Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 221 do 240 z 398

Kasy fiskalne

 Kasy fiskalne

Zajmujemy się sprzedażą kas fiskalnych. Zapewniamy zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne, urządzenia dodatkowe (czytniki kodów, wagi, oprogramowania). Proponujemy Państwu właściwy dobór urządzenia, jego zaprogramowanie, przeprowadzenie szkolenia i fiskalizacji. Prowadzimy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, więcej »
Dodano: 2013-06-27
ELZABCena: 1550 zł

Wysokość:115 mm
Szerokość:240 mm
Długość:240 mm
Waga:2
10:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:34 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:34 znaków
Ilość towarów:4095 szt.
Komunikacja:szuflada (rj12)
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:akumulator 6V/ 4
5Ah
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz 12V/ 1A
Wyświetlacz klienta:graficzny
1 linia cyfrowa
1 linia alfanumeryczna
LCD podświetlany
biały
Wyświetlacz operatora:graficzny
alfanumeryczny LCD
podświetlany
4 x 24 znaki
biały
Gwarancja:12 miesiące

Kasy fiskalne

 Kasy fiskalne

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment kas fiskalnych prestiżowych firm, m.in. POSNET, DATECS. Oferowany przez nas produkty są najwyższej jakości. Zachęcamy do zakupu! więcej »
Dodano: 2013-06-21
Brak danych

Kasa fiskalna ELZAB K10

 Kasa fiskalna ELZAB K10

solidna obudowa - wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne dotykowa klawiatura - łatwa obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach wyposażona w kolorową smycz - łatwa do przenoszenia przyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża) elektroniczna kopia paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy nowoczesne wzornictwo - dobrze komponuje się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych niewielka, mała i poręczna - szczególnie lubiana przez kobiety więcej »
Dodano: 2013-06-20
ELZAB S.A.Cena: 1697 zł

Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Stawki podatkowe:7

Kasy fiskalne

 Kasy fiskalne

Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych - w naszej ofercie posiadamy wiele różnych wariantów, dzięki czemu każdy Klient jest w stanie dokonać wyboru zgodnie z własnymi możliwościami i potrzebami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! więcej »
Dodano: 2013-06-20
Brak danych

Alfa Max 16383 PLU

 Alfa Max 16383 PLU

Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych więcej »
Dodano: 2013-06-17
ELZAB

Przenośna Kasa Fiskalna Novitusa - HIT SPRZEDAŻY. NANO E

 Przenośna Kasa Fiskalna Novitusa - HIT SPRZEDAŻY. NANO E

NANO E Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS Niewielkie rozmiary i lekka konstrukcjaErgonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzeniaMożliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznychPierwsza kasa przenośna z elektroniczną kopią wydrukuZapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemnościDostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputeraDostarczony wraz z kasą program komputerowy do odczytu danych z karty SDZaawansowane zarządzanie energiąBardzo wydajny wewnętrzny akumulator Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W kasie NANO E zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę. więcej »
Dodano: 2013-06-13
NOVITUS - jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.Cena: 1450 zł

Wysokość:58 mm
Szerokość:94 mm
Długość:229 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny
typu clamshell
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Zasilanie wewnętrzne:wbudowany akumulator 7.2V
2Ah
Zasilanie zewnętrzne:230 V
zasilacz zewnętrzny
Wyświetlacz klienta:alfanumeryczny
podświetlany
niebieski LCD
2 x 16 znaków
Wyświetlacz operatora:alfanumeryczny
podświetlany
niebieski LCD
2 x 16 znaków

K10 [ ekran dotykowy ]

K10 [ ekran dotykowy ]

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno w usługach oraz małych placówkach handlowych do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. więcej »
Dodano: 2013-05-14
ELZAB

Wysokość:70 mm
Szerokość:95 mm
Długość:190 mm
Waga:kg
Wydruk:21 linii/ sekundę
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-15 st.C
Zasilanie wewnętrzne:pozwala na wystawienie 4.200 paragonów
Zasilanie zewnętrzne:12V/1A
możliwe zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V
Wyświetlacz klienta:LCD
2x16 znaków
biały
Wyświetlacz operatora:TFT
4
3”
kolorowy
Gwarancja:12 miesiące

Emar SOLO

 Emar SOLO

Kasa Fiskalna Emar Solo, jest nowym produktem firmy EMAR o małej konstrukcji,ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Jej atutami jest szybka wymiana papieru, dwa duże, czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura,odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa. Kasa drukuje paragon dla klienta, a kopia wydruków jest zapisywana w formie elektronicznej na karcie SD, dzięki czemu obniżają sie koszty eksploatowania kasy o połowe. Ponadto dla osób dbających szczególnie o bezpieczeństwo danych istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia dzięki drugiej karcie micro SD, na której zapisuje się kopia karty SD. Nowoczesny mechanizm firmy CITIZEN typu „easy load” (wrzuć i pracuj), zapewnia niezawodny i szybki wydruk oraz błyskawiczną wymianę papieru. Nożyk odcinający papier został wykonany w technologii laserowej dzięki czemu bardzo ostre i nietępiące się krawędzie pozwalają na wyjątkowo szybkie i łatwe odcięcie paragonu dla klienta. więcej »
Dodano: 2013-05-06
EMARCena: 1500 zł

