Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 381 do 398 z 398

Kasa Fiskalna Mini E

 Kasa Fiskalna Mini E

Kasa Mini E sprawdzi się niemal w każdych warunkach,a wydajny akumulator , długa 40m rolka papieru ,duża baza towarów 3071 PLU sprawia że jest jedną z najpopularniejszych kas na rynku. więcej »
Dodano: 2011-06-02
ELZABCena: 1440 zł

Nano e Med

 Nano e Med

Najbardziej popularna przenośna kasa fiskalna z kopią elektroniczną, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze (rolka papieru do 30mb) bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. więcej »
Dodano: 2011-05-31
NOVITUSCena: 1586.7 zł

Stawki podatkowe:7

MP56

 MP56

Różne wersje 2000, 7000 lub 12500 PLU łatwo można ją dostosować do specyficznych potrzeb klienta. Czytelny alfanumeryczny wyświetlacz dla operatora czyni pracę na tej kasie łatwiejszą i pewniejszą a obrotowy numeryczny wyświetlacz pozwala na stosowanie kasy również w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki alfanumerycznemu wyświetlaczowi istnieje możliwość przeglądania bazy towarowej (PLU). Jego podświetlenie ułatwia kasjerowi prace przy słabszym oświetleniu. więcej »
Dodano: 2011-05-31
DATECSCena: 1463.7 zł

Stawki podatkowe:23

Waga DIBAL PS-50

 Waga DIBAL PS-50

stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy, duże, podświetlane wyświetlacze LCD, tarowanie w całym zakresie ważenia, łatwość utrzymania w czystości, wbudowany akumulator zapewniający do 100 godzin pracy bez zasilania sieciowego, możliwość pracy w temperaturach ujemnych do -10° C, niewielkie rozmiary. więcej »
Dodano: 2011-05-25
DIBALCena: 664.2 zł

Wysokość:130 mm
Szerokość:235 mm
Długość:240 mm
Waga:3
00:kg

ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi

 ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi

- pyłoszczelna klawiatura odporna na kurz i zachlapania z wymienną wkładką (wsuwana pod folię klawiatury) - duża liczba znaków w nazwie towaru pozwalająca tworzyć czytelne opisy produktów na paragonach więcej »
Dodano: 2011-05-25
ELZABCena: 1699 zł

Wysokość:77 mm
Szerokość:205 mm
Długość:195 mm
Waga:1
00:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków nazwy towaru:16 znaków
Ilość towarów:2559 szt.

ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/ WiFi

 ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/ WiFi

Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową. więcej »
Dodano: 2011-05-25
ELZABCena: 1750 zł

Wysokość:77 mm
Szerokość:205 mm
Długość:195 mm
Waga:1
00:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków nazwy towaru:16 znaków
Ilość towarów:511 szt.

Kasa fiskalna dla lekarzy Novitus NANO E

 Kasa fiskalna dla lekarzy Novitus NANO E

Bezpłatne szkolenia (oszczędzasz 100zł) Bezpłatna fiskalizacja na miejscu u klienta (oszczędzasz 150zł) Bezpłatne oprogramowanie kasy i konfiguracja (oszczędzasz 70zł) Rabat na zakup kasy fiskalnej 18% (oszczędzasz 107zł) więcej »
Dodano: 2011-05-15
NOVITUSCena: 1479 zł

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną

 Kasy fiskalne z kopią elektroniczną

Podstawowe zalety urządzeń z kopią elektroniczną: - szybkie, nowoczesne urządzenia - pamięć paragonów w formie karty SD/nie przechowujemy 5 lat rolek kontrolnych - jedna rolka paragonu zwiększonej szerokości - dostęp do poszczególnych paragonów z historii sprzedaży - zwiększona ilość PLU z stosunku do modeli na papier - przystosowane dla nowych grup zawodowych objętych obowiązkiem fiskalnym (prawnicy, lekarze) więcej »
Dodano: 2011-05-09
Elzab, Posnet, Novitus, Datecs, InnovaCena: 1290 zł

Gwarancja:60 miesiące

Elzab Mini E

 Elzab Mini E

ELZAB Mini E to kasa przygotowana do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych oraz małego i średniego handlu detalicznego. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Dostępne są eleganckie i trwałe etui na kasę podkreślające Twoją wyjątkowość! ---> Dowiedz się więcej: http://www.elzab.com.pl/mini_e więcej »
Dodano: 2011-04-04
ELZABCena: 1290 zł

