Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 321 do 340 z 411

POSNET BINGO NEO MOBILE FISKALIZACJA OSTRÓW WLKP

 POSNET BINGO NEO MOBILE FISKALIZACJA OSTRÓW WLKP

OFERUJEMY DOBRE CENY + FISKALIZACJA GRATIS JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SERWISEM KAS FISKALNYCH POSNET ELZAB więcej »
Dodano: 2012-04-06
Brak danych

Kasa fiskalna

 Kasa fiskalna

Maxi Wag jest autoryzowanym przedstawicielem kas fiskalnych NOVITUS i zajmuje się kompleksową dystrybucją tych kas fiskalnych. więcej »
Dodano: 2012-03-30
NOVITUS

Najczęściej wybierana kasa dla średnich i dużych sklepów - Posnet Neo EJ Standard

 Najczęściej wybierana kasa dla średnich i dużych sklepów - Posnet Neo EJ Standard

Kasa fiskalna Posnet Neo EJ to urządzenie przeznaczone do pracy w średnich i dużych placówkach handlowych. Wyposażone została w moduł kopii elektronicznej paragonów marki (Electronic Journal). Kopie paragonów archiwizowane są na standardowej karcie SD/SDHC co sprawia że oszczędzają państwo na papierze jak też magazynowaniu kopii paragonów. Produkt cechuje niezawodność oraz nowoczesne wzornictwo. więcej »
Dodano: 2012-03-18
PosnetCena: 1599 zł

Waga magazynowa CAS DB-II Plus 60 kg DB-II Plus

 Waga magazynowa CAS DB-II Plus 60 kg DB-II Plus

Funkcje limitów i liczenia sztuk wspomagają pracę magazynów i proces sprzedaży. Trwałość konstrukcji zapewniają szalka i słupek ze stali nierdzewnej. Ruchomy, podświetlany wyświetlacz LCD gwarantuje łatwy odczyt wyniku ważenia. Wbudowany akumulator umożliwia korzystanie z wagi niezależnie od źródła zasilania, a funkcja autowyłączania zapewnia dłuższy czas pracy. Port RS232 pozwala na komunikację wagi z komputerem lub podłączenie drukarki DEP-50 do wydruku paragonów lub drukarki DLP-50 do wydruku etykiet samoprzylepnych Zmodernizowana waga DB-II PLUS zawiera wszystkie pozytywne cechy swojej poprzedniczki, a jednocześnie nowa elektronika tej wagi oraz dwa zakresy ważenia czynią ją jeszcze wygodniejszym narzędziem pracy. Cechy Ruchomy wyświetlacz Podświetlany wyświetlacz LCD Zasilanie akumulatorowe Funkcje: ważenia, liczenia, sortowania Aluminiowa konstrukcja i nierdzewna platforma Automatyczne wyłączanie Wbudowany zegar i kalendarz Port RS232c, współpraca z drukarką szeregową - wydruk p więcej »
Dodano: 2012-03-17
CASCena: 799 zł

Waga kalkulacyjna CAS ER junior PB ER Junior PB

Waga kalkulacyjna CAS ER junior PB ER Junior PB

Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania. Cechy Wagi ER JUNIOR znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Podwójny wyświetlacz LCD (dla sprzedawcy i dla klienta) ułatwia korzystanie z wagi. Powierzchnia szalki wykonana jest ze stali nierdzewnej, co ułatwia utrzymanie czystości. Korpus szalki wykonany jest z tworzywa odpornego na warunki eksploatacji. więcej »
Dodano: 2012-03-17
CASCena: 749 zł

Waga kalkulacyjna CAS ER junior B ER Junior

Waga kalkulacyjna CAS ER junior B ER Junior

Cechy: Wagi ER JUNIOR znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Podwójny wyświetlacz LCD (dla sprzedawcy i dla klienta) ułatwia korzystanie z wagi. Powierzchnia szalki wykonana jest ze stali nierdzewnej, co ułatwia utrzymanie czystości. Korpus szalki wykonany jest z tworzywa odpornego na warunki eksploatacji. więcej »
Dodano: 2012-03-17
CASCena: 669 zł

