Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Produkty od 61 do 80 z 1025

Rolka termiczna 79mm 73mb (karton=36 rolek) ROLKI TERMICZNE

 Rolka termiczna 79mm 73mb (karton=36 rolek) ROLKI TERMICZNE

Dane techniczne rolki: rolka kasowa papier termiczny szerokość 79 mm długość 73 m średnica wewnętrzna gilzy 12 mm średnica zewnętrzna rolki ok. 74 mm gramatura 55 g/m2 karton 36 rolek (6 zgrzewek po 6 rolek) Rolki przeznaczone są do kas i drukarek fiskalnych, wag sklepowych, urządzeń medycznych, terminali płatniczych, urządzeń taryfikujących, taksometrów i innych. W przypadku wątpliwości, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji. Rolki termiczne należy przechowywać w ciemnym miejscu, w temperaturze 25C i przy wilgotności 65% (warunki pokojowe). Przy zachowaniu odpowiednich warunków przechowywania potwierdza się zdolność rolek do nadruku przez 2 lata i trwałość wydruku przez 5 lat. Rolek nie wolno składować w pobliżu źródeł ciepła; zadrukowanych również w opakowaniach foliowych (LDPE, DHPE, PVC, PP). Nadruk znika w kontakcie ze świeżo odbitą kserokopią, ludzkim potem, chemikaliami itp. Gwarantujemy prawidłową pracę urządzenia na oferowanym przez nas papierze. Ponieważ używanie nieodpowiedniego papieru termicznego, niż rekomendowany przez producentów, może spowodować utratę gwarancji na drukarkę i doprowadzić do nieodwracalnej utraty dokumentów zapisanych na takim papierze, jak również do uszkodzenia głowicy drukującej, dbamy aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Najczęściej kupowane 1 Rolka termiczna 79mm 73mb (36 rolek) 150,02 zł 2 Rolka termiczna 57mm 30mb (10 rolek) 10,25 zł 3 Torba foliowa 22/ 5/40 (1 pakiet) 4,64 zł 4 Torba foliowa 18/ 4/30 (1 pakiet) 3,99 zł 5 Rolka termiczna 57mm 14mb (10 rolek) 6,49 zł » Wszystkie najpopularniejsze Nowe produkty » Brak nowych produktów na tą chwilę Kontakt Infolinia czynna w dni robocze 8:00-16.00 228 245 672 Skontaktuj się z naszą infolinią Tu jesteśmy Tu jesteśmy https://www.dyzio.pl/rolki/rolki-termiczne/21-rt-7973-fi-12mm-karton-36-szt-papier-termiczny.html » Tu nas znajdziesz więcej »
Dodano: 2017-01-24
Brak danychCena: 163.04 zł

Kasy fiskalne dla firm

 Kasy fiskalne dla firm

Nasza Firma ABRO psiada w stałej sprzedaży niezawodne kasy fiskalne dla firm, zapewniamy naszym klientom bogaty asortyment, pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu, a także udzielamy gwarancji na wszystkie urządzenia. Oferujemy m.in: małe kasy fiskalne, kasy fiskalne dwurolkowe, kasy fiskalne z kopią elektroniczną, przenośne kasy fiskalne, systemowe kasy fiskalne z siecią LAN, zaawansowane kasy fiskalne z klawiaturą dotykową. więcej »
Dodano: 2017-01-09
Brak danych

