Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria biurowe

Akcesoria biurowe

Produkty od 381 do 400 z 932

Plastikowy długopis San Angelo

 Plastikowy długopis San Angelo

Materiał, z którego wykonany jest ten plastikowy długopis, przypomina do złudzenia metal, dzięki czemu zyskuje wytworny wygląd. Długopis zawiera niebieski wkład. Twoje logo naniesiemy na korpusie pod klipem. Minimalna ilość zamówienia 200 szt. Cena nadruku nie jest wliczona w cenę. więcej »
Dodano: 2014-06-25
Brak danychCena: 1.78 zł

Kolor:szary

Systemy demineralizujące wodę

 Systemy demineralizujące wodę

W sprzedaży posiadamy systemy demineralizujące wodę oraz systemy demineralizujące i filtrujące wodę. Systemy te świetnie sprawdzają się w biurach. więcej »
Dodano: 2014-06-23
Brak danych

wskaźnik laserowy z certyfikatem w etui z bateriami

 wskaźnik laserowy z certyfikatem w etui z bateriami

Standardowy wskaźnik laserowy w kształcie długopisu. Pomaga skupić uwagę publiczności podczas prezentacji, wykładów i szkoleń. Wskaźnik laserowy spełnia wymagania bezpieczeństwa Klasa lasera 2 Czerwone światło lasera Zasięg około 50 metrów Kolor obudowy czarny W komplecie z bateriami (2 x 1,5 V AAA) Etui więcej »
Dodano: 2014-06-16
Brak danych

wskaźnik teleskopowy długi 126 cm

 wskaźnik teleskopowy długi 126 cm

Wskaźnik teleskopowy o długości 126 cm w kształcie długopisu. Ten bardzo duży wskaźnik zakończony pomarańczową końcówką pozwala precyzyjnie pokazać wskazywany punkt i skupić uwagę. Przydatny w szkoleniach, seminariach i prezentacjach. Teleskopowo wysuwany do 126 cm Wykończenie czarne, pomarańczowa końcówka Długość po złożeniu 24 cm więcej »
Dodano: 2014-06-16
Brak danych

Papier ksero A4 Pollux

 Papier ksero A4 Pollux

Papier ksero Pollux A4 należy do wyższej klasy papierów (klasa B). Dzięki wysokim parametrom (wysoka białość) papier ksero Pollux idealnie nadaje się do wydruków czarno-białych, kolorowych oraz do kopiowania. Charakterystyka papieru ksero Pollux A4: Przeznaczony do wszystkich działań biurowych do wydruków czarno-białych, kolorowych i kopiowania Technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni oraz jednolite intensywne kolory Logo FSC oznacza, że produkt został wytworzony z drewna pochodzącego z lasów spełniających Zasady Dobrej Gospodarki Leśnej, wypracowane przez międzynarodową organizację Forest Stewardship Council Optymalna sztywność zapewnia niezawodne działanie urządzeń Idealny do korespondencji zewnętrznej, druku kolorowych wykresów i tekstów oraz wydruków próbnych Gramatura 80g/m2 Białość CIE 161 Format A4 Jednostka sprzedaży 1 ryza - 500 arkuszy Opakowanie zbiorcze 5 ryz więcej »
Dodano: 2014-06-13
IP KwidzyńCena: 11.5 zł

Ramki, antyramy, albumy, papier ksero, segregatory, skoroszyty itp.

 Ramki, antyramy, albumy, papier ksero, segregatory, skoroszyty itp.

