Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 21 do 40 z 398

kasy fiskalne POSNET Bingo,Thermal

 kasy fiskalne POSNET Bingo,Thermal

Prowadzimy sprzedaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych firmy Posnet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie i instalacji urządzeń fiskalnych. więcej »
Dodano: 2011-12-09
Posnet

Kasa fiskalna Elzab Mini

 Kasa fiskalna Elzab Mini

ELZAB Mini to mała, prosta w obsłudze kasa. Jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Małe wymiary, waga oraz ergonomiczny kształt ułatwiają utrzymanie kasy w czystości. Kasa ma wymienną wkładkę klawiatury z możliwością opisu produktu lub usługi pozwala na dostosowanie klawiatury do potrzeb danej placówki Występuje w dwóch wersjach: czarnej lub białej więcej »
Dodano: 2017-09-05
ELZABCena: 1100 zł

Kasa fiskalna ERGO

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. więcej »
Dodano: 2017-08-22
Posnet

Kasa fiskalna Elzab Mini E, Jota E, Alfa E, Delta E, k10

 Kasa fiskalna Elzab Mini E, Jota E, Alfa E, Delta E, k10

Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem kas i systemów kasowych zarówno w biurach, sklepach jak i punktach usługowych. Wypełniamy wszystkie dokumenty i załatwiamy formalności w Urzędzie Skarbowym. Kasy fiskalne ELZAB są sprawdzonym, polskim produktem. więcej »
Dodano: 2017-07-03
ELZAB

Kasa fiskalna Novitus Next

 Kasa fiskalna Novitus Next

Kasa fiskalna NOVITUS Next oparta o nowoczesny tablet dotykowy z systemem Android to idealne rozwiązanie dla wymagających. więcej »
Dodano: 2017-06-15
NOVITUSCena: 2693.7 zł

Wysokość:96 mm
Szerokość:262 mm
Długość:242 mm
Waga:1
80:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:40 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:4294967295 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:6V
3Ah
Zasilanie zewnętrzne:230V / 12V / 2A
Wyświetlacz klienta:graficzny
Wyświetlacz operatora:tablet
Gwarancja:12 miesiące

Taxi E

 Taxi E

Jako pierwsi wprowadzamy taksometr fiskalnyz kolorowym dotykowym wyświetlaczem LCD, po raz kolejny wytyczając rynkowe standardy. Taksometr zaprojektowany według najnowszych technologii przez doświadczonych i najlepszych inżynierów z branży. więcej »
Dodano: 2017-05-18
NOVITUSCena: 2549 zł

Vega Taxi

 Vega Taxi

VEGA Taxi jest profesjonalną kasą fiskalną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Kasa została od podstaw zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii w dziedzinie mikroelektroniki. więcej »
Dodano: 2017-05-18
NOVITUSCena: 1599 zł

Next

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne to czołowe produkty marki Novitus znane zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 720 tys. kas fiskalnych to produkty Novitus. Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych. więcej »
Dodano: 2017-05-18
NOVITUS

Kasy fiskalne ACLAS

 Kasy fiskalne ACLAS

Posiadamy w ofercie sprzedażowej kasy fiskalne marki ACLAS. Kasa ACLAS Kobra Kasa ta nadaje się doskonale do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Niezwykle bogata funkcjonalność i bezpieczny system kopii elektronicznej wydruków (dodatkowa karta pamięci wewnątrz kasy) spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu oraz wąska szczelina wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Kasa ACLAS Kobra dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy - czarno-białej i czarnej. Kasa ACLAS Kos to ekonomiczne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych - sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2017-05-11
Brak danych

Kasy fiskalne ELZAB

 Kasy fiskalne ELZAB

U nas znajdziesz duży wybór urządzeń fiskalnych znanego na polskim rynku producenta Elzab. W ofercie m.in.: Kasa ELZAB K10 to pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym. Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy. Wersja z pakietem rozszerzeń (K10+) pozwala na współpracę z czytnikiem bezprzewodowym poprzez moduł Bluetooth. Cechy charakterystyczne: solidna obudowa - wytrzymała na uszkodzenia mechanicznedotykowa klawiatura - prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicachwyposażona w smycz - łatwa do przenoszeniaprzyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża). Kasa ELZAB Mini 0,5K to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Cechy charakterystyczne: małe wymiary i waga oraz ergonomiczny kształt ułatwiają utrzymanie kasy w czystościmożliwość wystawiania paragonów w sposób do jakiego przyzwyczajony jest użytkownik pracujący na innych kasach (dowolna kolejność ceny, nazwy, ilości, PLU)szybka sprzedaż – jedno naciśnięcie klawisza powoduje wydruk paragonu oszczędzając czas kasjerawymienna wkładka klawiatury (wsuwana pod folię) z możliwością opisu produktu lub usługi pozwala na dostosowanie klawiatury do potrzeb danej placówkielastyczne definiowanie klawiszy - każdy klawisz może mieć nawet 4 znaczenia - naciśnięcie go minimalnie angażuje uwagę kasjera wywołując przypisany towar, płatność lub funkcję Pełną ofertę urządzeń fiskalnych marki Elzab znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-05-11
ELZAB

Kasy fiskalne POSNET

 Kasy fiskalne POSNET

Kasy fiskalne Posnet: małe, mobilne,średnie, duże, systemowe. W ofercie sprzedażowej znajdą Państwo m.in.: Kasę Posnet Revo - rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. Funkcja kaso-wagi. To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. Kasę Posnet Bingo XL - to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu. Szczegółowe informacje na temat urządzeń fiskalnych Posnet znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-05-11
Posnet