Waga:1
60:kg
Wydruk:57 m
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-10 do 40
Zasilanie wewnętrzne:Akumulator 6V
Zasilanie zewnętrzne:Zasilacz 12V/1A
Wyświetlacz klienta:Alfanumeryczny
Wyświetlacz operatora:Alfanumeryczny
Gwarancja:12 miesiące

Posnet Bingo HS EJ

 Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to nowa wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący (papier o szerokości 57 mm), a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru. Najważniejsze cechy produktu • kopia elektroniczna paragonu z możliwością archiwizacji danych przez port komunikacyjny • wielowalutowość (gotowa na eurofiskalizację) • szeroki papier - 57mm • nazwa towaru do 24 znaków w wierszu • łatwa wymiana papieru dzięki mechanizmowi "easy load" • szybki mechanizm drukujący 16 linii/s • komunikacja z komputerem on-line • funkcjonalna i czytelna klawiatura z możliwością zaprogramowania 15 klawiszy skrótu • duże i czytelne alfanumeryczne wyświetlacze operatora LCD 2x16 znaków • numeryczny wyświetlacz operat więcej »
Dodano: 2013-04-29
PosnetCena: 1597.77 zł

Posnet Mobile HS EJ

 Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. Najważniejsze cechy produktu • Małe rozmiary i waga • Kopia elektroniczna paragonu (karta microSD/microSDHC) • Wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację) • Wyświetlacze dla klienta i dla operatora 2x16 znaków • Złącza: 1 x RS232, 1 xUSB • Wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonu • Łatwa wymiana papieru - system wrzutowy • Przypominanie o przeglądach więcej »
Dodano: 2013-04-29
PosnetCena: 1597.77 zł

Posnet Mobile EU

 Posnet Mobile EU

Posnet Mobile dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wydajnemu akumulatorowi oraz wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu z funkcją szybkiej wymiany rolek, doskonale sprawdza się w pracy przenośnej, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Gotowa na eurofiskalizację – Kasa posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny. Komunikacja z komputerem on-line – umożliwia zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży kasy bez przerywania pracy kasjera. Parkingi i wypożyczalnie – dedykowane funkcje do rejestracji usług parkingowych oraz wypożyczalni np.: sprzętu wodno – rekreacyjnego. więcej »
Dodano: 2013-04-29
PosnetCena: 1228.77 zł

Kasa Fiskalna , terminal kart płatniczych , program , komputer FPC

 Kasa Fiskalna , terminal kart płatniczych , program , komputer FPC

Jesli potrzebujesz do firmy cokolwiek wystarczy przekazać nam swoja potrzebę My juz znajdziemy najlepsze rozwiązanie - najtaniej. kasy fiskalne, drukarki fiskalne, podpis elektroniczny, komputery, systemy sprzedaży, laptopy, programy magazynowe, programy biurowe, antywirusy, wagi elektroniczne, testery i liczarki banknotow, skanery, metkownice, taksometry, terminale kart płatniczych, monitoring firmy i ......... więcej »
Dodano: 2013-04-26
Novitus Elzab Innova Emar Torell

Kasa fiskalna ELZAB Mini

 Kasa fiskalna ELZAB Mini

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny. Przykłady zastosowania: 1. Handel 2. Usługi: rzemiosło, drobna wytwórczość 3. Gabinety lekarskie, kancelarie prawne, biura doradcze. więcej »
Dodano: 2013-04-20
ELZABCena: 1199 zł

Wysokość:77 mm
Szerokość:205 mm
Długość:195 mm
Waga:1
00:kg
Wydruk:termiczny 8 linii/s
Liczba znaków w linii wydruku:22 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:16 znaków
Ilość towarów:512 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-10 - +40
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Wyświetlacz klienta:LCD 2x16 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna FAREX Bursztyn

 Kasa fiskalna FAREX Bursztyn

Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. A to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz kompaktowym wymiarom. Bursztyn sprawi, że sprzedający będzie koncentrował się na Kliencie, a nie na wystawieniu paragonu, a samo urządzenie zajmie mało miejsca. Bursztyn wyposażony jest w pojemną pamięć pozwalającą na zapisanie do 3000 pozycji towarowych. Jest to przydatne firmom planującym zwiększanie asortymentu czy też zakresu usług. Najpopularniejsze towary i usługi można przyporządkować 8 pozycjom szybkiej sprzedaży, co oszczędza czas potrzebny do wystawienia paragonu. Z nowości w Bursztynie zastosowano grubszy wtyk zasilający, lepiej sprawdzający się w warunkach sklepowych. Nową, bardzo przydaną zmianą, jest też możliwość zapisania nazwy towaru w aż 18 znakach, co ogranicza pomyłki kasjera. Najistotniejszą nowością jest mechanizm drukujący WinsPu, zapewniający 50 km wydruków, a to jest ok. 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie. więcej »
Dodano: 2013-04-19
Farimex PolskaCena: 899 zł