Zapraszam w sprzedaży: -segregatory, -koszulki na dokumenty, -skoroszyty, -papier ksero, -koperty tradycyjne i bąbelkowe, Robię zamówienia na artykuły wyżej wymienione! Zapraszam więcej »
Dodano: 2014-06-12
Brak danych

pieczątka 4s, 3s, 2s, 1s, datowniki

 pieczątka 4s, 3s, 2s, 1s, datowniki

Pieczątki wykonujemy techniką laserową. Możliwość wyboru koloru obudowy oraz tuszu. Realizacja w ciągu 1 godziny. więcej »
Dodano: 2014-06-11
WagrafCena: 29 zł

dziurkacz nitownica papieru, suplementu, aktu notarialnego skre-perfo

 dziurkacz nitownica papieru, suplementu, aktu notarialnego skre-perfo

Dziurkacz - nitownica / oczkownica biurowa do dokumentów, suplementu do dyplomu, aktów notarialnych, tłumaczeń skrebba skre-perfo L+N. - dziurkuje do 3mm (ok. 30 kartek), - średnica otworów 6mm, - ogranicznik formatów, - klip przytrzymujący dokumenty, - możliwość wpięcia znitowanych dokumentów do segregatora, - opakowanie zawiera nitownicę - skutecznie zabezpiecza przed fałszerstwem, dekompletacją, zamianą stron trwale znitowanych dokumentów, - oczkownica ma szerokie zastosowanie m. in. w kancelariach, biurach, sądach, uczelniach, urzędach i instytucjach oraz do identyfikatorów itp. - także dla hobbystów: do tworzenia różnych opakowań, kartoników, próbników itp. więcej »
Dodano: 2014-06-11
skrebba

Rodzaj:specjalistyczny
Ilość dziur:2 szt.
Maks. Ilość kartek:30 szt.
Rozstaw:8 mm

Spinacz - bezzszywkowy zszywacz

 Spinacz - bezzszywkowy zszywacz

Zszywacz, który łączy kartki bez wykorzystania zszywek. Pozwala szybko i łatwo złączyć kilka kartek bez konieczności użycia jakichkolwiek dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Spinacz ten jest prosty i pomysłowy: perforuje kartki i automatycznie wykonuje otwór przez który przekładany jest fragment perforowany. Zszywa do 4 kartek papieru (80 g / m²) Nie potrzeba zszywek kolor srebrny Polecany do biur szczególnie tam gdzie jest wymóg zszywania bez używania elementów metalowych. Jest to także ciekawa propozycja dla agencji reklamowych. więcej »
Dodano: 2014-06-10
Brak danych

zszywacz bezzszywkowy spinacz

 zszywacz bezzszywkowy spinacz

Zszywacz, który łączy dokumenty bez wykorzystania zszywek. Pozwala szybko i łatwo złączyć kilka kartek bez konieczności użycia jakichkolwiek dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Spinacz ten jest prosty i pomysłowy: perforuje kartki i automatycznie wykonuje otwór przez który przekładany jest fragment perforowany. Zszywa do 5 kartek papieru (80 g / m²) Nie potrzeba zszywek Kolory: biały lub różowy Rozmiar: ok. 8,3 x 3,3 x 7,4 cm Polecany do biur szczególnie tam gdzie jest wymóg zszywania bez używania elementów metalowych. Jest to także ciekawa propozycja dla agencji reklamowych. więcej »
Dodano: 2014-06-10
Brak danych

Zszywacz obrotowy do broszur i zeszytów metalowy do 25 kartek

 Zszywacz obrotowy do broszur i zeszytów metalowy do 25 kartek

Zszywacz obrotowy mający 2 możliwości zszywania: zamknięte i otwarte (tzw. tymczasowe). Dzięki obrotowej głowicy można zszywać plik pod 3 kątami. Zszywacz obrotowy można wykorzystać w każdym biurze jako standardowy zszywacz oraz jako zszywacz do broszur, katalogów, ulotek czy zeszytów. Jest mały i poręczny. zszywa do 25 kartek głębokość zszywania do 8 cm 3 możliwości ustawienia kąta zszywania zszywki 24/6, 26/6 wymiary: 14,7 x 4,0 x 6,0 cm więcej »
Dodano: 2014-06-09
Brak danych