Mobilne kasy fiskalne

 Mobilne kasy fiskalne

Małe, mobilne kasy fiskalne. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. takie modele jak: Kasa Posnet Bingo HS EJ Kasa wyposażona jest w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Model ten jest szczególnie popularny w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą. Kasa ELZAB K10 z panelem dotykowym. Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy. Wersja z pakietem rozszerzeń (K10+) pozwala na współpracę z czytnikiem bezprzewodowym poprzez moduł Bluetooth. Zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-05-10
Brak danych

Kasa fiskalna NEXT

 Kasa fiskalna NEXT

Nowość na rynku kas fiskalnych - kasa NEXT polskiego producenta - firmy Novitus. Jest to kasa "przyszłości". Kasa nie posiada ograniczenia liczby kodów, ma dotykowy ekran do prowadzenia sprzedaży i klawisze dla lubiących klasykę. Posiada wiele złącz umożliwiających podłączenie wagi, czytnika kodów kreskowych, terminala kart płatniczych, komputera. Można kupić ją w wersji czarnej lub jasnej. Więcej o kasie NEXT napiszę wkrótce a dla chcących wiedzieć już podaję link http://next.novitus.pl/ Zapraszam do kontaktu telefonicznego - 604 541 712. więcej »
Dodano: 2017-04-28
NOVITUSCena: 2693.7 zł

Wydruk:termiczny
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS

 Kasa fiskalna Posnet Mobile HS

Do najważniejszych funkcji kasy fiskalnej Posnet Mobile HS należą: elektroniczna kopia paragonu (karta microSD/microSDHC), małe gabaryty (wymiary 85,4x48,5x162,1 mm), waży tylko 410 g, wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu, czytelne wyświetlacze dla klienta i operatora, wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk do 50 tys. wierszy paragonu, termiczny mechanizm drukujący, przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie serwisowym i niewykonanym raporcie dobowym. Kasa Mobile HS posiada 10 dodatkowych klawiszy skrótu. Jest dostępna w 2 wersjach kolorystycznych: biel i grafit. więcej »
Dodano: 2017-04-21
PosnetCena: 1200 zł

Kasa Fiskalna - z kopią elektroniczną

 Kasa Fiskalna - z kopią elektroniczną

Kasa Fiskalna Emar Solo BIS jest konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Jej atutami są: szybka wymiana papieru, dwa duże czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura, odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa. Kasa Fiskalna posiada : - kopie elektroniczną, - komunikacja z komputerem przez USB - wyszukiwanie towarów po nazwie - NIP nabywcy na paragonie - 42 znaki w nazwie towaru - eurofiskalizacja - 5 lat gwarancji na moduł fiskalny - dwa czytelne graficzne wyświetlacze - szybkie i łatwe zakładanie papieru Zastosowanie: Placówki handlowe i usługowe (sklepy, kioski, bary itp.) UWAGI: Wystawiamy faktury VAT . Fiskalizacja w cenie. Atrakcyjne warunki przeglądów serwisowych. więcej »
Dodano: 2017-03-23
EMAR Samoraj i Spółka – spółka jawnaCena: 950 zł

Mobilne kasy fiskalne

 Mobilne kasy fiskalne

W ofercie posiadamy nowoczesne, mobilne kasy fiskalne, które doskonale nadają się do małych stacjonarnych placówek handlowych, placówek usługowych oraz do sprzedaży mobilnej. Kasy przystosowane są do pracy przenośnej, również w trudnych warunkach atmosferycznych. Kasy przenośne są wyposażone w elektroniczną kopię paragonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-03-08
POSNET, ELZAB, FAREX, ACLAS, NOVITUS

Kasy fiskalne gotowe na rok 2018

 Kasy fiskalne gotowe na rok 2018

Od 1 stycznia 2018 roku kasa fiskalna będzie musiała zawierać interfejs, moduł komunikacyjny, który będzie wysyłał ten e-paragon do specjalnego systemu. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kasy fiskalne gotowe na nowe przepisy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. więcej »
Dodano: 2017-02-24
ELZAB

Urządzenia fiskalne online ready

 Urządzenia fiskalne online ready

Firma ELEX-RAD w ofercie posiada kasy i drukarki marki ELZAB "online ready". Urządzenia fiskalne posiadają gwarancję technicznej modernizacji do wersji obowiązującej od roku 2018! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! więcej »
Dodano: 2017-02-24
ELZAB

kasy fiskalne

zajmujemy się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i terminali kart płatniczych. więcej »
Dodano: 2017-02-09
Brak danych

Kasy fiskalne dla firm

 Kasy fiskalne dla firm

Nasza Firma ABRO psiada w stałej sprzedaży niezawodne kasy fiskalne dla firm, zapewniamy naszym klientom bogaty asortyment, pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu, a także udzielamy gwarancji na wszystkie urządzenia. Oferujemy m.in: małe kasy fiskalne, kasy fiskalne dwurolkowe, kasy fiskalne z kopią elektroniczną, przenośne kasy fiskalne, systemowe kasy fiskalne z siecią LAN, zaawansowane kasy fiskalne z klawiaturą dotykową. więcej »
Dodano: 2017-01-09
Brak danych