NANO E Med

 NANO E Med

Kasa NanoE to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie przeznaczona dla osób prowadzących mobilną sprzedaż. Świetnie sprawdza się także w handlu tradycyjnym, tam gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów ma ogromne możliwości. ---> Dowiedz się więcej: http://www.novitus.pl/pl/oferta/kasy_fiskalne/productInfoKAFI?catID=1&subCatID=114&prodID=78 więcej »
Dodano: 2011-04-04
NOVITUSCena: 1290 zł

Posnet Mobile HS EJ

 Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieścisz ja w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS EJ to urządzenie zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Ucieszy każdego wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria oraz gotowość na eurofiskalizację czyniące z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. ---> Dowiedz się więcej: http://www.posnet.com.pl/mobilehsej.html więcej »
Dodano: 2011-04-04
PosnetCena: 1299 zł

Kasa fiskalna Novitus NANO E Kasa Fiskalna

 Kasa fiskalna Novitus NANO E Kasa Fiskalna

Mała i poręczna, niewielkie gabaryty, przenośna-praca w terenie. Kopia elektroniczna "E" (1 rolka) - karta SD. W opcji komunikacja bluetooth. Wydajny akumulator Li-ON, który można po odłączeniu od kasy osobno ładować. Prosta intuicyjna obsługa-komunikaty w języku polskim. Klawiatura silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem. więcej »
Dodano: 2011-04-02
NOVITUSCena: 1450 zł

Gwarancja:12 miesiące

Kasa Fiskalna Posnet NEO Kasa fiskalna

 Kasa Fiskalna Posnet NEO Kasa fiskalna

Cena brutto od 2050 zł W wersji z kopią elektroniczną (1 rolka papieru). Opis kasy oraz kalkulator oszczędności na stronie producenta: www.posnet.pl Kasa przechodziła testy wytrzymałościowe. Trwała obudowa, mocna klawiatura i wyświetlacz obrotowy dla klienta, którego nie wyrwiesz. 6000 lub 12000 plu/kodów. Współpracuje z: - komputerem - wagą - czytnikiem kodów kreskowych - szufladą - terminalem kart płatniczych (tylko Posnet) Serwis na terenie całego kraju. Kasa z kopią "E", czyli jedna rolka więcej »
Dodano: 2011-04-02
PosnetCena: 2050 zł

ELZAB Delta Max E 61K

 ELZAB Delta Max E 61K

Kasa ELZAB Delta Max E to wysoka jakość wykonania i bogata funkcjonalność programu sprzedaży. Elektroniczna kopia paragonów oraz liczne rozwiązania usprawniające pracę na kasie, wśród których warto wspomnieć o rozbudowanej obsłudze promocji (rabaty procentowe i kwotowe, na pozycję i na paragon), zaawansowanej współpracy z wagami i wago-skanerami oraz terminalami kart płatniczych (usługa cashback) czy obsłudze do 8 walut dedykują to urządzenie do dużych placówek handlowych. więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 3500 zł

Kasa ELZAB K10 OnLine BT/WiFi

 Kasa ELZAB K10 OnLine BT/WiFi

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Można ją obsługiwać w zimowych rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok 5 godz.). więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 1799 zł

POSNET NEO I THERMAL HS HS EJ

 POSNET NEO I THERMAL HS HS EJ

POSNET THERMAL HS EJ to drukarka fiskalna, która cechuje się nowoczesnością i legendarną wytrzymałością drukarek Thermal Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów Kopie paragonów archiwizowane są na standardowej karcie SD. POSNET THERMAL HS EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty. Drukarka ta jest przygotowana do drukowania FV. więcej »
Dodano: 2011-03-03
Posnet

POSNET BINGO HS EU BINGO HS EU

 POSNET BINGO HS EU BINGO HS EU

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS specjalnie została zaprojektowana dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Kasa ta posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny (gotowa na euro) Posiada ona duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący. Czytelne alfanumeryczne wyświetlacze ułatwiaja pracę personelowi (sama podpowiada jak na niej działać) Kasa ta myśli za użytkownika i sama przypomina o raporcie dobowym[ więcej »
Dodano: 2011-03-03
Posnet

Komunikacja:rs232

ELZAB Mini ONLINE

 ELZAB Mini ONLINE

Wyposażona w złącze LAN, posiada możliwość rozszerzenia o opcjonalnie montowany moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS), który możesz wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Moduł to dodatkowe akcesorium, w które doposażysz kasę w dowolnym momencie. więcej »
Dodano: 2011-02-16
ELZABCena: 1699 zł

Wysokość:77 mm