Waga sklepowa elektroniczna CAS SW-1 Plus SR 10, Legalizacja SW1-Plus

Waga sklepowa elektroniczna CAS SW-1 Plus SR 10, Legalizacja SW1-Plus

Wagi z serii SW-1 PLUS SR to nowa wersja dobrze znanej i popularnej małej, lekkiej i łatwej w użyciu wagi kontrolnej SW-1. Duże wyświetlacze zapewniają łatwy odczyt masy ważonego towaru. Dzięki zasilaniu bateryjnemu waga może pracować w dowolnym miejscu. Cechy Waga dwudziałkowa Zasilanie bateryjne z automatycznym wyłączaniem po 10, 20 lub 30 minutach. Zasilacz sieciowy (9V/300mA) 2 duże wyświetlacze LCD (H =25 mm) Klawiatura typu "Soft touch" Niewielkie rozmiary 2 szalki - plastikowa oraz ze stali nierdzewnej Plastikowa osłonka chroniąca przed zabrudzeniem lub zalaniem Wskaźniki: Zero, Stable, Niski poziom baterii Funkcje: Wł/Wył, Zero, Tara, Hold (Uśrednianie wyniku) więcej »
Dodano: 2012-03-17
CASCena: 549 zł

Waga sklepowa elektroniczna AP 15 MX AP-1 15MX

Waga sklepowa elektroniczna AP 15 MX AP-1 15MX

Dzięki wprowadzeniu funkcji automatycznej zmiany działki wagi AP-1 zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne umożliwia dostosowanie możliwości wagi do indywidualnych potrzeb klienta. Port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera. Waga AP-1 w zestawie z drukarką DEP-50 pozwala na sumowanie należności. Cechy Wagi AP-1 są stosowane zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i do celów kontroli dostaw towarów ważonych. Duży kontrastowy i czytelny wyświetlacz VFD zapewnia łatwość korzystania z wagi niezależnie od warunków oświetlenia sprawiając, że zarówno klient jak i sprzedawca bez trudu mogą kontrolować proces sprzedaży. Umieszczenie wyświetlacza na obrotowym słupku pozwala na ustawienie jego położenia stosownie do warunków panujących w miejscu eksploatacji wagi. Klawisze szybkiej sprzedaży (MX – 5, EX – 28) pozwalają na natychmiastowe wywoływanie cen najczęściej sprzedawanych towarów. Wbudowany port RS 232 umożliwia bezpośrednią współpracę więcej »
Dodano: 2012-03-17
CASCena: 999 zł

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (Xrozbudowana wersja kasy MAŁA) - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze. W kasie MAŁA PLUS zastosowano bardzo prosty i szybki sposób wymiany papieru. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym. więcej »
Dodano: 2012-03-17
NOVITUSCena: 1290 zł

Kasa fiskalna Novitus kopia elektroniczna Mała Plus E Kopia

Kasa fiskalna Novitus kopia elektroniczna Mała Plus E Kopia

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Funkcjonalność elektronicznej kopii znacznie zmniejsza zużycie papieru, usprawnia obsługę (wymiana papieru) oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie danych. Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze. więcej »
Dodano: 2012-03-17
NOVITUSCena: 1425 zł

Kasa fiskalna Nano E Med dla lekarzy - kopia elektroniczna Nano E Med

 Kasa fiskalna Nano E Med dla lekarzy - kopia elektroniczna Nano E Med

Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB może pomieścić ponad milion paragonów 30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów). Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lu więcej »
Dodano: 2012-03-17
NOVITUSCena: 1499 zł

MERCURY 116F

 MERCURY 116F

Niewielkie rozmiary i waga kasy Bardzo duży i czytelny wyświetlacz operatora Szeroki zakres temperatur pracy od -10°C do +40°C Wodoodporna klawiatura 4 klawisze szybkiej sprzedaży towarów Bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy Obsługa waluty EURO Szybka sprzedaż „jednoklawiszowa” (np. parkingi, bilety) Prosta obsługa i programowanie więcej »
Dodano: 2012-03-02
INCOTEXCena: 799 zł

Wysokość:70 mm
Szerokość:140 mm
Długość:270 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:18 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:16 znaków
Ilość towarów:2000 szt.
Komunikacja:rs232
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-10st.C - +40st.C
Zasilanie wewnętrzne:akumulator Li-Ion 7
4V 2000mAh
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz DC 12V 2A
Wyświetlacz klienta:LED 10 cyfrowy
Wyświetlacz operatora:LED 10 cyfrowy
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna Nano

 Kasa fiskalna Nano

Niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja Ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia Możliwość pracy w wysokich i niskich temperaturach Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania kopiowania Dostarczony wraz z kasą program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem autoryzowanego raportu okresowego i miesięcznego fiskalnego Zaawansowane zarządzanie energią Bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy Możliwość wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego. Po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu akumulatora można wydrukować jeszcze do 300 paragonów Wydruki potwierdzeń akceptacji kart płatniczych oraz zakupu pre-paidów więcej »
Dodano: 2012-01-31
NOVITUSCena: 1586 zł