Kasa fiskalna ELZAB K10

 Kasa fiskalna ELZAB K10

Postaw na polskie kasy fiskalne elbląg Kasa fiskalna Elzab K10 przystosowana jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przyciąga efektownym wyglądem, zaskakuje jakością komponentów, zachwyca solidnością konstrukcji i nowymi rozwiązaniami komunikacyjnymi z użytkownikami. Elektroniczna kopia paragonów na karcie pamięci wystarcza na cały moduł fiskalny kasy, obniża koszty zakupu papieru, nie wymaga uciążliwego przechowywania kopii rolki papierowej. Wydajny akumulator jest w stanie na wydrukowanie nawet do 4200 paragonów a w razie potrzeby można go w łatwy sposób odłączyć i wymienić na zapasowy. Poziom naładowania można kontrolować na pasku zadań stanu kasy. Istnieje możliwość ładowania bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V (dodatkowe akcesoria) Panel dotykowy kasy fiskalnej K10 TFT reaguje bardzo szybko i precyzyjnie. Dotykowa klawiatura przynosi intuicyjne rozwiązania i sprawia że obsługa kasy staję się banalnie prosta nawet dla użytkowników którzy nie mieli wcześniej styczności np z telefonem z ekranem dotykowym. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dostępność kilku wersji kolorostycznych obudowy sprawiają, że K10 sprawdza się we wnętrzach klastycznych i nowoczesnych. Przemyślany design idealnie komponuję się z otoczeniem gabinetu lekarskiego, kancelarii prawnej, salonu fryzjerskiego, kosmetyczki czy lekarza weterynarii. Warte podkreślenia dotykowa klawiatura - dostosowuje się do kontekstu pracy kasjera wyposażona w smycz - łatwa do przenoszenia tryb usług czasowych do wykorzystania w parkach rozrywki, kręgielniach, wypożyczalniach, na parkingach. współpraca z czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie możliwość zdalnego zarządzania kasą przypomnienie przez kasę o konieczności wykonania raportu dobowego i miesięcznego – opcja wykonaj generuje wydruk raportu podgląd raportów na wyświetlaczu graficznym z możliwością ich wydruku rozliczanie opakowań zwrotnych oraz towarów z kaucją udzielanie rabatów i narzutów na pozycję i na cały paragon NIP nabywcy drukowany na paragonie więcej »
Dodano: 2016-12-02
ELZAB

Wysokość:70 mm
Szerokość:95 mm
Długość:190 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:Li-Ion 7
4V/ 2Ah
odłączany od korpusu kasy
przystosowany do pracy mobilnej
Zasilanie zewnętrzne:12V/ 1A
możliwe zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V
Wyświetlacz klienta:alfanumeryczny LCD
podświetlany
2 x 16 znaków
Wyświetlacz operatora:kolorowy TFT
dotykowy
rozdzielczość 272x460 pikseli
Gwarancja:12 miesiące

Kasy fiskalne

 Kasy fiskalne

W ofercie posiadamy kasy fiskalne marki FAREX. Polecamy: małe kasy przenośne z kopią papierową "Perła",małe kasy przenośne z kopią elektroniczną "Perła E",kasy z kopią papierową "Bursztyn",kasy z kopią elektroniczną "Szafir E",drukarki fiskalne z kopią papierową "Flex". Zapewniamy także serwis kas. więcej »
Dodano: 2016-11-28
FAREX

Kasy fiskalne rejestrujące

 Kasy fiskalne rejestrujące

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór wyposażenia przedsiębiorstw z branży handlowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także wielkopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego. Nasze przenośne kasy fiskalne dostosowane są do potrzeb naszych klientów. więcej »
Dodano: 2014-11-13
Brak danych

Terminale płatnicze dla firm

 Terminale płatnicze dla firm

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór wyposażenia przedsiębiorstw z branży handlowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także wielkopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego. Terminale płatnicze dla firm, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich żywotność jest znacznie większa. więcej »
Dodano: 2013-10-29
Brak danych

Kasa fiskalna NOVITUS next NOVITUS next

 Kasa fiskalna NOVITUS next NOVITUS next

Kasy fiskalne Lublin - boxplan.pl Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. http://wyposazeniefirm.pl/ Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus Next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych. JEST DOTYK I JEST KLAWIATURA FIZYCZNA. OBSŁUGUJ JAK WOLISZ. Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak. SKONFIGURUJ EKRAN SPRZEDAŻY POD SWOJE POTRZEBY. TOBIE MA SIĘ PODOBAĆ I EFEKTYWNIE PRACOWAĆ. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz. więcej »
Dodano: 2016-11-22
NOVITUSCena: 2190 zł

