Artykuły biurowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Produkty od 41 do 60 z 398

Kasa fiskalna ELZAB K10

 Kasa fiskalna ELZAB K10

Postaw na polskie kasy fiskalne elbląg Kasa fiskalna Elzab K10 przystosowana jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przyciąga efektownym wyglądem, zaskakuje jakością komponentów, zachwyca solidnością konstrukcji i nowymi rozwiązaniami komunikacyjnymi z użytkownikami. Elektroniczna kopia paragonów na karcie pamięci wystarcza na cały moduł fiskalny kasy, obniża koszty zakupu papieru, nie wymaga uciążliwego przechowywania kopii rolki papierowej. Wydajny akumulator jest w stanie na wydrukowanie nawet do 4200 paragonów a w razie potrzeby można go w łatwy sposób odłączyć i wymienić na zapasowy. Poziom naładowania można kontrolować na pasku zadań stanu kasy. Istnieje możliwość ładowania bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V (dodatkowe akcesoria) Panel dotykowy kasy fiskalnej K10 TFT reaguje bardzo szybko i precyzyjnie. Dotykowa klawiatura przynosi intuicyjne rozwiązania i sprawia że obsługa kasy staję się banalnie prosta nawet dla użytkowników którzy nie mieli wcześniej styczności np z telefonem z ekranem dotykowym. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dostępność kilku wersji kolorostycznych obudowy sprawiają, że K10 sprawdza się we wnętrzach klastycznych i nowoczesnych. Przemyślany design idealnie komponuję się z otoczeniem gabinetu lekarskiego, kancelarii prawnej, salonu fryzjerskiego, kosmetyczki czy lekarza weterynarii. Warte podkreślenia dotykowa klawiatura - dostosowuje się do kontekstu pracy kasjera wyposażona w smycz - łatwa do przenoszenia tryb usług czasowych do wykorzystania w parkach rozrywki, kręgielniach, wypożyczalniach, na parkingach. współpraca z czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie możliwość zdalnego zarządzania kasą przypomnienie przez kasę o konieczności wykonania raportu dobowego i miesięcznego – opcja wykonaj generuje wydruk raportu podgląd raportów na wyświetlaczu graficznym z możliwością ich wydruku rozliczanie opakowań zwrotnych oraz towarów z kaucją udzielanie rabatów i narzutów na pozycję i na cały paragon NIP nabywcy drukowany na paragonie więcej »
Dodano: 2016-12-02
ELZAB

Wysokość:70 mm
Szerokość:95 mm
Długość:190 mm
Waga:kg
Wydruk:termiczny
Liczba znaków nazwy towaru:40 znaków
Ilość towarów:3000 szt.
Komunikacja:usb
Stawki podatkowe:7
Zasilanie wewnętrzne:Li-Ion 7
4V/ 2Ah
odłączany od korpusu kasy
przystosowany do pracy mobilnej
Zasilanie zewnętrzne:12V/ 1A
możliwe zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V
Wyświetlacz klienta:alfanumeryczny LCD
podświetlany
2 x 16 znaków
Wyświetlacz operatora:kolorowy TFT
dotykowy
rozdzielczość 272x460 pikseli
Gwarancja:12 miesiące

Kasy fiskalne rejestrujące

 Kasy fiskalne rejestrujące

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór wyposażenia przedsiębiorstw z branży handlowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także wielkopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego. Nasze przenośne kasy fiskalne dostosowane są do potrzeb naszych klientów. więcej »
Dodano: 2014-11-13
Brak danych

Kasa fiskalna NOVITUS next NOVITUS next

 Kasa fiskalna NOVITUS next NOVITUS next

Kasy fiskalne Lublin - boxplan.pl Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. http://wyposazeniefirm.pl/ Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus Next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych. JEST DOTYK I JEST KLAWIATURA FIZYCZNA. OBSŁUGUJ JAK WOLISZ. Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak. SKONFIGURUJ EKRAN SPRZEDAŻY POD SWOJE POTRZEBY. TOBIE MA SIĘ PODOBAĆ I EFEKTYWNIE PRACOWAĆ. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz. więcej »
Dodano: 2016-11-22
NOVITUSCena: 2190 zł

Kasa fiskalna NANO E

 Kasa fiskalna NANO E

Mała, kompaktowa kasa fiskalna z kopia elektroniczną. Wystepuje w dwóch wersjach kolorystycznych- biały i grafit. Swietnie sprawdza sie w mobilnych punktach sprzedaży. Łatwa w obsłudze. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna MAŁA PLUS

 Kasa fiskalna MAŁA PLUS

Mała kompaktowa kasa. Swietnie sie nadaje do nie wielkich punktów usługowo-handlowych. Łatwa w obsłudze więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Kasa fiskalna SENTO E

