Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 41 do 60 z 406

Mobilne kasy fiskalne

 Mobilne kasy fiskalne

Oferujemy mobilne kasy fiskalne do pracy w terenie renomowanych firm POSNET i NOVITUS. W sprzedaży posiadamy liczne modele kas przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

KASA FISKALNA SENTO E

 KASA FISKALNA SENTO E

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1390 zł

Kasa fiskalna SENTO LAN E

 Kasa fiskalna SENTO LAN E

Najnowsza kasa fiskalna Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych. więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1850 zł

Kasa Fiskalna NANO E

 Kasa Fiskalna NANO E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1500 zł

Kasa Fiskalna LUPO E

 Kasa Fiskalna LUPO E

Kasa fiskalna NOVITUS LUPO E – to nowoczesna i sprawdzona technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. LUPO E to odpowiednik kasy LUPO ale wyposażona w nowoczesną elektroniczną kopie paragonu. Oprócz wszystkich zalet kasy LUPO – jak np. dodatkowe klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży. więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1500 zł

Kasa Fiskalna MAŁA PLUS

 Kasa Fiskalna MAŁA PLUS

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) - to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz zastosowanie podzespołów najwyższej jakości sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. więcej »
Dodano: 2016-08-25
NOVITUSCena: 1200 zł

Kasa fiskalna Bingo HS EU

 Kasa fiskalna Bingo HS EU

Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania. Na uwagę zasługuje możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą. Dodatkowo można dołączyć do kasy wagę, czytnik kodów kreskowych. Kasa współpracuje z programem Small Bussines którym możemy kasę zaprogramować nowymi towarami z cenami i kodami kreskowymi, możemy odebrać sprzedane towary które zostana "zdjęte" ze stanu magazynowego. więcej »
Dodano: 2016-08-15
PosnetCena: 1105 zł

Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:18 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:2000 szt.
Wyświetlacz klienta:jest
Wyświetlacz operatora:jest
Gwarancja:12 miesiące

Wagi sklepowe DIBAL

 Wagi sklepowe DIBAL

Sprzedajemy wagi sklepowe DIBAL przeznaczone do zastosowania w placówkach handlowych, gastronomicznych, restauracjach oraz na targowiskach. W zależności od wybranego modelu oferowane przez nas urządzenia zasilane są z sieci lub na baterie. więcej »
Dodano: 2016-08-12
DIBAL

Kasa fiskalna Nano E

NOVITUS NANO E to nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie Novitus, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E. Kasa standardowo posiada 2 porty komunikacyjne, RS-232 oraz USB. więcej »
Dodano: 2016-08-10
NOVITUSCena: 1428 zł

E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET NEO XL EJ 3K PLU WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET NEO XL EJ 3K PLU WAGIKASY_PL

- polski produkt - tania i niezawodna - fiskalizacja szkolenie programowanie wdrożenie dokumentacja oraz legalizacja w cenie urzadzenia. - mozliwość współpracy s systemami sprzedaży oraz z terminalami. więcej »
Dodano: 2016-08-09
Posnet

E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET MOBILE HS EJ WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET MOBILE HS EJ WAGIKASY_PL

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ z kopią elektroniczną, mała i niezawodna. Szukasz innej kasy fiskanej? zadzwoń doradzimy. więcej »
Dodano: 2016-08-09
Posnet

E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET BINGO WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET BINGO WAGIKASY_PL

Oferowana kasa fiskalna jest sprawdzonym i niezawodnym produktem liczacym się na rynku fiskalnym. Szukasz innej kasy fiskalnej - zadzwoń doradzimy. więcej »
Dodano: 2016-08-09
Posnet

Wagi sklepowe CAS

 Wagi sklepowe CAS

Proponujemy wagi sklepowe CAS z możliwością zastosowania w każdym sklepie. Posiadamy modele proste oraz kalkulacyjne. Sprzęt zasilany jest z sieci lub na baterie. więcej »
Dodano: 2016-07-26
CAS

Kasy fiskalne POSNET Dwustacyjne lub z kopią elektroniczną paragonu.

 Kasy fiskalne POSNET Dwustacyjne lub z kopią elektroniczną paragonu.

Oferujemy popularne kasy fiskalne POSNET o różnym zastosowaniu. W sprzedaży posiadamy kasy fiskalne mobilne, małe, średnie i systemowe. Zapewniamy doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz świadczymy usługi serwisowe. więcej »
Dodano: 2012-06-18
Posnet

E-KALISZ_PL Kasa Fiskalna ELZAB K10 WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL Kasa Fiskalna ELZAB K10 WAGIKASY_PL

Kasa fiskalne dla lekarzy prawników fryzjerów salonów piękności. Ideanla, innowacyjna niezawodna. Gwarantujemy kompleksową obsługę. więcej »
Dodano: 2015-01-27
ELZABCena: 1429 zł

Kasy i drukarki fiskalne NOVITUS

 Kasy i drukarki fiskalne NOVITUS

Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych. więcej »
Dodano: 2016-07-26
NOVITUSCena: 1590 zł

Kasy fiskalne rejestrujące

Kasy fiskalne rejestrujące, które oferujemy w stałej sprzedaży posiadają duże i czytelne wyświetlacze, zakres temperatur pracy od -10°C do +40°C oraz wodoodporne klawiatury. więcej »
Dodano: 2016-06-28
Brak danych

Kasy i Drukarki Fiskalne

Kasy i Drukarki Fiskalne czołowych polskich producentów: Elzab,Novitus oraz Aclas Polska. Dostarczamy i instalujemy również terminale płatnicze,realizujemy także podpisy elektroniczne. W ramach dodatkowej działalności prowadzimy serwis RTV. więcej »
Dodano: 2016-06-07
Elzab,Novitus,Aclas Polska

Drukarki fiskalne

 Drukarki fiskalne

Prowadzimy serwis i sprzedaż drukarek i kas fiskalnych szerokiej gamy producentów. Serwisujemy i wdrażamy urządzenia do użytkowania. więcej »
Dodano: 2016-05-04
DIGITAL MAX

E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET Revo WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET Revo WAGIKASY_PL

Kasa fiskalna z kopią elektroniczną Zapeniamy szkolenie fiskalizację programowanie wdrożenie dokumenty do US. W Kaliszu, Ostrowie Wlkp możliwa prezentacja u Klienta. www wagikasy pl MW CONSULTING więcej »
Dodano: 2016-04-22
Posnet

Wyświetlacz klienta:Kalisz
Wyświetlacz operatora:Ostrów Wielkopolski