Wysokość:100 mm
Szerokość:140 mm
Długość:275 mm
Waga:1
45:kg
Wydruk:termiczny 8 linii/s
Liczba znaków w linii wydruku:24 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:rs232
Stawki podatkowe:9
Zakres temperatur pracy:-10 - +40
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Wyświetlacz klienta:LCD 1x14 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 1x14 znaków
Gwarancja:12 miesiące

kasa fiskalna

 kasa fiskalna

Oferujemy urządzenia czołowych producentów: Elzab, Datecs, Novitus, Posnet, Emar Z wszystkimi w/w firmami X-COM ma podpisane stałe umowy handlowo/partnerskie, które dają nam możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji naszych serwisantów oraz dostęp do rozwiązań technicznych producenta urządzeń. Pragniemy również zauważyć, iż serwisanci zatrudnieni w naszej firmie w 60% tworzą trzon firmy sprzed 15 lat. więcej »
Dodano: 2013-04-18
Posnet,Elzab, Novitus, Datecs

Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna DATECS MALUCH BIS

 Kasa fiskalna DATECS MALUCH BIS

Kasa DATECS MALUCH BIS to jedyne urządzenie na rynku w pełni rozliczające pracę na parkingach !!! W trybie parkingowym posiada możliwość rozliczania 600 miejsc, zaprogramowania 6 typów pojazdów dla których można zaprogramować 6 różnych czasów i 12 stawek wg których będzie liczony postój pojazdu. Kasa umożliwia pracę również w trybie: kasa sklepowa. Istnieje możliwość zdefiniowania alternatywnego czasu, wówczas kasa będzie naliczała postój w innych cenach. Kasa wydaje kwity parkingowe, gdzie można zawrzeć numer rejestracyjny pojazdu. A dzięki specjalnym raportom zawsze wiemy ile miejsc parkingowych jest wolnych a ile zajętych ! Kasa umożliwia pracę również w trybie: kasa sklepowa. E więcej »
Dodano: 2013-04-12
Kasa fiskalna DATECSCena: 1199 zł

Wysokość:90 mm
Szerokość:87 mm
Długość:217 mm
Waga:kg
Wydruk:Termiczna
12 linii/sek.
Liczba znaków w linii wydruku:18 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:999 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7 Stawek PTU
Zakres temperatur pracy:-10 do +40
Zasilanie wewnętrzne:Akumulator Li-Ion o pojemności 2.0 Ah
Zasilanie zewnętrzne:Zasilacz sieciowy 230V
50 Hz / 9V/1A/9W
Wyświetlacz klienta:Alfanumeryczny 2X16 LCD
Wyświetlacz operatora:Alfanumeryczny 2X16 LCD
podświetlany
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna NOVITUS Nano E kopia elektroniczna

Kasa fiskalna NOVITUS Nano E kopia elektroniczna

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Niezwykle zgrabne i lekkie urządzenie kryje w sobie jednak nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące jej funkcjonalność i niezawodność. Wśród funkcji użytkowych kasy znajduje się m. in. coraz częściej poszukiwana funkcja obsługi waluty EURO. Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym i modemem. Kasa Nano E występuje w wersji „L” – dedykowanej ośrodkom szkolenia kierowców. więcej »
Dodano: 2012-09-19
NOVITUSCena: 1428 zł

Wysokość:58 mm
Szerokość:94 mm
Długość:229 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny 14linii/s
Liczba znaków w linii wydruku:48 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:5 - 40
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Wyświetlacz klienta:LCD 2x16 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Drukarka fiskalna Posnet TEMO HS EJ

 Drukarka fiskalna Posnet TEMO HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ jest to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku polskim. Jest małych rozmiarów, że bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Charakteryzuje się prostą obsługą i wytrzymałą baterią co czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Polecana drukarka fiskalna z kopią elektroniczną jest przeznaczona dla małych i średnich firm, lekarzy oraz prawników. Pozostała oferta drukarek fiskalnych znajduje się na stronie producenta http://www.posnet.com.pl/drukarki-fiskalne.html więcej »
Dodano: 2011-03-10
Posnet

Kasa fiskalna Kasa Elzab Mini E

 Kasa fiskalna Kasa Elzab Mini E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna lub przenośna. Pozostała oferta kas fiskalnych znajduje się na stronie producenta http://www.elzab.com.pl/kasy_fiskalne więcej »
Dodano: 2011-03-10
ELZAB

Kasa fiskalna NANO E MED

 Kasa fiskalna NANO E MED

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w gabinetach lekarskich oraz podczas wizyt domowych przy świadczeniu usług medycznych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna posiadająca homologację MF realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt. Pozostała oferta kas fiskalnych znajduje się na stronie producenta http://www.novitus.pl/pl/produkty/urzadzenia-fiskalne-typ/kasy-fiskalne.html więcej »
Dodano: 2011-03-10
NOVITUS