Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 241 do 260 z 411

Posnet Bingo HS EJ

 Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to nowa wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący (papier o szerokości 57 mm), a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru. Najważniejsze cechy produktu • kopia elektroniczna paragonu z możliwością archiwizacji danych przez port komunikacyjny • wielowalutowość (gotowa na eurofiskalizację) • szeroki papier - 57mm • nazwa towaru do 24 znaków w wierszu • łatwa wymiana papieru dzięki mechanizmowi "easy load" • szybki mechanizm drukujący 16 linii/s • komunikacja z komputerem on-line • funkcjonalna i czytelna klawiatura z możliwością zaprogramowania 15 klawiszy skrótu • duże i czytelne alfanumeryczne wyświetlacze operatora LCD 2x16 znaków • numeryczny wyświetlacz operat więcej »
Dodano: 2013-04-29
PosnetCena: 1597.77 zł

Posnet Mobile HS EJ

 Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. Najważniejsze cechy produktu • Małe rozmiary i waga • Kopia elektroniczna paragonu (karta microSD/microSDHC) • Wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację) • Wyświetlacze dla klienta i dla operatora 2x16 znaków • Złącza: 1 x RS232, 1 xUSB • Wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonu • Łatwa wymiana papieru - system wrzutowy • Przypominanie o przeglądach więcej »
Dodano: 2013-04-29
PosnetCena: 1597.77 zł

Posnet Mobile EU

 Posnet Mobile EU

Posnet Mobile dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wydajnemu akumulatorowi oraz wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu z funkcją szybkiej wymiany rolek, doskonale sprawdza się w pracy przenośnej, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Gotowa na eurofiskalizację – Kasa posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny. Komunikacja z komputerem on-line – umożliwia zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży kasy bez przerywania pracy kasjera. Parkingi i wypożyczalnie – dedykowane funkcje do rejestracji usług parkingowych oraz wypożyczalni np.: sprzętu wodno – rekreacyjnego. więcej »
Dodano: 2013-04-29
PosnetCena: 1228.77 zł

Kasa Fiskalna , terminal kart płatniczych , program , komputer FPC

 Kasa Fiskalna , terminal kart płatniczych , program , komputer FPC

Jesli potrzebujesz do firmy cokolwiek wystarczy przekazać nam swoja potrzebę My juz znajdziemy najlepsze rozwiązanie - najtaniej. kasy fiskalne, drukarki fiskalne, podpis elektroniczny, komputery, systemy sprzedaży, laptopy, programy magazynowe, programy biurowe, antywirusy, wagi elektroniczne, testery i liczarki banknotow, skanery, metkownice, taksometry, terminale kart płatniczych, monitoring firmy i ......... więcej »
Dodano: 2013-04-26
Novitus Elzab Innova Emar Torell

Kasa fiskalna ELZAB Mini

 Kasa fiskalna ELZAB Mini

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny. Przykłady zastosowania: 1. Handel 2. Usługi: rzemiosło, drobna wytwórczość 3. Gabinety lekarskie, kancelarie prawne, biura doradcze. więcej »
Dodano: 2013-04-20
ELZABCena: 1199 zł

Wysokość:77 mm
Szerokość:205 mm
Długość:195 mm
Waga:1
00:kg
Wydruk:termiczny 8 linii/s
Liczba znaków w linii wydruku:22 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:16 znaków
Ilość towarów:512 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:-10 - +40
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Wyświetlacz klienta:LCD 2x16 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna FAREX Bursztyn

 Kasa fiskalna FAREX Bursztyn

Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. A to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz kompaktowym wymiarom. Bursztyn sprawi, że sprzedający będzie koncentrował się na Kliencie, a nie na wystawieniu paragonu, a samo urządzenie zajmie mało miejsca. Bursztyn wyposażony jest w pojemną pamięć pozwalającą na zapisanie do 3000 pozycji towarowych. Jest to przydatne firmom planującym zwiększanie asortymentu czy też zakresu usług. Najpopularniejsze towary i usługi można przyporządkować 8 pozycjom szybkiej sprzedaży, co oszczędza czas potrzebny do wystawienia paragonu. Z nowości w Bursztynie zastosowano grubszy wtyk zasilający, lepiej sprawdzający się w warunkach sklepowych. Nową, bardzo przydaną zmianą, jest też możliwość zapisania nazwy towaru w aż 18 znakach, co ogranicza pomyłki kasjera. Najistotniejszą nowością jest mechanizm drukujący WinsPu, zapewniający 50 km wydruków, a to jest ok. 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie. więcej »
Dodano: 2013-04-19
Farimex PolskaCena: 899 zł

