Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 261 do 280 z 398

Kasy fiskalne ELZAB sprzedaż oraz serwis

 Kasy fiskalne ELZAB sprzedaż oraz serwis

Proponujemy Państwu kasy fiskalne firmy ELZAB SA. W ofercie Elzabu znajdziecie Państwo asortyment kas fiskalnych, od prostych dla małych jednostanowiskowych placówek, po urządzenia bardzo rozbudowane, z licznymi funkcjami pozwalającymi na zastosowanie w bardzo dużych systemach, obsługujących supermarkety. więcej »
Dodano: 2012-11-07
Brak danych

NEO XL EJ

 NEO XL EJ

Kasę wyposażono w port Ethernet (interfejs sieciowy), który pozwala na równoczesną zdalną komunikację z programem magazynowym, systemem monitoringu oraz odczyt kopii elektronicznej. Edycja baz danych i konfiguracja NEO XL odbywa się bez przerywania pracy kasjera, co zwiększa komfort pracy i efektywność wykorzystania urządzenia w placówce handlowej. Posnet NEO XL to nowoczesne, efektywne i optymalne rozwiązanie dla Twojego sklepu. więcej »
Dodano: 2012-10-21
Posnet

Wysokość:148 mm
Szerokość:314 mm
Długość:369 mm
Waga:4
40:kg
Wydruk:20 linii/s termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:30000 szt.
Komunikacja:rs232
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:5-40
Zasilanie wewnętrzne:wydruk min. 6000 linii
Zasilanie zewnętrzne:230V / 24V / 2
08A
Wyświetlacz klienta:Alfanumeryczny LCD z podświetleniem 2 x 16 znaków
Wyświetlacz operatora:Graficzny 4x24 znaki
Gwarancja:12 miesiące

Posnet NEO XL EJ

 Posnet NEO XL EJ

Kasa fiskalna Posnet Neo – to nowość na rynku kas fiskalnych. Bogata w funkcję elektronicznej kopii paragonów. Posiada dużą bazę towarową oraz jest dostępna w dwóch wersjach: Plus (do 60 000 PLU) i Standard (30 000 PLU). Stworzona z myślą o miejscach charakteryzujących się dużym i średnim natężeniem ruchu. Dodatkowo kasa wyposażona jest w port Ethernet, który umożliwia zdalną i zsynchronizowaną łączność z programem magazynowym, odczytem kopii elektronicznej i monitoringiem. Konfiguracja ustawień oraz edycja baz danych kasy NEO XL jest możliwa bez przerywania pracy kasjera, co zdecydowanie zwiększa komfort i efektywność jego pracy. POSNET NEO XL to innowacyjne i optymalne rozwiązanie dla Twojego sklepu! Najważniejsze cechy: Ethernet (100 Mb)- komunikacja On-line bez konieczności przerywania pracy kasjera Baza towarowa 60 000 PLU- programowanie do 6 800 PLU/min Rolka papieru o długości 100 metrów Konfigurowalne napięcie sterowane szufladą (6V, 12V, 18V, 24V) Konfig więcej »
Dodano: 2012-10-19
Posnet

Kasy Fiskalne: wszystkie Modele- ELZAB, OPTIMUS, POSNET, SHARP, EMAR KASY FISKALNE- WSZYSTKIE MARKI ELZAB,OPTIMUS,POSNET, SHARP,ELCOM,DATECS,EMAR

Sprzedaż-Serwis wszystkie modele: kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, wagi sklepowe i specjalizowane, osprzętu fiskalnego: szuflady do kas i drukarek fiskalnych, czytniki kodów kreskowych itp. więcej »
Dodano: 2012-09-19
ELZAB, OPTIMUS, SHARP, POSNET, EMAR, ELCOM, DATECS,Cena: 20 zł