DRUKARKA FISKALNA TEMPO 3 w z elektronicznym zapisem do pamięci

DRUKARKA FISKALNA TEMPO 3 w z elektronicznym zapisem do pamięci

TEMPO 3 jest piątym modelem drukarki fiskalnej zaprojektowanym i produkowanym przez firmę Emar. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy pozwoliło skonstruować drukarkę funkcjonalną i nowoczesną. Dzięki zastosowaniu technologii dotykowej jest to pierwsza tego typu drukarka fiskalna na polskim rynku. Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego. Oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Współpracuje z prawie każdym programem do obsługi sprzedaży dostępnym na polskim rynku poprzez znane protokoły komunikacji. Dotykowy wyświetlacz operatora sprawia, że obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Na wyświetlaczu w funkcji transakcji jest podgląd: nazwy towaru, ilości, ceny, wartości pozycji, rabatu i sumy. Takie rozwiązanie pozwala kontrolować sprzedawcy poprawność skanowanych produktów. Posiada nowoczesny i bardzo czytelny z niebieskim podświetleniem wyświetlacz graficzny klienta na którym można wyświetlać np. reklamę firmy. Wyposażona jest złącza RS232, USB oraz Ethernet. Ethernet umożliwia korzystanie z wielu funkcji drukarki naraz np. prowadzenie sprzedaży, odczyt kopii elektronicznej czy połączenie z systemem video-monitoringu. Inną funkcją są tunelowane porty COM dzięki którym do drukarki możemy podłączyć dodatkowe urządzenia np. czytnik kodów kreskowych. Nowością jest łączność poprzez Bluetooth oraz Wi-Fi. Bezprzewodowa komunikacja ułatwia organizację stanowiska kasowego oraz zwiększa jego estetykę. Posiada wydruk faktur VAT oraz NIP-u nabywcy na paragonie. Wydruk na paragonie w nagłówku i stopce dowolnej grafiki np. logo firmy. Wydruk kodów 2D w standardzie QR Code w stopce paragonu oraz na wydrukach niefiskalnych. Wydruk kodu kreskowego może zawierać dodatkowe informacje dla klienta oraz ułatwiać identyfikację paragonu w systemie. Posiada mnogość wydruków niefiskalnych tzw. formatek np. potwierdzenie płatności kartą, doładowania GSM czy wydruki bonów zamówień na kuchnię oraz wielu różnych raportów potrzebnych do rozliczeń pracy kasjera w placówce handlowej. Zastosowanie mechanizmu drukującego z obcinaczem japońskiej firmy Seiko typu „easy loading system” powoduje, że zakładanie papieru jest wygodne i szybkie. Po prostu „wrzuć i pracuj”. Wygodę obsługi zapewnia… więcej »
Dodano: 2016-11-13
EMARCena: 2490 zł

Wysokość:135 mm
Szerokość:151 mm
Długość:249 mm
Waga:2
00:kg
Wydruk:TERMICZNY
Liczba znaków w linii wydruku:42 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:42 znaków
Ilość towarów:165000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-------
Zasilanie wewnętrzne:11
1V / 2200 mAh
Zasilanie zewnętrzne:24V / 2
71A
Wyświetlacz klienta:LCD graficzny 192x64 px
Wyświetlacz operatora:dotykowy LCD graficzny 128x64 px
Gwarancja:12 miesiące

DRUKARKA FISKALNA BONO E

 DRUKARKA FISKALNA BONO E

Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Możliwości BONO E są ogromne - pomimo jej niewielkich gabarytów. Drukarka ta realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych (karcie SD dostępnej dla użytkownika). LINK DO STRONY PRODUCENTA-http://www.novitus.pl/sites/default/files/bono_e1.jpg więcej »
Dodano: 2016-11-13
NOVITUS S.A.Cena: 2490 zł

Wysokość:190 mm
Szerokość:146 mm
Długość:215 mm
Waga:1
75:kg
Wydruk:TERMICZNY
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:250000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-
Zasilanie wewnętrzne:akumulator 6V
3Ah
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz sieciowy 230 / 24V - 1
25A
Wyświetlacz klienta:LCD graficzny 132x64 piksele
do 8 linii po 24 znaki
Wyświetlacz operatora:LCD graficzny 132x32 piksele
do 4 linii po 24 znaki
Gwarancja:12 miesiące

DRUKARKA FISKALNA DEON E z elektronicznym zapisem do pamięci

DRUKARKA FISKALNA DEON E z elektronicznym zapisem do pamięci

Drukarka fiskalna DEON E to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Drukarka w 2015 roku została przystosowana do wymagań nowych przepisów Ministra Gospodarki i równocześnie zyskała szereg nowych funkcji. więcej »
Dodano: 2016-11-13
NOVITUS S.A.Cena: 2290 zł