Rodzaj:ręczny
Rodzaj zszywek:24/6
Grubość pliku:25 kartek

Tablice informacyjne PROW

 Tablice informacyjne PROW

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tablice informacyjne o dofinansowaniu inwestycji ze środków UE, do zamontowania w miejscu realizacji inwestycji. Tablice wykonywane są zgodnie z wytycznymi ARiMR i innych instytucji. W celu przygotowania tablicy, proszę o informacje o programie, w ramach jakiego Państwo otrzymaliście dotację (najczęściej Tworzenie i rozwój mikroprzedsiebiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Modernizacja Gospodarstw Rolnych, Małe Projekty, Odnowa i rozwój wsi) oraz informację o celu operacji (znajduje się w umowie pomiędzy Beneficjentem a instytucją przyznająca dotację). Cena 170 zł netto + koszt przesyłki kurierem. więcej »
Dodano: 2014-06-09
Brak danychCena: 170 zł

Ekskluzywne gadżety reklamowe

 Ekskluzywne gadżety reklamowe

Oferujemy ekskluzywne gadżety reklamowe, takie jak pióra, długopisy, zestawy piśmiennicze. Ponadto w ofercie torebki, portfele, apaszki, a także paski, zegarki, spinki do mankietów oraz breloki. Dodatkowo oferujemy torby, teczki i aktówki. więcej »
Dodano: 2014-06-09
Brak danych

Gadżety reklamowe z nadrukiem reklamowym

 Gadżety reklamowe z nadrukiem reklamowym

Oferujemy gadżety do biura, domu, ogrodu, a także upominku osobiste, odzież reklamową i wiele innych. więcej »
Dodano: 2014-06-09
Brak danych

Materiały do pakowania przesyłek

Materiały do pakowania przesyłek, tj. koperty bąbelkowe, folie stretch, taśmy pakowe, koperty biurowe, woreczki strunowe, nożyki do cięcia, dyspensery. więcej »
Dodano: 2014-06-08
Brak danych

Ulotki reklamowe

 Ulotki reklamowe

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu ulotek reklamowych i druku różnorodnych broszur, folderów oraz ulotek reklamowych. więcej »
Dodano: 2014-05-28
Brak danych

Pieczątki w 5 minut

 Pieczątki w 5 minut

Compdruk oferuje największy we Wrocławiu wybór pieczątek dostępnych od ręki. Czas wykonania już od 1h. więcej »
Dodano: 2014-05-28
Brak danych

Pieczątki firmowe

 Pieczątki firmowe

Firma Compdruk Poligrafia oferuje największy we Wrocławiu wybór pieczątek dostępnych od ręki. Wykonujemy wszelkie rodzaje pieczątek, przede wszystkim pieczątki firmowe. więcej »
Dodano: 2014-05-27
Trodat, Wagraf, Colop, Noris, Modico, Reiner, Traxx, Horray

Folia pęcherzykowa

 Folia pęcherzykowa

W ofercie posiadamy folię pęcherzykową, która dzięki swojej elastyczności jest odporna na rozdarcia i dopasowuje się do kształtu każdego produktu. Folia odporna jest na wilgoć i zanieczyszczenia oraz wstrząsy i uderzenia. Dzięki temu, że folia jest przeźroczysta łatwo można poznać jej zawartość. elastyczna a jednocześnie odporna na rozdarcie, dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów. więcej »
Dodano: 2014-05-23
Brak danych

Projekt identyfikacji i komunikacji wizualnej

 Projekt identyfikacji i komunikacji wizualnej

Naszą pasją jest projektowanie, dlatego też tworzymy logotypy, wizytówki, ulotki oraz papier firmowy i inne materiały reklamowe. więcej »
Dodano: 2014-05-22
Brak danych

Akcesoria biurowe

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się obsługą sekretariatu? Jeśli tak, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie urządzenie i wyposażenie biura. Jest ono w końcu jedną z najważniejszych wizytówek firmy, pomaga klientowi w dokonaniu jej oceny. Aby biuro sprawnie funkcjonowało, oprócz niezbędnego sprzętu, takiego jak telefon, komputer czy drukarka, ważne jest wyposażenie go również w odpowiednie akcesoria biurowe. Nożyczki, dziurkacze czy spinacze pomogą w przygotowywaniu i segregacji dokumentów oraz ułatwią inne prace biurowe.