Wysokość:100 mm
Szerokość:140 mm
Długość:275 mm
Waga:1
45:kg
Wydruk:termiczny 8 linii/s
Liczba znaków w linii wydruku:24 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:rs232
Stawki podatkowe:9
Zakres temperatur pracy:-10 - +40
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Wyświetlacz klienta:LCD 1x14 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 1x14 znaków
Gwarancja:12 miesiące

kasa fiskalna

 kasa fiskalna

Oferujemy urządzenia czołowych producentów: Elzab, Datecs, Novitus, Posnet, Emar Z wszystkimi w/w firmami X-COM ma podpisane stałe umowy handlowo/partnerskie, które dają nam możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji naszych serwisantów oraz dostęp do rozwiązań technicznych producenta urządzeń. Pragniemy również zauważyć, iż serwisanci zatrudnieni w naszej firmie w 60% tworzą trzon firmy sprzed 15 lat. więcej »
Dodano: 2013-04-18
Posnet,Elzab, Novitus, Datecs

Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna DATECS MALUCH BIS

 Kasa fiskalna DATECS MALUCH BIS

Kasa DATECS MALUCH BIS to jedyne urządzenie na rynku w pełni rozliczające pracę na parkingach !!! W trybie parkingowym posiada możliwość rozliczania 600 miejsc, zaprogramowania 6 typów pojazdów dla których można zaprogramować 6 różnych czasów i 12 stawek wg których będzie liczony postój pojazdu. Kasa umożliwia pracę również w trybie: kasa sklepowa. Istnieje możliwość zdefiniowania alternatywnego czasu, wówczas kasa będzie naliczała postój w innych cenach. Kasa wydaje kwity parkingowe, gdzie można zawrzeć numer rejestracyjny pojazdu. A dzięki specjalnym raportom zawsze wiemy ile miejsc parkingowych jest wolnych a ile zajętych ! Kasa umożliwia pracę również w trybie: kasa sklepowa. E więcej »
Dodano: 2013-04-12
Kasa fiskalna DATECSCena: 1199 zł

Wysokość:90 mm
Szerokość:87 mm
Długość:217 mm
Waga:kg
Wydruk:Termiczna
12 linii/sek.
Liczba znaków w linii wydruku:18 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:999 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7 Stawek PTU
Zakres temperatur pracy:-10 do +40
Zasilanie wewnętrzne:Akumulator Li-Ion o pojemności 2.0 Ah
Zasilanie zewnętrzne:Zasilacz sieciowy 230V
50 Hz / 9V/1A/9W
Wyświetlacz klienta:Alfanumeryczny 2X16 LCD
Wyświetlacz operatora:Alfanumeryczny 2X16 LCD
podświetlany
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna NOVITUS Nano E kopia elektroniczna

Kasa fiskalna NOVITUS Nano E kopia elektroniczna

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Niezwykle zgrabne i lekkie urządzenie kryje w sobie jednak nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące jej funkcjonalność i niezawodność. Wśród funkcji użytkowych kasy znajduje się m. in. coraz częściej poszukiwana funkcja obsługi waluty EURO. Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym i modemem. Kasa Nano E występuje w wersji „L” – dedykowanej ośrodkom szkolenia kierowców. więcej »
Dodano: 2012-09-19
NOVITUSCena: 1428 zł

Wysokość:58 mm
Szerokość:94 mm
Długość:229 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny 14linii/s
Liczba znaków w linii wydruku:48 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:5 - 40
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz
Wyświetlacz klienta:LCD 2x16 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Drukarka fiskalna Posnet TEMO HS EJ

