwością zaprogramowania 2 dodatkowych kodów. Baza 200 opakowań zwrotnych 30 znakowe nazwy towarów. 30 kasjerów. 3/6 programowalne klawisze szybkiej sprzedaży. Zastosowanie gabinety lekarskie,kancelarie adwokackie. więcej »
Dodano: 2015-01-17
DATECSCena: 1099 zł

Urządzenia fiskalne

Działalność handlowo-usługowa wymaga od nas prowadzenia dokładnej rachunkowości, a co za tym idzie, także posiadania kasy fiskalnej. Urządzenia fiskalne pomogą nam obliczyć kwotę podatku należną od sprzedaży, zarejestrują obrót czy wydrukują paragon dla klienta oraz dla nas. Kasę można również zaprogramować, by „pamiętała” kod, nazwę i cenę produktów dostępnych w naszym sklepie lub firmie, dzięki czemu „wbijanie” zakupów jest o wiele prostsze i pozwala szybciej obsłużyć klienta.