 Kasa fiskalna SENTO E

Kasa fiskalna z kopia elektroniczą. Możliwość zaprojektowania własnego logo na paragonie. Kasa dedykowana do małych i średnich punktów handlowo-usługowych. Łatwa w obsłudze. więcej »
Dodano: 2016-10-11
NOVITUS

Systemowe kasy fiskalne

 Systemowe kasy fiskalne

Oferujemy systemowe kasy fiskalne, które pozwalają stworzyć elastyczny system kasowy zintegrowany np. z wagą, terminalem płatniczym. Systemowe kasy fiskalne to urządzenia o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności, dzięki czemu idealnie sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Średnie kasy fiskalne

 Średnie kasy fiskalne

Sprzedajemy średnie kasy fiskalne do pracy stacjonarnej w małych i średnich placówkach handlowo-usługowych o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów. Kasy mają możliwość umieszczenia w pamięci dużej bazy towarowej. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

Mobilne kasy fiskalne

 Mobilne kasy fiskalne

Oferujemy mobilne kasy fiskalne do pracy w terenie renomowanych firm POSNET i NOVITUS. W sprzedaży posiadamy liczne modele kas przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. więcej »
Dodano: 2016-10-03
POSNET i NOVITUS

KASA FISKALNA SENTO E

 KASA FISKALNA SENTO E

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1390 zł

Kasa fiskalna SENTO LAN E

 Kasa fiskalna SENTO LAN E

Najnowsza kasa fiskalna Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych. więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1850 zł

Kasa Fiskalna NANO E

 Kasa Fiskalna NANO E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1500 zł

Kasa Fiskalna LUPO E

 Kasa Fiskalna LUPO E

Kasa fiskalna NOVITUS LUPO E – to nowoczesna i sprawdzona technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. LUPO E to odpowiednik kasy LUPO ale wyposażona w nowoczesną elektroniczną kopie paragonu. Oprócz wszystkich zalet kasy LUPO – jak np. dodatkowe klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży. więcej »
Dodano: 2016-09-02
NOVITUSCena: 1500 zł

Kasa Fiskalna MAŁA PLUS

 Kasa Fiskalna MAŁA PLUS

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) - to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz zastosowanie podzespołów najwyższej jakości sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. więcej »
Dodano: 2016-08-25
NOVITUSCena: 1200 zł

Kasa fiskalna Bingo HS EU

 Kasa fiskalna Bingo HS EU

Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania. Na uwagę zasługuje możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą. Dodatkowo można dołączyć do kasy wagę, czytnik kodów kreskowych. Kasa współpracuje z programem Small Bussines którym możemy kasę zaprogramować nowymi towarami z cenami i kodami kreskowymi, możemy odebrać sprzedane towary które zostana "zdjęte" ze stanu magazynowego. więcej »
Dodano: 2016-08-15
PosnetCena: 1105 zł

Wydruk:termiczny
Liczba znaków w linii wydruku:18 znaków
Liczba znaków nazwy towaru:18 znaków
Ilość towarów:2000 szt.
Wyświetlacz klienta:jest
Wyświetlacz operatora:jest
Gwarancja:12 miesiące

Kasa fiskalna Nano E

NOVITUS NANO E to nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie Novitus, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E. Kasa standardowo posiada 2 porty komunikacyjne, RS-232 oraz USB. więcej »
Dodano: 2016-08-10
NOVITUSCena: 1428 zł

E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET NEO XL EJ 3K PLU WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET NEO XL EJ 3K PLU WAGIKASY_PL

- polski produkt - tania i niezawodna - fiskalizacja szkolenie programowanie wdrożenie dokumentacja oraz legalizacja w cenie urzadzenia. - mozliwość współpracy s systemami sprzedaży oraz z terminalami. więcej »
Dodano: 2016-08-09
Posnet

E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET MOBILE HS EJ WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET MOBILE HS EJ WAGIKASY_PL

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ z kopią elektroniczną, mała i niezawodna. Szukasz innej kasy fiskanej? zadzwoń doradzimy. więcej »
Dodano: 2016-08-09
Posnet

E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET BINGO WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL KASA FISKALNA POSNET BINGO WAGIKASY_PL

Oferowana kasa fiskalna jest sprawdzonym i niezawodnym produktem liczacym się na rynku fiskalnym. Szukasz innej kasy fiskalnej - zadzwoń doradzimy. więcej »
Dodano: 2016-08-09
Posnet

E-KALISZ_PL Kasa Fiskalna ELZAB K10 WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL Kasa Fiskalna ELZAB K10 WAGIKASY_PL

Kasa fiskalne dla lekarzy prawników fryzjerów salonów piękności. Ideanla, innowacyjna niezawodna. Gwarantujemy kompleksową obsługę. więcej »
Dodano: 2015-01-27
ELZABCena: 1429 zł