 Drukarka fiskalna Posnet TEMO HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ jest to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku polskim. Jest małych rozmiarów, że bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Charakteryzuje się prostą obsługą i wytrzymałą baterią co czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Polecana drukarka fiskalna z kopią elektroniczną jest przeznaczona dla małych i średnich firm, lekarzy oraz prawników. Pozostała oferta drukarek fiskalnych znajduje się na stronie producenta http://www.posnet.com.pl/drukarki-fiskalne.html więcej »
Dodano: 2011-03-10
Posnet

Kasa fiskalna Kasa Elzab Mini E

 Kasa fiskalna Kasa Elzab Mini E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna lub przenośna. Pozostała oferta kas fiskalnych znajduje się na stronie producenta http://www.elzab.com.pl/kasy_fiskalne więcej »
Dodano: 2011-03-10
ELZAB

Kasa fiskalna NANO E MED

 Kasa fiskalna NANO E MED

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w gabinetach lekarskich oraz podczas wizyt domowych przy świadczeniu usług medycznych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna posiadająca homologację MF realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt. Pozostała oferta kas fiskalnych znajduje się na stronie producenta http://www.novitus.pl/pl/produkty/urzadzenia-fiskalne-typ/kasy-fiskalne.html więcej »
Dodano: 2011-03-10
NOVITUS

Kasa fiskalna z kopią elektroniczną Elzab Jota E

 Kasa fiskalna z kopią elektroniczną Elzab Jota E

Najważniejsze cechy kasy ELZAB Jota E: zapis elektronicznej kopii wydruków na karcie pamięci microSD, łatwa wymiana papieru, starannie dopracowany i bardzo elastyczny system uprawnień, raporty umożliwiające pełne rozliczenie pracy kasjerów, funkcje eliminujące błędy kasjera: dokładność podawanej ilości, wielopoziomowe ograniczenia poziomu rabatów, maksymalna suma paragonu, maksymalna gotówka w szufladzie itp., obsługa do 8 walut, szczegółowe raportowanie wpływów ze sprzedaży w walutach, opcja "zmiennej ceny" dla wybranych towarów, wydzielona lista podręczna towarów, towar do sprzedaży można wybrać za pomocą numeru w bazie towarowej, nazwy, kodu kreskowego lub zaprogramowanego klawisza, poszczególne pozycje paragonu można przeglądać, korygować lub usuwać przed jego zamknięciem, do danego towaru można przypisać dodatkowe ko więcej »
Dodano: 2013-03-27
ELZABCena: 1783 zł

Ilość towarów:4095 szt.

Kasa fiskalna z kopią elektroniczną Elzab MINI E

 Kasa fiskalna z kopią elektroniczną Elzab MINI E

CECHY UŻYTKOWE: Klawiatura zbudowana jest z trwałych i niezawodnych przełączników. Posiada 30 klawiszy wielofunkcyjnych, pokrytych folią o bardzo wysokiej wytrzymałości, odpornej na zachlapanie.Możliwość definiowania klawiszy. Wymienna wkładka klawiatury. Pod folią znajduje się wkładka papierowa z opisem klawiszy. Można ją wyjąć, opisać ręcznie lub zastąpić nowym wydrukiem. Mobilność Kasa jest przystosowana do pracy mobilnej, może być zasilana z instalacji samochodowej. Definiowanie klawiszy Każdy klawisz może mieć nawet 4 znaczenia. Do klawisza można przypisać określone towary, formy płatności (gotówka, karta kredytowa, czek, bon) lub funkcje (kasjera lub kierownika, a nawet tak specyficzne jak wyłączenie kasy). Zalety kasy ELZAB Mini E bezawaryjność bezpieczny i łatwy do odczytu zapis elektroniczny definiowalne klawisze szybkiej sprzedaży intuicyjne wyszukiwanie towarów w bazie możliwość przygotowania szczegółowych raportów rozliczeń brak w obudowie elementów więcej »
Dodano: 2013-03-26
ELZABCena: 1340 zł

Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna z kopią elektroniczną Posnet MOBILE HS EJ

 Kasa fiskalna z kopią elektroniczną Posnet MOBILE HS EJ

Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację. Najważniejsze cechy produktu : Małe rozmiary i waga Kopia elektroniczna paragonu (karta microSD/microSDHC) Wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację) Wyświetlacze dla klienta i dla operatora 2x16 znaków Złącza: 1 x RS232, 1 xUSB Wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonu Łatwa wymiana papieru więcej »
Dodano: 2013-03-26
PosnetCena: 1476 zł