Wysokość:58 mm
Szerokość:94 mm
Długość:229 mm
Waga:kg
Wydruk:TERMICZNY
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:150000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-
Zasilanie wewnętrzne:akumulator 7.2V
2Ah
Zasilanie zewnętrzne:230 V
zasilacz zewnętrzny
Wyświetlacz klienta:niebieski LCD
2 x 16 znaków
Wyświetlacz operatora:niebieski LCD
2 x 16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Dukarka fiskalna HD E

 Dukarka fiskalna HD E

Drukarka fiskalna z kopia elektroniczna paragonu i kolorowym wyswietlaczem. Może wystepować z zintegrowanym wyświetlaczem dla klienta i z wyswietlaczem wolnostjącym. Nowiczesny design, więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Dukarka fiskalna DEON E

 Dukarka fiskalna DEON E

Drukarka fiskalna z elektroniczna kopią, Swietnie sprawdza sie w sprzedazy mobilnej, przy współpracy z laptopami i tabletami. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Drukarka fiskalna BONO E

 Drukarka fiskalna BONO E

Drukarka fiskalna z elektroniczna kopią paragonu. Nowoczesny design. Dedykowana do małych i średnich punktów handlowo usługowych gdzie sprzedaż jest prowadzona za pomocą programu komputerowego. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna NANO E

 Kasa fiskalna NANO E

Mała, kompaktowa kasa fiskalna z kopia elektroniczną. Wystepuje w dwóch wersjach kolorystycznych- biały i grafit. Swietnie sprawdza sie w mobilnych punktach sprzedaży. Łatwa w obsłudze. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna MAŁA PLUS

 Kasa fiskalna MAŁA PLUS

Mała kompaktowa kasa. Swietnie sie nadaje do nie wielkich punktów usługowo-handlowych. Łatwa w obsłudze więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna SENTO E

 Kasa fiskalna SENTO E

Kasa fiskalna z kopia elektroniczą. Możliwość zaprojektowania własnego logo na paragonie. Kasa dedykowana do małych i średnich punktów handlowo-usługowych. Łatwa w obsłudze. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Apteczne drukarki fiskalne

 Apteczne drukarki fiskalne

Oferujemy apteczne drukarki fiskalne dedykowane do obsługi sprzedaży w małych i dużych aptek. Oferowane przez nas modele posiadają pełen zestaw formatek pozwalających na realizację operacji aptecznych takich jak: wycenę leku, wycenę recepty, wycenę leku robionego, zamówienie na lek recepturowy, wykonanie raportu kasowego dla aptek. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Sklepowe drukarki fiskalne

 Sklepowe drukarki fiskalne

U nas można kupić sklepowe drukarki fiskalne do pracy w punktach handlowo-usługowych o dużym natężeniu ruchu takich jak: sklepy detaliczne, supermarkety, hotele, gastronomia itp. Oferowane przez nas stacjonarne drukarki fiskalne drukują grafiki i kody na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych. W sprzedaży posiadamy sklepowe drukarki fiskalne w licznych modelach. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Przenośne drukarki fiskalne

 Przenośne drukarki fiskalne

Proponujemy przenośne drukarki fiskalne przeznaczone dla handlu i usług realizowanych u klienta. Oferowane przez nas modele przenośnych drukarek fiskalnych są niezwykle małe i lekkie, dzięki czemu bez trudu zmieszczą się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Systemowe kasy fiskalne

 Systemowe kasy fiskalne

Oferujemy systemowe kasy fiskalne, które pozwalają stworzyć elastyczny system kasowy zintegrowany np. z wagą, terminalem płatniczym. Systemowe kasy fiskalne to urządzenia o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności, dzięki czemu idealnie sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Urządzenia fiskalne

Działalność handlowo-usługowa wymaga od nas prowadzenia dokładnej rachunkowości, a co za tym idzie, także posiadania kasy fiskalnej. Urządzenia fiskalne pomogą nam obliczyć kwotę podatku należną od sprzedaży, zarejestrują obrót czy wydrukują paragon dla klienta oraz dla nas. Kasę można również zaprogramować, by „pamiętała” kod, nazwę i cenę produktów dostępnych w naszym sklepie lub firmie, dzięki czemu „wbijanie” zakupów jest o wiele prostsze i pozwala szybciej obsłużyć klienta.