Kasa Fiskalna FAREX Bursztyn

 Kasa Fiskalna FAREX Bursztyn

Bursztyn wyposażony jest w pojemną pamięć pozwalającą na zapisanie do 3000 pozycji towarowych. Jest to przydatne firmom planującym zwiększanie asortymentu czy też zakresu usług. Najpopularniejsze towary i usługi można przyporządkować 8 pozycjom szybkiej sprzedaży, co oszczędza czas potrzebny do wystawienia paragonu. Z nowości w Bursztynie zastosowano grubszy wtyk zasilający, lepiej sprawdzający się w warunkach sklepowych. Nową, bardzo przydaną zmianą, jest też możliwość zapisania nazwy towaru w aż 18 znakach, co ogranicza pomyłki kasjera. Najistotniejszą nowością jest mechanizm drukujący WinsPu, zapewniający 50 km wydruków, a to jest ok. 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Wraz z niskim poborem prądu oraz zastosowaniem 28mm papieru, Bursztyn zapewnia niskie koszty eksploatacji. Gotowa na Euro! Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym. więcej »
Dodano: 2012-09-19
Farimex PolskaCena: 959 zł

Wysokość:100 mm
Szerokość:140 mm
Długość:275 mm
Waga:1
45:kg
Ilość towarów:3000 szt.
Zasilanie wewnętrzne:wbudowany akumulator
Wyświetlacz klienta:LCD 14 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 14 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Kasa Fiskalna POSNET Mobile

 Kasa Fiskalna POSNET Mobile

POSNET Mobile - mobilna kasa fiskalna zaprojektowana z myślą o pracy także w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posnet mobile posiada wzmocnioną konstrukcję obudowy, wydajny akumulator oraz niezwykle prostą obsługę. Dodatkowymi atutami tego rozwiązania są specjalne funkcje dla parkingów oraz wypożyczalni. Ponadto kasa posiada szybki i wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją szybkiej wymiany rolek. Wytrzymała konstrukcja mechaniczna, szeroka gama akcesoriów do pracy mobilnej, szeroka gama raportów oraz statystyk sprzedaży, kasjerów, form płatności i innych. Gotowa na Euro! Kasy Posnet MOBILE są urządzeniami wielowalutowymi z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (przygotowane na eurofiskalizację). Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać wielokrotnie, po wykonaniu raportu dobowego. więcej »
Dodano: 2012-09-19
PosnetCena: 1199 zł

Wysokość:78 mm
Szerokość:106 mm
Długość:239 mm
Waga:1
20:kg
Liczba znaków w linii wydruku:20 znaków
Ilość towarów:2000 szt.
Zasilanie wewnętrzne:wbudowany akumulator
Wyświetlacz klienta:LCD 1x16 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Kasa Fiskalna POSNET Bingo HS EJ (z kopią elektroniczną paragonu)

Kasa Fiskalna POSNET Bingo HS EJ (z kopią elektroniczną paragonu)

Kasa została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący (papier o szerokości 57 mm), a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru. Gotowa na Euro! Kasy Posnet BINGO HS EJ są urządzeniami wielowalutowymi z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (przygotowane na eurofiskalizację). Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać wielokrotnie, po wykonaniu raportu dobowego. SZKOLENIE personelu, PROGRAMOWANIE oraz FISKALIZACJA u nas na miejscu !!! - GRATIS !!! więcej »
Dodano: 2012-09-16
PosnetCena: 1439 zł

Wysokość:105 mm
Szerokość:287 mm
Długość:220 mm
Waga:1
90:kg
Liczba znaków nazwy towaru:24 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Zakres temperatur pracy:5 - 40 st. C
Zasilanie zewnętrzne:wbudowany akumulator
Wyświetlacz klienta:numeryczny wyświetlacz LED
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Kasa Fiskalna POSNET Bingo HS