Wydruk:57 mm
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Zasilanie wewnętrzne:litowo-jonowe
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Wyświetlacz klienta:alfa num
Wyświetlacz operatora:alfa num
Gwarancja:12 miesiące

Kasy Fiskalne

W ofercie mamy szeroki asortyment urządzeń fiskalnych typu: kasy, drukarki. Także znajdą Państwo u nas kasy przenośne. Zapraszamy na naszą stronę. więcej »
Dodano: 2012-01-19
POSNET, Novitus, ELZAB

Bursztyn

 Bursztyn

Maka kasa najtaniej w Szczecinie. Zadzwoń i umów się na wizytę (535 493 254). Lider segmentu małych kas fiskalnych - sprawdzona od lat przez wielu użytkowników. Gotowa na EURO - przeliczanie waluty, czyli bezpieczna inwestycja. Klawiatura - dotykowa, powszechnie uznawana za bezawaryjną. Homologacja 2010 - nowe rozwiązania poprawiające wygodę użytkowania. więcej »
Dodano: 2012-01-16
FAREXCena: 991.38 zł

Kasa fiskalna Mobile HS EJ

 Kasa fiskalna Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to jedna najmniejszych i najlżejszych kas fiskalnych w Polsce! Zmieści się w teczce i kieszeni. Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. Najważniejsze cechy produktu: Małe rozmiary i wagaKopia elektroniczna paragonu (karta microSD/microSDHC)Wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację)Wyświetlacze dla klienta i dla operatora 2x16 znakówZłącza: 1 x RS232, 1 xUSBWytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonuŁatwa wymiana papieru - system wrzutowyPrzypominanie o przeglądach więcej »
Dodano: 2012-01-12
Posnet

Komunikacja:usb

Medes , Elzab , Digi , Cas , Dibal , Axis , Akademik s.p. , Digilab T

 Medes , Elzab , Digi , Cas , Dibal , Axis , Akademik s.p. , Digilab T

Zajmuje się sprzedażą , naprawą , konserwacją , montażem oraz legalizacją wszelkiego typu wag.W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wagi elektroniczne (wagi kalkulacyjne , wagi etykietujące , wagi laboratoryjne jak i wagi przemysłowe).W zakresie sprzedaży wag zajmujemy się: Medes , Elzab , Digi , Cas , Dibal , Axis , Akademik s.p. , Digilab Trading , Tamtron s.a. więcej »
Dodano: 2011-11-07
WAGI

kasa fiskalna NANO E z kopią elektroniczną

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. więcej »
Dodano: 2011-11-03
NOVITUSCena: 1586.7 zł

Krajalnice Celme // Ma-Ga

 Krajalnice Celme  //  Ma-Ga

Nowa,opatentowana linia krajalnic Celme. Charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją umożliwiającą układanie krojonych plastrów bezpośrednio na talerz lub tacę. Bardzo prosty sposób demontażu urządzenia ułatwia czynności konserwacyjne i czyszczenie. Wykonana ze stopu aluminium posiadającego atest na kontakt z żywnocią. Tarcza tnąca o średnicy 220, 250 i 275 mm z nowego rodzaju stali nierdzewnej zabezpieczona pierścieniem ochronnym. Zastosowane rowki ułatwiają krojenie. Krajalnica wyposażona jest w urządzenie ostrzące. ul.Lwowska 74a 33-300 Nowy Sącz 604-517-526 // 18 441 33 05 www.elektronix.net.pl więcej »
Dodano: 2011-11-02
Celme // Ma-Ga

ELZAB - MEDESA - DIGI - CAS - DIBAL - DIGILAB TRADING

 ELZAB - MEDESA - DIGI - CAS - DIBAL - DIGILAB TRADING

W zakresie sprzedaży wag oferujemy: Medes , Elzab , Digi , Cas , Dibal , Axis , Akademik s.p. , Digilab Trading , Tamtron s.a. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione u nas urządzenia z całodobową opieką nad urządzeniami i gotowością przybycia serwisanta. W celu zapewnienia szerokiej oferty wag dla naszych klientów serwisujemy, legalizujemy oraz sprzedajemy produkty mn. następujących firm: MEDESA, ELZAB , DIGI , CAS , DIBAL , AXIS, AKADEMIK S.P. , DIGILAB TRADING , TAMTRON S.A. ul.Lwowska 74a 33-300 Nowy Sącz 604-517-526 // 18 441 33 05 www.elektronix.net.pl więcej »
Dodano: 2011-11-02
WAGI