Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 401 do 411 z 411

Elzab Mini E

 Elzab Mini E

ELZAB Mini E to kasa przygotowana do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych oraz małego i średniego handlu detalicznego. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Dostępne są eleganckie i trwałe etui na kasę podkreślające Twoją wyjątkowość! ---> Dowiedz się więcej: http://www.elzab.com.pl/mini_e więcej »
Dodano: 2011-04-04
ELZABCena: 1290 zł

NANO E Med

 NANO E Med

Kasa NanoE to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie przeznaczona dla osób prowadzących mobilną sprzedaż. Świetnie sprawdza się także w handlu tradycyjnym, tam gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów ma ogromne możliwości. ---> Dowiedz się więcej: http://www.novitus.pl/pl/oferta/kasy_fiskalne/productInfoKAFI?catID=1&subCatID=114&prodID=78 więcej »
Dodano: 2011-04-04
NOVITUSCena: 1290 zł

Posnet Mobile HS EJ

 Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieścisz ja w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS EJ to urządzenie zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Ucieszy każdego wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria oraz gotowość na eurofiskalizację czyniące z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. ---> Dowiedz się więcej: http://www.posnet.com.pl/mobilehsej.html więcej »
Dodano: 2011-04-04
PosnetCena: 1299 zł

Kasa fiskalna Novitus NANO E Kasa Fiskalna

 Kasa fiskalna Novitus NANO E Kasa Fiskalna

Mała i poręczna, niewielkie gabaryty, przenośna-praca w terenie. Kopia elektroniczna "E" (1 rolka) - karta SD. W opcji komunikacja bluetooth. Wydajny akumulator Li-ON, który można po odłączeniu od kasy osobno ładować. Prosta intuicyjna obsługa-komunikaty w języku polskim. Klawiatura silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem. więcej »
Dodano: 2011-04-02
NOVITUSCena: 1450 zł

Gwarancja:12 miesiące

Kasa Fiskalna Posnet NEO Kasa fiskalna

 Kasa Fiskalna Posnet NEO Kasa fiskalna

Cena brutto od 2050 zł W wersji z kopią elektroniczną (1 rolka papieru). Opis kasy oraz kalkulator oszczędności na stronie producenta: www.posnet.pl Kasa przechodziła testy wytrzymałościowe. Trwała obudowa, mocna klawiatura i wyświetlacz obrotowy dla klienta, którego nie wyrwiesz. 6000 lub 12000 plu/kodów. Współpracuje z: - komputerem - wagą - czytnikiem kodów kreskowych - szufladą - terminalem kart płatniczych (tylko Posnet) Serwis na terenie całego kraju. Kasa z kopią "E", czyli jedna rolka więcej »
Dodano: 2011-04-02
PosnetCena: 2050 zł

Kasa ELZAB Delta Max ( od 20tys do 60tys PLU)

 Kasa ELZAB Delta Max ( od 20tys do 60tys PLU)

zarządzanie danymi na kasach lokalne i zdalne (modem, sieć LAN/WAN), komunikacja kasa – centrala - kasa za pomocą wiadomości tekstowych, obsługa rabatów oraz promocji okresowych i kwotowych typu "3 w cenie 2", obsługa do 8 walut, szczegółowe raport. wpływów ze sprzed. opcja "zmiennej ceny" dla wybranych towarów, wydzielona lista podręczna towarów, funkcja pozwalająca na przeglądanie ilości i wartości sprzed. towar. współpraca z video-monitoringiem współpraca z terminalem więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 2952 zł

Kasa fiskalna ELZAB Alfa Max E (16383 PLU)

 Kasa fiskalna ELZAB Alfa Max E (16383 PLU)

Obudowa kasy przyciąga uwagę nowoczesną linią wzorniczą i czytelnym, podświetlanym na biało, wyświetlaczem kasjera. Wyciągany, obrotowy i uchylny wyświetlacz klienta pozwala elastycznie dopasować się do każdych warunków jakie mogą zaistnieć na sklepowej ladzie. Wszystkie złącza są umieszczone od spodu kasy, umożliwia to estetyczne podłączenie urządzeń i zasilacza. Termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze 57mm więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZAB

Kasa ELZAB K10

 Kasa ELZAB K10

Pierwsza kasa z ekranem dotykowym w różnych kolorach, w obudowie odpornej na upadek z 1m. Bardziej szczegółowe informacja na temat oferty dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 1427 zł

POSNET NEO I THERMAL HS HS EJ

 POSNET NEO I THERMAL HS HS EJ

POSNET THERMAL HS EJ to drukarka fiskalna, która cechuje się nowoczesnością i legendarną wytrzymałością drukarek Thermal Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów Kopie paragonów archiwizowane są na standardowej karcie SD. POSNET THERMAL HS EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty. Drukarka ta jest przygotowana do drukowania FV. więcej »
Dodano: 2011-03-03
Posnet

POSNET BINGO HS EU BINGO HS EU

 POSNET BINGO HS EU BINGO HS EU

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS specjalnie została zaprojektowana dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Kasa ta posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny (gotowa na euro) Posiada ona duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący. Czytelne alfanumeryczne wyświetlacze ułatwiaja pracę personelowi (sama podpowiada jak na niej działać) Kasa ta myśli za użytkownika i sama przypomina o raporcie dobowym[ więcej »
Dodano: 2011-03-03
Posnet

Komunikacja:rs232

Kasa MINI E dla lekarzy i prawników

 Kasa MINI E dla lekarzy i prawników

Już w sprzedaży nowa kasa ELZAB MINI E, która idealnie nadaje się do gabinetów lekarskich i kancelarii prawniczych. Zapis na karcie SD/e-kopia/. Papier 57mm, b.długa praca na akumulat./do 1500 paragonów/ Bezapelacyjnie najprostsza w obsłudze.W kolorze jasnym obudowa antybakteryjna. więcej »
Dodano: 2011-02-16
ELZABCena: 1427 zł

Wysokość:77 mm