Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Produkty od 61 do 80 z 1020

Terminale płatnicze dla firm

 Terminale płatnicze dla firm

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór wyposażenia przedsiębiorstw z branży handlowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także wielkopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego. Terminale płatnicze dla firm, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich żywotność jest znacznie większa. więcej »
Dodano: 2013-10-29
Brak danych

Kasa fiskalna NOVITUS next NOVITUS next

 Kasa fiskalna NOVITUS next NOVITUS next

Kasy fiskalne Lublin - boxplan.pl Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. http://wyposazeniefirm.pl/ Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus Next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych. JEST DOTYK I JEST KLAWIATURA FIZYCZNA. OBSŁUGUJ JAK WOLISZ. Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak. SKONFIGURUJ EKRAN SPRZEDAŻY POD SWOJE POTRZEBY. TOBIE MA SIĘ PODOBAĆ I EFEKTYWNIE PRACOWAĆ. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz. więcej »
Dodano: 2016-11-22
NOVITUSCena: 2190 zł

DRUKARKA FISKALNA TEMPO 3 w z elektronicznym zapisem do pamięci

DRUKARKA FISKALNA TEMPO 3 w z elektronicznym zapisem do pamięci

TEMPO 3 jest piątym modelem drukarki fiskalnej zaprojektowanym i produkowanym przez firmę Emar. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy pozwoliło skonstruować drukarkę funkcjonalną i nowoczesną. Dzięki zastosowaniu technologii dotykowej jest to pierwsza tego typu drukarka fiskalna na polskim rynku. Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego. Oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Współpracuje z prawie każdym programem do obsługi sprzedaży dostępnym na polskim rynku poprzez znane protokoły komunikacji. Dotykowy wyświetlacz operatora sprawia, że obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Na wyświetlaczu w funkcji transakcji jest podgląd: nazwy towaru, ilości, ceny, wartości pozycji, rabatu i sumy. Takie rozwiązanie pozwala kontrolować sprzedawcy poprawność skanowanych produktów. Posiada nowoczesny i bardzo czytelny z niebieskim podświetleniem wyświetlacz graficzny klienta na którym można wyświetlać np. reklamę firmy. Wyposażona jest złącza RS232, USB oraz Ethernet. Ethernet umożliwia korzystanie z wielu funkcji drukarki naraz np. prowadzenie sprzedaży, odczyt kopii elektronicznej czy połączenie z systemem video-monitoringu. Inną funkcją są tunelowane porty COM dzięki którym do drukarki możemy podłączyć dodatkowe urządzenia np. czytnik kodów kreskowych. Nowością jest łączność poprzez Bluetooth oraz Wi-Fi. Bezprzewodowa komunikacja ułatwia organizację stanowiska kasowego oraz zwiększa jego estetykę. Posiada wydruk faktur VAT oraz NIP-u nabywcy na paragonie. Wydruk na paragonie w nagłówku i stopce dowolnej grafiki np. logo firmy. Wydruk kodów 2D w standardzie QR Code w stopce paragonu oraz na wydrukach niefiskalnych. Wydruk kodu kreskowego może zawierać dodatkowe informacje dla klienta oraz ułatwiać identyfikację paragonu w systemie. Posiada mnogość wydruków niefiskalnych tzw. formatek np. potwierdzenie płatności kartą, doładowania GSM czy wydruki bonów zamówień na kuchnię oraz wielu różnych raportów potrzebnych do rozliczeń pracy kasjera w placówce handlowej. Zastosowanie mechanizmu drukującego z obcinaczem japońskiej firmy Seiko typu „easy loading system” powoduje, że zakładanie papieru jest wygodne i szybkie. Po prostu „wrzuć i pracuj”. Wygodę obsługi zapewnia… więcej »
Dodano: 2016-11-13
EMARCena: 2490 zł

Wysokość:135 mm
Szerokość:151 mm
Długość:249 mm
Waga:2
00:kg
Wydruk:TERMICZNY
Liczba znaków w linii wydruku:42 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:42 znaków
Ilość towarów:165000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-------
Zasilanie wewnętrzne:11
1V / 2200 mAh
Zasilanie zewnętrzne:24V / 2
71A
Wyświetlacz klienta:LCD graficzny 192x64 px
Wyświetlacz operatora:dotykowy LCD graficzny 128x64 px
Gwarancja:12 miesiące