 Kasa Fiskalna POSNET Bingo HS

Posnet Bingo HS to elegancka, funkcjonalna i prosta w obsłudze kasa jednostanowiskowa. Gotowa na Euro! Kasy Posnet Bingo HS są urządzeniami wielowalutowymi z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (przygotowane na eurofiskalizację). Wygodna klawiatura i prosta obsługa Komfort pracy z kasą fiskalną Bingo HS zapewniają duże i czytelnie opisane klawisze z nakładką antyrefleksyjną, dzięki której są widoczne pod każdym kątem. Kasa fiskalna Bingo HS ma wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika. Jest tak prosta obsłudze, jak Twój telefon komórkowy! Dwa duże, czytelne wyświetlacze Bingo HS wyposażona jest w dwa wyświetlacze. Duży, alfanumeryczny wyświetlacz LCD (2x16 znaków) z bursztynowym podświetleniem i z regulacją jasności - dla Ciebie, oraz numeryczny LED - dla Twoich klientów. SZKOLENIE personelu, PROGRAMOWANIE oraz FISKALIZACJA u nas na miejscu !!! - GRATIS !!! więcej »
Dodano: 2012-09-16
PosnetCena: 1199 zł

Wysokość:105 mm
Szerokość:287 mm
Długość:220 mm
Waga:1
90:kg
Ilość towarów:1000 szt.
Zasilanie wewnętrzne:wbudowany akumulator
Wyświetlacz klienta:numeryczny LED
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJ (z kopią elektroniczną paragonu)

Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJ (z kopią elektroniczną paragonu)

Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ wyposażona jest w moduł kopii elektronicznej paragonu - oznacza to, że drukowane są tylko oryginały paragonów (dla klienta), a kopie paragonów zapisują się w formie elektronicznej na standardowej karcie SD. Gotowa na Euro! Kasy Posnet MOBILE HS EJ są urządzeniami wielowalutowymi z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (przygotowane na eurofiskalizację). SZKOLENIE personelu, PROGRAMOWANIE oraz FISKALIZACJA u nas na miejscu !!! - GRATIS !!! więcej »
Dodano: 2012-09-16
PosnetCena: 1449 zł

Wysokość:46 mm
Szerokość:85 mm
Długość:158 mm
Waga:kg
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:24 znaków
Ilość towarów:2000 szt.
Zasilanie wewnętrzne:wbudowany akumulator
Wyświetlacz klienta:LCD 2x16 znaków
Wyświetlacz operatora:LCD 2x16 znaków
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna ELZAB Mini E

 Kasa fiskalna ELZAB Mini E

Kasa fiskalna KELZAB Mini E to niewielka i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej. Jest idealna do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Małe wymiary i dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna. Zalety kasy ELZAB Mini E: bezawaryjność bezpieczny i łatwy do odczytu zapis elektroniczny intuicyjna obsługa – kasa przygotowana do sprzedaży usług medycznych prosta i szybka wymiana papieru (easy load) możliwość przygotowania szczegółowych raportów rozliczających brak w obudowie elementów wystających – kasę można łatwo utrzymać w czystości wymienna wkładka klawiatury opisana najczęściej sprzedawanymi usługami jedyna na rynku z pyłoszczelną klawiaturą kasa mobilna – bateria wystarcza na wystawienie do 2800 paragonów pełna obsługa 8 walut jedyna na rynku kasa z obudową z tworzywa o właściwościach antybakteryjnych więcej »
Dodano: 2012-09-15
ELZABCena: 1586 zł

kasa fiskalna Jota E

 kasa fiskalna Jota E

Charakterystyka kasy Wszystkie złącza są umieszczone od spodu kasy, umożliwia to estetyczne podłączenie urządzeń i zasilacza. Termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze o szerokości 57 mm z prędkością 15 wierszy na sekundę na bardzo długiej, 80 metrowej rolce. Baza towarowa kasy to 4095 pozycji. Kasa posiada wszystkie wymagane przepisami funkcje związane z walutami: prezentację równowartości w drugiej walucie w relacji PLN/EUR, możliwość rozliczenia paragonu w wielu walutach oraz szczegółowe rozliczenie kasjera. Współpracuje on-line z komputerem i najpopularniejszymi urządzeniami peryferyjnymi. Posiada szereg funkcji niezbędnych w nowoczesnych systemach sprzedaży. więcej »
Dodano: 2012-09-06
ELZABCena: 1599 zł

