Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 401 do 406 z 406

Kasa ELZAB Delta Max ( od 20tys do 60tys PLU)

 Kasa ELZAB Delta Max ( od 20tys do 60tys PLU)

zarządzanie danymi na kasach lokalne i zdalne (modem, sieć LAN/WAN), komunikacja kasa – centrala - kasa za pomocą wiadomości tekstowych, obsługa rabatów oraz promocji okresowych i kwotowych typu "3 w cenie 2", obsługa do 8 walut, szczegółowe raport. wpływów ze sprzed. opcja "zmiennej ceny" dla wybranych towarów, wydzielona lista podręczna towarów, funkcja pozwalająca na przeglądanie ilości i wartości sprzed. towar. współpraca z video-monitoringiem współpraca z terminalem więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 2952 zł

Kasa ELZAB Alfa Max E (16383 PLU)

 Kasa ELZAB Alfa Max E (16383 PLU)

Obudowa kasy przyciąga uwagę nowoczesną linią wzorniczą i czytelnym, podświetlanym na biało, wyświetlaczem kasjera. Wyciągany, obrotowy i uchylny wyświetlacz klienta pozwala elastycznie dopasować się do każdych warunków jakie mogą zaistnieć na sklepowej ladzie. Wszystkie złącza są umieszczone od spodu kasy, umożliwia to estetyczne podłączenie urządzeń i zasilacza. Termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze 57mm więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 2100 zł

Kasa ELZAB K10

 Kasa ELZAB K10

Pierwsza kasa z ekranem dotykowym w różnych kolorach, w obudowie odpornej na upadek z 1m. więcej »
Dodano: 2011-03-30
ELZABCena: 1427 zł

POSNET NEO I THERMAL HS HS EJ

 POSNET NEO I THERMAL HS HS EJ

POSNET THERMAL HS EJ to drukarka fiskalna, która cechuje się nowoczesnością i legendarną wytrzymałością drukarek Thermal Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów Kopie paragonów archiwizowane są na standardowej karcie SD. POSNET THERMAL HS EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty. Drukarka ta jest przygotowana do drukowania FV. więcej »
Dodano: 2011-03-03
Posnet

POSNET BINGO HS EU BINGO HS EU

 POSNET BINGO HS EU BINGO HS EU

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS specjalnie została zaprojektowana dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Kasa ta posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny (gotowa na euro) Posiada ona duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący. Czytelne alfanumeryczne wyświetlacze ułatwiaja pracę personelowi (sama podpowiada jak na niej działać) Kasa ta myśli za użytkownika i sama przypomina o raporcie dobowym[ więcej »
Dodano: 2011-03-03
Posnet

Komunikacja:rs232

Kasa MINI E dla lekarzy i prawników

 Kasa MINI E dla lekarzy i prawników

Już w sprzedaży nowa kasa Elzab MINI E, która idealnie nadaje się do gabinetów lekarskich i kancelarii prawniczych. Zapis na karcie SD/e-kopia/. Papier 57mm, b.długa praca na akumulat./do 1500 paragonów/ Bezapelacyjnie najprostsza w obsłudze.W kolorze jasnym obudowa antybakteryjna. więcej »
Dodano: 2011-02-16
ELZABCena: 1427 zł

Wysokość:77 mm
Szerokość:195 mm
Długość:205 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:34 znaków
Ilość towarów:3071 szt.
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:TAK
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Gwarancja:12 miesiące