DRUKARKA FISKALNA BONO E

 DRUKARKA FISKALNA BONO E

Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Możliwości BONO E są ogromne - pomimo jej niewielkich gabarytów. Drukarka ta realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych (karcie SD dostępnej dla użytkownika). LINK DO STRONY PRODUCENTA-http://www.novitus.pl/sites/default/files/bono_e1.jpg więcej »
Dodano: 2016-11-13
NOVITUS S.A.Cena: 2490 zł

Wysokość:190 mm
Szerokość:146 mm
Długość:215 mm
Waga:1
75:kg
Wydruk:TERMICZNY
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:250000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-
Zasilanie wewnętrzne:akumulator 6V
3Ah
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz sieciowy 230 / 24V - 1
25A
Wyświetlacz klienta:LCD graficzny 132x64 piksele
do 8 linii po 24 znaki
Wyświetlacz operatora:LCD graficzny 132x32 piksele
do 4 linii po 24 znaki
Gwarancja:12 miesiące

DRUKARKA FISKALNA DEON E z elektronicznym zapisem do pamięci

DRUKARKA FISKALNA DEON E z elektronicznym zapisem do pamięci

Drukarka fiskalna DEON E to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Drukarka w 2015 roku została przystosowana do wymagań nowych przepisów Ministra Gospodarki i równocześnie zyskała szereg nowych funkcji. więcej »
Dodano: 2016-11-13
NOVITUS S.A.Cena: 2290 zł

Wysokość:58 mm
Szerokość:94 mm
Długość:229 mm
Waga:kg
Wydruk:TERMICZNY
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:150000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-
Zasilanie wewnętrzne:akumulator 7.2V
2Ah
Zasilanie zewnętrzne:230 V
zasilacz zewnętrzny
Wyświetlacz klienta:niebieski LCD
2 x 16 znaków
Wyświetlacz operatora:niebieski LCD
2 x 16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Dukarka fiskalna HD E

 Dukarka fiskalna HD E

Drukarka fiskalna z kopia elektroniczna paragonu i kolorowym wyswietlaczem. Może wystepować z zintegrowanym wyświetlaczem dla klienta i z wyswietlaczem wolnostjącym. Nowiczesny design, więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Dukarka fiskalna DEON E

 Dukarka fiskalna DEON E

Drukarka fiskalna z elektroniczna kopią, Swietnie sprawdza sie w sprzedazy mobilnej, przy współpracy z laptopami i tabletami. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Drukarka fiskalna BONO E

 Drukarka fiskalna BONO E

Drukarka fiskalna z elektroniczna kopią paragonu. Nowoczesny design. Dedykowana do małych i średnich punktów handlowo usługowych gdzie sprzedaż jest prowadzona za pomocą programu komputerowego. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna NANO E

 Kasa fiskalna NANO E

Mała, kompaktowa kasa fiskalna z kopia elektroniczną. Wystepuje w dwóch wersjach kolorystycznych- biały i grafit. Swietnie sprawdza sie w mobilnych punktach sprzedaży. Łatwa w obsłudze. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna MAŁA PLUS

 Kasa fiskalna MAŁA PLUS

Mała kompaktowa kasa. Swietnie sie nadaje do nie wielkich punktów usługowo-handlowych. Łatwa w obsłudze więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna SENTO E

 Kasa fiskalna SENTO E

Kasa fiskalna z kopia elektroniczą. Możliwość zaprojektowania własnego logo na paragonie. Kasa dedykowana do małych i średnich punktów handlowo-usługowych. Łatwa w obsłudze. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Apteczne drukarki fiskalne

 Apteczne drukarki fiskalne

Oferujemy apteczne drukarki fiskalne dedykowane do obsługi sprzedaży w małych i dużych aptek. Oferowane przez nas modele posiadają pełen zestaw formatek pozwalających na realizację operacji aptecznych takich jak: wycenę leku, wycenę recepty, wycenę leku robionego, zamówienie na lek recepturowy, wykonanie raportu kasowego dla aptek. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Sklepowe drukarki fiskalne