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS std

 Kasa fiskalna Posnet Bingo HS std

Kasa fiskalna jest przeznaczona dla małych placówek handlowych i usługowych. Na uwagę zasługują czytelne wyświetlacze, szybki mechanizm drukujący (50mm/s) oraz intuicyjny interfejs użytkownika, który sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Najważniejsze cechy produktu numeryczny wyświetlacz operatora LED, szybki mechanizm drukujący 50mm/s, szerokość papieru 2 x 28 mm, łatwa wymiana papieru, gotowa na eurofiskalizację, komunikacja z komputerem on-line, intuicyjne menu, czytelne klawisze z nakładkami antyrefleksyjnymi, wbudowany akumulator pozwalający na wydruk minimum 6 000 linii. więcej »
Dodano: 2012-08-29
PosnetCena: 1229 zł

Ilość towarów:1000 szt.
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:zasilacz sieciowy
Wyświetlacz klienta:tak
Wyświetlacz operatora:tak
Gwarancja:12 miesiące

NOVITUS NANO E kasa fiskalna NANO E

 NOVITUS NANO E kasa fiskalna NANO E

Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. więcej »
Dodano: 2012-08-16
Kasa fiskalna NANO E NOVITUSCena: 1399 zł

Kasa ELZAB Jota

 Kasa ELZAB Jota

Bo ta kasa sprawdza się co do joty... ELZAB Jota to niedrogie rozwiązanie dla małych placówek handlowych - niewielkich rozmiarów, łatwa w obsłudze i funkcjonalna kasa fiskalna. Dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach obudowy. Charakterystyka kasy ELZAB Jota to mała, ale funkcjonalna kasa fiskalna stanowiąca optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Polecana jest do punktów gdzie powierzchnia obsługi klienta jest bardzo często ograniczona np. w gastronomii. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, zasilaniu z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.Posiada 2 liniowy (2 x 24 znaki) alfanumeryczny wyświetlacz dla kasjera oraz 9-cio cyfrowy wyświetlacz diodowy LED dla klienta Wymiary: - głębokość: 236 mm - szerokość: 253 mm - wysokość: 115 mm Cena netto więcej »
Dodano: 2012-08-14
Kasa ELZAB JotaCena: 1097 zł

Kasa Fiskalna Posnet Bingo HS

Kasa Fiskalna Posnet Bingo HS

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację), możliwość komunikacji z komputerem on-line (zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży z kasy bez przerywania pracy kasjera). więcej »
Dodano: 2012-08-13
PosnetCena: 1199.99 zł

Wysokość:105 mm
Szerokość:287 mm
Długość:220 mm
Waga:1
90:kg
Wydruk:Termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:20 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:20 znaków
Ilość towarów:1000 szt.
Stawki podatkowe:7
Zakres temperatur pracy:5 – 40 stopni
Zasilanie wewnętrzne:Wewnętrzny akumulator 6V zapewniający wydruk 6000 wierszy (bez podłączonego zewnętrznego zasilacza)
Zasilanie zewnętrzne:Zewnętrzny zasilacz 12-18 VDC / max. 6 W / 230 V 50 Hz
Wyświetlacz klienta:Numeryczny LED
Wyświetlacz operatora:Alfanumeryczny LCD z podświetleniem. 2 linie po 16 znaków