Wysokość:46 mm
Szerokość:85 mm
Długość:158 mm
Waga:kg
Wydruk:Termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:24 znaków
Ilość towarów:2000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:0-40
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz 230V AC/10-15V DC/15W
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna Elzab Mini E Mini E Możliwość swobodnego przenoszenia w torbie

Kasa fiskalna Elzab Mini E Mini E Możliwość swobodnego przenoszenia w torbie

Mała kasa rejestrująca, bardzo prosta w obsłudze. 3071 PLU, 99 grup towarowych, 7 stawek VAT, do 5 kasjerów; Opis towaru: nazwa do 18 znaków (papier 57/40 mm), jednostki miary, towary wiązane (max. 256 par), liczba miejsc po przecinku dla określenia ilości, stawka VAT. Mechanizm termiczny o prędkości druku 15 wiersza/sekundę. Wyświetlacz kasjera: alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2x24 znaki Wyświetlacz klienta: LED, 8 cyfrowy Złącza: - komputer - waga - czytnik kodów kreskowych - szuflada na pieniądze Zasilanie: sieciowe, z wewnętrznego akumulatora, z instalacji samochodowej 7,5V/max0,5A Możliwość swobodnego przenoszenia (torba na kasę ELZAB Mini). więcej »
Dodano: 2013-03-21
ELZABCena: 1586 zł

Ilość towarów:3071 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:5-35
Zasilanie wewnętrzne:akumulator 7
5V/max0
5A
Zasilanie zewnętrzne:sieciowe
Wyświetlacz klienta:LED
8 cyfrowy
Wyświetlacz operatora:alfanumeryczny LCD
podświetlany
2x24 znaki
Gwarancja:12 miesiące

Kasa Fiskalna EMAR SOLO

Kasa Fiskalna EMAR SOLO

Kasa Fiskalna Emar Solo, jest nową konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Jej głównymi atutami jest szybka wymiana papieru, dwa duże, czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura, odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa. Kasa drukuje paragon dla klienta, a kopia wydruków jest zapisywana w formie elektronicznej na karcie SD, dzięki czemu obniżają sie koszty eksploatowania kasy o połowe. Ponadto dla osób dbających szczególnie o bezpieczeństwo danych istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia dzięki drugiej karcie micro SD, na której zapisuje się kopia karty SD. więcej »
Dodano: 2013-03-14

Kasa fiskalna Sento E

 Kasa fiskalna Sento E

SENTO E to nowoczesna kasa fiskalna do małych i średnich placówek handlowo usługowych, realizuje kopię elektroniczną na nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko oparte o doskonale przetestowane, najwyższej jakości, podzespoły. Duża w tym segmencie kas baza towarowa, precyzyjna nazwa towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Sterowniki portu USB kasy SENTO E przeszły proces certyfikacji, dzięki czemu system Windows® po wykryciu kasy pobiera je ze strony Microsoft® i instaluje automatycznie. Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, druk więcej »
Dodano: 2013-01-26
Brak danychCena: 1699 zł

Kasa fiskalna Sento E

 Kasa fiskalna Sento E

SENTO E to nowoczesna kasa fiskalna do małych i średnich placówek handlowo usługowych, realizuje kopię elektroniczną na nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko oparte o doskonale przetestowane, najwyższej jakości, podzespoły. Duża w tym segmencie kas baza towarowa, precyzyjna nazwa towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Sterowniki portu USB kasy SENTO E przeszły proces certyfikacji, dzięki czemu system Windows® po wykryciu kasy pobiera je ze strony Microsoft® i instaluje automatycznie. Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, druk więcej »
Dodano: 2013-01-26
Brak danychCena: 1699 zł

Kasa Fiskalna Nano L

 Kasa Fiskalna Nano L

Nano E L - wersja dedykowana ośrodkom szkolenia kierowców, jako jedyna kasa fiskalna otrzymała rekomendację Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”, na którego czele stoi pan Włodzimierz Zientarski. To kolejny dowód, że jest to najlepiej zaprojektowane urządzenia dla szkół nauki jazdy! :) więcej »
Dodano: 2013-01-15
NOVITUS