 Sklepowe drukarki fiskalne

U nas można kupić sklepowe drukarki fiskalne do pracy w punktach handlowo-usługowych o dużym natężeniu ruchu takich jak: sklepy detaliczne, supermarkety, hotele, gastronomia itp. Oferowane przez nas stacjonarne drukarki fiskalne drukują grafiki i kody na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych. W sprzedaży posiadamy sklepowe drukarki fiskalne w licznych modelach. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Przenośne drukarki fiskalne

 Przenośne drukarki fiskalne

Proponujemy przenośne drukarki fiskalne przeznaczone dla handlu i usług realizowanych u klienta. Oferowane przez nas modele przenośnych drukarek fiskalnych są niezwykle małe i lekkie, dzięki czemu bez trudu zmieszczą się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Systemowe kasy fiskalne

 Systemowe kasy fiskalne

Oferujemy systemowe kasy fiskalne, które pozwalają stworzyć elastyczny system kasowy zintegrowany np. z wagą, terminalem płatniczym. Systemowe kasy fiskalne to urządzenia o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności, dzięki czemu idealnie sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Średnie kasy fiskalne

 Średnie kasy fiskalne

Sprzedajemy średnie kasy fiskalne do pracy stacjonarnej w małych i średnich placówkach handlowo-usługowych o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów. Kasy mają możliwość umieszczenia w pamięci dużej bazy towarowej. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Mobilne kasy fiskalne

 Mobilne kasy fiskalne

Oferujemy mobilne kasy fiskalne do pracy w terenie renomowanych firm POSNET i NOVITUS. W sprzedaży posiadamy liczne modele kas przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

DRUKARKA FISKALNA HD E NOVITUS

 DRUKARKA FISKALNA HD E  NOVITUS

Solidne podstawy wynikające z doświadczenia Drukarka fiskalna NOVITUS HD E powstała na bardzo solidnych podstawach, wynikających z wieloletniego doświadczenia w konstrukcji znanych na całym świecie niezawodnych drukarek firmy CITIZEN oraz największego doświadczenia w konstrukcji urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Japońska drukarka CITIZEN została wyposażona w moduł fiskalny Novitus. Drukarka ma aż 100MB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram więcej »
Dodano: 2016-09-07
NOVITUSCena: 2790 zł

Wysokość:350 mm
Szerokość:178 mm
Długość:190 mm
Waga:4
00:kg
Wydruk:TERMICZNY
Liczba znaków nazwy towaru:60 znaków
Ilość towarów:1000000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-
Zasilanie wewnętrzne:LiFePO4
14V
1.4Ah
Zasilanie zewnętrzne:230 V / 24V
2.1 A
Wyświetlacz klienta:TFT 4
3”
480 x 272 piksele
High Color
obrotowy
zintegrowany lub wolnostojący
Wyświetlacz operatora:TFT 4
3”
480 x 272 piksele
High Color
obrotowy
zintegrowany lub wolnostojący
Gwarancja:12 miesiące

Drukarka Fiskalna HD E

 Drukarka Fiskalna HD E

rukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka może występowac w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym, podłączanym przewodem o długości do 1,25 m. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. W standardzie posiada profesjonalny obcinacz papieru. Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML. więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 3599 zł

KASA FISKALNA SENTO E

 KASA FISKALNA SENTO E

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1390 zł

Urządzenia fiskalne

Działalność handlowo-usługowa wymaga od nas prowadzenia dokładnej rachunkowości, a co za tym idzie, także posiadania kasy fiskalnej. Urządzenia fiskalne pomogą nam obliczyć kwotę podatku należną od sprzedaży, zarejestrują obrót czy wydrukują paragon dla klienta oraz dla nas. Kasę można również zaprogramować, by „pamiętała” kod, nazwę i cenę produktów dostępnych w naszym sklepie lub firmie, dzięki czemu „wbijanie” zakupów jest o wiele prostsze i pozwala szybciej obsłużyć klienta.