Elzab Mini E - grafit

 Elzab Mini E - grafit

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Wymiary mm (gł. x szer. x wys.) 195 x 205 x 77 Złącza: - komputer - waga - czytnik kodów kreskowych - szuflada na pieniądze Materiały eksploatacyjne i akcesoria: - papier termiczny 57 mm /40 m - karta microSD - wkładki z opisem klawiszy - zasilacz samochodowy - torba Ceny netto! WDROŻENIE GRATIS więcej »
Dodano: 2012-08-13
ELZABCena: 1097 zł

Waga:kg
Wydruk:15 wierszy/sekundę
Ilość towarów:3071 szt.
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:sieć 230 V
Wyświetlacz klienta:LED
8 cyfrowy
Wyświetlacz operatora:alfanumeryczny LCD
podświetlany
2x24 znaki
Gwarancja:12 miesiące

Elzab Alfa MAX E (8 191 PLU) KP

 Elzab Alfa MAX E (8 191 PLU) KP

Nowa linia, nowa Alfa Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej. Wymiary: - głębokość 319 mm - szerokość 340 mm - wysokość 116 mm Opis towaru: nazwa o długości do 18 znaków, stawka VAT, grupa towarowa, jednostka miary, liczba miejsc po przecinku do określania ilości, kod kreskowy, cena jednostkowa atrybuty: blokada, opakowanie, wyłączenie z rabatu/ narzutu, zmienna cena, przynależność do listy Ceny netto! WDROŻENIE GRATIS więcej »
Dodano: 2012-08-13
ELZABCena: 1690 zł

Waga:2
80:kg
Wydruk:Termiczny mechanizm
Ilość towarów:8191 szt.
Komunikacja:rs232
Zakres temperatur pracy:5° – 35° C wilgotność: 40-80%
Zasilanie wewnętrzne:akumulator (2
2 Ah/ 7
4 V) do 5h
Zasilanie zewnętrzne:sieciowe
Wyświetlacz klienta:LED
9-cyfrowy z wyświetlanymi napisami RAZEM
RESZTA
Wyświetlacz operatora:alfanumeryczny LCD
podświetlany
4 x 24 znaki
Gwarancja:12 miesiące

Elzab Mini (511 PLU)

 Elzab Mini (511 PLU)

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny. Typ: mała kasa rejestrująca Ilość PLU: 511 Grupy towarów: 16 Stawki VAT: 7 Opis towaru: nazwa o długości do 16 znaków, jednostka miary, opakowanie zwrotne (maks. 64), towary wiązane (maks. 256 par), liczba miejsc po przecinku dla określania ilości, stawka VAT Ceny Netto WDROŻENIE GRATIS! więcej »
Dodano: 2012-08-13
ELZABCena: 849 zł

Wysokość:77 mm
Szerokość:205 mm
Długość:77 mm
Waga:1
00:kg
Wydruk:mechanizm termiczny
prędkość druku: 7
5 wiersza/ sek.
Ilość towarów:511 szt.
Stawki podatkowe:VAT
Zasilanie wewnętrzne:akumulator
Zasilanie zewnętrzne:sieciowe
Wyświetlacz klienta:8 pozycji cyfrowych
Wyświetlacz operatora:alfanumeryczny LCD
podświetlany
2 x 16 znaków

Kasa fiskalna NOVITUS SOLEO PLUS

Kasa fiskalna NOVITUS SOLEO PLUS

Czytnik karty SD, na której rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków znajduje się pod pokrywą mechanizmu drukującego a sama karta jest dostępna dla użytkownika. Kasa fiskalna SOLEO PLUS E to rozbudowana wersja kasy SOLEO E, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od nowoczesnych urządzeń fiskalnych. więcej »
Dodano: 2012-08-08
NOVITUSCena: 2249 zł

Kasy fiskalne

 Kasy fiskalne

Prowadzimy serwis oraz sprzedaż kas fiskalnych , czytników kodów kreskowych i innych urządzeń sklepowych. Duży wybór urządzeń dostępnych na miejscu. więcej »
Dodano: 2012-06-26
DIGITAL MAX